Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 135

Tema: Zašto se stare igre ne cijene?

  1. #31
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    neva viseigara s atmosferom, to su okusili oni koj su nedada davno igrali igre i oni koji danas shvacaju koliko su dobre te igre pa ih zaigraju, steta ali je to istina, a takih je svemanje i nazalost dansnja gamerska populacija i ona koja to tek postaje nece znati sto to znaci uziviti se u igrum sto znaci rava atmosfera, sto znaci pogledati iza svakog ugla, a danas je sve drukcije, tuzno ali istiniti, lova je sve unistila, da mi je znat zasto je covik tako glup pa toliko voli i cjeni taj jebeni komad papira koji sve unistava
    Well, as long as it's interesting.

  2. #32
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    neva viseigara s atmosferom, to su okusili oni koj su nedada davno igrali igre i oni koji danas shvacaju koliko su dobre te igre pa ih zaigraju, steta ali je to istina, a takih je svemanje i nazalost dansnja gamerska populacija i ona koja to tek postaje nece znati sto to znaci uziviti se u igrum sto znaci rava atmosfera, sto znaci pogledati iza svakog ugla, a danas je sve drukcije, tuzno ali istiniti, lova je sve unistila, da mi je znat zasto je covik tako glup pa toliko voli i cjeni taj jebeni komad papira koji sve unistava
    Mudro zboriš, ali imaš više typo-a čak i od mene
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    problem je u tome da današnje igre mogu donjeti malo toga novog
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    i sjecam se da smo stalno kod njega visili, igrali Djuke, Wolfa, Kvejka,Doom a i ostale, sad kad vidim nove igre muka mi dodje, pa nijedna skoro nema onu atmosferu kao npr. djuka one tajne prostorije i fore i onaj prejeben osjecaj kad igras.
    da, tajne prostorije su bile zakon a tek fore...jao, kad se sjetim stare P 166-ice, koliko sam igrao na njemu kvejkova, đuka i svega...dan danas se gejma na njemu kod jednih prijatelja.

    = Citat = Izvorno postao unknown
    problem je u tome da današnje igre mogu donjeti malo toga novog
    osim ako izmisle potpuno novi žanr...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  5. #35
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Izmisliti novi zanr, to jeprevise traziti, ima ouno toga sto se moze promjeniti, netrebaju novi zanrovi, ima dovoljno ideja, varijacija i svega, samo nema izdavaca koji se usude riskirati s novim stvarima koji nisu vec izlizane
    Well, as long as it's interesting.

  6. #36
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Vidim uskoro i Before the Gaming Dies film... možda bi ga mogli mi snimiti.

  7. #37
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    prije dok je grafika ( za današnje standarde ) bila smeche, nije bila toliko bitna i cijenila se igrivost.
    danas igra koja ima malo lošiju grafiku svi odma neće igrat samo zato jer izgleda zastarjelo bez obzira na igrivost.
    oni koji nisu igrali wolfa, doom, đuku,..... prije 15 godina teško će cijeniti takve igre danas

    Živi bili pa umrli

  8. #38
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    I današnja je grafika (za sutrašnje standarde) smeće.

  9. #39
    Stvar koja će ubuduće prodavati igre je (čini se) uber fizika, kao što ih je dosad prodavala uber grafika.

    Ma dajte ljudi neki remake.

  10. #40
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao unknown
    problem je u tome da današnje igre mogu donjeti malo toga novog
    Mogu zapravo donijeti puno toga. Uzet ću za primjer FPS žanr. Nekoliko fenomenalnih ideja je već korišteno, samo su ih maknuli, tj. nisu se kasnije primjenjivale.

    Šta želim od recimo jedne Vietnamske pucačine (a i svih ostalih)?
    -Želim da vrate onu fenomenalno izvedenu tromost lika iz System Shocka 2. Tako realne, fluidne kretnje napravljene u davnoj 99. Uz sav taj hardver i fizikalne modele, želim to natrag.
    -Želim da vrate onu fenomenalnu interakciju s okolišem iz Duke Nukema i Sina. Ako su mogli prije deset godina, mogu i sada.
    -Želim Ghoul iz Soldier of Fortuna i GeoMod iz Red Factiona u istoj igri, poduprijeta Havokom, Physxom, čime god.
    -Želim potpuno micanje HUD-a. Ako želim vidjeti koliko mi je ostalo metaka, želim neki hold-reload button, gdje će moj lik na pola izvati šaržer i gdje ću sam prebrojati metke. Šta se tiče health bara, on je potpuno nepotreban. Jedan metak - jedan život, ili neki easy, sličan onom health sistemu iz CoD-a 2.
    -Želim da se oružja zablokiraju (kao u BiA, na većim težinama). Takve stvari se događaju. Takve stvari su realne. To želim.
    -Želim da razna vegetacija ispunjava svojuSfunkciju, a ne funkciju zamišljenih zidova ili estetike. Želim da moj lik zapne u grmlju kad kroz njega prolazi, i da se odriješim trzanjem miša ili već nekom jednostavnom upravljačkom metodom.
    -Ne želim klasične linearne levele, nikad više. Želim mapu. Mapu gdje ću sam odrediti kako, kada i kuda.
    -Želim da vremenski uvjeti više nisu estetski dojam. Želim da me kiša uspori i gotovo uništi fov. Želim da me sunce zaslijepi, i da maknu besmisleni lens-flare efekt.
    -Želim da maknu bilo kakvu glazbu, pozadinsku, combat music, sve. Ako već žele glazbu u ratnoj igri, nek na jednog suborca stave mali prijenosni radio s onim propagandim radijima. Za atmosferu nema ništa boljeg od poluispravnog radija, Wrightovog countrya, i vodnika koji psuje vojnika da izgasi to da ga Charlie ne čuje.
    -Želim atmosferu Voda Smrti. Ne želim da iz svakog pixela strši poruka: napravila nas je firma u 10 mjeseci i zato nam je atmosfera nikakva.
    -etc etc etc

    Sad vidite kako zapravo ne tražim ništa novo, već tražim da ponove izvanredne stare ideje. Uz toliko plaćeni hardware, i toliko plaćene igre, zar puno tražim?

  11. #41
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Nije problem u nedostatku ideja, nego u nedostatku hrabrosti da se izadje na trziste s novim (ili starim) danas svakako neuobicajenim idejama jer se nezna kakoce reagirati publika, najbolji i najlakse je reciklirati
    Well, as long as it's interesting.

  12. #42
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    [snip]
    Odlična lista, iako bi se ja u FPS-ovima zadovoljio samo sa ne linearnim mapama, ostalo je većinom estetika (a mislim da se u to područje dovoljno ulagalo do sada, iako možda u krivom smjeru).

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Nije rijec o estetici, sve nabrojane stvari bi imale dosta ucinka na gameplay.

    Ako pogledas bolje, vidjet ces da je Vedran govorio o Vijetnamskoj pucacini. Od nekog close-quarters urbanog FPSa ne mozes bas ocekivati ogromne mape i toliku kolicinu nelinearnosti.

    Nego, jako dobar post sa Vedranove strane, ali problem je sto bi dosta gamera reklo: "Si ti lud, znas ti koliko je to posla?" Pa zar nije normalno od next-gen igara ocekivati next-gen sadrzaj? Ili od placenih developera da naprave svoj posao?


    BTW, cini mi se da je u izradi realistican HL2 mod iz kojeg je potpuno uklonjen HUD. Igrac mora sam voditi racuna o preostaloj kolicini municije. Kada primi metak pocne zujanje u usima, glasno disanje, kucanje srca koje je sve intenzivnije sto je igrac blize smrti.
    there is no god to punish us

  14. #44
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Dobra lista...

    Većinom se radi o realnosti. To i ja želim.
    Npr. U King Kongu je fenomalno kad isključiš cijeli HUD.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #45
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    A meni bi recimo bila dobra neka hybrid igra, ali kad velim hybrid onda mislim totalno pomiješani žanrovi. Recimo ja si to zamišljam ovako: radnja igre smještena je u neko ratno doba (samo ne ww2 jer mi ga je vec stvarno pun qurac!) I ti si sad na početku igre neki totalni balavi private koji niš ne zna. Sad bi prvi dio igre bio fps/rpg gdje bi ti kroz trening i prvih nekoliko misija, u stilu cod-a, skupljao exp i poboljšao svoje sposobnosti i svoj rank u vojsci. Nakon nekoliko misija dobio bi svoj mali squad, i dobio bi zapovjdništvo nad recimo 6 ljudi i to bi postao taktički squad fps. Nakon nekoliko takvih misija dobio bi par ordena i napredovao do višeg čina čime bi dobio odgovornost nad cijelim jednim vojnim kampom. E sada bi igra nakratko prešla na city building gdje bi trebalo pomno izgraditi ratni kamp i održavat njegov micromanagement. Nakon toga bi igra postala čisti izometrijski rts sa par misija u pravoj maniri C&C-a. Paralelno bi par misija moglo biti o nekom pilotu ili tenkisti, čije bi se priče nekako ispreplele sa pričom glavnog lika.

    Svjestan sam da se takvo što nikad neće napraviti, ali da ovakvu igru naprave stvarno bi bila osvježenje.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    SPa zar nije normalno od next-gen igara ocekivati next-gen sadrzaj? Ili od placenih developera da naprave svoj posao?
    pa vidiš, stvar je u tome da većina novca koje zarade igre ne odu u džep od programera, onih koji su izradili igre, nego u marketing. zarađuju debeli menađeri koji ništa ne rade, a programeri zarade malo, samo prosječnu plaču(američku) inače, za mene grafika nije najvažnija, po meni grafika je tu da odvuče pažnju igrača od lošeg sadržaja idre( postoje iznimke, ali i hrpe igara s dobrom grafikom i lošim sadržajem)
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao unknown
    problem je u tome da današnje igre mogu donjeti malo toga novog
    Mogu zapravo donijeti puno toga. Uzet ću za primjer FPS žanr. Nekoliko fenomenalnih ideja je već korišteno, samo su ih maknuli, tj. nisu se kasnije primjenjivale.

    Šta želim od recimo jedne Vietnamske pucačine (a i svih ostalih)?
    -Želim da vrate onu fenomenalno izvedenu tromost lika iz System Shocka 2. Tako realne, fluidne kretnje napravljene u davnoj 99. Uz sav taj hardver i fizikalne modele, želim to natrag.
    -Želim da vrate onu fenomenalnu interakciju s okolišem iz Duke Nukema i Sina. Ako su mogli prije deset godina, mogu i sada.
    -Želim Ghoul iz Soldier of Fortuna i GeoMod iz Red Factiona u istoj igri, poduprijeta Havokom, Physxom, čime god.
    -Želim potpuno micanje HUD-a. Ako želim vidjeti koliko mi je ostalo metaka, želim neki hold-reload button, gdje će moj lik na pola izvati šaržer i gdje ću sam prebrojati metke. Šta se tiče health bara, on je potpuno nepotreban. Jedan metak - jedan život, ili neki easy, sličan onom health sistemu iz CoD-a 2.
    -Želim da se oružja zablokiraju (kao u BiA, na većim težinama). Takve stvari se događaju. Takve stvari su realne. To želim.
    -Želim da razna vegetacija ispunjava svojuSfunkciju, a ne funkciju zamišljenih zidova ili estetike. Želim da moj lik zapne u grmlju kad kroz njega prolazi, i da se odriješim trzanjem miša ili već nekom jednostavnom upravljačkom metodom.
    -Ne želim klasične linearne levele, nikad više. Želim mapu. Mapu gdje ću sam odrediti kako, kada i kuda.
    -Želim da vremenski uvjeti više nisu estetski dojam. Želim da me kiša uspori i gotovo uništi fov. Želim da me sunce zaslijepi, i da maknu besmisleni lens-flare efekt.
    -Želim da maknu bilo kakvu glazbu, pozadinsku, combat music, sve. Ako već žele glazbu u ratnoj igri, nek na jednog suborca stave mali prijenosni radio s onim propagandim radijima. Za atmosferu nema ništa boljeg od poluispravnog radija, Wrightovog countrya, i vodnika koji psuje vojnika da izgasi to da ga Charlie ne čuje.
    -Želim atmosferu Voda Smrti. Ne želim da iz svakog pixela strši poruka: napravila nas je firma u 10 mjeseci i zato nam je atmosfera nikakva.
    -etc etc etc

    Sad vidite kako zapravo ne tražim ništa novo, već tražim da ponove izvanredne stare ideje. Uz toliko plaćeni hardware, i toliko plaćene igre, zar puno tražim?
    to si jučer sanjao ?
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  18. #48
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    To sam i ja mislio za StarCraft, da nece bit te strategije koja ce mu bit do pete. Onda je izašo DoW i pokopao StarCraft. Sada mislim isto za DoW, premda CoH nisam igro
    shefe sad si se prosro, starcraft bio i osto car i neznam dali ce ga ko uspijeti dostici.

    pa sc je i dan danas igriviji i ima vise online igraca nego te tvoje dvije igre zajedno u narednih 5 godina, a izaso je krajem 97,9 godina i jos se igra, jel ti to sto govori?
    Ubio sam covjeka lijevom rukom od desne se i sam plasim

  19. #49
    = Citat = Izvorno postao sfc_PsychQ
    pa sc je i dan danas igriviji i ima vise online igraca nego te tvoje dvije igre zajedno u narednih 5 godina, a izaso je krajem 97,9 godina i jos se igra, jel ti to sto govori?
    Manji hardwerski zahtjevi?

  20. #50
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao unknown
    to si jučer sanjao ?
    Da. Kad sam se probudio, navukao sam svoj žuti star trek kombinezon, i otišao ponoviti Klingonsku gramatiku. Sexy time.

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Zašto se ne cijene stare igre?

    Zar to ne ovisi od covjeka do covjeka?

    Ja osobno cijenim i uzivam...i vec sam jedanput otvorio temu,koja se ticala manjka originalnosti u novih igara...

    p.s.
    da se ne cijene,zar ne bi vec bile abandonware?

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  22. #52
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    12
    reći ću vam ja nešto. Otkako je moja mašina zastarila i više nisam mogo' igrat najnovije igre, okrenuo sam se starim. I kažem vam, nema boljih igara od deus ex-a, fallouta 1&2, arcanima i blitzkriega! ako ste igrali fallout, samo se sjetite bolesnog osječaja moći nakon što nekom super mutantu sa 30metara udaljenosti odvalite pola tjela jednim metkom it snajpera... ahhh, sve me trnci prođu.

  23. #53
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Zašto? Zato jer danas svi se nabrijavaju na neku grafiku i da se mogu pravit svojim frendovima da njihov komp može pokrenut oblivion na 1200000x1000000 sa 5000x AA i da ga vrti na 70000000000FPS-a. Tak sam ja frendu iz razreda posudio svoju najdragocjeniju igru koju imam, naime riječ je o thief the dark project. Nakon 1 dan mi ju on vrati i veli, kakvo si mi to smeće dal, čim sam ju upalio i vidio grafiku ugasio sam ju jer je igra ružna. Ja sam osto u nevjerici kak je mogo ispljuvat definitivno najbolju igru svih vremena. I veli mi da je taj thief KOPIJA splinter cella i nemožeš njemu objasnit da je thief stariji od splinter cella više od 5 godina.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    thief KOPIJA splinter cella
    A i onaj Unreal pokrade onog komentatora iz DotA-e... uf, htio sam nekome glavu otkinut kad sam to čuo.

  25. #55
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":3bfgm7ee
    thief KOPIJA splinter cella
    A i onaj Unreal pokrade onog komentatora iz DotA-e... uf, htio sam nekome glavu otkinut kad sam to čuo.[/quote:3bfgm7ee]

    nisi jedini.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  26. #56
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Meni ce te stare igre uvijek ostati super...
    To su bila vremena, kad sam dobio svoj prvi pc, uz njega sam dobio igre age of empires, diablo I i fifu neku staro, kolko se sjecam...
    Tad sam se totalno uzivio u igre, jos i dan danas su mi bolje od nekih super grafike...
    Jebiga taj klinac nije igrao igre u vrijeme kad nije bilo san andreasa, undergrounda i slicnih igara, jednostavno nije bio dovoljno star da bi mogao igrati igre poput diabla, age of empiresa, wc2...

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Stare će uvijek biti dobre, jer tada je sve to bilo novo, i imalo je nikad prije viđeni sadržaj. A sad je sve viđeno i teško je napraviti nekakav pomak naprijed, neku revoluciju kakvu je donio Half-Life ili neko drugo remek-djelo. Nove igre će imati vrhunsku grafiku i igrivost, no što je s onim oduševljenom kakvo smo gledali u Diablu ili atmosferi u Baldur's Gate, te Falloutu. Nije najvažnija grafika, to svi znaju, važno je da igra posjeduje nešto što će nas tjerati da je mahnito igramo po cijele dane i noći, a ne da kažemo ,, Sutra ću ovaj enemyja, sad mi se neda, jer sam ga već prije gledao".
    ...
    TBC
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  28. #58
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    klinci, ne znaju što su dobre igre.
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  29. #59
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao unknown
    klinci, ne znaju što su dobre igre.
    vazna im je grafika i kako se igrICA reklamira, to je to
    prije nije bilo uopce prevelike reklame, prije je bilo "s frenda na frenda"...
    a sad, pih

    ugl, ja bi radje zaigrao kojeg "zool 2" nego neku drugu fensi-smensi novu arkadu...koje btw wise ni nema, nema dobrih arkada... to je zalosno, dodje 3D i srkade se zaboravljaju, ili ako se pojave, to vise uopce nisu arkade nego RPGovi...
    ufff...
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  30. #60
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ah, ovdje stalno čujem "Klinac je, nema pojma".

    Glupav je taj izgovor. Nema to veze što je klinac, možeš ti poštovati dobru igru koliko god si star. Također možeš biti i postariji čovjek kojemu se gade starije igre.

    Sve je to relativno.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Najbolje stare igre
    By GRIMSEY in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2007, 18:56
  2. vaše stare igre
    By unknown in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 20-02-2007, 14:44
  3. stare igre
    By nA~ in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-01-2006, 23:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •