Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 121 do 135 od 135

Tema: Zašto se stare igre ne cijene?

  1. #121
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    Zašto se stare igre ne cijene? Vjerojatno su sada to potakli sami proizvođači koij sada sve više ulažu na kvantitetu i grafiku nego na kvalitetu. No oni koji su upoznali čari starijih igara (tu ubrajam i sebe) radije će odigrati npr. StarCraft, Diablo ili Half Life 1 nego Crysis. Radije igram WarCraft 3 i StarCraft nego neke novije igre. I sestra (a i brat će kada malo još naraste) je sada zaplovila u vode StarCrafta (nagovorio sam je), a u vodama WarCrafta 3 je odavno i sviđa joj se. Joj što volim kad s njom raspalim po multiplayeru razne mape, ma milina. Planiram još kupiti i Diablo 2, samo moram prvo demo odigrati. Meni je osobno najvažnija igrivost (+ priča kod onih koji ju imaju). Zatim Civ3, pa Rise of Nations (iako nije baš stara igra) koju raspalim s frendom...

  2. #122
    Senior Member It lives by night x0xmajax0x's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Da
    Postova
    624
    možda se ne cijene zato što su nove i modernije prešle ove stare

  3. #123
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ubij se... Današnje igre su nemaštovite, monotone, nemaju dušu... Sad bih napisao dugi post sa mnogo argumenata, ali ne da mi se... Uostalom, pročitaj prošle strane.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #124
    Senior Member It lives by night x0xmajax0x's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Da
    Postova
    624
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ubij se... Današnje igre su nemaštovite, monotone, nemaju dušu... Sad bih napisao dugi post sa mnogo argumenata, ali ne da mi se... Uostalom, pročitaj prošle strane.
    ma okke, kužim, sve su na isti kalup, nastavak za nastavkom... ja nisam ni rekla sam du ove nove bolje, već samo su modernije i to...

  5. #125
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    moda se dost promjenila u 5-6 godina...
    cjenim stare igre, njih bar mogu igrat , dok crysis i slicni benchmark workovi ne dolaze u obzir(kako tehnicki tako i *dusevno* xD)

  6. #126
    Senior Member It lives by night Iron Storm's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sacred Sky
    Postova
    589
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ubij se... Današnje igre su nemaštovite, monotone, nemaju dušu... Sad bih napisao dugi post sa mnogo argumenata, ali ne da mi se... Uostalom, pročitaj prošle strane.
    U potpunosti se slažem, ali s tim da ima iznimaka. Svi CoD nastavci su mi super, ali ja bih svejedno htio igrati Prince of Persia: The Shadow and The Flame, ali ovu koju imam, vječno mi zapne kod živog pjeska pred ulazom u špilju odmah nakon početka... a originalni Prince of Persia je free sada, i jako je igriv, ali i je***o težak. A današnja djeca ni da primirišu starim klasicima. Jel tko igrao Supaplex? Bolja stvar od današnjih mozgalica (osim možda Sapphire Yours). Još uvijek imam stari komp s Pentium 486-ticom i svim tim starim igrama... To su bili dani... Doom 1, Quake 1, Đuka 3D, StarCraft (kojeg sam kupio tek prije 5 mjeseci, a oduševio me više od Crysisa)... Doba kada je sve prštalo od originalnosti...

  7. #127
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao x0xmajax0x
    možda se ne cijene zato što su nove i modernije prešle ove stare
    Ako time nisi mislila da su novije igre bolje, onda se izvoli jasnije izražavati...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #128
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    zato što izlaze sve novije koje zaokupe mnogo pažnje
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  9. #129
    Senior Member It lives by night d0mba's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    681
    Meni isto to žao..najme kad je izađao blood1 i u isto vrijeme quake.....dobro je blood1 bio 2d a quake u ono vrijeme 3D kao..LOL.....i onda blood2 the chosen....PA TO JE POSTAVILO PRAVILA PUCAČINA!!!

    i danas koliko ljudi voli pucačine...i nisu ni čuli za tu igru...šteta...a igru i dan danas volim prijeći!
    kad je legendarna!

  10. #130
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    d0mba nezajebavaj...blood2 dosta suxxa hehehe

  11. #131
    Senior Member It lives by night d0mba's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    681
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    d0mba nezajebavaj...blood2 dosta suxxa hehehe
    e onda definitivno nisi normalan

  12. #132
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Nikad neću zaboravit onu legendarnu:

    "this is Gideon, your guest conducter... Hold on tight, the ride might get a little... BLOODY!"

    Kaj se tiče odnosa prema starim igrama, mislimda je glavni razlog što se stare igre ne cijene to što je gaming postao mainstream zanimacija. Još prije 10 godina je gamer bio "neki tamo čudak koji stalno bulji u monitor", dok je sada gamer "moj susjed Joža". Hoću reći da su gameri prije bili mnogo manja i više specifična subkultura ljudi, dok danas svatko živ igra makar nešto. Pošto igre više ne rade sanjari i entuzijasti za ljude kao što su i oni sami već je to postala multimilijarderska industrija, u kojoj svoje prste ima i holywood i kaj ti ja znam ko ave ne. Basicly, gaming je degenerirao jer se prilagođava prosječnom homosapiensu, a ne prosječnom gameru.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  13. #133
    = Citat = Izvorno postao x0xmajax0x
    možda se ne cijene zato što su nove i modernije prešle ove stare




    sada ćeš mi reći da nisi ikad igrala fallout

  14. #134
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Blood2 nije bas postavio temelje ali je prokleto zabavna igra i sto ce ti vise?

    Meni jedan od boljih FPSova.
    there is no god to punish us

  15. #135
    Senior Member It lives by night d0mba's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    681
    = Citat = Izvorno postao Melandru
    = Citat = Izvorno postao x0xmajax0x
    možda se ne cijene zato što su nove i modernije prešle ove stare




    sada ćeš mi reći da nisi ikad igrala fallout
    hm prešle stare....a šta misliš kako su nastale stare....99 posto novih igara je kopija priča i sličnoga od starih igara samo dobra grafika i obrada...sve stare igre su temelj novim igrama....

    nažalost nitko ih nezna cijeniti.

Slične teme

  1. Najbolje stare igre
    By GRIMSEY in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2007, 18:56
  2. vaše stare igre
    By unknown in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 20-02-2007, 14:44
  3. stare igre
    By nA~ in forum Gaming općenito
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-01-2006, 23:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •