Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 178

Tema: najbolja horor igra

  1. #1

    najbolja horor igra

    molimo bih vas da navedete vama najbolje fps horor igre,horor avanture,te horor survive igre.


    hvala

  2. #2
    Senior Member It lives by night Munjeni jarac's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    virovitica
    Postova
    626
    neigram hororce i negledam takve filmove
    Xfire:m5kt2
    Lost Sheep aka LS'

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005

    Re: najbolja horor igra

    = Citat = Izvorno postao commissar
    molimo bih vas da navedete vama najbolje fps horor igre,horor avanture,te horor survive igre.


    hvala
    Koja je razlika između horror survivala i horror avanture?

    Od igara na temu horrora meni je najbolji Undying.

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Sillent Hunter 4 The room i Doom 3 Very Scary
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  5. #5
    survival:SH

    FPSoom 3,Undying

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    AvP 1.

    Sillent Hunter: 4 The room
    Kaj je to, Silent Hill u simulaciji podmornice?
    there is no god to punish us

  7. #7
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    AvP 1.

    Sillent Hunter: 4 The room
    Kaj je to, Silent Hill u simulaciji podmornice?
    To je bila mala shala znam da je hill
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Oswald State Correctional Facility
    Postova
    582
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    survival:SH

    FPSoom 3,Undying



  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Doom 3 nije mnogo strašan... F.E.A.R. me dosta razočarao po tom pitanju, očekivao sam da će biti dosta strašniji. Silent Hill nažalost nisam igrao. Stoga moj glas ide AvP 2...

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Doom 3 nije mnogo strašan... F.E.A.R. me dosta razočarao po tom pitanju, očekivao sam da će biti dosta strašniji. Silent Hill nažalost nisam igrao. Stoga moj glas ide AvP 2...
    AvP 2 je SF s elementima horrora.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Doom 3 nije mnogo strašan... F.E.A.R. me dosta razočarao po tom pitanju, očekivao sam da će biti dosta strašniji. Silent Hill nažalost nisam igrao. Stoga moj glas ide AvP 2...
    kad ga nabaviš, igraj ga oko 2 sata po noci sa ugasenim svjetlom...strah zajamcen

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    Aliens vs Predator 2

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    kad ga nabaviš, igraj ga oko 2 sata po noci sa ugasenim svjetlom...strah zajamcen
    To se traži Pogledaću, mislim da neko od friendova ima...

  14. #14
    FEAR, igrajte po noci, sami u sobi i sa slusalicama i da vidim ko se nece usrat. Igrajte bez cheatova, onda je zabavnije s obzim da morate mislit jel ce vas sad neko napast

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Gho$t
    FEAR, igrajte po noci, sami u sobi i sa slusalicama i da vidim ko se nece usrat. Igrajte bez cheatova, onda je zabavnije s obzim da morate mislit jel ce vas sad neko napast
    Pa samo tako sam i igrao i ipak se nisam usrao koliko sam očekivao. Igra je ipak mogla biti nijansu strašnija...

  16. #16
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    Silent hill 4 ,Fear ,doom nije tolko strašan ali mi je možda jako dobro izvedena strahoca na EF 2 ono na dallasu mrtvi crew memberi po zraku,škripanje a to zamo zato jer je star trek
    star trek fan / total war fan

  17. #17
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Daleko(daleko daleko i nadalje) najstrašniji i najjeziviji nivo ikoje igre koje sam ikad igro je u Vampire: Bloodlines, Ocean House Hotel. Nema tog Dooma, Undyinga, FEARa ili Cthulhua koji se može približit jednostavnoj stravi i psihodeliji tog nivoa. A pogotovo respekt jer nije horor igra.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    FPS: Doom3, avantura: Dark fall1(sa slušalicam, psihički te uništi ) survival: System shock2
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  19. #19
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Doom 3( recite što god hoćete ali ja sam se usro živ dok sam ga igrao)
    F.E.A.R. Ima jebenu atmosferu igra

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao coki
    jako dobro izvedena strahoca na EF 2 ono na dallasu mrtvi crew memberi po zraku,škripanje a to zamo zato jer je star trek
    E, da, sjećam se toga... i meni je to bilo blago uznemirujuće iskustvo. A u Doomu 3 su mi skroz bolesni oni dijelovi kada si okružen onim "mesom koje teče"... totalno se čovjek osjeća neugodno u tom okruženju. Valjda zato što se sve oko tebe jezivo, polako miče i ne možeš imati onaj osjećaj spokoja koji možeš imati kada si okružen s 4 mrtva-statična zida. Bar se meni tako čini...

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    Aliens vs Predator 2
    -u čijoj ulozi? Ak si Alien ili Predator, čega se bojati? Al` kad si marinac...

    Kad sam bio klinjo bojao sam se igre Parazite Eve 2, a sad, kad sam naviko svake noći (iza po noći) sa ugašenim svjetlom igrat...nema nikakvih problema.
    A prije...uvjek dok sam igrao neki horror sam mislio da mi je nešto iza leđa
    Sada me jedino mogu proć trnci od stravične mjuze, što jako mrzim.

    Inače mislim da se jedino možete prestrašiti ako se udubite u igru koju igrate, ali ak` igrate kao flegma, onda će te se smijati...
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao C
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    Aliens vs Predator 2
    -u čijoj ulozi? Ak si Alien ili Predator, čega se bojati? Al` kad si marinac...
    Pa nije li logično da je mislio na marinca? Ako igraš i s kim drugim, onda to uopšte ne možeš spominjati kao neki horor. Još se sjećam iskustava po alien-infested skladištima kada svjetla nema, baterija je prazna, a na radaru smo gledaš kako ti se trepćuće tačkice približavaju, i onda počneš manijački skakati i pucati na slijepo svuda uokolo kako bi spriječio proklete stvari da ti se približe... priceless.

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    AvP je odlična igra ali nije baš tako strašna. Preporučujem Undying
    #paperplatoongoonz

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao Gho$t
    FEAR, igrajte po noci, sami u sobi i sa slusalicama i da vidim ko se nece usrat. Igrajte bez cheatova, onda je zabavnije s obzim da morate mislit jel ce vas sad neko napast
    Nije bas strasno ako znas da ti niko nista nece uraditi.

    Dok SILENT HILL

    SILENT HILL

    Eh to je vec horror. Po mom, niti jedna knjiga, niti jedan film, te niti jedna igra nije strasna.... osim SILENT HILL. Pa covjece, ova igra je strasna zbog amosfere, zbog price, zbog same cinjenice, da je radeno po postojecim filozijama o postojanju. Silent Hill nije kralj horrara, vec jednostavno jedini horror.

    A fps horror? Doom 3... neeeeeee... nije strasan, vec je horror koliko je igra shit

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Daleko(daleko daleko i nadalje) najstrašniji i najjeziviji nivo ikoje igre koje sam ikad igro je u Vampire: Bloodlines, Ocean House Hotel. Nema tog Dooma, Undyinga, FEARa ili Cthulhua koji se može približit jednostavnoj stravi i psihodeliji tog nivoa. A pogotovo respekt jer nije horor igra.
    slazem se potpuno.strasan level.isto tako thief 3 u onom sirotistu-sanatoriju.a ako se ko sjeca sanitariuma?i ghosts & goblins

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    AvP je odlična igra ali nije baš tako strašna. Preporučujem Undying
    Meni je Undying meni malo bolja igra ali me prepao sam jednom i to na samom početku. Avp 2 u biti i nije horror ali me nijedna igra nije više isprepadala. Zamislo ovo: Krčiš si put kroz mračne hodnikem malo zastaneš i odjednom te nešto šćepa s leđa! To su šokovi!

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    Sillent Hill 2 definitivno a poslije njega idu 1 pa 3 pa 4
    FEAR me nije toliko isprepadao, a doom mi dodje ko neka sala
    jasta!

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao C
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":1rls2lql
    Aliens vs Predator 2
    -u čijoj ulozi? Ak si Alien ili Predator, čega se bojati? Al` kad si marinac...
    Pa nije li logično da je mislio na marinca? Ako igraš i s kim drugim, onda to uopšte ne možeš spominjati kao neki horor. Još se sjećam iskustava po alien-infested skladištima kada svjetla nema, baterija je prazna, a na radaru smo gledaš kako ti se trepćuće tačkice približavaju, i onda počneš manijački skakati i pucati na slijepo svuda uokolo kako bi spriječio proklete stvari da ti se približe... priceless.[/quote:1rls2lql]

    Joj, sad bi opet igro Alien versus Predator 2...
    -baš ste carevi.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  29. #29
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao C
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":14v2rz18
    Aliens vs Predator 2
    -u čijoj ulozi? Ak si Alien ili Predator, čega se bojati? Al` kad si marinac...
    Pa nije li logično da je mislio na marinca? Ako igraš i s kim drugim, onda to uopšte ne možeš spominjati kao neki horor. Još se sjećam iskustava po alien-infested skladištima kada svjetla nema, baterija je prazna, a na radaru smo gledaš kako ti se trepćuće tačkice približavaju, i onda počneš manijački skakati i pucati na slijepo svuda uokolo kako bi spriječio proklete stvari da ti se približe... priceless.[/quote:14v2rz18]

    Mislim da je Quake4 bolesniji s onim ljudima po zidovima i ono kad te spile!
    OK Sad moram nabavit Silent hill! Koji? 3?
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  30. #30
    [quote=Big Al][quote="Burek_fr0m_SPACE":13auoytu]
    = Citat = Izvorno postao C
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":13auoytu
    Aliens vs Predator 2
    -u čijoj ulozi? Ak si Alien ili Predator, čega se bojati? Al` kad si marinac...
    Pa nije li logično da je mislio na marinca? Ako igraš i s kim drugim, onda to uopšte ne možeš spominjati kao neki horor. Još se sjećam iskustava po alien-infested skladištima kada svjetla nema, baterija je prazna, a na radaru smo gledaš kako ti se trepćuće tačkice približavaju, i onda počneš manijački skakati i pucati na slijepo svuda uokolo kako bi spriječio proklete stvari da ti se približe... priceless.[/quote:13auoytu]

    Mislim da je Quake4 bolesniji s onim ljudima po zidovima i ono kad te spile!
    OK Sad moram nabavit Silent hill! Koji? 3?[/quote:13auoytu]

    Ne, Silent Hill je ponajvise strasan zbog morbidne price. A da bi je shvatio moras iz pocetka igrati. 3 dio se direktno nastavlja na 1 dio, dok su 2 i 4 zasebni, ali ipak dio serijala. Jer u svakom od njih saznajes tajne Silent Hilla, i zasto je uopce tako kako jeste. Dakle preporucujem ti da krenes od prvog dijela. Po meni, najbolji dio price ima 4 dio, koji je cak i drama, dok 2 dio ima najvise psiho ubitacnih stvari, a i 1 i 3 dio su osnova price, i imaju mozda i najbolje scene, pogotovo 3 dio.

Slične teme

  1. Monaco, najbolja indie igra IGF-a 2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-03-2010, 13:07
  2. najbolja besplatna online igra
    By Slayer in forum Online gaming & living
    Odgovora: 91
    Posljednji post: 27-11-2009, 14:49
  3. Koja je najbolja online igra?
    By Nee Joe in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 04-01-2009, 15:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •