Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 151 do 178 od 178

Tema: najbolja horor igra

  1. #151
    Senior Member Respawned sorcerer GeForce's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.210

    Re: najbolja horor igra

    iako moram priznati sve horor igre su još na bazi krv,motorna pila,zombiji,luđaci,i slično.
    Nisam još vidio horor igru koja te psihički dotuče.Što hoću reći,jedina koja se tome približila je alone in the dark the new nightmare...usporediti ću ovo sa filmovima horor u kojima nema nimalo kapi krvi a na kraju filma se bojiš otići na wc jer je film TOLIKO jeziv da ti se pod kožu uvuče a ni kap krvi nije prolivena(igra skrivača npr film,....krug(osim kad si napušen onda umireš od smijanja....no nebitno).Ono što hoću reći je da današnje horor igre se sve vrte oko "strašnih" čudovišta u "strašnim" okolnostima i sličnome....zar nema nigdje horora koji te psihički toliko uništi u mozak a da ti nisi niti svjestan čega se bojiš.....ali se jeziš pomisliti da odeš na wc

    ***PSP-3004+4GB Sony Pro DUO Mark 2***

  2. #152
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: najbolja horor igra

    Nisam još vidio horor igru koja te psihički dotuče.
    mene je dotuko Silent Hill


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  3. #153

    Re: najbolja horor igra

    Zašto ja prije nisam igrao Penumbru; pitam se?

    Well, sad sam je igrao, ne znam što me lupilo da sam jednostavno zaigrao to, no drago mi je da sam dobio to prosvjetljenje. Naime, Penumbra me zastrašila na načine na koje precjenjeni Dead Space ili F.E.A.R. 2 nikada neće moći. Ovakvu atmosferu nisam vidio od Condemned: Criminal Origins. Osobno, na nekim djelovima mi se jednostavno nije dalo igrati zato što mi je bilo prestrašno, a samoj atmosferi uvelike ide u korist pogled iz prvog lica. Ovo mi se nije dogodilo od prije spomentuog Condemneda, doslovno sam na nekim djelovima zaboravio da sam u igri i zbilja sam mislio da sam u rudniku u Grenlandu. Možda je ovo privremena zaluđenost igrom, ali ja joj ne mogu naći manu. Znam da otkrivam toplu vodu, al' 'ko ga jebe.

    Sad čekam izlazak Amnesie, i nastavljam igrati Penumbru.

    EDIT: Would you look that necromancy at play.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  4. #154
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: najbolja horor igra

    = Citat = Izvorno postao GeForce
    Nisam još vidio horor igru koja te psihički dotuče.
    Prastari Clocktower.

  5. #155
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: najbolja horor igra

    Condemned: Criminal Origins, F.E.A.R. 1 i 2, Doom3, Dead Space...tu znam da sam imao dobre "shit in the pants" momente. Od novijih Condemned je nekak imao najspooky atmosferu a Dead Space uz najbolju izvedbu. Sve u svemu, volim ovakav tip igara.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #156
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: najbolja horor igra

    = Citat = Izvorno postao Silver_Wolf
    Nisam još vidio horor igru koja te psihički dotuče.
    mene je dotuko Silent Hill
    Kako koga. Ako si kao ja, da se osjećaš zlikovački, da uživaš u tome kao da si dio zla, pa se ničega ne bojiš, onda te ne može dotući psihički.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  7. #157
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: najbolja horor igra

    = Citat = Izvorno postao str1k3r
    Zašto ja prije nisam igrao Penumbru; pitam se?

    Well, sad sam je igrao, ne znam što me lupilo da sam jednostavno zaigrao to, no drago mi je da sam dobio to prosvjetljenje. Naime, Penumbra me zastrašila na načine na koje precjenjeni Dead Space ili F.E.A.R. 2 nikada neće moći. Ovakvu atmosferu nisam vidio od Condemned: Criminal Origins. Osobno, na nekim djelovima mi se jednostavno nije dalo igrati zato što mi je bilo prestrašno, a samoj atmosferi uvelike ide u korist pogled iz prvog lica. Ovo mi se nije dogodilo od prije spomentuog Condemneda, doslovno sam na nekim djelovima zaboravio da sam u igri i zbilja sam mislio da sam u rudniku u Grenlandu. Možda je ovo privremena zaluđenost igrom, ali ja joj ne mogu naći manu. Znam da otkrivam toplu vodu, al' 'ko ga draga.

    Sad čekam izlazak Amnesie, i nastavljam igrati Penumbru.

    EDIT: Would you look that necromancy at play.
    Jedan velik, debeo, mastan potpis na ovo.

    Ovo je prva igra koja mi je toliko nelagodna da često i sam znam odustat i nastavit sljedeći dan. Ono, igram već tjedan dana, a tek sam na polovici otprilike.

    Btw, još si na prvom dijelu ili igraš nastavak?

  8. #158

    Re: najbolja horor igra

    Prvi dio - objašnjenje sam naveo.

    Nego, texture su mi u kurcu, any ideas?

    BTW, ATI Radeon HD4870.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  9. #159
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: najbolja horor igra

    Mislim da je to zbog ATI kartice, probaj skinut fix i najnoviji patch.

    http://www.strategyinformer.com/pc/p...ure/patch.html

  10. #160

    Re: najbolja horor igra

    :*

    Hvala. ^^
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  11. #161
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    14

    Re:

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Daleko(daleko daleko i nadalje) najstrašniji i najjeziviji nivo ikoje igre koje sam ikad igro je u Vampire: Bloodlines, Ocean House Hotel. Nema tog Dooma, Undyinga, FEARa ili Cthulhua koji se može približit jednostavnoj stravi i psihodeliji tog nivoa. A pogotovo respekt jer nije horor igra.
    Sslazem se sa The Bozom 999% nema te igre koja moze nadmasit jezu i strah tijekon ocean hotel nivoa svaka ti cast sto si se sjetio toga

  12. #162
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Re:

    = Citat = Izvorno postao 777PsyChO777
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Daleko(daleko daleko i nadalje) najstrašniji i najjeziviji nivo ikoje igre koje sam ikad igro je u Vampire: Bloodlines, Ocean House Hotel. Nema tog Dooma, Undyinga, FEARa ili Cthulhua koji se može približit jednostavnoj stravi i psihodeliji tog nivoa. A pogotovo respekt jer nije horor igra.
    Sslazem se sa The Bozom 999% nema te igre koja moze nadmasit jezu i strah tijekon ocean hotel nivoa svaka ti cast sto si se sjetio toga
    Thief 3 - lvl The Cradle, po samom konceptu su slični lvl-i, jezivi zvukovi, prikaze itd. itd. Ugl. tu su mi negdje po jezivosti...

    EDIT: + Ocean hotel mozes pretrcati kad upoznaš lvl i 20 puta je manje strašniji tako, u thiefu toga nema....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  13. #163
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: najbolja horor igra

    Alien VS Predator...nema do te igre na polju straha..još se sjećam kako sam znao ispucati cijeli šaržer a da nikog nije bilo blizu mene...

  14. #164
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: najbolja horor igra

    = Citat = Izvorno postao crnisokol
    Alien VS Predator...nema do te igre na polju straha..još se sjećam kako sam znao ispucati cijeli šaržer a da nikog nije bilo blizu mene...
    S Alienom sam glavna faca, prešao sam na najtežem i u MP sam predobar, s Predatorom sam samo bez veze prešao SP, a s čovjekom nisam ni prešao SP. Nije toliko strašno, ali kada znaš da te iza ugla čeka predator ili alien, a imaš metaka koliko i govno vitamina, pogubiš živce.
    Alien je jednostavno glavni lik, i u filmu, i u igri.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  15. #165
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: najbolja horor igra

    govorio sam za marinca...s alienom mi uopće ne paše igre...a ni s predatorom baš ne voli igrat previše...marinac rula

    a mene je ta igra najviše prestrašila...od drugih skoro nijedna nije ni blizu da me prestraši, možda nekoliko njih u par situacija

  16. #166
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: najbolja horor igra

    AvP 2 je strašniji.

  17. #167
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: najbolja horor igra

    Ne sjećam se koji sam AvP igrao, ali mislim da je duja.
    BTW S Alienom je najteže igrati, ali za melee killove ne najbolji, s Predatorima je isto teško igrati, ali imaš puno opcija i možeš se prilagođavati, ukratko Predator je fajter na range i melee, dok je marinac samo na range.
    Recimo najjači napad od Aliena, može ubiti Predatora u jenom udarcu, kao i marinca, ali da bi ga izveo trebaš biti lud, trčati direktno na neprijatelja, i ako pri tome on tebe ne ubije, 100% je mrtav.
    I recimo kada igram s Alienom, jedna od vještina je naučiti ignorirati silu ravnotežu, npr. kada skačem oko neprijatelja, skačem po zidovima, tako da sila ravnoteža ne utječe na mene, i tako skačem da ne znam nisam više gdje je sila teža, i kada mi se ukaže prilika za kill, napadam. A recimo mnogi pri igranju s Alienom skaču po zidovima full aktivno tako da ga ne možeš pratiti kuda sve skače i gdje će skočiti, ali kada ih vidiš, gledaju ekran pod 90°, rotiraju glavu lijevo-desno, i onda se izgube pokušavajući pratiti gdje je sila teža, i na taj način ubiju sami sebe, jer kada skačeš po sobi, skočiš ispred neprijatelja i pokloniš mu jedan kill, umjesto da ga ti ubiješ.

    Još je dobro što recimo, ako napadaš iz mraka, možeš prepasti drugog igrača i nadvladati ga ili ubiti, uz to ako si vješt možeš papati glave i puniti si HP, a ako bježiš, lupaš repom i dijeliš "stun"-ove i opet ih ubijaš.
    S alienom jednostavno trebaš igrati aktivno, bez stajanja, samo napadaj i ubijaj, s Predatorom kao što i samo ime govori, trebaš nekada stati i predati tko će doći da ga ubiješ s svojom snagom i tehnologijom, a marinac je mali cipelić koji će uokolo srati od straha puneći svoju sačmaricu koja mu neće pomoći kada ga nešto zaskoči.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  18. #168
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    14

    Re: Re:

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    = Citat = Izvorno postao 777PsyChO777
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Daleko(daleko daleko i nadalje) najstrašniji i najjeziviji nivo ikoje igre koje sam ikad igro je u Vampire: Bloodlines, Ocean House Hotel. Nema tog Dooma, Undyinga, FEARa ili Cthulhua koji se može približit jednostavnoj stravi i psihodeliji tog nivoa. A pogotovo respekt jer nije horor igra.
    Sslazem se sa The Bozom 999% nema te igre koja moze nadmasit jezu i strah tijekon ocean hotel nivoa svaka ti cast sto si se sjetio toga
    Thief 3 - lvl The Cradle, po samom konceptu su slični lvl-i, jezivi zvukovi, prikaze itd. itd. Ugl. tu su mi negdje po jezivosti...

    EDIT: + Ocean hotel mozes pretrcati kad upoznaš lvl i 20 puta je manje strašniji tako, u thiefu toga nema....
    stari moj misli se na prvi put kad igras ne kad si vec presao igru 90 puta i znas kad ce ti lik kihnuti

  19. #169
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    pred kompijutorom naravno a gdje drugdje lol
    Postova
    5

    Re: najbolja horor igra

    e sad meni je naj horror igra silent hill homecoming ali i ima jos mnogo dobrih npr : cold fear,doom 3,re 4 i 5 inaravno dead space

  20. #170
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: najbolja horor igra

    Stari moj nisi ti igrao Ocean Hotel i The Craddle, mene zaseru svaki puta, prvi puta neznaš što te čeka pa se zasereš, a kad ulaziš drugi,treci,cetvrti puta, onda znaš da je strašno pa se bojiš toga.
    Kad se priča o NAJBOLJOJ horror igri tu se valjda pretpostavlja da je to igra koja te najviše zaplašila, a kad te neki lvl ili igra konstantno plaše bez obzira na broj prelazaka onda znaš da je dobra...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  21. #171
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    14

    Re: najbolja horor igra

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Stari moj nisi ti igrao Ocean Hotel i The Craddle, mene zaseru svaki puta, prvi puta neznaš što te čeka pa se zasereš, a kad ulaziš drugi,treci,cetvrti puta, onda znaš da je strašno pa se bojiš toga.
    Kad se priča o NAJBOLJOJ horror igri tu se valjda pretpostavlja da je to igra koja te najviše zaplašila, a kad te neki lvl ili igra konstantno plaše bez obzira na broj prelazaka onda znaš da je dobra...
    mislis na thief 3 the craddle misiju?

  22. #172
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: najbolja horor igra


    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  23. #173
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: najbolja horor igra

    = Citat = Izvorno postao 777PsyChO777
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Stari moj nisi ti igrao Ocean Hotel i The Craddle, mene zaseru svaki puta, prvi puta neznaš što te čeka pa se zasereš, a kad ulaziš drugi,treci,cetvrti puta, onda znaš da je strašno pa se bojiš toga.
    Kad se priča o NAJBOLJOJ horror igri tu se valjda pretpostavlja da je to igra koja te najviše zaplašila, a kad te neki lvl ili igra konstantno plaše bez obzira na broj prelazaka onda znaš da je dobra...
    mislis na thief 3 the craddle misiju?
    Narafski....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  24. #174

    Re: najbolja horor igra

    meni najbolja horor igrica je F.E.A.R 2,svaki put se usere* kad je igran

  25. #175
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    562

    Re: najbolja horor igra

    Call of Cthulhu: Dark Corners Of The Earth
    Prosirite horizonte, pusite dinamit!

  26. #176
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: najbolja horor igra

    Imam još malo do kraja, ali Dead Space je sigurno jedna od najboljih horror igara.

  27. #177

    Re: najbolja horor igra

    Silent (f.ckin') Hill

    "They don't think it be like it is, but it do." Oscar Gamble

  28. #178
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: najbolja horor igra

    lulix bravo, vidi se tko je znalac

    Najbolje, najstrašnije, najkvalitetnije i najzanimljivije horor igre koje te tjeraju naprijed bez obzira na to koliki je faktor straha zastupljen u njima su Condemned: Criminal Origins i Call of Cthulhu: Dark Corners of the earth, jednostavno, ne bih se želio vratiti igranju tih igara.

    Iako i konzole imaju svojih bisera poput Sirena, Fatal Framea, i sličnih.

Slične teme

  1. Monaco, najbolja indie igra IGF-a 2010.
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-03-2010, 13:07
  2. najbolja besplatna online igra
    By Slayer in forum Online gaming & living
    Odgovora: 91
    Posljednji post: 27-11-2009, 14:49
  3. Koja je najbolja online igra?
    By Nee Joe in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 04-01-2009, 15:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •