Stranica 4 od 27 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 808

Tema: EVE Online

  1. #91
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Uf, tri dana sam spavao kao medo, a onda kad sam se probudio, kužim da mi je neka zlatokosa moderatorica pobrisala topic "EVE gejmeri". Ova mala rulja moderatora je gora od Gestapa, a kad skužim ko je to bio, pussy ću mu otkinuti and feed it to the fakin dogs.

    Elem, postao sam u tom nestalom threadu pitanje o tome gdje se svi odnosno većina EVE gejmera nalazi? Niste valjda svi u BoBu? I molio bih nekoga od domaćih igrača da objasne što se to događalo s BoBom i tim GMovima iz CCPa koji su BoB-u valjda namještali neke unikatne dizajne brodova?

  2. #92
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Uf, tri dana sam spavao kao medo, a onda kad sam se probudio, kužim da mi je neka zlatokosa moderatorica pobrisala topic "EVE gejmeri". Ova mala rulja moderatora je gora od Gestapa, a kad skužim ko je to bio, pussy ću mu otkinuti and feed it to the fakin dogs.

    Elem, postao sam u tom nestalom threadu pitanje o tome gdje se svi odnosno većina EVE gejmera nalazi? Niste valjda svi u BoBu? I molio bih nekoga od domaćih igrača da objasne što se to događalo s BoBom i tim GMovima iz CCPa koji su BoB-u valjda namještali neke unikatne dizajne brodova?
    Ex YU eve gameri su nekako podjeljeni na Srbe i Bosance i na Slovence i Hrvate. Slovenci i Hrvati naginju BoBu, Srbi i Bosanci 4Su i Morsus Mihiu i Sjevernom bloku. Bilo je prije pokusaja da se napravi zajednicki corp i alijansa i svasta nesto ali je to neslavno propalo iz nacionalistickih razloga (ukratko iz ghey razloga). Ja sam osobno prosao kroz Morsus Mihi i kroz BoB, pa znam dosta o tome ali necu o tome sada ovdje. Dosta nasih mladjih Cro igraca ima neke male majning corpove itd.

    Sto se dogadjalo u vezi varanja je sljedece: Nitko u BoBu nije znao da je T20 Developer, jos manje je neko znao da je isti rezirao BPO lutriju u kojoj je Reikoku dobio 4 ammo BPOsa (oko 5 Bill iska) te Sabe dictor BPO oko 10 B. Dakle Optuzbe da bob vara su oduvjek kao i u svakoj igri, iz prostog razloga kao i u svakoj igri. Bolji si pa mora da si Cheater. Zakuhale se se tjekom ASCN rata kad je ASCN da objasni katastrofalne rezultate u ratu izmisljali stvari na svojim internalnim forumima da BoBovci teleportiraju cjele flote da ruse nodove nakon cega se uloguju brze od njih i tako ih ubijaju i slicne smijurije koje idu toliko daleko da optuzuju bob za hackanje compa ASCN titan pilota i CEOa alijanse koji je unisten od Strane BoBa jer je isti zaboravio cekati 15 minuta nakon agresije da moze sigurno log off bez da ga nadju cover ops. naravno pod izlikom da nijedna alijansa u EvE nemoze biti tako snazna i uspjesna ako nije sastavljena od Developera. Nakon pada ASCNa nekih 2 mjeseca poslje zakuhava se afera gdje je BoB forum, i forumi od svih pojedinacnij corpova hackan od jednog EvE igraca u kojima je kroz Private messeges i director sekcije dosao do saznanja da je T20 Developer i do nekih indicija da je varao, nakon toga je krenula hajka, te je T20 priznao da je sredio tih 5 Bpoa vrjednosti 5 Dreadnaughta, za Reikoku. Nakon toga kao zaposlenik CCPa, CCP je potvrdio tu pricu i da su znali za nju 4 mjeseca prije nego je Kugustamen, hacker koji je hackao BoB alliance i corp forume, tosao do nekih tragova. Nakon toga D2 koristi javni CCP sponsored EvE fan site da pronadje IP adrese od BoB membera nasotjeci tako vidjeti jeli ima koji spijun u D2. (Sudbina D2 Titana, koji je unisten tako sto ga je BoB spy Agrovao nekoliko sekunda prije nego se Titan pilot Log off, sto je omogucilo BoBu, da ga nadju i napadnu. Kada je javljeno da je BoB u sitemu Titan pilot se vratio u igru ali spasa vise nije bilo, eto da se pohvalim ja sam uspio doci na Titan killmail. Savrsen potez BoB spya u D2 koji je srusio moral cjele sjeverne koalicije na startu rata, rata koji pocima nakon priznanja CCPa da je T20 Developer i da je ilegalno nabavio BPOs za BoB umjesto osude obje strane, kako su napravili BoB members razocarani postupkom T20 koji baca ljagu na uspjehe svih nas, tako i Hackera radi ocitih protuzakonskih radnji Koalicija osudjuje samo BoB valjda u sljepoj mrznji prema svemu u cemu smo bolji od njih, a Hackera dizu u nebesa, CCP reagira banujuci Hackera is igre, Nakon cega se formira koalicija kojoj je to bio dokaz da BoB upravlja CCPom, i napada BoB sa otprilike 30 tak alijansi kombinirano kroz 7 BoB regija sa otprilike 30 k ljudi u tim alijansama, prije otprilike 3 Mjeseca. Danas je Situacija jos neizvjesa ali od nekog organiziranog napada nema nista. BoB i nije izgubio nijednu stanicu braneci se sa prijateljima od oko 25 Alijansi koje broje 12 k igraca. Dapace trenutno je situacija da je cjeli sjever pod jakim napadom sto je dovelo do raspada D2, iz kojeg su otisle 3 najvaznije korporacije odnjevsi sa sobom jedan od 2 D2 titana.

    Dakle dok sam pisao ovo war goes on i am am needed on first line koja je trenutno u bivsem spaceu Lotke Voltere i napreduje prema konacnom kraju lova na vjestice.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  3. #93
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Hmm da... gadna priča.

    Tko je koga kako i zašto - znaju samo glavni akteri u prići.

    Na kraju je činjenica da je developer varao da pomogne alijansi. Totalno nebitno koja je to alijansa - ono kaj je bitno je da tip prema CCP-u nije dobio otkaz ?!?

    HALO !

    Mene to najviše smeta od svega. Pa hebem ti - ne samo da je dev i zna sve zakutke EVE svemira, već i dijeli BPO-e. Vrlo vjerojatno u zamijenu za corp napredovanjem.

    Da ne spominjem koja je to pljusja CCP-u, koji je ZNAO kaj se događa, ali su brže bolje se pravili blesavi i kao, dok nitko ništa ne zna sve 5.

    Čak niti ne krivim CEO-a i upravu - teško je odoliti mirisu 18 Bil. besplatnih BPO-a. Pa to je ko da ti netko da štampariju novca koja funkcionira . Ovaj nudio, oni uzeli i digli ga u corp managmentu . Kapitalizam u esenciji ...

    Međutim CCP - katastrofa !
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  4. #94
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    ne ne krivo si shvatio. Korp uprava nije znala da su to ilegalno steceni BPOs. Problem nije nista od svega toga problem je sto sada sve sto je BoB napravio svaki pobjedjeni fight svaki rat svaki uspjeh je etiketiran cheater.

    Iako opet to su oni koje smo raznjeli mnogo puta pa su vjerojatno pissed off na BoB. Normalni ljudi su rekli sto i ja. CCP sucks zato sto nije reagirao kad je saznao, sucks zato sto t20 nije dobio otkaz. I t20 sucks zato jer je pribjegao varanju radi dobiti od neke sice kao sto je 18 bill ISKA.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  5. #95
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    ne ne krivo si shvatio. Korp uprava nije znala da su to ilegalno steceni BPOs. Problem nije nista od svega toga problem je sto sada sve sto je BoB napravio svaki pobjedjeni fight svaki rat svaki uspjeh je etiketiran cheater.

    Iako opet to su oni koje smo raznjeli mnogo puta pa su vjerojatno pissed off na BoB. Normalni ljudi su rekli sto i ja. CCP sucks zato sto nije reagirao kad je saznao, sucks zato sto t20 nije dobio otkaz. I t20 sucks zato jer je pribjegao varanju radi dobiti od neke sice kao sto je 18 bill ISKA.

    Te ljage se jako teško riješiti ....
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  6. #96
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    istina, ali mi nikad ni nismo se zamarali sta o nama misli neko drugi. Mi znamo da smo sve stekli posteno i sa trudom to je jedino vazno a sada

    pew pew
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  7. #97
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    istina, ali mi nikad ni nismo se zamarali sta o nama misli neko drugi. Mi znamo da smo sve stekli posteno i sa trudom to je jedino vazno a sada

    pew pew
    Da - vidim po kill sigu

    Dominix je pao - fino, liku je ziher bilo drago, još kad si ga podao, samo lagano
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  8. #98
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    hehehe nije samo domi

    uglavnom evo moj privatni kb. 100 % tocan, svaki kill i svaki loss je na njemu

    http://www.rngd.net/evekillboard/?a=home
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  9. #99
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    hehe- nije loše
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  10. #100
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Zahvaljujem, zemljak, puno je tu iscrpnih i dobrih informacija. Htio sam čuti i tu stranu priče, do sada samo čujem sve najgore o BoBu, ali da budem iskren, i ova druga alijansa je bila popljuvana od većine.

    Good hunting, vidimo se tamo negdje vani.

  11. #101
    dugo se nisam javljao pa prvo pozdrav ekipi..
    clan sam fatal aliance i prijatelji smo boba-a...igram sada vec godinu i 4 mjeseci...u igri mi je nick 'Oliver99' pa mi se mozete javit ako me primjetite...eto, vidim da se spominje MRKWA ...pa bio je clan mog korpa jednom davno i ja sam ga malko potpomogu u eve-u...bio je dobra decko ali je presao na 'tamnu' stranu...svejedno pozdrav...(drag mu je piratluk..)
    sto se tice cro corpa...ljudi zaboravite...premalo nas je...meni je jedini kriterij da ima sto vise euro igraca u corpu tako da imas skime ratovat...sto se tice kupovanja codova iskom...pa moguce je kad predjete na lvl 4 misije ili kad pocnete zivot u 0,0 sys...ali ima i tu jedan mali zajeb...u 0,0 sys se zivi opasno (mi ratujemo stalno protiv goonsa i pandemic legion-a, D2 i ostalih) pa je mogucnost da se izgubi ship jaaakoooo velika...ali isto tako u beltovima se krecu ratovi pa 1,5mil vrijednim ucjenama pa se moze brzo nabavit novi...
    eve je jako uzbudljiv (pogotovo kad ste u fightu) i hebeno zarazan...RL vam dodje u opasnost...
    sreli smo odbjeglog titana d2...sprasio nam je nesto brodova...al nista strasno...po informacijama koje ja imam...bob nije izgubio baby titana u napadu koalicije ali je zato koalicija izgubila 50 capital shipova...
    od svih corpova i allianca u igri najvise ne podnosim privateer alliance ali su i njima s ovim patchom stali na kraj...to su papci koj lesinare po empireu jer nemaju muda doci na teritorij pod nasom kontrolom niti su ikad dolazili...a vecina nasih pvp igraca je u low sys...
    toliko od mene za ovaj put

    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  12. #102
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Nama se doselili Burning Eden. Inaće član sam BRUCE alijanse.

    Vrlo neugodno skupina. Nisam imao čast dobiti po pički od njih, ali su nam sprašili 70 brodova - većinoma barges. Jbga ekipa se navikla da šeće sistemom bez zaštite, a ovi su došli sa 7 cloaked brodova i 2 BS koji drmaju sa kakovih 100-150 Km.

    Samo snipaju ko živine.

    Sad lagano čekamo da otiđu, nema smisla gubiti brodove kad smo oustskilled ...
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  13. #103
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    hehehe Burn Eden Shin Ra, Satan, Evil Pookie i ekipa.

    2-3 Burn Eden Ravena, em drmaju sa 150 km, em imaju po 3 Dampenera, em je nano u low slots

    Osim toga Huggini, Curse, Pilgrim, Rappieri, Falcons, Rooks, Arazus, Lachesis reconi

    i plus na sve to 2-3 noob corp Interdictora.

    NEcu se svadjat Burn Eden zna sta radi. Ali za njih imam 0 respect. Uskocili su u Goonse kad su mislili da ce valk pregazit BoB i cim su pukli u prve prepreke iskocili su van.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  14. #104
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Koliko sam čuo Burning Eden zna znanje i ponose se time da rade veliku štetu sa malim gubitcima.

    Tako da čim dope po piksi - begaju.

    Nešto sam naćuo da imaju T2 BPO pokoji - tako da pederi imaju love i mogu gubiti pokoji brod, ali im se baš i neda ako nema potrebe
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  15. #105
    imam respekta prema svakome ali s tima se jos nisam sreo...mislim da nisu nisa bolji (a mozda ni losiji) od ovih koje sam prije nabrojio...
    u sistemima koji su pod nasom kontrolom sve sto nije plavo ili zeleno je neprijatelj (nema neutralnih)
    znali smo formirat gang po 70 ljudi ... pa da i vecina (30-40) budu u sniping bs...minimalni zahtjevi su 150km range i vise...
    sto se tice velike stete sa malim gubicima...pa jako mi to smrdi na fight protiv slabih corpova koji nemaju previse exp igraca...a to je tako jadno i pateticno...pa i sam bijeg iz d2 je znakovit...
    vjerovatno ih iz istog mi necemo sresti u nasim sistemima jer bi im natrljali nos...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  16. #106
    reveni nisu sniping shipovi...dok cruse missile dodje do mene ja cu ga u gangu sa megama i tempestima razvaliti da nece znati sto mu se desilo...
    sniping shipovi su pretezno i samo shipovi koji daju bonuse na topovima...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  17. #107
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Da ne pišem ponovo cijeli tekst C/P sa gamera....

    BRUCE je mlada alijansa sa limitiranim brojem veterana.

    Naselili smo Syndicate 0.0 space na veselje susjeda koji samo čekaju da nekoga prikolju. Ipak labavi mir je trajao neko vrijeme - sve dok daleko starija i uspješnija alijansa OSS nije krenula na nas i bacila nam jedan POS u reinforced.

    Drugi dan nas se sakupilo 84 bojno spremnih pilota. Preko 8 sati su trajali razni okršaji u kojima smo satrli i pojerali dio OSS snaga iz našeg teritorija.

    Međutim uspijeli su sakupiti flotilu od preko 150 brodovam, sa 3 Jaggernauta ! Bruce naime ima svega 3 carriera i pilote koji su bili offline. Tako da su FC-i odlučili žrtvovati naš POS i napadnuti OSS POS-ove duboko u neprijateljskom području.

    OSS je skupo platio podcjenjivanje naoko mlade alijanse. Naši političari su napravili kapitalnu grešku i nise nastupili agresivno. Ovaj filmić prikazuje skidanje 3 OSS POS-a. Prvo u reinforced, a drugi dan su sva 3 pala.

    Za ovo su znali samo veterani, a mi njubare smo saznali danas Hrabar potez i vrlo dobra koordinacija. Mi koji smo bili mlađi smo par jumpova dalje čuvali leđa na gateovima, dok su veliki klali

    ( 100 Mb )
    http://eve-files.com/dl/103398


    K tome i jedan dobar filmek sam po sebi ....

    ( 25 Mb )
    http://eve-files.com/dl/103371
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  18. #108
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    ovo cusigurno pocet igrat

    samo na kojem je ono dvd-u izaslo?

    koliko prometa oduzima na adsl-u?

    nakon sto istekne trial trea li se samo platiti clanarina(koliko) ili se trea platit i igra(koliko)?

    koji su nacini placanja(detaljno)?

    unaprijed hvala

  19. #109
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao Ro3y
    ovo cusigurno pocet igrat

    samo na kojem je ono dvd-u izaslo?

    koliko prometa oduzima na adsl-u?

    nakon sto istekne trial trea li se samo platiti clanarina(koliko) ili se trea platit i igra(koliko)?

    koji su nacini placanja(detaljno)?

    unaprijed hvala
    Ja sam skinuo client s neta - cca 669 Mb, nije bad.

    Prometa skida vrlo malo - ja sam na socijali i ne vidim razliku u prometu ( Kn ) prije i posliej igranja EVE-a, a igram ga nekih 3 mjeseca.

    Nakon triala se MORA kupiti i igra, cijena igre je 20$ ( ako se ne varam ) sa uključenih mjesec dana igranja, tako da je cijena LOL.

    Način pretplate:

    1. Kreditna kartica - Master Card isl.
    2. EvE Time Card - kupljivo kod nas u Crovortexu:
    http://www.crovortex.com/novosti/clanak ... trial.html

    3. Možeš kupiti Time Card LEGALNO sa in game lovom ( ISK ) ili isto tako prodavati in game kartice za ISK.

    Ako počneš igrati - tutorial je 100% najteži dio igre ! Teško je pohvatai konce na početku, a i traje cca 2 sata. Vrlo detaljan i dobar tutorial - nakon toga kreće zabava
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  20. #110
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    = Citat = Izvorno postao Paske
    = Citat = Izvorno postao Ro3y
    ovo cusigurno pocet igrat

    samo na kojem je ono dvd-u izaslo?

    koliko prometa oduzima na adsl-u?

    nakon sto istekne trial trea li se samo platiti clanarina(koliko) ili se trea platit i igra(koliko)?

    koji su nacini placanja(detaljno)?

    unaprijed hvala
    Ja sam skinuo client s neta - cca 669 Mb, nije bad.

    Prometa skida vrlo malo - ja sam na socijali i ne vidim razliku u prometu ( Kn ) prije i posliej igranja EVE-a, a igram ga nekih 3 mjeseca.

    Nakon triala se MORA kupiti i igra, cijena igre je 20$ ( ako se ne varam ) sa uključenih mjesec dana igranja, tako da je cijena LOL.

    Način pretplate:

    1. Kreditna kartica - Master Card isl.
    2. EvE Time Card - kupljivo kod nas u Crovortexu:
    http://www.crovortex.com/novosti/clanak ... trial.html

    3. Možeš kupiti Time Card LEGALNO sa in game lovom ( ISK ) ili isto tako prodavati in game kartice za ISK.

    Ako počneš igrati - tutorial je 100% najteži dio igre ! Teško je pohvatai konce na početku, a i traje cca 2 sata. Vrlo detaljan i dobar tutorial - nakon toga kreće zabava
    dakle ne moram se zamarati s maminom kreditnom karticom(samo gdje se u osijeku nalazi ovaj crovortex )

    dobro za 2 tjedna cu onda instalirat eve jer sad imam skolskoih obaveza
    i ovo trajanje racuna... dali to traje KROZ 30 dana ili U 30 dana igranja

    i kod placanja karticom koje su tocno kartice poduprte(visa, mastercard,slavonska banka ) i koja je opasnost od kradje love s racuna itd...

    molim veliko objasnjenje

  21. #111
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Najlakše ti je platiti maminom karticom.
    Igru možeš kupiti time karticom ili klasično kreditnom.

    Plačanje prolazi SSL enkripcijom preko https protokola - dakle 100% sigurno. Osobno plačam preko weba robu zadnjih 5 godina i nema problema ! Problema je bilo prije 10 godina, danas sve banke podršavaju SSL enkripciju i šanse da ti netko drpi broj su ravne nuli. Toga se obićno boje ljudi ograničenog znanja o compovima ....

    Samo ti riješi karticom, nemaš brige

    Crovortex je dućan u Zagrebu, ali su i web shop, pa ti lako dostave.
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  22. #112
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    = Citat = Izvorno postao Paske
    Najlakše ti je platiti maminom karticom.
    Igru možeš kupiti time karticom ili klasično kreditnom.

    Plačanje prolazi SSL enkripcijom preko https protokola - dakle 100% sigurno. Osobno plačam preko weba robu zadnjih 5 godina i nema problema ! Problema je bilo prije 10 godina, danas sve banke podršavaju SSL enkripciju i šanse da ti netko drpi broj su ravne nuli. Toga se obićno boje ljudi ograničenog znanja o compovima ....

    Samo ti riješi karticom, nemaš brige

    Crovortex je dućan u Zagrebu, ali su i web shop, pa ti lako dostave.
    p.s. koje su kartice podrzane?

    kako traje clanarna(procitaj u 2. post ispred)?

  23. #113
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    nemogu izdrzat kolko mi se ruke tresu nesmijem poceti to ce me obuzeti i onda

    ruke mi se toliko tresu da kad stavim ruke na tipkovnicu napisem
    q g qg th81t10'30q g3 š1

  24. #114
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    AMEX i MasterCard, VISA koliko znam....

    Članarina se plaća mjesečno.
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  25. #115
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    Ali kako traje clanarina

    kroz 30 dana u mjesecu

    ili kroz 30 dana u igri

  26. #116
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    30 dana u mjesecu.
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  27. #117
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    = Citat = Izvorno postao Paske
    30 dana u mjesecu.
    fala javit cu se kad pocmem valjda

    ma sigurno cu se javit s pitanjima

  28. #118
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    kada igras trial i kad kupis cijelu igru mozes li nastaviti s likom iz dema?

    i imat cu jos pitanja u vezi placanja
    sta je zip/postal number jel to postanski broj

  29. #119
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    150
    Da i da

  30. #120
    Senior Member Lock'n'Load Ro3y's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Grad na dravi
    Postova
    187
    = Citat = Izvorno postao Regret
    Da i da
    alj vas zajezavam pitanjima i pitanjcima

    i pitanje kod placanja karticom

    stree adress 1 i 2 sta se unosi

    i jeli verification number kod kartice

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •