Stranica 17 od 27 PrvaPrva ... 71516171819 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 481 do 510 od 808

Tema: EVE Online

  1. #481
    Guest

    Re: EVE Online

    Hey You smrdi

    usput čestitke na titanu,

    A kod nas ono veliko sranje s titanom i ukradenim iskom = posnosan sam što napokon ja nisam upetljan u takve stvari

  2. #482
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    Heh ...

    NC napokon došao pomoći Hydra. Tri dobio po turu.

    Tri ode BoB-u sav uplakan da ga zločesti dečki iz NC tuku.

    BoB dođe i masovna capital borba, BoB/Tri su pobjednici dana, ali su na obje strane gadni gubitci.

    Dolazi weekend, a KIA izjavila da im je dosadno i da dolaze podržati NC u Vale of silent.

    Od care bear county do front lines open frag fest
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  3. #483
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Ja neznam na cemu ste vi tj. Paske i lord Ravan

    Morate mi dat toga sto pusite vi ))

    Max je startao kao i svaka druga BoB kampanja u proslosti. Katastrofalno. Uvjek nam je poslje 2 mjeseca mira i kerberisanja trebalo 2 tjedna da se naulji masina i pome mljeti. Tko god ira EvE duze zna da je to tako kad se radi o BoBu. Na forumima NC provodi strasnu anti BoB kampanju tipa svaki dan po 10 threadova kako MAX FAILS MAX SUCKS MAX ovo Max ono. Dok mi radimo svoj posao i uigravamo linije NC proglasava pobjedu nakon sto su dobili 4-5 fleet fightova i ubili nam mozda 300 Battleshipova.

    Prva 2 tjedna pokusavamo upasti u IRON space u dekkleinu. NC kampa 2-3 sistema gdje pokusavamo srusiti cyno jammer i uskociti nasih 400 kapital brodova. Ne ide. Lag i ogromni brojevi koje ima NC nas masakriraju 3-4-5 puta zaredom. Titani u cyno jammed sistemima ne pomazu isto. Ali to svak zna a samo Goons placu oko toga. Dok neide na IRON cistimo cjeli Pure Blind i Fade od prisustva RA i mnogih drugih corpova i alijansi sto direktno ili indirektno dovodi do sloma Red Alliancea. Izgubili su oko 10 tak capitala od nas, sto samo po sebi za njih je nista, ali su izgubili i 30 tak Promethium i Dysprosium moonsa sto je veliki udaraca za bilo koga. Ali glavno sto su izgubili je moral i vjera u leadership. Jer su se ponijeli kao NC. POS spam i pustanje posova da ginu bez ikakve obrane. Samo u EC- su izgubili 30 large towera a ukupno oko 60 + onih 30 moon mining.

    Dok se sve to dogadja napokom uspjevamo provaliti u 2-4 i Yao 2 Iron sistema. Iron jos brani VFK i I30. Fightovi se sele u I30 i VFK area.

    U isto vrjeme TRI ulazi u Vale of Silent i napada Hydru, logican izbor po meni, iz razloga sto kad izbace Hydru dalje nemogu nista sa sadasnjim brojevima koje TRI ima. No Nakon nekoliko poraza od BoBa NC radi major error. Razdvaja snage i ide pomoci Hydri koja je i tako 1 % broja flote koja im pomaze. Blob TRI sa 500 na 100 i usprkos tome gube TVN i P3-N. U međuvremenu su probali napasti iz sacekuse BoB capitale u EC- te izgubili 20 tak capitala i 3 Mothershipa sto dize Mothership loss count na 6 od pocetka MAX kampanje.

    U medju vremenu Solar Fleet i Legion of XDeathX napadaju IRONov sov 4 u Drone regijama. IRON i NC ne brane izuzev mozda malo Mostly Harmlessa koji je tu susjed i iduca meta. Pokusaju branjenja propadaju i rusi nezaustavljivo idu naprijed.

    U međuvremenu BoB napada I30. No ressistance. Svih 15 POS su reinforced i vece prije negu su izasli, NC napada!!!

    Ali ne BoB nego TRI s 60 capitala i 250 normal fleeta na 50 TRI nano brodova. Valjda su mislili da je to predaleko puta da se pojavi BoB tu. E pa nije. Capitali jumpaju na NC capitale. TRI ih drzi tacklane i 3 Mothershipa padaju prva dizuci broj na 9 NC mothershipa od pocetka kampanje. Usput jos gube 20 tak Capitala dok mi gubimo 14 Dredova. Moja prica u svemu tome je bila kao clana BS flote. Kasno sam se ulogovao i propustio Jump Bridge. Te sam picio preko sred Morsus Mihi spacea sam u BSu da stignem 15 jumpova dalje u TVN. Na pola puta Broadsword Crow Taranis Ishtar na gateu di sam uskocio. Oh shit. Align MWD burst i nadaj se najboljemu. Na moje ogromno iznenadjenje nisu me uspjeli na vrjeme scramblati Picim dalje. 4 jumpa od TVN fight jos nije poceo. Uskacem kad oept Ishtar i Claw. Claw me scrambla i Ishtar isto. Ogre II su namom snipe BSu dok ja bacam Jamming drone na Ishtara i Heavy Neutralizer na Clawa. Claw je bez capa i pada mu point. Ishtar je jamman i odwarpavam na 50 % armora. 3 Jumpa od TVN lag hits kako fight pocima. Sjedim na gate i nemogu uskociti. Guristas NPCS na gateu me skoro ubijaju prije nego sam uspio uskociti. Dolazim u TVN upravo kada je pukao zadnji Capital. Taman na looting of the field.

    Ali ne. Netko pita na TS a sta cemo sa TRI? U tom trenutku na fieldu je 20 tak TRI koji su nama neutralni kao i mi njima. I sav NC je ili mrtav ili pobjegao. U tom trenutku javlja se Molle i pita nas: WTF you think?

    Nakon sto smo pocistili TRI sa fielda i lootali vratili smo se u I30 i dovrsili posao. Sutra ujutro izlaze posovi u I30. Nakon 4 POSA Capitali medju kojima sam i ja idu na refuel i stize naredba da se prebacimo u Battleshipe. Sljedi ovo:

    Molleov post na COAD:

    Friday morning, early bird, clock is about 5 am evetime. 12 POS in i30 are coming out of reinforced. Fleet is assembled, and getting to work. 4 large POS are downed, and we get a waiting period of 30 minutes, we go for refuel. Hostiles not really in sight.

    A fast decision is made amongst FC's, we are switching down the fleet to battleships, and will go for VFK, no hostile titans in sight, so, golden opportunity. Thanks to covert pilot SmEdD, the night before, we also have Lord2Evil's logoff spot, at deep safe. As we are assembleing, and getting ready, Intensity green Erebus logs on. We loose eyes on him as he cloaks. Decision is made to carry on, and get everyone ready.

    Fleet is staggered into VFK, group by group and we are setting up on the jammer. And please, dont laugh..... but, we set up for rotating. Yes, we rotate the jammer. 3 groups, warpout, load spot, jammer spot, we keep rotating the jammer down to 50%, as Intensity green comes into the pos, we get the hell outta dodge. Mr Green is inside shields, and we get back to rotating carefully. Green edges on the shields for a long long time, going out, going in, going out.

    Finally, at jammer 40%, it happens, Green hits his DD, killing all his POS gunners, and his own support fleet inside the pos, while we warp out, loosing 6 ships. We regroup up, and get to work on the jammer again. 25%. 20%.

    During all this, we have already parked 5 HID's at Lord2Evils safespot. He logs on. Jammer 20%. He gets scanned incoming at the 100 AU safe, jammer 18%. He lands on our HID's, jammer 17%. HIDs tackle, we warp all our support onto him, but only support. Support taking potshots while bships are working the jammer. Jammer 15%. Lord is tackled, badly, our support is rotating as well. Jammer 12%. Suddenly, the hostiles in system warps to help Lord, our supports gets to work, and are slowly killing them. They are after our dictors. Jammer 10%. Time from Lord2Irons logon, til now, is about 15 minutes.

    Jammer 8%. Bships are working frantically at the jammer, at the same time as the support fleet is rying to save our dictors. Jammer 5%.

    JAMMER DOWN!

    Cyno goes up, capitals jump in, bships warps to setup spot. Capitals are trying to work the lag and warping 200km to the titan, its slow. Half the battleships are ordered to get in and fire on the hostile fleet.

    Lord2Evil doomsdays, in a desperate attemtp to get rid of the dictors, and kills his own support fleet trying to save him, as well as some of our ships. Our HID's survive. Most of them. Lag hits, it hits bad, as always after a doomsday. Our HID's start dying, frantical attempts are done trying to get new bubbles out. Lord2Iron isnt bubbled, all bubbles are gone, and FC's are going insane yelling for dictors. Finally, we get a new bubble on him.

    Lord2Evil dies a slow agonizing death.


    All while we are rotating, and dining in VFK.

    Nakon toga od NC vise nema ni traga ni glasa i cjeli sljedeci dan Reinforcamo sve POS u VFK Local na 400 - 200 NC, 200 GBC ali GBC suvereno vlada sistemom i ubijamo jos 3-4 Capitala i oko 50 tak Battleshipa bez skoro ikakvih lossova.

    Sinoc u vrjeme Reinforcanja POSova u VFK ulogiram se ja u Revelationu i Cyno in u VFK pitam u fleet da neko u dredu x upa da mou warpati na njega. Neki RKK lik napise XX. Warpam i sletim na Morsus Mihi deathstar sa 50 tak Morsus Mihievaca van shielda oko mene. Oh shit moment. Spamujem warp out button i na svoje ogromno iznenadjenje gledam kako svi bjeze unutar POS shielda Izwarpajem i idem mjenjati hlace. A tog RKK lika cu podati.

    Dakle nema vise postova na EVE O forumima o MAX failutre. MAX je uzeo 3 regije. MAX je slomio cjeli NC koji se vise stihijski brani nego sto se brani u ovom trenutku.

    Do sada je MAX claimao 1 Titana, 9 Mothershipa, preko 50 Drednaughta, preko 25 Carriera i preko 1000 Battleshipa. Preko 3000 ostalih Ship Typesa. preko 200 Large POS towera od kojih je 30 % faction. I preko 30 Prom i Dyspro Moonsa koji su 4 bill ISK mjesecno per Prom odnosno 7 per Dyspro. Da ne pricamo o 10 Tak stanica i 3 Regije.

    Od nasih lossesa najvise smo izgubili u prva 2 tjedna. Ukupno oko 500 Battleshipa. mozda 20 Carriera i Drednaughta.

    Upravo zato su mi presmjesni postovi ovdje da je MAX zapeo na VFK Ili da su TRI BoB pets ili takve nebuloze Eto vam realan pregled dogadjanja.

    I na kraju...

    Di je kraj?

    Samo Sir Molle zna.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  4. #484
    Guest

    Re: EVE Online

    Kraj je na influence mapu Plavo | Žuto

  5. #485

    Re: EVE Online

    dobar opis diego...
    prema svemu sudeci NC polako al sigurno ide prema kraju...
    nisu problem tri...oni i onako nece dugo..nego je problem rusa (solar fleet i xxxdeathxxx)...mislim da je partipacija ostalih allianci u NC jako losa (znam da je purea u vfk bilo uvijek najvise...bio sam tamo cijelo vrijeme)...po meni takticki smo napravili gresku kad smo isli hydru spasavat...ionako je hydra gotova...no medjutim, bob je iskoristio sansu kad je dobar dio NC (MM i pure) napustile deklen i okrenuo pat poziciju u pobjedu (naime, vi niste mogli unutra ... kad god ste ulecali sa bs fleetom spusili ste)...mislim da je i IRON gotov, drone regija im je pala a i deklen je izgubljen...ionako, mislim da je i pure i iron osvajanjem deklena trebao rentat svoje ostatak regije drugim alliancma i skoncetrirati se samo na jedno podrucje...ovako smo razvuceni na sve strane...
    ova igra mi i onako ide pomalo na zivce ... odlucio sam da ovo smece vise necu placat...ako oces u 0,0 onda je big fleet fight neizbjezan (samim i tim lag), a kad je lag u pitanju imam jako losa iskustva (ne da mi se retat cijeli dan da fitam ship kojeg na kraju ne mogu kontrolirat i ovisim o cistoj sreci ocu li prezivjeti, da ne kazem ocu li uspijeti osjetit imalo to pvp zbog kojeg igram ovu igru)...
    sve se pretvorilo u igranje oko spijuna, pa dropanje titana (gdje ste ubjedivo najjaci), ako moze ikako direktno u neprijateljski pos...gomilanje snaga dovest ce do toga da ce lagovi biti sve gori i gori...cap fleet fightovi sve veci i na kraju za nas male igrace nece biti mjesta...
    blazeni bili oni dani kad su se titani mogli prebrojit na jedne prste ruke...i kad je rekord bio na srveru 18k ljudi u prime timeu...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  6. #486
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    ako hoces small scale pvp idi u factional warfere
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  7. #487

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    ako hoces small scale pvp idi u factional warfere
    gdje god ja odem na kraju zavrsim u nekom velikom ratu...otisao sam ja bio nakon fatal alliance u atf (mala allianca) u fade...al sta se opet desilo.. ...lideri odlucili napast rare faction ...nakon toga umijesao se razor...pa onda doso i insurgency pa se umijesala cijeli NC pa i tri... ..jednostavno, prate me pehovi...
    sad mi je ostala vaga i tempest u vfk...lol...al namjeravam se ja tamo vratit jednog dana
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  8. #488
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    sad mi je ostala vaga i tempest u vfk...lol...al namjeravam se ja tamo vratit jednog dana

    LOL

    Znas dam ti dobru cjenu hahaha
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  9. #489
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    I tak ...


    Gledam ja danas nakon par dana forume, nije me bilo pa da se ubacim u igru i da vidim kaj ima novoga ...

    Kadli eto ti Diego i ekipa kampiraju u mom dvorištu

    http://b.imagehost.org/view/0837/1_6.jpg
    ( da ne stavljam sliku bez veze - samo click )

    I sad mi ti reci da je Tri neut sa BoB i obrnuto. Tri dobiva po pichki regularno zadnjih tjedan dana i eto BoB opet da ih vadi iz vatre
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  10. #490
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Nego sta je nego neutralan :d mi smo tu samo da gankamo capse Tri ili Nc doesent matter
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  11. #491
    Guest

    Re: EVE Online

    nešto imate previše capova u obe danas

  12. #492
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    My ima ih ko kenje
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  13. #493
    Guest

    Re: EVE Online

    evo kažu na coad-u da ih ima oko 150 tamo, joj hrkljuša

  14. #494
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    hihihihi
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  15. #495
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    Hjebiga .... Na kraju i ja završio u GBC

    Čini se da ću pucati po pajdašima - hihihi
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  16. #496
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    di si zavrsio?
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  17. #497
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    Ljubav je kratko trajala ....

    Comply or Die - Goodfellas.

    Trebli su biti roaming gang PVP corp koji se tek pridružio Goodfellas.

    No čini se da ih čeka samo još fleet sranja, a to mi se neda...
    Isto tako se dogodilo neko sranje znog čega su se GF posvađali sa BoB.

    I broke another alliance
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  18. #498

    Re: EVE Online

    sta se desilo izmedju boba i goofellasa?
    vidim da su se poceli rokati obostrano...nego...evo da napisem i ja ponesto...
    NC je proslo svrseno vrijeme...jos se borimo al je pitanje do kada...sad su napokon tri i bob zajedno pa znamo na cemu smo..
    preksinoc bio u fightu u d7...jebote...lag je bio ubitacan...nisam usipio lockat nista...jedva da ucitam grid...ship pici sam bez kontrole..sve kasni...nako sat-dva natezanja odustao od svega .. napravio log out i osa spavat...
    sutradan vidim da i ono sto sam ko bajagi uspio lockat i pucat...to je bio samo privid..nigdje me nema na kb...pa hebi ga...
    sta ce bit poslije .. nitko ne zna...al jednog dana kad bob se vrati nazad u delve...tri i ostali ce platit ako nas bude jer je cinjenica da je tri samo bob spasio (pa i tako sto im je 'udijelio' dva titana)... btw...oni su vec bili na izdisaju...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  19. #499
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    sta se desilo izmedju boba i goofellasa?
    vidim da su se poceli rokati obostrano...nego...evo da napisem i ja ponesto...
    NC je proslo svrseno vrijeme...jos se borimo al je pitanje do kada...sad su napokon tri i bob zajedno pa znamo na cemu smo..
    preksinoc bio u fightu u d7...jebote...lag je bio ubitacan...nisam usipio lockat nista...jedva da ucitam grid...ship pici sam bez kontrole..sve kasni...nako sat-dva natezanja odustao od svega .. napravio log out i osa spavat...
    sutradan vidim da i ono sto sam ko bajagi uspio lockat i pucat...to je bio samo privid..nigdje me nema na kb...pa hebi ga...
    sta ce bit poslije .. nitko ne zna...al jednog dana kad bob se vrati nazad u delve...tri i ostali ce platit ako nas bude jer je cinjenica da je tri samo bob spasio (pa i tako sto im je 'udijelio' dva titana)... btw...oni su vec bili na izdisaju...

    Goodfellas i BoB su se resetali radi nekog lika retardiranog. No nije bitno. I dalje su plavi sa DICE

    Ali ovo sto ti pricas o TRI covjece Neznam odakle vama takve informacije. Ili bas toliko mrzite TRI da ono fakat vjerujete da im je BoB dao ista a kamoli 2 Titana LOL

    Pa ja sam vise manje u sirem vodstvu BoBa, pa ja nemam pojma o tome. Nama je TRI neutralan i kao takav isto target ko i NC.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  20. #500

    Re: EVE Online

    [quote=Rngd Diego]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Raven":qxsl75cw
    sta se desilo izmedju boba i goofellasa?
    vidim da su se poceli rokati obostrano...nego...evo da napisem i ja ponesto...
    NC je proslo svrseno vrijeme...jos se borimo al je pitanje do kada...sad su napokon tri i bob zajedno pa znamo na cemu smo..
    preksinoc bio u fightu u d7...jebote...lag je bio ubitacan...nisam usipio lockat nista...jedva da ucitam grid...ship pici sam bez kontrole..sve kasni...nako sat-dva natezanja odustao od svega .. napravio log out i osa spavat...
    sutradan vidim da i ono sto sam ko bajagi uspio lockat i pucat...to je bio samo privid..nigdje me nema na kb...pa hebi ga...
    sta ce bit poslije .. nitko ne zna...al jednog dana kad bob se vrati nazad u delve...tri i ostali ce platit ako nas bude jer je cinjenica da je tri samo bob spasio (pa i tako sto im je 'udijelio' dva titana)... btw...oni su vec bili na izdisaju...

    Goodfellas i BoB su se resetali radi nekog lika retardiranog. No nije bitno. I dalje su plavi sa DICE

    Ali ovo sto ti pricas o TRI covjece Neznam odakle vama takve informacije. Ili bas toliko mrzite TRI da ono fakat vjerujete da im je BoB dao ista a kamoli 2 Titana LOL

    Pa ja sam vise manje u sirem vodstvu BoBa, pa ja nemam pojma o tome. Nama je TRI neutralan i kao takav isto target ko i NC.[/quote:qxsl75cw]
    diego...tri nije ima nego jednog titana i to rangaroka..i odjednom...vidi dobio dva erebusa...nemaju space nema love a ono dva titana...pa i mala djeca znaju da se netko smilovao tri...a zna se tko je to...onaj se rangarok vise ni ne dolazi online...
    da nisu dobili ta dva titana tri bi vec bio out of vale...i to je svima jasno...a samo je bob-u odgovaralo da tamo i ostanu jer bi ipak bilo mnogo teze gbc protiv nc..ovako tu i tamo uleti tri pa da malo oduska...
    sinoc ili preksinoc...nije vazo...tri i bob su zajedno kampali stanicu u wh...nisu pucali jedno na drugo i to kb moze potvrdit...jeste li blue ili niste, ne znam, ali radite zajedno i ne fightate se medjusobno...to je cinjenica...necu govorit o tri ili bob pat alliancama, jer vidim da to za njih ne vazi...
    ja ne mrzim tri niti sam ih ikad mrzio...samo ih postujem...al ne toliko koliko sam postovao onaj stari tri prije raspada...dapace, kako mogu mrzit nekoga kad sam se s njima borio protiv NC u branchu...
    malo mi doslovno smeta sto bob ima spijune na sve strane...hebote...znaju sve nase naredbe sa ts prije nogo sto ih napravimo i to na localu prenesu...
    uvijek sam o bobu mislio najbolje i imali su moj respect ali nakon ovog srozali su se na nivo goonsa...
    pa zadniji put kad smo isli u jzv area dropali su titana na nas odmah (sir molle alt..shrike...u avataru), je, prezivio sam al kako je nas fc davao naredbe na ts tako se bob nalazio isto tamo kad i mi... ...nakon sto ste dropali titana ja greskom otisao na mgam gate u q3...naredba fc bila za jzv gate (jzv je dead end i naredba je bila nelogican i neocekivana, upravo je zato i dana )...cijeli bob je vec bio na getu...worpali tamo kad i mi...a na mgam nikoga...hebote...
    i onda ko kreteni jumpali za nama u jzv umjesto da cekaju (nemamo gdje pobjec) i dali na priliku da jumpamo back i fightamo se i izvucemo se...
    zalosno je da su bobu potrebni spijuni, i onda nam na caod govore kako ne branimo jzv i mgam...kako se borit protiv nekoga tko je jaci i jos uz to zna svaki tvoj potez u gangu unaprijed?!? ... naravno da necemo ulazit u fight pod takvim uvjetima jer je to vec unaprijed izgubljena bitka...ljudi su frustrirani s time igricam spijuna, ja osobno jesam..
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  21. #501
    Guest

    Re: EVE Online

    to s tri i bob je malo preoćito

  22. #502
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    TRi i BoB su skupa - to ziher.

    Ona prića koja nam je servirana zašto su GF i BoB imali reset - teško mi je vjerovati. Bio sam scout tom gangu i znam kaj je bilo. Toliko minorno i nebitno da nije vrijedno spomena.

    Mene više razočaralo kaj općenito ekipa u mom bivšem korpu i alijansi ( GF ) su intelektualne amebe bez imalo karaktera i poštovanja. Komunikacije se svodi na shit,f*ck, fof ... itd. Osobno se volim zezat na taj način, ali kad je zezancija je, a kad se nešto dogovara smo ozbiljni.

    Bio sam tamo kratko i vidio samo vrlo velika ega sa malo toga da se podkrijepi.

    BRUCE - bili smo arogantni, ali barem pristojni. Friendly atmosfera.
    Hydra - laid back. Isto tako dosta friendly.
    GF - ne znam kakvi su u PVP, ali u međuljudskim odnosima imam većinoma loša iskustva.

    Ah .... Teško je naći neki lad back corp sa kojim možeš malko roaming PVP i mir. Netko zabije 10-ak likova i odmah mu e-peen ko u John Holmesa ...
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  23. #503
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Ajde necemo o TRI i BoB i NC vise.

    Samo ako je TRI i BoB zajedno kako to da ih zabijamo svaki dan i da im rokamo capitale?

    Nego BBQ.


    Croatia Zagreb BBQ 27-28th September 2008

    Well we are holding another BBQ in Zagreb and everyone is more then welcome to come.

    It will be 2 days event, starting from Saturday morning ending at Sunday evening.

    Money part of BBQ needs will be 100 Croatian Kuna, which is 15 Euros. Money will be transfered to a account number in bank which will be provided here. That don't include accommodations or travel part ofc.

    Accommodations part:

    http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... greb-15952

    Some of best hostels in town. Cheap as fuck as well. In frigging center of Town as well.

    My mobile phone number: +385 98 967 0 967

    Any questions you can direct on me. Account number will be posted soon tm here.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  24. #504

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Paske
    TRi i BoB su skupa - to ziher.

    Ona prića koja nam je servirana zašto su GF i BoB imali resetS- teško mi je vjerovati. Bio sam scout tom gangu i znam kaj je bilo. Toliko minorno i nebitno da nije vrijedno spomena.

    Mene više razočaralo kaj općenito ekipa u mom bivšem korpu i alijansi ( GF ) su intelektualne amebe bez imalo karaktera i poštovanja. Komunikacije se svodi na shit,f*ck, fof ... itd. Osobno se volim zezat na taj način, ali kad je zezancija je, a kad se nešto dogovara smo ozbiljni.

    Bio sam tamo kratko i vidio samo vrlo velika ega sa malo toga da se podkrijepi.

    BRUCE - bili smo arogantni, ali barem pristojni. Friendly atmosfera.
    Hydra - laid back. Isto tako dosta friendly.
    GF - ne znam kakvi su u PVP, ali u međuljudskim odnosima imam većinoma loša iskustva.

    Ah .... Teško je naći neki lad back corp sa kojim možeš malko roaming PVP i mir. Netko zabije 10-ak likova i odmah mu e-peen ko u John Holmesa ...
    Zanimljivo mi je to sto ti tu pricas.......

    Zasto smo resetirani od BOB-a Jebidus zna.To sto ti nije htio reci vidi se kolko je imao povjerenja u tebe.Nisi bio scout u tome gang i to je cinjenica jer ja znam ko je bio.

    Hvala na komplimentu za moj inelekt jer vidim da je daleko veci od tvojega.Vidim da te ljubomora izjeda totalno.Neznam od kuda ti ovo o razgovoru u alijanci,ali cini se da si bio jako kratko.Zanimljivo da sudis o nama,a niti nas nisi upozno.

    Kazes neznas kakvi smo u pvp-u.Bolji od tebe i od NC-a

    Nemoj se ljutit,ali daj mi neke argumente pa cu ti replicirat sa argumentima.Ovako sam se spustio na tvoju razinu da ti objasnim neke stvari.Kad nadjes neki argument protiv nas napisi ga pa cu ti ja replicirat sa kontra argumentom.
    Tolko o amebama.

    P.S.Ej ljudi daj se malo pomaknite jer moj je EGOOOOOOOOOO tolko velik da mi treba prostora.

  25. #505

    Re: EVE Online

    [quote=Lord Raven][quote="Rngd Diego":2h17csuu][quote="Lord Raven":2h17csuu]sta se desilo izmedju boba i goofellasa?
    vidim da su se poceli rokati obostrano...nego...evo da napisem i ja ponesto...
    NC je proslo svrseno vrijeme...jos se borimo al je pitanje do kada...sad su napokon tri i bob zajedno pa znamo na cemu smo..
    preksinoc bio u fightu u d7...jebote...lag je bio ubitacan...nisam usipio lockat nista...jedva da ucitam grid...ship pici sam bez kontrole..sve kasni...nako sat-dva natezanja odustao od svega .. napravio log out i osa spavat...
    sutradan vidim da i ono sto sam ko bajagi uspio lockat i pucat...to je bio samo privid..nigdje me nema na kb...pa hebi ga...
    sta ce bit poslije .. nitko ne zna...al jednog dana kad bob se vrati nazad u delve...tri i ostali ce platit ako nas bude jer je cinjenica da je tri samo bob spasio (pa i tako sto im je 'udijelio' dva titana)... btw...oni su vec bili na izdisaju... [/quote]


    Goodfellas i BoB su se resetali radi nekog lika retardiranog. No nije bitno. I dalje su plavi sa DICE

    Ali ovo sto ti pricas o TRI covjece Neznam odakle vama takve informacije. Ili bas toliko mrzite TRI da ono fakat vjerujete da im je BoB dao ista a kamoli 2 Titana LOL

    Pa ja sam vise manje u sirem vodstvu BoBa, pa ja nemam pojma o tome. Nama je TRI neutralan i kao takav isto target ko i NC.[/quote:2h17csuu]
    diego...tri nije ima nego jednog titana i to rangaroka..i odjednom...vidi dobio dva erebusa...nemaju space nema love a ono dva titana...pa i mala djeca znaju da se netko smilovao tri...a zna se tko je to...onaj se rangarok vise ni ne dolazi online...
    da nisu dobili ta dva titana tri bi vec bio out of vale...i to je svima jasno...a samo je bob-u odgovaralo da tamo i ostanu jer bi ipak bilo mnogo teze gbc protiv nc..ovako tu i tamo uleti tri pa da malo oduska...
    sinoc ili preksinoc...nije vazo...tri i bob su zajedno kampali stanicu u wh...nisu pucali jedno na drugo i to kb moze potvrdit...jeste li blue ili niste, ne znam, ali radite zajedno i ne fightate se medjusobno...to je cinjenica...necu govorit o tri ili bob pat alliancama, jer vidim da to za njih ne vazi...
    ja ne mrzim tri niti sam ih ikad mrzio...samo ih postujem...al ne toliko koliko sam postovao onaj stari tri prije raspada...dapace, kako mogu mrzit nekoga kad sam se s njima borio protiv NC u branchu...
    malo mi doslovno smeta sto bob ima spijune na sve strane...hebote...znaju sve nase naredbe sa ts prije nogo sto ih napravimo i to na localu prenesu...
    uvijek sam o bobu mislio najbolje i imali su moj respect ali nakon ovog srozali su se na nivo goonsa...
    pa zadniji put kad smo isli u jzv area dropali su titana na nas odmah (sir molle alt..shrike...u avataru), je, prezivio sam al kako je nas fc davao naredbe na ts tako se bob nalazio isto tamo kad i mi... ...nakon sto ste dropali titana ja greskom otisao na mgam gate u q3...naredba fc bila za jzv gate (jzv je dead end i naredba je bila nelogican i neocekivana, upravo je zato i dana )...cijeli bob je vec bio na getu...worpali tamo kad i mi...a na mgam nikoga...hebote...
    i onda ko kreteni jumpali za nama u jzv umjesto da cekaju (nemamo gdje pobjec) i dali na priliku da jumpamo back i fightamo se i izvucemo se...
    zalosno je da su bobu potrebni spijuni, i onda nam na caod govore kako ne branimo jzv i mgam...kako se borit protiv nekoga tko je jaci i jos uz to zna svaki tvoj potez u gangu unaprijed?!? ... naravno da necemo ulazit u fight pod takvim uvjetima jer je to vec unaprijed izgubljena bitka...ljudi su frustrirani s time igricam spijuna, ja osobno jesam..[/quote:2h17csuu]

    Sori Olivere ali lupetas gluposti.Reko sam ti ako te sto zanima samo me convaj ingame i dati cu ti sve podatke.

    Evo recimo procitaj ovo:
    [url="http://www.kugutsumen.com/showthread.php?t=2785"]http://www.kugutsumen.com/showthread.php?t=2785[/url]
    Drugi TRI titan je doso od rusa iz drone regija.Necu ici u detalje ali eto ti dokaza da lupetas gluposti.

    Ovo sa spijunima.Molim te nemoj plakat jer vi ste isto imali spijuna kod nas.Ja kaze u fleet da zajebem vaseg spiju 3JN gate je cist mozes skocit.Svi vasi sa posa u tome trenutku krecu na 3JN gate.Dok na Chanal comandu na TS-u govorim
    nasem JF pilotu da skoci u 0-2 kroz AGG gate da je cisto sada??????

    Kazes zlo ti je od spijuna.Prijatelju mene svaki dan konvaju ljudi iz PURA da bi mi prodali info o vasem posu ili sta sve ne.Kao 1BIl je njihova cijena.Nebi ni sam vjerovo na kolko visokim polozajima su ti ljudi.Kazu za 1BIL sve rade.
    Tak da mi nemoj pricat o spijunima jer to je smjesno.Svi imaju spijune.Svi zele prodat svakoga.
    Tako ti je u RL.Tako ti je i u EVE-u

  26. #506
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    Ajde necemo o TRI i BoB i NC vise.

    Samo ako je TRI i BoB zajedno kako to da ih zabijamo svaki dan i da im rokamo capitale?

    Nego BBQ.


    Croatia Zagreb BBQ 27-28th September 2008

    Well we are holding another BBQ in Zagreb and everyone is more then welcome to come.

    It will be 2 days event, starting from Saturday morning ending at Sunday evening.

    Money part of BBQ needs will be 100 Croatian Kuna, which is 15 Euros. Money will be transfered to a account number in bank which will be provided here. That don't include accommodations or travel part ofc.

    Accommodations part:

    http://www.hostelworld.com/hosteldetail ... greb-15952

    Some of best hostels in town. Cheap as fuck as well. In frigging center of Town as well.

    My mobile phone number: +385 98 967 0 967

    Any questions you can direct on me. Account number will be posted soon tm here.

    BAcili ste vaznu stvar na stanicu iza zato bump
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  27. #507

    Re: EVE Online

    Evo recimo procitaj ovo:
    http://www.kugutsumen.com/showthread.php?t=2785
    Drugi TRI titan je doso od rusa iz drone regija.Necu ici u detalje ali eto ti dokaza da lupetas gluposti.

    Ovo sa spijunima.Molim te nemoj plakat jer vi ste isto imali spijuna kod nas.Ja kaze u fleet da zajebem vaseg spiju 3JN gate je cist mozes skocit.Svi vasi sa posa u tome trenutku krecu na 3JN gate.Dok na Chanal comandu na TS-u govorim
    nasem JF pilotu da skoci u 0-2 kroz AGG gate da je cisto sada??????

    Kazes zlo ti je od spijuna.Prijatelju mene svaki dan konvaju ljudi iz PURA da bi mi prodali info o vasem posu ili sta sve ne.Kao 1BIl je njihova cijena.Nebi ni sam vjerovo na kolko visokim polozajima su ti ljudi.Kazu za 1BIL sve rade.
    Tak da mi nemoj pricat o spijunima jer to je smjesno.Svi imaju spijune.Svi zele prodat svakoga.
    Tako ti je u RL.Tako ti je i u EVE-u[/quote]

    tudume...aj malo oladi...ipak je ovo igra...briga me vise i za tri i za bob i za vas iskreno...ionako odlazim iz pure-a uskoro jer mi je puna kapa pure-a i njihovih vodja koji su pustili vale bob-u
    eto, i vi cete dobit titana ako je istina da vam se pridruzuje dio ekipe iz UNS-a
    al, ni to mi vise nije vazno...
    pure ce se raspast...previse kerbera koji samo misle na isk...i to su zasluzili...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  28. #508
    Guest

    Re: EVE Online

    Bar sam tu ja velike sreće u cijelom alliance mozda nas ima 5-10 minera. Kada pitaš za industry ljudi me gledaju s ??? o ćemu ti. Imamo samo dva sustava s crokitom i uvijek ga ima za majnati.

    Ok jel septembar 9, 10 ili 11 mjesec. Sory me dumb. Buraz je mislio doći ali je ne znam

    Eto i tuduma ovdje. Na forum.hr je skroz banana više išta postati.

  29. #509
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    septembar je deveti mjesec lol
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  30. #510

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    Evo recimo procitaj ovo:
    http://www.kugutsumen.com/showthread.php?t=2785
    Drugi TRI titan je doso od rusa iz drone regija.Necu ici u detalje ali eto ti dokaza da lupetas gluposti.

    Ovo sa spijunima.Molim te nemoj plakat jer vi ste isto imali spijuna kod nas.Ja kaze u fleet da zajebem vaseg spiju 3JN gate je cist mozes skocit.Svi vasi sa posa u tome trenutku krecu na 3JN gate.Dok na Chanal comandu na TS-u govorim
    nasem JF pilotu da skoci u 0-2 kroz AGG gate da je cisto sada??????

    Kazes zlo ti je od spijuna.Prijatelju mene svaki dan konvaju ljudi iz PURA da bi mi prodali info o vasem posu ili sta sve ne.Kao 1BIl je njihova cijena.Nebi ni sam vjerovo na kolko visokim polozajima su ti ljudi.Kazu za 1BIL sve rade.
    Tak da mi nemoj pricat o spijunima jer to je smjesno.Svi imaju spijune.Svi zele prodat svakoga.
    Tako ti je u RL.Tako ti je i u EVE-u
    tudume...aj malo oladi...ipak je ovo igra...briga me vise i za tri i za bob i za vas iskreno...ionako odlazim iz pure-a uskoro jer mi je puna kapa pure-a i njihovih vodja koji su pustili vale bob-u
    eto, i vi cete dobit titana ako je istina da vam se pridruzuje dio ekipe iz UNS-a
    al, ni to mi vise nije vazno...
    pure ce se raspast...previse kerbera koji samo misle na isk...i to su zasluzili...[/quote]

    Ajd sori Olivere mozda si me krivo shvatil.Znas mene da sam veliki emo i da ga kad kad znasm zasrat.Samo ti kazem od kuda su titani stvarno dosli.

    Znas da te vec godinu i pol zovem k nama i da sam uvjek ok prema tebi.To kaj se sprdam na pure i sam vidis zasto.Svaka cast nekim deckima iz pura trude se kolko mogu,ali i sam si videl kaj ostatak radi sto je jako zalosno.

    Da istina je da nam dolazi Sacul.Dolazi nam jos nekoliko jacih korpova,ali to neka bude iznanadjenje.Kao sto su napisali
    TRI/GODS ce zapravo biti ko stari TRI bez OSHITA I DORMA ali sa nekim novostima.

    Moja je ponuda jos otvorena!!!!

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •