Stranica 12 od 27 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 808

Tema: EVE Online

  1. #331
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Što god da se dogodi, Goonsi ne smiju preživjeti.

    Iako nisam baš pratio ratna događanja posljednjih dva tjedna, imam jak predosjećaj da bi uništenje BoB-a ili njihovo protjerivanje iz 0.0 destabiliziralo EVE van svih predvidivih proporcija. Ja znam da ću se zabaviti testirajući validnost svoje teorije u skoroj budućnosti. U svakom slučaju, ja svoj base of OPs držim i dalje u Empire-u, a u zadnjih mjesec dana sam odbio tri ponude od tri različite frakcije da se prebacim u 0.0 space sa svojom industrijom. Još nije vrijeme za takve poteze, ali vrlo uskoro...

    Dobro reče Lord Raven. Povijest, i to ne samo EVEa, nego i naša vlastita povijest, pokazuje isto. I Rimsko carstvo je na kraju palo; BoB me najviše podsjeća na njih, s obzirom na njihove karakteristike. Goonsi su horde barbara, u ovom slučaju, retardiranih degenerika. Što će se sad dogoditi?

    Turn the page...

  2. #332
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Dobru si usporedbu napravio.BOB su jedna disciplinirana dobro organizovana arogantna ekipa.Pred nama je mračno doba u eve univerzumu pod dominacijom barbara,ali neće dugo potrajati goonsi i slični poklače se međusobno.

  3. #333
    cini mi se da je fix gotov...imali tko kakve informacije...?!?
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  4. #334
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Baš me interesira kaj se događa ....

    Nedavno so asistirali Nporther Allianceu oko skidanja BoB POS-a. "Mala" greška u komunikaciji i eto mi došli sa point brodovima u sniper fight

    BoB se eto potrudio baciti kakvih 20-ak capova, od toga 5 MS-a na flotu. Bio je to masakr. Nisam doduše bio tamo, ali navodno je lag bio sumanut. BoB je uredno zadržao premoć na polju pomoću carriera. Bilo negdje poslije Božića. Čini se da su spremni baciti oveču flotu na sitnu ribu ponekad

    DAjte informacija
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  5. #335
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao Sybelius
    Dobru si usporedbu napravio.BOB su jedna disciplinirana dobro organizovana arogantna ekipa.Pred nama je mračno doba u eve univerzumu pod dominacijom barbara,ali neće dugo potrajati goonsi i slični poklače se međusobno.
    Arogancije ne fali ni jednoj alijansi u EVE-u. Skromnost u EVE je vrsta slabosti, čini mi se...

    BoB se doveo u situaciju kao i Hitler u WW2. Ne daj Bože da uspoređujem naciste i BoBa, ali vojno, situacija je otprilike ista. Wehrmacht je po kvaliteti postrojbi i njihovom naoružanju bio superiorniji od svih vojski svijeta na početku rata, uključujući tu i Britance, žabare, komunjare i Amere. Ali ne protiv svih njih zajedno. BoB je silom prilika postao tako jak da je naveo sve ostale alijanse da se udruže u koaliciju koja im po prirodi stvari apsolutno strana. Britanci i Rusi u WW2 na istoj strani... Getafak... Rusi su Goonsi teški, i obratno.

    Mogući scenariji sada, eh, pa, meni se čine ove mogućnosti realne.

    1. BoB padne. Ekipu porazbijaju i zauzmu im teritorij. BoB se vraća u Empire, i preuzima ulogu nomada. Odatle pa nadalje bi se BoB mogao, kao mobilna snaga puna izvrsnih igrača, pokazati kao veći faktor stvaranja nemira nego što su ikada bili.
    No što se događa s 0.0 spaceom? Odjednom nema BoBa... Free for all. Međusobno klanje. Dark Age. Neka. Rat je dobar svako malo. Bit će zabavno dojučerašnje saveznike gledati kako se međusobno napucavaju.

    2. BoB preživi. I to je još uvijek lako moguće. Blokada, e, nije to mala zahebancija, još je Sun Tsu to opisivao prije više od 2 tisuće godina. Najgora moguća vojna solucija, u pravilu skuplja za onog koji održava blokadu nego za onog koga se blokira Nisu se jednom u povijesti razbile neprijateljske vojske pod zidinama neke tvrđave. BoB je jak, slušao sam nedavno njihovu priču na TS-u, to su opaki igrači, odrasli ljudi koji su predani i imaju skill... Ako koalicija bude imala previše gubitaka, pojest će se međusobno. A BoB će još malo pričekati. I gledati mirno događanja. A onda, kada se koalicija skroz raspadne, opet sve po starom. I payback time, nekim izdajnicima, ofkors.

    3. BoB napravi deal s nekim od alijanse. Najmanje šanse za to, ali teoretski, još postoje. Deal bi mogao doći od neke jače alijanse koja nema mnogo "bad blooda" s BoB-om, najvjerojatnije kada BoB-u bude prigustilo. I onda se okrenu protiv ostatka koalicije. I masakr. Događalo se to i prije u ratovima. Ili BoB kupi nekog od koalicije. I ista stvar.

    Meni osobno je dopizdilo igrati stalno s diletantima i papcima u EVE-u. Niti imaju smisla za biznis, niti imaju smisla za politiku, niti za ratovanje. Sjate se na jedno mjesto i kokodaču, dižu prašinu, a nema nitko od njih 100 milja u džepu. Eh... Rant off. Sad samo čekam da se rat završi, pa da vidim kakve će mi se opcije otvoriti.

    Because war is good for business.

    Because peace is good for business.

  6. #336
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Evo malo CCP-a bullshytea...

    Destruction In 49-U6U
    reported by: ISD Serathu Ashk | 2008.01.05 23:38:43

    49-U6U, Querious

    The Interstellar Correspondents have investigated reports of a major fleet engagement involving a Titan class starship belonging to Evolution of the Band of Brothers alliance along with over 800 other ships in the system 49-U6U, the sovereignty of which is held by Interstellar Alcohol Conglomerate.


    The Doomsday weapon on the Avatar, piloted by Shrike, was fired three times over the course of a conflict that saw Band of Brothers heavily out gunned, Coalition rivalries break out in fighting, the destruction of many hundreds of star ships and what is believed to be an unexplained solar event.


    Events started when a fleet belonging to Band of Brothers was spotted in the region and became engaged in the systems surrounding 49-U6U including 4-07MU and 25S-6P. The Titan jumped into 49-U6U and fired its doomsday weapon at the 4-07MU star gate, "killing maybe 20 to 30" according to VileLust who spoke to us on behalf of the alliance Interstellar Alcohol Conglomerate. Following this, a single Heavy Interdictor managed to tackle the Titan, keeping it pinned to the star gate.


    Word was sent to the Coalition forces that the ship was held in the system and ships from the entire of the southern universe started heading towards the action. EmpO3 of Quantum Industries, a member of Interstellar Alcohol Conglomerate, commented "The order I gave was to bubble and point Shrike with Heavy Interdictors, while targeting Band of Brothers in this order; support, fighters, capitals, Shrike. The Band of Brothers fleet was starting to take heavy losses and we were clearly going to win the battle, especially as there were more GoonSwarm, Interstellar Alcohol Conglomerate, Red Alliance, Against ALL Authorities, Knights Of the Southerncross, Imperial Republic Of the North and other blue forces moving into system".


    A representative of Band of Brothers High Command stated "For 3 hours and 30 minutes Shrike was pinned down on the gate. Several unconventional alliances where made at that point, like Mercenary Coalition showing up fully blue with their 'arch enemies' such as GoonFleet, Against ALL Authorities and Red Alliance". The Titan's Doomsday device was fired twice more during the battle, while numbers eventually reached over 800 ships with Band of Brothers outnumbered at approximately 1:9.


    As more ships were preparing to join the assault, what is believed to be an unexplained solar event occurred that instantly caused all ships in the system to suffer an electrical malfunction, resulting in them disengaging and leaving the battlefield. Some ships, including Shrike's Avatar did not return, putting an end to the bulk of the fighting.


    As soon as other ships had returned however, differences between members of the Coalition turned hostile when fire was exchanged with members of Knights Of the Southerncross. VileLust stated "As a direct result of issues after the fight, IAC set KoS alliance red, and removed them from the system". This was apparently due to "failure to follow rules of engagement in our space". When asked to comment, shnooker, CEO of Hounds Of War, part of Knights Of the Southerncross, said "Interstellar Alcohol Conglomerate hunted me down ... and podded me while they were blue". He furthered this, saying that they were attacked "in order to damper the loss of the Band of Brothers' Titan".


    Both the Band of Brothers and Interstellar Alcohol Conglomerate representatives agreed that the fighting that occurred here is unlikely to change the state of play in the region; how this conflict will pan out remains to be seen.!
    "As more ships were preparing to join the assault, what is believed to be an unexplained solar event occurred that instantly caused all ships in the system to suffer an electrical malfunction, resulting in them disengaging and leaving the battlefield."

    Yeah, rajt... Mislim...Oke...WTF? Daj ne bullajte...

    Ali obratite pažnju na zadnji dio. Trouble in paradise...

  7. #337
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Hah - svi su na CAOD dobili insta boner kad su čuli da je Shrike nagrabusil

    Da nije bilo node crasha - mislim da bi Shrine izgubio drugog Titana

    Bilo kako bilo - BoB je i dalje bolesno jak. Arogantni su do bola, ali i dalje predstavljaju ogromnu vojnu mašineriju. Cap fleet im je impozantan, piloti su skilled u SP i combat smislu.

    Sad kad su stavljeni na maleni prostor - nema više razvodnjavanja trupa - već koncentracija sile. Bojim se da je rat i dalje vrlo, vrlo neizvjestan.

    Bit će ovo dobra zabava dok WAR ne izađe
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  8. #338
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    dupli post
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  9. #339
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Eh, ima BoB i Titana na bacanje. Nemoj se iznenaditi.

    WAR...Što ti je to? Mislim da sam prije mnogo, mnogo godina još čuo kao i neke vijesti o tome, to je kao neki MMO trebao biti?

    Ma WAR se ne čeka već dugo vremena, sad se očekuje AoC i eventualno PotBS.

    Ali u srcu - EVE forever.

  10. #340
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    hm evo vratio se ja sa praznika i procitao hrpu forum postova da vidim sta se dogadja

    i sve sto mogu reci je...

    let em come all of them more the better

    sto se mene tice ja sam 100 % uvjeren da koalicija nema ama bas nikakve sanse uzeti ijednu stanicu u Delve. Sure moze doci i srusiti nod kao sto su goonsi slucajno uradilu u 49- dovodeci 60 shuttlea i noobshipsa da nas zalaguju i kad je pao node izgubili su siguran titan kill. Retardi. Mislim kakve koristi od 60 shuttlea i noobshipsa u takvom fightu da su doveli 60 bsa rekao bi ajde ali stvarno

    Jednostavno mi mozemo fieldati 120 cap brodova. Kad je major op. I plus toga mozemo fieldati 300 tinjak supporta od cega je 150 bsa barem.

    Kakav god fleet bilo ko dovede nema nikakve sanse sa trenutnim game mechanicima gdje max broj ljudi u sistemu je 800 - 900. Mi dobijamo to uvjek i uvjerljivo jer smo najbolji.

    Ali ako padne nod onda je čista sreća. Ko će se prije ulogovati. I to uvjek dobijamo mi jer smo disciplinirani i ne pokusavamo se ulogovat 10 min pa opet ponovo pa opet nego pusti da se uloguje i cekaj kolko treba.

    Eto zato Delve nikad nece pasti osim ako ga mi sami ne predamo i ne krenemo biti što je Voig rekao ljepo nomadska alijansa a onda jao si ga onome kome odlučimo navratiti u posjetu.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  11. #341
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Eh, ima BoB i Titana na bacanje. Nemoj se iznenaditi.

    WAR...Što ti je to? Mislim da sam prije mnogo, mnogo godina još čuo kao i neke vijesti o tome, to je kao neki MMO trebao biti?

    Ma WAR se ne čeka već dugo vremena, sad se očekuje AoC i eventualno PotBS.

    Ali u srcu - EVE forever.
    Može malo pojašnjenja o ovome? Kakve su to novotarije? O čemu se radi? Pa taman sam naviko na svog super Riftera , a vi već o nećem novom
    X

  12. #342
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Vidjet čemo Diego ....

    U svakom slučaju interesantno doba za BoB i one koji ih napadaju ...
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  13. #343
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Bilo je interesantno neki dan kad je gang upao u BoBov teritorij, Smash Razor, RK, you name it... Pobili su domaćini ih tako grdo da me je zaboljelo gledati killmail... 180 brodova izgube ovi, BoB 5-6 komada... Šta je otišlo BSova i smeća u zrak... Tj u vakuum... I to samo jedan fajt. Onda je tako bilo u nekoliko navrata.

    Eh, ako namjeravaju ovako BoB pobijediti, trebat će još stoput toliko goonsa i ostalih koliko ih sada igra. Osramotiše se do boli...

  14. #344
    Guest
    Ja sam isto tako dosta skeptičan u vezi plana da se bob uništi. Odnsono sama izvedba tog akciskog plana. Više se plašim da će se savezi u međuvremenu pobiti međusobno ali eto. Onda smo mi ćak i dobri što smo uništili bobu 9 brodova a izgubili 59 kada su išli tražiti zabavu kod nas, ali rat je dobar za sve jel on održava gospodarstvo i cijene.

  15. #345
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Trenutno se koljemo na strani Northen Coalitin - ja sam BRUCE BTW - 520 u local. Lag kolje sve, BoB dopeljao kojih 30-ak capova + 1 Titan. Svakako zabavno vrijeme
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  16. #346
    Guest
    Barem nam je ako ništa killboard šaren

  17. #347
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    = Citat = Izvorno postao Paske
    Trenutno se koljemo na strani Northen Coalitin - ja sam BRUCE BTW - 520 u local. Lag kolje sve, BoB dopeljao kojih 30-ak capova + 1 Titan. Svakako zabavno vrijeme
    ha ha Bruce moram vam prizna decki imate vise srca od mm smash roadkill mostly uselss itd.

    Ali smo vam veceras roknuli 6 capitala

    i towere u reinforced sutra cemo se vratit to dovrsit ))
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  18. #348
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    = Citat = Izvorno postao Paske
    Trenutno se koljemo na strani Northen Coalitin - ja sam BRUCE BTW - 520 u local. Lag kolje sve, BoB dopeljao kojih 30-ak capova + 1 Titan. Svakako zabavno vrijeme
    ha ha Bruce moram vam prizna decki imate vise srca od mm smash roadkill mostly uselss itd.

    Ali smo vam veceras roknuli 6 capitala

    i towere u reinforced sutra cemo se vratit to dovrsit ))
    Niste nama - nego MM. naši capitals su bili pozvani na drugu stranu da brane jedan POS i pokolju par capova. Nažalost red boxes nisu dopeljali cap brodove, pa smo ih samo rastjerali.

    Anyway - svaka čast na borbama u bolesnom lagu. Ne znam kak uspijevate kad meni treba 15-ak min samo da se ulogiram

    Kaj se tiće našeg načina borbe - oduviejk smo se borili protiv jačih - barem u Syndicate. Do trenutka kad smo postali prejaki. U to vrijeme se već debelo vodio fond za Sov. 0.0 relokaciju. Šansa se otvorila u Fountain i od onda nam dobro ide . Samo nam treba malko više iskustva u borbi sa 5 minutnim lagom i kako preživjeti DD , a i dalje imati dobar DPS brod

    Bilo kako bilo - ima me na par BoB killova od jučer. Prije nego ste spustili gro capova i jump bridge fleet u Y2.b Tako da se ne žalim

    Ipak najslađe mi je bilo kad se zaletila vaša brza konjica u 7BX, ravno na mog alta koji je AFK mine - koknuli 600 Mil brod - i otišli . Lagano sam zazujal , a ekipa se dere u drugom vent kanalu - BoB is in pipe DOCK ! Nemam sreće sa tim mine altom hebemu 100 ... Svaki put dok pew pew na main i mine sa njim - popušim brod

    Bilo kako bilo - lijepo je boriti se protiv BoB-a. Nekak se osječaš dobro kad se boriš protiv jednih od najboljih . Još samo da dobijem tvoj KM i sve 5
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  19. #349
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao Paske

    Ipak najslađe mi je bilo kad se zaletila vaša brza konjica u 7BX, ravno na mog alta koji je AFK mine - koknuli 600 Mil brod - i otišli . Lagano sam zazujal , a ekipa se dere u drugom vent kanalu - BoB is in pipe DOCK ! Nemam sreće sa tim mine altom hebemu 100 ... Svaki put dok pew pew na main i mine sa njim - popušim brod
    Ok, par mi stvari nije jasno; ponajprije, zašto ti je to slatko što su ti roknuli brod? Da nije neka S&M fora? Razumijem ako kažeš, hebga, thats EVE, ode još jedan brodić, ali da ti je baš slatko...

    I da, ne majnaj AFK u 0.0...!

    I što me najviše interesira, s čime si majnao da je vrijedno 600 milja!?

  20. #350
    Ja tipujem na bob-a u ovom velikom ratu...dosta je mojih ex fatal kompanjona za koje znam kako se dobro bore (pa hebali smo u branchu razor/MM i ostale skoro dva mjeseca prije nego sto su skupili 20 alianci na nase 3)...
    drugo...imaju mnogo vise iskustva sa big fightovima neko mnoge alliance pa u njih nema kaosa...svatko zna sto treba da radi i kako da se ponasa na ts...
    AAA je vec resetirao svoj standing sa ostalima....tako ce ici i drugi..jedan po jedan...cinjenica je da su gubitci veliki a da ipak napad nije kad se branis i spreman si sve izgubit...
    mislim da je glavno pitanje sto ce biti kad se coalicija raspadne sa onima sto su zauzeli bob-ov space...
    anway...cuo sam neke spike da je sir mole najavio da bi moga bob doc u fade ako izgubi delve...malko vjerovatno..al ako bude tako moglo bi bit zabavno...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  21. #351
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    = Citat = Izvorno postao Paske

    Ipak najslađe mi je bilo kad se zaletila vaša brza konjica u 7BX, ravno na mog alta koji je AFK mine - koknuli 600 Mil brod - i otišli . Lagano sam zazujal , a ekipa se dere u drugom vent kanalu - BoB is in pipe DOCK ! Nemam sreće sa tim mine altom hebemu 100 ... Svaki put dok pew pew na main i mine sa njim - popušim brod
    Ok, par mi stvari nije jasno; ponajprije, zašto ti je to slatko što su ti roknuli brod? Da nije neka S&M fora? Razumijem ako kažeš, hebga, thats EVE, ode još jedan brodić, ali da ti je baš slatko...

    I da, ne majnaj AFK u 0.0...!

    I što me najviše interesira, s čime si majnao da je vrijedno 600 milja!?
    Sarkazam ...

    Jerbo kad got minam na altu - netko se zaleti, obično samo jedan red box u recon, doleti u system, ravno na nas 15-ak koji minamo, ubije mene i ode

    Ship:
    Hulk
    3x Strip miner II
    1x Gistii A-Type Small Shield booster
    2x Gist B-Type Rat specific hardeners
    1x Eutetic Capacitor Charge Array
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  22. #352
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Auuu...Auuuuu...

    A sve mislim zeznuo si se, pa ono, računaš cijenu hulka još od prije nego što se pojavio invention, ili što već, a ti zbilja majnaš u 0.0 AFK na altu za vrijeme ratnih operacija u brodu koji na sebi ima pet uta svoje vrijednosti fitting...Ajoj...

    Ok...Listen carefully, a friendly advice...

    Do notSdo that again.

    Bem mu, mene samo boli pročitati...

  23. #353
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Auuu...Auuuuu...

    A sve mislim zeznuo si se, pa ono, računaš cijenu hulka još od prije nego što se pojavio invention, ili što već, a ti zbilja majnaš u 0.0 AFK na altu za vrijeme ratnih operacija u brodu koji na sebi ima pet uta svoje vrijednosti fitting...Ajoj...

    Ok...Listen carefully, a friendly advice...

    Do notSdo that again.

    Bem mu, mene samo boli pročitati...
    Mi nije toliki bad - imam vremena ratat, pa se zaradi para, a i malko se bakćem sa trgovinom.

    Trebal mi je brod koji može triple BS spawn tankat dok mine-a. Ironija je u tome da BoB ne ide u tako mali napad ako ne zna da je main flota zauzeta nećim drugim.

    Vrlo vjerojatno im špijun javi kad kreće offensive op - njih 5-10 cloacking brodova se složi i krene i klanje meta koje se pokušavaju priključiti floti, altove ala moj isl. meke mete. Vrlo dobra taktika IMO.
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  24. #354
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Zaboravio sam da je Halada 0.0 fit toliko skup... Iz tog razloga ne idem u 0.0 raditi mining, i ne isplati se više otkako smo dobili drone regije... Majnam ice u AFK maniri kad mi ponestane fuela za POS ili kad radim papirologiju u uredu, pa sam za stolom ali ne mogu se posvetiti igri, onda majnam neki .5 sistem fo shizzles... Skuham kakvog Abaddona ili Megu, pa bacim na market, čisto da ubijem dosadu.

  25. #355
    Guest
    Ugly borba za bob sinoc u sphinx sazvježđu. Jel uspio tko živu glavu izvući.

  26. #356
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao tralala
    Ugly borba za bob sinoc u sphinx sazvježđu. Jel uspio tko živu glavu izvući.
    Ne može to tako !

    Daj jedan lagani AAR, pa da svi znamo kaj je bilo .
    Da nebi bilo ko legende na Ventu - HUGE RED SPIKE !!!11
    Define HUGE ?
    10 reds - mostly Inty ....
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  27. #357
    Guest
    Jedino mozda paste s nasega foruma, ali generalno uz omjer 2:1 bob je nam je dao ispričavam se na izrazu jebačku borbu, bas sam jos pricao s jednim bobovcem, kaze da nije bilo pogresne odluke fc-a mozda bi mi i izvukli deblji kraj. Bit svega je prava ono sto se trazi a to je prava borba. Oni i mi smo zeljni borbe i kada mozemo necemo se zavlaćiti u outposte nego se boriti. Doduse sada bob kreće u napade, a mi smo tu da bublamo ko luđaci

  28. #358
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    da cuo sam da je bio jako dobar fight u A8 ili tako nesto je ime sistema. Otprilike 1 v 2 protiv nas ubili smo valjda duplo vise nego smo izgubili ali smo ipak morali prepustit field

    gf
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  29. #359
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    da cuo sam da je bio jako dobar fight u A8 ili tako nesto je ime sistema. Otprilike 1 v 2 protiv nas ubili smo valjda duplo vise nego smo izgubili ali smo ipak morali prepustit field

    gf
    A što to, sad će sigurno iskopati rovove tamo ili minirati javni WC...

  30. #360
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    da cuo sam da je bio jako dobar fight u A8 ili tako nesto je ime sistema. Otprilike 1 v 2 protiv nas ubili smo valjda duplo vise nego smo izgubili ali smo ipak morali prepustit field

    gf
    A što to, sad će sigurno iskopati rovove tamo ili minirati javni WC...
    Neka neka sto se bolje ukopaju vise ce se koprcat kad ih budemo izbacivali

    Nego MC, Kia, Outbreak, Evoke, Daithsu su upravo usli u savez sa Goonsima, RA, TCF, itd itd itd (add 20 more alliances here).

    Welcome to Cryalition MC.

    Mislim nista to nemjenja i dalje su ista imena protiv nas isti brojevi ljudi i alijansi. Ono sto se mjenja je lice MCa ili ono sto je ostalo od njega.

    Mogu zaboraviti na onaj naziv mercenaries od sada, jer oni to nisu. Isto tako sad je funny slusati one razloge zasto su uzeli period basis od BoBa i backstabali BoB, kao da pomognu BoBu da se koncentrira na 1 front manje ha ha. Kao ideja Tortuge dom za sve mercenariese.

    The way i see it istina je ovo: Hmmmm it dont look good for BoB. Once BoB is down we are next. Lets backstab BoB get 5 allies and take their region while making them bellive its in their interest.

    :MC tries to take region with 5 allies and fails:

    Oh shit guys we cant take 1 region with all our might even after we keep blueballing bob and run from every fight, hence depriving them what they want most ie fights. So what do we do now? Well now we are still next in case BoB lose, but also in case they win, since we backstabbed them. So what do we do?

    Well only thing we can do. Lets get into Coalition.


    Iskreno za MC imam samo jso 2 rjeci

    Thanks & Die
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •