Stranica 11 od 27 PrvaPrva ... 91011121321 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 808

Tema: EVE Online

  1. #301
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    *** UPOZORENJE SVIM XP KORISNICIMA KOJI SU STAVILI PREMIUM CONTENT - NEMOJTE REBOOTAT MAŠINU ! ****


    CCP sticky je naravno nestao

    Pretpostavljam da će patch koji ovo krpa izaći vrlo brzo.

    Provijerite dali vam je boot.ini

    Za sve koji su nahebali - Microsoft riješenje:

    http://support.microsoft.com/kb/289022

    Copy / Paste sa alliance boarda:

    THIS BUG AFFECTS WINXP USERS ONLY
    ONLY

    VISTA IS SAFE, LINUX AND MAC ARE SAFE!

    WHEN INSTALLING THE PREMIUM GRAPHICS PATCH THE INSTALLER WIPES YOUR BOOT.INI FILE. DO NOT REBOOT IT WILL CAUSES ISSUES.

    THIS FIX IS ONLY FOR SYSTEMS WITH 1 SINGLE HARD DRIVE(Okay not really, but for the sake of simplicity only use it if you have one disk)

    1: Make sure you have actually lost your boot.ini file. Goto your start menu and goto run, and type in "msconfig"(no quotes). This will bring up a utility called Windows configuration utility. There will be several tabs, if there is not one called boot.ini, you have an issue.


    2:If you are missing this file, open notepad. Now if you have windows xp HOME copy everything below

    [boot loader]
    timeout=5
    default=multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOW S
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(1)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition" /fastdetect


    IF YOU ARE USING WIN XP PRO PUT THIS IN THE TEXT FILE INSTEAD

    [boot loader]
    timeout=30
    default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
    [operating systems]
    multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional"

    save the file as "C:\boot.ini" (no quotes). There is an option below the file_name box called, save as type. Change the type to all files. Save repeat step 1. If you see a tab called boot.ini You should have a functional computer again. If its still not there... well time to call microsoft or break out the xp disks.

    You also need to set the parameters for the file.

    1. Go to Start
    2. Click Run...
    3. Type "attrib +S +H +R C:\boot.ini" (without the quotes) into the run field.
    4. Click OK

    CCP THREAD: http://myeve.eve-online.com/ingameboard ... dID=651679[/b]
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  2. #302
    IIIIIIIII? Kakvi su dojmovi o trinityu? Jel laga? Jel sljaka? Jel radi?
    X

  3. #303
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao 2slow
    IIIIIIIII? Kakvi su dojmovi o trinityu? Jel laga? Jel sljaka? Jel radi?

    Dojam:

    samo ova sranja sa xpom sada malo narušavaju ga ali kul je
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  4. #304
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Ako se skine kompletni client od 1,1 Gb- nema problem
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  5. #305
    Guest
    Paske de mi prevezi iskhura, pre slab mi je megatron za rating )) . Samo se hvalim ali skočio sam 37 jumpova nazad kroz 0.0 do pc9 nazad u podu, i nazad s intijem.

  6. #306
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Baš sam stavio post na corp forumu.

    U ponedjeljak mi je počela MCSA akademija. Tako da u prosijeku igram 30 min na dan.

    U petak preko noći sam aktivan i onda mogu riješiti probleme - ako nabavim fuel naravno. Za jump tamo i nazad mi treba 21.ooo Nitrogen Isotopes. Naravno da ih NEMA u clusteru . Tako ako se corp ne isprsi - nema jumpanja.

    Prije spavanja Carrier i Dread odlaze na spavanac u trajanju od 3 mjeseca ( možda i duže ) dok ne riješim MCSA.
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  7. #307
    Guest
    Ma sve ok, i onako zbog industrije mi se selimo u s-u, a glupo je ici bez backupa od corpa gore se zajeb****, a ako bude para kroz 3 - 4 mjeseca će i u mene biti carijer

  8. #308
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587
    ja sam instalirao premium i nisam morao restart mašine, onda je valjda patch već izašao pošto sam skinio neki

  9. #309
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Kažu da je riješen problem danas u 4GMT odn 5h po našem.Srećom nisam imao vremena radi posla skinutu odmah Premium .Brzo su reagirali pa im se može oprostiti to sr....e(Eh bi li tako govorio da sam ostao bez windowsa?)
    Sad me interesira ako bude problema sa igrom,mislim na low fps,ima li mogučnosti vratiti se na Clasic ili moram deinstalirati pa nanovo instalirati.

  10. #310
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Sybelius
    Kažu da je riješen problem danas u 4GMT odn 17h po našem.Srećom nisam imao vremena radi posla skinutu odmah Premium .Brzo su reagirali pa im se može oprostiti to sr....e(Eh bi li tako govorio da sam ostao bez windowsa?)
    Sad me interesira ako bude problema sa igrom,mislim na low fps,ima li mogučnosti vratiti se na Clasic ili moram deinstalirati pa nanovo instalirati.
    Možeš ga ručno bootati ali ok nije opet u redu
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  11. #311
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587
    ja kada sam instalirao imao sam boot file

  12. #312
    Sad kad je trinity vani, opet sam zaintrigiran kak to sve izgleda pa sam si downloadao , trial account again here I come!
    Opet Amarr ili nes drugo hm...

    Duze vrijeme vec pratim po forumima, al nekak nikak da se odlucim. Nadam se da ce ovo upalit...
    X

  13. #313
    Senior Member Lock'n'Load MRKWA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postova
    103
    probaj Minmatar, trenutno d best pvp rasa! MINNIE RULLZZ!!
    vec peglam evu 1.2 god i najbolja je igra

  14. #314
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    = Citat = Izvorno postao MRKWA
    probaj Minmatar, trenutno d best pvp rasa! MINNIE RULLZZ!!
    vec peglam evu 1.2 god i najbolja je igra
    newbaro
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  15. #315
    = Citat = Izvorno postao MRKWA
    probaj Minmatar, trenutno d best pvp rasa! MINNIE RULLZZ!!
    vec peglam evu 1.2 god i najbolja je igra
    Uzeo sam ih, a da nisam ni procitao ovaj post.
    Ova pocetna kanta koju dobijem na trialu me odusevila! u odnosu na onu pocetnu kantu koju dobijem kao Amar .
    Dobro mozda zato i kaj sam drukcije resporedio skilove (sad sam vise fighter), al opet cini mi se puno pokretljivija!
    Svidja mi se ovaj trinity... Sam kaj me graficka nes gnjavi.. Mislim da su driveri u pitanju.... (bem ti blue screen of death! ).
    99.99% pretplacujem se! Samo jos neznam dal da nastavim s ovim likom il da reaktiviram svog starog Amara...
    Mozda se vidimo u svemiru, nick mi je Dala min. A onda opet svemir je tako veliiiiiik
    X

  16. #316
    trinity je zakon..sad kad pogledam vagabonda, sleipnira i ostale moje shipove dodje mi za plakat...a nekad su izgledali kao dio otpada (nije da je i danas nesto bolje al je ipak malko bolje )...
    ja nisam imao problema sa premium shemom..al sam na pocetku samo instalirao calssic pa sam poslije nadogaradio...ipak, da nebi bilo sranja...napravio sam copy/paste boot.ini prije samog upgradea ... i nije bilo potrebe...
    sve u svemu..ako me vidite u svemiru...cuvajte se ... ...u 0,0 ni ocu ne prastam...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  17. #317
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Novi rekord 41 690 igrača na serveru u isto vrijeme,impresivno i za nepovjerovati.

    http://www.eve-online.com/news/newsOfEve.asp?newsID=505

  18. #318
    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    sve u svemu..ako me vidite u svemiru...cuvajte se ... ...u 0,0 ni ocu ne prastam...
    Drugim rijecima pravo si djubre
    U 0,0 je politika koknut slabijeg od sebe ili samo ak si pirat /ili ti je stao na zulj/ili je protivnicki savez?
    . Znam da moze sve... al kak ide u praksi?

    edit: cudno idem ispravljat i umijesto kreten idem pisat pirat, kad vidim da pise pirat??? Zasto onda pise kreten u postu umijesto pirat?
    Loooooool, ajd nek neko napise pirhat bez h
    X

  19. #319
    Guest
    Neki dan sam se gnjavio da prevezem skupu opremu u sutav, i izbjegavao sam skoro na svakom gateu camp, tako kroz 10 gateova, i tamo sam onda nasao Dark Mater gang, pitao sam jel s njima mogu dio puta, i prihvatili su me bez problema, prošao sam s njima ja mislim 14-15 gejtova, i onda još 10 sam ali to je već siguran svemir, odnosno u taj 0.0 skoro nitko ne ide. Pa sve ovisi na koga naletim. Manje više živio inty.

  20. #320
    = Citat = Izvorno postao 2slow
    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    sve u svemu..ako me vidite u svemiru...cuvajte se ... ...u 0,0 ni ocu ne prastam...
    Drugim rijecima pravo si djubre
    U 0,0 je politika koknut slabijeg od sebe ili samo ak si kreten /ili ti je stao na zulj/ili je protivnicki savez?
    . Znam da moze sve... al kak ide u praksi?

    edit: cudno idem ispravljat i umijesto kreten idem pisat kreten, kad vidim da pise kreten??? Zasto onda pise kreten u postu umijesto kreten?
    Loooooool, ajd nek neko napise pirhat bez h
    ...ovako,...otkad su se poceli koristiti noob likovi za izvidjanja u 0,0 spaceu, neutralno=red...stoga, ako nisi blue nemoj ulazit u nas space...jednostavno...NBSI politika ....
    ljudi gube shipove i implante da bi mogli obranit svoj space i prisvojili pravo majnanja i retanja u njemu...i onda dodje hebeni nOOb (neutral) i cudi se sto su ga ukebali...
    ako nisi spreman izgubit to cime ulazis u 0,0 ... ne ulazi...drz se empirea...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  21. #321
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    Situacija se zaoštrava u velikom ratu na jugu.

    Situacija je trenutno kakva je i bila prije 1 godinu sa time da je bob napustio 3 regije koje je imao tada (regije koje nisu bile naše nego smo ih uzeli ASCNu) i uzeo pola Catch regije od IAC.

    Kad sam prije godinu dana brojao alijanse i membere u ratu situacija je bila 30 tisuća ljudi u Koaliciji i 15 tisuća na BoB strani.

    Danas je situacija 40 Tisuća koalicija protiv 5 Tisuća BoB.

    Od prilike 40 alijansi se sprema za napad na Delve i BoB space. Dok ih je samo 5-6 na BoB strani. Od top 30 alijansi po memberima čak 26 njih će sudjelovati u napadu na BoB. Čak i MC planira uskočiti na Bandwagon zajedno sa Outbreakom i Evokeom.

    To je ono što smo htjeli godinama. BoB vs EvE u našem spaceu. HQ sistem je napunjen sa 20 tak brodova i svi su spremni za rokanje.

    Alamo ftw
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  22. #322
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Brijem da će biti interesantno

    Doduše ja sam u BRUCE, tako da sumnjam da ću sudjelovati u napadima na core BoB systems, ali za sada je OK.

    Uzeli RISE-u space - vi iz BoBa niste niti blinknuli ( kaj se vjerujem i očekivalo - imate večih problema od raspadajučeg RISE-a ).

    Sad smo blue sa nekima, red sa drugima, a ja gledam i zujim - nemrem se naviknuti na novi dom

    Međutim tko zna - možda se pomlatimo nas dvoica negdje u svemiru ( Nick in game. Malarki X ).

    Za sada je vrlo interesantno u BRUCE-u. Iskušavamo nove vode i vodimo nove bitke. Ono kaj je vama dosadno - nama je novo i uzbudljivo
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  23. #323
    Guest
    Jel neobicno Malarki. Nije kao u syndicateu. Pre je tiho i bez svakodnevnih borbi.

    Jedno pitanje, bug, što li već, ćisto informativno da znam da li da pišem peticiju. Stavio sam nešto na prodaju 24h. Prodao sam 7 od 16. Ali ostalih 9 komada mi nije vraćeno. Pošto sam saznao slučajno da rating ISK dolaze kasnije da li će mi moji itemi biti dodjeljeni, zbog nekog novog naćina ili što. Pošto je prošlo već nekoliko sati. Nije da neću preživjeti bez itema ili para ali 200 mill je u pitanju.

  24. #324
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Market je u kurcu - ja ne mogu staviti ništa gore uopće.Sutra je patch, pa ćemo vidjeti ...
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  25. #325
    Sve se zakuvalo...bas me zanima kako ce se bob izvuc?
    naime, MC & Co (KIA, Outbreak i ostali) proglasili su Period Basis svojim teritorijem i krenuli su na osvajanje...BOB je ogorcen (ah hebiga) i povlaci se iz Catcha (kako sam ja cuo zadrzat ce FAT i jos jedan sys) i priprema se za zadnju obranu u Delve...Fountain pomalo vec pada, FIX je na direktnom udaru sa dvije strane...mislim da BOB nema sanse da opstane...previse se allianca okomilo da ih potamani...
    Najzalosnije je sto osale alliance ne vide opasnost u rastucima Goonsima odnosno prije svega u Red Allianci....goonsi su sljam...ali RED su dobri...
    kako ja to vidim..jednog dana kad bob nestane ili se povuce u empire...goonsi i red su slijedeci...previse su jaki da bi ih se ostavilo...
    a povijest eve-a je dokazala da se sve velike alliance umirale...jedan za drugom....
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  26. #326
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Kak smo osvojili dio Fountaina počeo sam pratiti politiku više.

    Bilo kako bilo - bojim se da će BoB na kraju pasti. Raspizdili su previše ljudi arogancijom. Svi žele krv. Jednom kad cijei vražji EVE makne BoB sa političke mape - bit će kaos. Svi čemo klati sve do krvi.

    Goons će brijem isplivati kao najveći sa nama ostalima željni njihove krvi i opet sve ispočetka.

    Mislim da je alijansama tipa BRUCE ovo zlatno doba. BoB pets su preslabi da se obrane od 1600+ membera alijanse, a sam BoB nema vremena niti volje da brani područje koje za njih nema strateško značenje.

    Velike se stvari događaju i ja preskačem većinu toga jerbo me obveze muče
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  27. #327
    Vise se bavim misijama i planiram jednog dana exploration obavljat, al dotle evo 1 trade pitanje.
    Dal postoji nacin da ja provjerim cjene robe na određenom planetu izvan mojeg sadašnje sustava?
    A da nemoram odletjet tamo i vidjet pošto se kupuje određena roba...

    Tipa- vidim tu se prodaje mlijeko po recimo 5isk, trebam ic 2 sistema dalje obavit misiju, tamo je planet koji se zove xyz i posto se tamo kupuje mlijeko?
    X

  28. #328
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao 2slow
    Vise se bavim misijama i planiram jednog dana exploration obavljat, al dotle evo 1 trade pitanje.
    Dal postoji nacin da ja provjerim cjene robe na određenom planetu izvan mojeg sadašnje sustava?
    A da nemoram odletjet tamo i vidjet pošto se kupuje određena roba...

    Tipa- vidim tu se prodaje mlijeko po recimo 5isk, trebam ic 2 sistema dalje obavit misiju, tamo je planet koji se zove xyz i posto se tamo kupuje mlijeko?
    Stavi filter na: Region.
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  29. #329
    pozz svima !
    Skinuo sam juce onaj trial 14 dana i poceo igrati , igra mi se svidja (mada nisam jos ni otkrio 1% igre ) . Posto sam totalni noob i pocetnik jel moze neko od starijih igraca da napise sta bih trebao da radim na pocetku , sta da istrazujem i tako to , procito sam svih 22 strane i nesto sam i naucio .
    I imam jos jedno pitanje a to je :
    Danas sam radio misiju u kojoj sam trebao da unistim neke ``Guristas leaders-e``(valjda se ovako zovu) i oni su unistili mene , ostala mi je samo kapsula , kako da ponovo vratim svoj brod i igram sa njim ...
    I sto se tice kanala ``ZIVAC`` kada kliknem na ``HELP`` pa na join chat niste se ne desi ? Kako da pristupim tom kanalu . Pozz i odgovorite pls .
    - Stormrider -

  30. #330
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    = Citat = Izvorno postao Stromrider
    pozz svima !
    Skinuo sam juce onaj trial 14 dana i poceo igrati , igra mi se svidja (mada nisam jos ni otkrio 1% igre ) . Posto sam totalni noob i pocetnik jel moze neko od starijih igraca da napise sta bih trebao da radim na pocetku , sta da istrazujem i tako to , procito sam svih 22 strane i nesto sam i naucio .
    I imam jos jedno pitanje a to je :
    Danas sam radio misiju u kojoj sam trebao da unistim neke ``Guristas leaders-e``(valjda se ovako zovu) i oni su unistili mene , ostala mi je samo kapsula , kako da ponovo vratim svoj brod i igram sa njim ...
    I sto se tice kanala ``ZIVAC`` kada kliknem na ``HELP`` pa na join chat niste se ne desi ? Kako da pristupim tom kanalu . Pozz i odgovorite pls .
    Počni tu:

    http://myeve.eve-online.com/ingameboard ... nelID=3509

    Kao što reče moj bivši CEO - In EVE learning curve is vertical. Na početku je najteže, ali kasnije je mrak
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •