Stranica 18 od 27 PrvaPrva ... 81617181920 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 808

Tema: EVE Online

  1. #511

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao tralala
    Bar sam tu ja velike sreće u cijelom alliance mozda nas ima 5-10 minera. Kada pitaš za industry ljudi me gledaju s ??? o ćemu ti. Imamo samo dva sustava s crokitom i uvijek ga ima za majnati.

    Ok jel septembar 9, 10 ili 11 mjesec. Sory me dumb. Buraz je mislio doći ali je ne znam

    Eto i tuduma ovdje. Na forum.hr je skroz banana više išta postati.

    De si stari!!!!

    Pogle na forumu.hr kako palim AXIA i JEREMIU.Totalno lude na mene.Hoce me zasmackat a smack mu gori od goonsa.

    Ja dolazim sigurno,pa ipak rade konacno mora viditi moju ruznu njusku

  2. #512
    Guest

    Re: EVE Online

    Ma dosta mi je vise AXImorona Jedi po želudcu samo .

    Samo da se hvalim, zaradio sam si za rorquala, opremu i osiguranje u zadnja dva tjedna majnanja. Još dva tjedan dana truda biti će i carrier i jedno 10tak BS-ova. U ovom prokeltom ratu (dok se evoke trudio) cijelo vrijeme u prokletom suportu s interceptorima.

  3. #513

    Re: EVE Online

    [quote=Tudum Zag0rac]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Raven":2mkl8wfh
    Evo recimo procitaj ovo:



    Ajd sori Olivere mozda si me krivo shvatil.Znas mene da sam veliki emo i da ga kad kad znasm zasrat.Samo ti kazem od kuda su titani stvarno dosli.

    Znas da te vec godinu i pol zovem k nama i da sam uvjek ok prema tebi.To kaj se sprdam na pure i sam vidis zasto.Svaka cast nekim deckima iz pura trude se kolko mogu,ali i sam si videl kaj ostatak radi sto je jako zalosno.

    Da istina je da nam dolazi Sacul.Dolazi nam jos nekoliko jacih korpova,ali to neka bude iznanadjenje.Kao sto su napisali
    TRI/GODS ce zapravo biti ko stari TRI bez OSHITA I DORMA ali sa nekim novostima.

    Moja je ponuda jos otvorena!!!!
    [/quote:2mkl8wfh]

    ma znam ... mozda sam i sam malko previse emo oko svega ovog...cijenim tvoj poziv...i rado bih vam se pridruzio..al istina je samo ta da ocu s bratom a on trenutno nece nigdje nego gdje jesmo...tri bivsa corpa iz pure idu s novim alliancom..pa cemo vidjet...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  4. #514
    Guest

    Re: EVE Online

    čini mi se da će biti opakog rata

  5. #515
    Guest

    Re: EVE Online

    ne mogu se editai pa evo novi replay.

    Kolone goonsa i tcf prolaze kroz bwf. Izgleda da su odlučili da je ovo otišlo predaleko. I nama je danas kao poceo rat protiv boba.

  6. #516

    Re: EVE Online

    moram priznat da sam se zasitio eve-a
    sto se tice gf, mowe i devine ekipe...pa meni su totalno dobri..moram priznat da mi jedan od zadnjih fightova protiv njih u 0-2 bio jako odlican...lag je bio skoro u razini igrivosti pa je i s time fight bio zanimljiv iako sam u vecini slucajeva spusio ship
    zakljucio sam da mi je eve dosadio najvise zbog laga, pucanja servera i ostalih sranja koja su ovu igru skoro doveli do neigrivosti...vlasnici servera ulazu u shitove (kao sto je setanje u stanici ... wtf...da ocu setat po stanici onda bi igro nesto drugo) sto ce vjerovatno dodatno usporit i ovako sporu igru...
    eve bez pvp je obicni shit, nezanimljiva igrica...bar za mene
    zasto prigovaram na lag, pa vjerovatno zato sto nemam vise vremena za sjedit 3 sata ispred pc-a i cekat da mi se lik logira, nije mi to ni zanimljivo niti uzbudljivo...pa onda se napokon logiras (ako imas srece)... pa cekas jedno 30-1h vremena da ti se ucita grid da bi po walletu skuzio da si zginuo...
    eto, hvala ccp za to al to meni ne predstavlja niti zadovoljsto niti gust
    moj savjet buducim igracima, ako se odlucite igrati eve ... nemojte ulazit u velilke blokove allianci (aka gbc ili nc)...radije neki mali dobra pvp corp...mozda vam bude zanimljivo jer su mali fightovi jos uvijek igrivi i zanimljivi...
    ja sam prosao sve...i mogu vam rec da je lag i pucanje servera jako deprimirajuce jer najcesce sve vrijeme radite na eve da bi se fightali i kad to na kraju izostane, onda se zapitate zbog cega uopce igrate
    eh, da jos spomenem i to da me kao postenog kupca (pa placam ovaj shit) najvise nervira los proizod koji je poprilicno skup
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  7. #517

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    moram priznat da sam se zasitio eve-a
    sto se tice gf, mowe i devine ekipe...pa meni su totalno dobri..moram priznat da mi jedan od zadnjih fightova protiv njih u 0-2 bio jako odlican...lag je bio skoro u razini igrivosti pa je i s time fight bio zanimljiv iako sam u vecini slucajeva spusio ship
    zakljucio sam da mi je eve dosadio najvise zbog laga, pucanja servera i ostalih sranja koja su ovu igru skoro doveli do neigrivosti...vlasnici servera ulazu u shitove (kao sto je setanje u stanici ... wtf...da ocu setat po stanici onda bi igro nesto drugo) sto ce vjerovatno dodatno usporit i ovako sporu igru...
    eve bez pvp je obicni shit, nezanimljiva igra...bar za mene
    zasto prigovaram na lag, pa vjerovatno zato sto nemam vise vremena za sjedit 3 sata ispred pc-a i cekat da mi se lik logira, nije mi to ni zanimljivo niti uzbudljivo...pa onda se napokon logiras (ako imas srece)... pa cekas jedno 30-1h vremena da ti se ucita grid da bi po walletu skuzio da si zginuo...
    eto, hvala ccp za to al to meni ne predstavlja niti zadovoljsto niti gust
    moj savjet buducim igracima, ako se odlucite igrati eve ... nemojte ulazit u velilke blokove allianci (aka gbc ili nc)...radije neki mali dobra pvp corp...mozda vam bude zanimljivo jer su mali fightovi jos uvijek igrivi i zanimljivi...
    ja sam prosao sve...i mogu vam rec da je lag i pucanje servera jako deprimirajuce jer najcesce sve vrijeme radite na eve da bi se fightali i kad to na kraju izostane, onda se zapitate zbog cega uopce igrate
    eh, da jos spomenem i to da me kao postenog kupca (pa placam ovaj shit) najvise nervira los proizod koji je poprilicno skup
    Potpisujem sve, osim tvrdnje pri kraju (da je shit). Nije shit, al brate cemu placat ako nema dovoljno zabave/u odnosu na grindanje (misije, kopanje...). Jedino ak su nekom i misije zabavne... .
    Trenutacno (zadnjih par mjeseci) je i kod mene prisutno zasicenje, pa se lijecim WAR-om.
    Al da cu se jednog dana vratit na ovaj shit- hocu!
    X

  8. #518
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  9. #519
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    I tak ...

    Koljem po WAR-u, pa sam malko zapustio EVE. Kaj se događa na bojišnici ?

    Tko gubi, tko dobiva i tko je danas kuja koja prima
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  10. #520

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Paske
    I tak ...

    Koljem po WAR-u, pa sam malko zapustio EVE. Kaj se događa na bojišnici ?

    Tko gubi, tko dobiva i tko je danas kuja koja prima
    ja nemam pojima sto se dogadja...skoro tri tjedan sam out...malko odmora od eve mi je dobro doslo
    po zadnjim saznanjima od brata koji je dosta aktivnan..izgleda da se bob preselio iz valea u tribute...a da su tcf, goonsi, daisho i kia krenuli na tri...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  11. #521
    Guest

    Re: EVE Online

    Mogu samo reci gf za sinoć u c-f. Yet again nasjeo sam pošto je rećeno da FC neće biti KIAEDDz, kada ono jel. Pokolj u svakom slućaju je bio. Ja sam se barem izvukao. Još uvijek sam zbunjen kako. Ja sam nabrojao 14 ljudi da se izvuklo što podova što brodova.

  12. #522

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao tralala
    Mogu samo reci gf za sinoć u c-f. Yet again nasjeo sam pošto je rećeno da FC neće biti KIAEDDz, kada ono jel. Pokolj u svakom slućaju je bio. Ja sam se barem izvukao. Još uvijek sam zbunjen kako. Ja sam nabrojao 14 ljudi da se izvuklo što podova što brodova.
    Da konacni rezultat je bio negdje oko 340 brodova ubijenih za 42 izgubljena.To su podaci sa TRI+GODS killboarda.

    No sada to vise nije ni vazno kad si sada nas.Sada mozes da pucas po Kiamoronu bez okljevanja.

  13. #523
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Tudum Zag0rac
    = Citat = Izvorno postao tralala
    Mogu samo reci gf za sinoć u c-f. Yet again nasjeo sam pošto je rećeno da FC neće biti KIAEDDz, kada ono jel. Pokolj u svakom slućaju je bio. Ja sam se barem izvukao. Još uvijek sam zbunjen kako. Ja sam nabrojao 14 ljudi da se izvuklo što podova što brodova.
    Da konacni rezultat je bio negdje oko 340 brodova ubijenih za 42 izgubljena.To su podaci sa TRI+GODS killboarda.

    No sada to vise nije ni vazno kad si sada nas.Sada mozes da pucas po Kiamoronu bez okljevanja.
    Zvući kao masovni pokolj. Jadan FC koji je izgubio 340 brodova da bi ubio smisao života
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  14. #524
    Guest

    Re: EVE Online

    Činimi se da ću naplatiti neke dugove PL-u

  15. #525
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Eve - The Initiative. - Immensea - Tenerifis - Catch
    Postova
    7

    Re: EVE Online

    Evo od mene kratki update, nisam bio ovdje 100 godina...
    Inace ja sam brat od Lord ravena...
    Pure se razdijelio, kao sto se zna, tri glavna PvP corpa su osnovala novi alliance, i u ta tri corpa su svi dosadasnji FC-ovi od Purea, oni koji su dobili sve ratove do sad, te su ti corpovi na vrhu po kilovima na Pure KB...
    Preselili se u Venal, malo se tucemo s White Noise, i Tri je tu, a i Goodfellas se pojave tu i tamo...
    Cini mi se da se GBC i North (samo MM i Rzr kad se pojavi) se koju po Tributeu, uz Tri, Kia&co i PL vjerujem da je zabavno...kad se malo sredimo, prodruziti cemo se zabavi...

  16. #526
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Chiki
    Evo od mene kratki update, nisam bio ovdje 100 godina...
    Inace ja sam brat od Lord ravena...
    Pure se razdijelio, kao sto se zna, tri glavna PvP corpa su osnovala novi alliance, i u ta tri corpa su svi dosadasnji FC-ovi od Purea, oni koji su dobili sve ratove do sad, te su ti corpovi na vrhu po kilovima na Pure KB...
    Preselili se u Venal, malo se tucemo s White Noise, i Tri je tu, a i Goodfellas se pojave tu i tamo...
    Cini mi se da se GBC i North (samo MM i Rzr kad se pojavi) se koju po Tributeu, uz Tri, Kia&co i PL vjerujem da je zabavno...kad se malo sredimo, prodruziti cemo se zabavi...
    Dead alliances je najbolje ostaviti mrtvima

    Mislim pritom na Pure
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  17. #527

    Re: EVE Online

    hoce neko kupit char-a?

    Minmatar rasa, 49 mil sp-a, pvp skillan na max, 18 mil sp u gunnery sve na 5 samo minmatar.
    Vozi sve od inty-a do Bs-a na 5, sve specializacije na 5, dobri drone skillovi bla bla bla.

    Ako ima zainteresiranih saljite pm.

    Hey you je p***a poz

  18. #528

    Re: EVE Online

    Kakva su mišljenja po pitanju Quantum Risinga?
    Gledao sam onu prezentaciju station walkinga (iako samo slike, ništa od videa još) i izgleda prokleto impresivno.

  19. #529
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Kakva su mišljenja po pitanju Quantum Risinga?
    Gledao sam onu prezentaciju station walkinga (iako samo slike, ništa od videa još) i izgleda prokleto impresivno.

    QR je ekspanzija sa podosta sitnica, ali NE station walking. To dolazi krajem 2009. godine

    Ovo je više bila ekspanzija za industrijaliste - barem tako vele ...
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  20. #530

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Paske
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Kakva su mišljenja po pitanju Quantum Risinga?
    Gledao sam onu prezentaciju station walkinga (iako samo slike, ništa od videa još) i izgleda prokleto impresivno.

    QR je ekspanzija sa podosta sitnica, ali NE station walking. To dolazi krajem 2009. godine

    Ovo je više bila ekspanzija za industrijaliste - barem tako vele ...
    Nesto su poradili i po tipu laga (stackless IO i jos neke cake), il je to samo mazanje ociju? Nisam stigo jos isprobat...
    X

  21. #531

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Paske
    QR je ekspanzija sa podosta sitnica, ali NE station walking. To dolazi krajem 2009. godine
    Ovo je više bila ekspanzija za industrijaliste - barem tako vele ...
    Ma znam, to je samo ispalo povezano jer nisam odvojio.
    btw, što se očekuje potpuno eliminiranje laga kod masovnih borbi prilikom prelaska na 64 bitnu aparaturu servera?

  22. #532

    Re: EVE Online

    pozdrav svima...cisto da se javim..
    eve vec ne igram skoro 2 mjeseca..mozda i vise...
    cisto sumnjam da cu se i vratiti eve-u...dao sam burazu acc
    nije mi jasno ovo bildanje cijena na marketu time codova...60d dodje oko 600 mil ?!??!..i to je trenutno
    ja sam 90d codove kupovao po 320milja ima nepuna godina dana unatrag...pa mi sama logika bildanja cijena nide nikako u glavu...
    sasvim sigurno da necu placati za eve (previse minusa igrica ima s mog stajalista), a i duplanje cijena kodova ingame lovom uz skracivanje vremena isto tako pogoduje mojoj odluci da kazem eve-u final zbogom...
    pratim tu i tamo sto se desava al cisto eto onako usput...
    uz ovakvu svjetsku krizu interaktivana zabava i placanje iste dodje vise nego luksuz...pa bi po toj logici i ovo trebalo ici dolje s cijenama a ne gore
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  23. #533
    Guest

    Re: EVE Online

    Nemam pojma glede nove ekspanzije, kao industry je orjentirana. Ja sam majner kada mi se da majnati tako da ne vidim neke promjene za ja. Kontam da cu si tu jednu orcu mozda i nabaviti ali mi je bed kako je prevesti u 0.0 tako da ne znam.

  24. #534
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    pozdrav svima...cisto da se javim..
    eve vec ne igram skoro 2 mjeseca..mozda i vise...
    cisto sumnjam da cu se i vratiti eve-u...dao sam burazu acc
    nije mi jasno ovo bildanje cijena na marketu time codova...60d dodje oko 600 mil ?!??!..i to je trenutno
    ja sam 90d codove kupovao po 320milja ima nepuna godina dana unatrag...pa mi sama logika bildanja cijena nide nikako u glavu...
    sasvim sigurno da necu placati za eve (previse minusa igra ima s mog stajalista), a i duplanje cijena kodova ingame lovom uz skracivanje vremena isto tako pogoduje mojoj odluci da kazem eve-u final zbogom...
    pratim tu i tamo sto se desava al cisto eto onako usput...
    uz ovakvu svjetsku krizu interaktivana zabava i placanje iste dodje vise nego luksuz...pa bi po toj logici i ovo trebalo ici dolje s cijenama a ne gore
    Cijena GTC za isk je stvar igraca, Ponudjac moze staviti kakvu god cijenu zazeli , jer prodaje svoj GTC koji je kupio po standardnoj cijeni za svoj real life novac.
    A sto se tice globalne gospodarske krize i luksuza , logika je da luksuz ide na vise sa cijenama a ne obrnuto.Odnosno da se ljudi odricu luksuza.Mnogo igraca iz mog corpa je napustilo igranje iz tog razloga ,kazu da ne mogu placati vise za igranje jer ima potrebnijih stvari npr.stanarine...

  25. #535

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Sybelius
    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    pozdrav svima...cisto da se javim..
    eve vec ne igram skoro 2 mjeseca..mozda i vise...
    cisto sumnjam da cu se i vratiti eve-u...dao sam burazu acc
    nije mi jasno ovo bildanje cijena na marketu time codova...60d dodje oko 600 mil ?!??!..i to je trenutno
    ja sam 90d codove kupovao po 320milja ima nepuna godina dana unatrag...pa mi sama logika bildanja cijena nide nikako u glavu...
    sasvim sigurno da necu placati za eve (previse minusa igra ima s mog stajalista), a i duplanje cijena kodova ingame lovom uz skracivanje vremena isto tako pogoduje mojoj odluci da kazem eve-u final zbogom...
    pratim tu i tamo sto se desava al cisto eto onako usput...
    uz ovakvu svjetsku krizu interaktivana zabava i placanje iste dodje vise nego luksuz...pa bi po toj logici i ovo trebalo ici dolje s cijenama a ne gore
    Cijena GTC za isk je stvar igraca, Ponudjac moze staviti kakvu god cijenu zazeli , jer prodaje svoj GTC koji je kupio po standardnoj cijeni za svoj real life novac.
    A sto se tice globalne gospodarske krize i luksuza , logika je da luksuz ide na vise sa cijenama a ne obrnuto.Odnosno da se ljudi odricu luksuza.Mnogo igraca iz mog corpa je napustilo igranje iz tog razloga ,kazu da ne mogu placati vise za igranje jer ima potrebnijih stvari npr.stanarine...
    ako pratis trziste svjetsko, cijene luksuznim stvarima padaju..evo, daju automobile pa svim mogucim popustima samo da prodaju i onako ce otpustiti 50% radnika...logika bi bila da cijene luksuznih dobara treba da padaju jer je luksuz na zadnjem mjestu u potrosackoj kosarici u ovakvoj globalnoj krizi...
    stoga, misljenja sam ukoliko provajder zeli zadrzati igrace aktivnima morat ce uskoro snizit cijene ... samo bildanje cijena time codova za isk je pokazatelj da ljudi ne zele kupovati RL novcem codove pa oni sto kupuju bildaju cijene
    ja sam definitivno odlucio da novce necu davati za eve...ima, kako si rekao, i vaznijih stvari
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  26. #536
    Guest

    Re: EVE Online

    Ne znam ali cijena svinjetine je ostala ista ne ide gore a vidjet ce mo za eve. Svinjocid me nažalost omeo ovome da prisustvujem ovome
    http://kb.eve-gods.org/?a=kill_detail&kll_id=870471

  27. #537
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    Retard Titan fit FTW !

    Još da je imal MWD i to je to - nerf speed plox
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  28. #538
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: EVE Online

    Svida mi se igra, mislim da cu se preplatit
    Nego imam par pitanja:
    Ja sam skinuo igru, znaci otidem u crovortex, kupim prepaid i unesem ga?

    Ima neka HR grupica koja igra EvE online i da ima voice chat ukljucen?
    Malo cu bit naporan ovih par dana dok ne razrjesim misteriju igranja EvE online

  29. #539
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    Svida mi se igra, mislim da cu se preplatit
    Nego imam par pitanja:
    Ja sam skinuo igru, znaci otidem u crovortex, kupim prepaid i unesem ga?
    * Da

    Ima neka HR grupica koja igra EvE online i da ima voice chat ukljucen?
    * Pretpostavljam. Za sada se jonaj u kanal - Zivac. Tamo je Cro ekipa.

    Malo cu bit naporan ovih par dana dok ne razrjesim misteriju igranja EvE online
    * Samo ti daj
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  30. #540
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Eve - The Initiative. - Immensea - Tenerifis - Catch
    Postova
    7

    Re: EVE Online

    Zna li itko sta je s eve codovima i vorteksom... vec 10-ak dana pise uz Eve kod da je privremeno nedostupno??

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •