Stranica 16 od 27 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 480 od 808

Tema: EVE Online

  1. #451
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Eve - The Initiative. - Immensea - Tenerifis - Catch
    Postova
    7

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Gathering of geeks...
    Sto jes jes...
    A sto se tice Northa, puno raspada alliancea, sto je dobro, stvara se prostor za nove...
    Razor&co (tu pripada i moj alliance, Pure) polako ali sigurno pobjedjuje... 4DT sys se samo ceka da Ins izgubi sov, Razor vec ima vise POS-ova, a njihovi pomalo nestaju (POS-ovi), station service su im veci dio dana sredjeni, uspiju ih nakratko popraviti ali polako gube snagu jer im fali i brodova i municije i fightera za carriere...
    U EU TZ ne mogu meda primjetan nedostatak supporta za njihove cap shipove kojih imaju pun kuac...
    Sad su i u US TZ losiji, tako da to ide kraju...
    Hydra se raspada, sto je lose za nas (Pure) s obzirom da s njima dijelimo Vale of Silent, pa moze useliti netko tko nece biti tako prijateljski raspolozen...
    ATF isto ide ca, a najveca novost je raspad Triumvirata, 3-4 jaka corpa su se vec pokupila, cak su i izmedju sebe zaratili, jer su ovi sto ostaju popali MS od tipa iz corpa koji napusta Tri...
    Sad cemo vidit oce li Tri opstat, i oce li moci kontrolirati onoliki prostor koji su do sad kontrolirali...

  2. #452
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Rngd Diego
    17-18 Petog, znaci subota i nedjelja, Zagreb, Jarun jezero. Nalazimo se subotu, rostiljada na Jarunu, Pijanka, Nogomet, Zajebancija, Navece tko zeli ima Piranhu, tko zeli ima Lake City, Tko zeli ima Gallery, Tko zeli moze u hostel na spavanje. Da Osigurali smo i hostel. Sto se financiske strane tice jos neznamo sve detalje, rano je. Ali racun je kilo mesa po glavi i piveeeee mnogo Tako da racunaj 200 kn sto se tice rostiljade i pijanke po glavi max. Hostel je na vlastiti trosak.

    Nedjelju idemo na kavice po gradu zajebancija itd and so forth. Ako neko zeli moze doci i dan ranije ako putuje malo dalje.

    Joinajte in game channel: Zagreb BBQ 2008 Tamo ce biti lista dolazaka i sve informacije u motd channela.
    Vidim da kanal još uvijek nije otvoren, a datum je manje od mjesec dana daleko

    I da - volim sve planirati unaprijed
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  3. #453
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    kanal je otvoren ima jedno 10 dana
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  4. #454
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    BBQ Zagreb 2008 17-18. Svibnja/Maja/Petog, Jarun Jezero.

    Evo ovako, buduci da je ovo u fazi planiranja idemo redom.
    1. Pozovite sve Balkance koje znate u channel.
    2. Napravili bi to na shemu da svi dodjemo u subotu, rostiljada i pijanka na Jarunu, navece vanka, docekamo jutro, nedjelja kavice i kucama. Ako neko zeli mozemo srediti i nocenje za jako jeftino u Hostelu. Ako neko putuje iz malo daljih krajeva moze doci i ranije.
    3. Oglasavanje ce biti na ovom kanalu u motdu chanella i naravno svi ste dobrodosli da prosirite vjest.
    4. Svi prijedlozi i savjeti su dobrodosli.
    5. Molim vas da ovdje pozovete samo ekipu sa Balkana, dakle sa naseg govornog podrucja.


    Svi daljnji detalji ce biti dostupni na motd channela.

    Lista potvrdjenih dolazaka: Ukoliko niste na listi a dolazite molim vas da posaljete EvE Mail na Hey You

    Hvala

    Ljudi koji 100% dolaze ako ne dodje do nekih promjena na koje nemogu utjecati.

    Hey You
    Yana69
    Edmund Khan
    Speedek
    Mrkwa
    Darcuese
    Tudum Zagorec
    Sferimao
    Voigtkampf
    Hmmmmmmmm
    Endeva
    Drug Kito
    Kenshiro
    Celahir Anarion
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  5. #455
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    The channel Zagreb BBQ 2008 does not exist, do you want to create it?

    Pa ... meni ne radi


    Anyway - cca nas 5 vjerojatno dolazi iz BRUCE. Od toga jedan Britanac i par Slovenaca
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  6. #456

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Chiki
    = Citat = Izvorno postao Voigtkampf
    Gathering of geeks...
    Sto jes jes...
    A sto se tice Northa, puno raspada alliancea, sto je dobro, stvara se prostor za nove...
    Razor&co (tu pripada i moj alliance, Pure) polako ali sigurno pobjedjuje... 4DT sys se samo ceka da Ins izgubi sov, Razor vec ima vise POS-ova, a njihovi pomalo nestaju (POS-ovi), station service su im veci dio dana sredjeni, uspiju ih nakratko popraviti ali polako gube snagu jer im fali i brodova i municije i fightera za carriere...
    U EU TZ ne mogu meda primjetan nedostatak supporta za njihove cap shipove kojih imaju pun kuac...
    Sad su i u US TZ losiji, tako da to ide kraju...
    Hydra se raspada, sto je lose za nas (Pure) s obzirom da s njima dijelimo Vale of Silent, pa moze useliti netko tko nece biti tako prijateljski raspolozen...
    ATF isto ide ca, a najveca novost je raspad Triumvirata, 3-4 jaka corpa su se vec pokupila, cak su i izmedju sebe zaratili, jer su ovi sto ostaju popali MS od tipa iz corpa koji napusta Tri...
    Sad cemo vidit oce li Tri opstat, i oce li moci kontrolirati onoliki prostor koji su do sad kontrolirali...
    4dt vracen nazad...uskoro ce bit vracen i z-k...trebate u north koaliciji jos alijanci...
    nece vam ni goonsi pomoc sa kampanjem u ec...sinoc su unisteni do temelja uz ni jedan izgubljeni ship...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  7. #457
    Guest

    Re: EVE Online

    Zabranjeno nam je postanje na caod-u. Slijedi ban is saveza ako se prekši. Kakva lejmština. Bruce sucks. Makra sam tamo možda samo jedan post stavio od kada igram to sucksa maksimalno.

    I jedno pitaje, kada je prekasno za prijaviti se za Zagreb. Buraz je dobio poso pa pocinje od 19 raditi u ZG pa da pokupim jos nas par evovaca pa da nas 5 "4 wingovaca dodje"

  8. #458
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195

    Re: EVE Online

    Nema "prekasno" za prijaviti se, samo ne znam što se događa s Renegadeom, on to uglavnom sve rješava, ja sam tamo samo da popijem koju žesticu. Njega sad trenutno nema, vidjet ćemo uskoro...

  9. #459
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    Sorry kaj ne šaljem EVE mail - budem sutra

    Ima nas par iz BRUCE koji dolazimo
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  10. #460
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Nazad sam i pripreme se nastavljaju. Posaljite EvE Mail na Hey You. Ubrzo cemo organizirat neki Teamspeak sastanak da vidimo detalje.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  11. #461
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Sutra 12.05.2008 u 20:00 EvE Time svi zainteresirani za dolazak budite u Zivac kanalu u igri sa EvE Voice aktiviranim. Slozit cemo zadnje detalje i napravit zadnju pripremu.
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  12. #462
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    BBQ Zagreb 2008 17-18. Svibnja/Maja/Petog, Jarun Jezero.

    Nalazimo se u 12 sati na parkiralistu kod Doma na Savi i Roka caffea. Ako nekoga treba navigavati i doci po njega moj broj je: 00385 98 967 0 967 - Hey You.

    Lista potvrdjenih dolazaka: Ukoliko niste na listi a dolazite molim vas da posaljete EvE Mail na Hey You

    Hvala

    Ljudi koji 100% dolaze ako ne dodje do nekih promjena na koje nemogu utjecati.

    Hey You
    Yana69
    Edmund Khan
    Speedek
    Mrkwa
    Darcuese
    Tudum Zagorec
    Sferimao
    Voigtkampf
    Hmmmmmmmm
    Endeva
    Drug Kito
    Kenshiro
    Celahir Anarion
    ToniMad
    Zaja Krojf
    Mayalla
    Pavor Fearless
    pliskin hr
    DarMar Red
    Edghariuss I
    Molotov Groz
    Lord Arronax
    Meerko
    Yelworc
    Ursur
    Sadne2
    Shammyra
    SpankMe xxx
    Selling driver

    Broj ziro racuna za uplatu je 6766 1100 9724 6019 kod Zagrebacke Banke! Na ime Rade Zucić!

    Iznos je 120 Kuna (HRK, aprox. 20 Eura)

    Zadnji rok za uplatu je PETAK! 16.05.2008!!!
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  13. #463
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Za sve one koji dolaze evo tocnog racuna od tekuceg u zagrebackoj banci.

    Ako zelite u subotu na jarun na rostilj, posaljite eve mail na Hey You

    Broj moba je: 00385 98 967 0 967 ako preferirate se tako najaviti

    Broj tekuceg: 3234971517, kod zagrebacke banke, na ime Rade Zucić

    Vidimo se
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  14. #464
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    BBQ je evo dosao i prosao. Sakupilo se oko 35 +/- pokoji covjek sa balkana. Bilo je fantastično i da neduljim iduci post ce biti slike ofc
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  15. #465
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Evo slike, cross posted sa Dice/BoB foruma:

    Well BBQ came and passed, about 35 +/- some people in total made appearance. It was blast!

    Edmund Khans "battle report" cross posted from DICE forums:

    http://frnikola.com/eve/EVEBBQZagreb2008/

    Some pics...

    First pics are... at enemy 0.0 system, no POS yet, safespotted - our logistics team fucked up and didn't anchor a POS. Just as speedek and me arrived, accident happened, many resources went to the local black hole. Shortly after that it began raining, we quickly took over a minmatar outpost. Some camping happened, we anchored some bubbles. Nothing much was going on, so Hey You made a gang, which went NPCing with the yellow bomb at the local belts.
    Later we conquered a second outpost, with upgrades (check out the table and benches...), just few jumps out. When the sun went down, we took over a third station, also with upgrades, but there was no lights...

    Overall much fuel was wasted and speedek entered siege at the third outpost (like usual).


    Before you ask, I'm missing a part of my tooth due to a hockey accident.

    Also some pics from other people:

    http://roosta.kset.org/~khumche/S- Meerkos pics, Morsus Mihi guy.

    http://profile.imageshack.us/user/sadne/S- Sadne2s pics.

    http://profile.imageshack.us/user/sklarica/S- Adria Klaras pics


    To be honest this was first EvE BBQ in Croatia and it is definitely not the last one
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  16. #466
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Calculator
    Postova
    1.172

    Re: EVE Online

    Ovoga sam da pitam jer me stvarno zanima ta igrica, ovak dali se izlazi uopce iz tog broda i ako se moze izlazit iz broda dali se moze putovat pjesice po planetama, dali tu ima planeta ili se stalno kruzi oko jednog,dali tu isto ima nekih raidova(ko u wow-u recimo)di rokate nekog bossa za recimo ekstra set gunova il nema raidova al ima nes drugo?

  17. #467
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Ne izlazi se iz Broda jos, ali je expanzija u planu koja ce to omoguciti. Nece se moci ici na planete ali ce se moci setati po stanicama. Postoji nekih 50 tak regija, od kojih svaka ima po 200 tinjak sistema od kojih svaki ima po 20 tak planeta i po 40 tak moonova koji orbituju planete i po 10 tak asteroid beltova.

    Postoje Beltovi u kojima su NPCs koje se moze rokat za lovu (ISK) i postoji komplexi koje se moze raidat za lovu ali razlika od wowa je sto u eve sav isk vise manje ide za PvP.

    E da i kad pogines u EvE u pravilu gubis opremu svu osim ako tvoji nisu pobjedili pa dobijes pola nazad sto je prezivilo u olupini.

    Isto tako imas clonove koje moras updejtati kako ti raste skills i skill points. Dakle ako imas 5 milja skillpointa (okoprilike 1-.5 mill sp mjesecno se trenira ovisno koje implnate ubodes i kako istreniras learning skillove) a clone ti drzi 6 mill sp i pogines a zaboravis updejtati clone i pogines opet gubis nekih 1 - 2 mill skill poena. Dakle EvE ne prasta za razliku od ostalih mmorgova.

    Usprkos tome cisto je PvP igra.

    Probaj
    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  18. #468
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  19. #469

    Re: EVE Online

    ej diego...sir mole je stari sijedi perverznjak...lol...cak je stariji i od mene a da ne govorim da sumnjam da mu je samo toliko godina (izgleda ko moj pokojni djed star...citaj...80-tak godina )
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  20. #470
    Guest

    Re: EVE Online

    Svi ovi ratovi i briga za preživljavanje su ga iscjedili

  21. #471

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao tralala
    Svi ovi ratovi i briga za preživljavanje su ga iscjedili

    sad ga bice jos dodatno cijede ovi gubitci u deklenu...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  22. #472

    Re: EVE Online

    ej diego pobogu, sto ne jumpaste sinoc u ccp-us...a lijepo smo vas cekali..bio bi to lag mog zivota
    koja takticka igra oko laga...da ste jumpali ne vjerujem da bi se i jedan vratio nazad ako se nebi server srusio...
    koje gluposti citam na CAOD...svi se prave ludi ko da ne znaju kakav je lag faktor...
    ovako je izgledao ccp sinoc
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  23. #473
    Guest

    Re: EVE Online

    Nekakav battle report ili nešto, ajmo ljudi. Čuo sam da ste neki dan napali titan od NC, ali caod je davno postao smeče, tamo nešto korisno saznati isto kako gledati poljoprivredu emisiju i nadati se da će reći da se sada dobija državna stimulacija za majnanje crokita pošto nemamo skuplje rude.

  24. #474

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao tralala
    Nekakav battle report ili nešto, ajmo ljudi. Čuo sam da ste neki dan napali titan od NC, ali caod je davno postao smeče, tamo nešto korisno saznati isto kako gledati poljoprivredu emisiju i nadati se da će reći da se sada dobija državna stimulacija za majnanje crokita pošto nemamo skuplje rude.
    previse titana u igri za moj ukus (bob ih ima 10-tak)...sve se svodi na igru macke i misa...oni bi srusili cyno jammere da ubace kapital fleet...mi blokiramo sys...i tako iz dana u dan...na caod-u kazu da su sorili l-c (ra je propao skroz..mislio sam da su jacio kao alliance, al su sami nula bodova...)...ra je imala tri titana u sys pa ipak su ovi uspijeli onesposobiti cyno jammer...to mi bas i nije jasno da ih nisu uspijeli dd...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  25. #475
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: EVE Online

    desetak? zadnji put kad sam bio u igri izgubili su jednog i ostalo je negdje oko 6 komada ako me pamćenje služi...kvragu...

  26. #476

    Re: EVE Online

    maximum dmg stao na vfk trenutno...
    bob ne moze unutra i tu je stalo...neki dan im dd cijelu flotu u vfk..nitko nije pobjego..
    bas me zanima sto buducnost donosi...u svakom slucaju bit ce zanimljivo...
    ________
    Oliver99
    Pure.
    Vanishing Point.

  27. #477
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181

    Re: EVE Online

    I dok se NC bori na jednoj fronti, Hydra gubi na drugoj ....

    Prije cca mjesec dana Triumvarte je došao u naš system i zauzeo Low sec / Hydra space glavnu prometnicu. Ekipa je na to gledala kao na nezgodanciju. Kao oni će doći, pročačkat i otići. Hopa ode cyno jammer, upadne Titan + 4 mothershipa.

    Glavonje se ipak malko uznemire, 3 puta krenu konvencionalnom flotom tamo i naravno - Titan / DD / GG.

    Jedini razlog zašto je Hydra preživila do sada je NC koji joj je držao leđa. Danas, mjesec dana kasnije, spali smo na 2 ključna systema. PURE i Morsus Mihi ( mrak mi je ime ) pošalju kad uzmognu 100+ flotu ljudi, ali Hydra može dignuti 10-20 pilota max. Od toga 7+ VEXIL i još pokoji sa strane ....

    Kad samo ko grunt trubil glavonjama da treba napasti SAD, ODMAH, MAM! Ma oni ne žele naš sustav, oni bi samo malko klali. Da supać, ajmo se legnut i praviti mrtvi -.-.
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  28. #478

    Re: EVE Online

    Trebao si zaurlat Freedommmmmmmmmmmmm!!! Sjest na svog vjernog pastuha i zavitlat macem...Ostali bi te slijedili... ili nebi...
    X

  29. #479
    Senior Member Lock'n'Load Rngd Diego's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Croatia / Grude - Bosnia and Hercegovina
    Postova
    124

    Re: EVE Online

    = Citat = Izvorno postao Lord Raven
    maximum dmg stao na vfk trenutno...
    bob ne moze unutra i tu je stalo...neki dan im dd cijelu flotu u vfk..nitko nije pobjego..
    bas me zanima sto buducnost donosi...u svakom slucaju bit ce zanimljivo...

    Do lord Revan updejtaj nas ja sam namoru i pojma nemam sta se dogadja...

    Destructive Influence / IT Alliance (ex Band of Brothers)
    Hey You
    __________________________________________
    http://www.rngd.net - Got game? The Renegades
    RNGD Diego

  30. #480
    Guest

    Re: EVE Online

    Ma meni je vundabar, izgleda da idemo pomoci onim u fountainu da one druge pobjede, taman da pokupim zaostalu opremu

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •