Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Pitanje ???

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    154

    Pitanje ???

    Ovako imam sad GW Prophecies i igra mi je strava , ali sad bi kupio novi gw i neznam koji pa vas pitam da uzmem Factions ili Nightafll voli bi imat i jedan i drugi ali sad bas nisam pri parama. Pomoc !!!!

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Nightfall. Igra je pre pre zakon. Ma šta da ti kažem, kupi i uživaj. Factionse kasnije kad buš bil pri parama, radi skilova. Ali Nightfall je imba koliko je zabavan, treba ga nerfat
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    NF pa kasnije factions



  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    kupi :
    Factions cuo sam da se jako brzo lvl-a a i sam mogu to potvrdit
    ili
    nightfall radi uzivancije i gusta ja ga jos nisam kupio ali planiram uskoro (do kraja tjedna)

    factions je odlican
    a cuo sam da je i nightfall super
    odi na Web stranicu od GW-a i pogledaj koji ti je ljepsi
    za koji god se odlucis neces se zeznut
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    154
    neznam faction mi se sviđa zbog assasina

  6. #6
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    kupi nightfall, factions je sranje

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    154
    Zašto ? Dal si probo i jedan i drugi ?

  8. #8
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Nije Factions sranje, ali dok sam ga igrao, mnogo puta sam se pitao što su pobogu pušili Neke stvari nemaju smisla i malo ubiju gušt PvE igre(eksplodiraju neprijatelji oko jadnog assassina, bonusi misija su ograniceni vremenski, sto ubije ritualista...).
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Nije Factions sranje, ali dok sam ga igrao, mnogo puta sam se pitao što su pobogu pušili Neke stvari nemaju smisla i malo ubiju gušt PvE igre(eksplodiraju neprijatelji oko jadnog assassina, bonusi misija su ograniceni vremenski, sto ubije ritualista...).
    Zbog ovoga sam im mater spomenuo više puta nego li mrtvih predaka oni imaju.

  10. #10
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    O, bez brige, i ja. Ako želiš igrat Factionse sa novim klasama, nafrustrirat češ se ko krele. Pogotovo nakon što konačno ubiješ faking Elementalist Spiker bossa u Undercityu nakon što ti je wipeao party 3 puta, i onda on grune i izdila ti kojih 320 damagea. Ili moraš prije svakog fajta 20 sekundi postavljat spirite i weapone dok vrijeme idijotno ide, i onda pred sljedeci fajt cekat da se ista smecha rechargeaju... ufff....
    Ali jedna stvar stoji, uz sve to živciranje, Factionsi te fakat nauče igrat kvalitetno.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    O, bez brige, i ja. Ako želiš igrat Factionse sa novim klasama, nafrustrirat češ se ko krele. Pogotovo nakon što konačno ubiješ faking Elementalist Spiker bossa u Undercityu nakon što ti je wipeao party 3 puta, i onda on grune i izdila ti kojih 320 damagea. Ili moraš prije svakog fajta 20 sekundi postavljat spirite i weapone dok vrijeme idijotno ide, i onda pred sljedeci fajt cekat da se ista smecha rechargeaju... ufff....
    Ali jedna stvar stoji, uz sve to živciranje, Factionsi te fakat nauče igrat kvalitetno.
    ja sam dugo vremena imao samo factionse i meni su zakon
    je malo su te misije zeznute zbog vremena ali nevalja jer ste vi naucili u prop radit misije polako ja kad sam doso iz F u prop nekako te misije su mi bile ko exploranje mape nisam igrao NF tak da nemogu reci koji je bolji ali meni je F super... neces se stvarno zeznit koji god kupis da jedino sto je F malo ruzan lol onaj grad pun nekih siromasnih cetvrti

  12. #12
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    ako volis Gw nista ti nije sranje tj.niti jedan nastavak nije sranje.samo što su sa factionsu malo pogrijesili sto je bons na vremenski



  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    po meni
    factions je upola kraci od nightfalla i to je glavni razlog da si kupis NF a kasnije uzmi factions..

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    154
    onda izgleda da cu naruciti Nightfall ali to tek u iducu subotu ja vam se jos javim ako mi nesto nebude jasno

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ja igram factions, ali da mogu vratiti vrijem prvo bih kupio Prophecis pa Nightfall pa Factions, sve tri igre su dobre , ali uvijek neka sitnica cini igru boljom ili losijom.
    "The present will pass by if you live in the past."

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Ja posjedujem Factionse,i drobim tipkovnicu na onim checkpoint misijama! Drop dead,Master Togo!!!!!

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Poceo sam opet igrati Factions PvE sa Necrom i pitam se mogu li ja s njim nastaviti igrati Prophecis i dali je bolje da napravim nekog drugog nekrica ili nesto drugo...........................................(m islim kada kupim prophe).
    "The present will pass by if you live in the past."

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    moci ces nastaviti igrati sa necrom iz factionsa.Bolje po meni bi bilo da napravis u factionsu necroa jer ima vise onih sranja koje dize iz tijela



  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ma neda mi se opet prelazit Factions.Mogu li prelaziti Prophecis s npr.Assasinom? (ako ga nekako prebacim s Factionsa)???
    "The present will pass by if you live in the past."

  20. #20
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    154
    naravno da mozes

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •