Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 49 od 49

Tema: Legacy Of Kain igre

  1. #31
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Legacy of Kain: Soul Reaver serijal

    Ja sam je pokušao igrati, ali jebalo me ovo smeće koje imam od gamepada (za play station, nekoć je bio uber, ali danas ne valja). Čim nabavim neki bolji gamead, ovaj serijal je na vrhu popisa.

  2. #32

    Re: Legacy of Kain: Soul Reaver serijal

    Kain je zapravo jedan veliki "just as planned" lik do kraja SR2. Onda postaje za ozbiljno.

  3. #33
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Legacy of Kain: Soul Reaver serijal

    obožavam ovu igretinu, jedan od najdražih SP-a ikad.
    #paperplatoongoonz

  4. #34

    Re: Legacy of Kain: Soul Reaver serijal

    Da bar.


  5. #35
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Glupa pitanja

    Neda mi se igrati 50 sati blood omena, a blood omen 2 je šrot, a ionako me samo zanima Raziel trilogija. Znači Soul Reaver, Soul Reaver 2 i Defiance. Dali je Blood Omen nužno zlo, tj. dali se nužno mora odigrati?
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #36
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    Ne. Raziel je ionako jedini pravi kuler. Ako baš moraš kapirat backstory čitaj ovo: http://www.nosgoth.net/Blood_Omen/dialogue.htm
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  7. #37
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Glupa pitanja

    Raziel fakat je kul kul lik, mnogo kul. Voice acting u igri je presexi. Točno je u pravoj mjeri pretjeran i iskarikiran, ali u drugu ruku jako uvjerljiv. Insatant hard-on.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  8. #38
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Neda mi se igrati 50 sati blood omena, a blood omen 2 je šrot, a ionako me samo zanima Raziel trilogija. Znači Soul Reaver, Soul Reaver 2 i Defiance. Dali je Blood Omen nužno zlo, tj. dali se nužno mora odigrati?
    Prvi Blood Omen mi je još najbolji u čitavom LoK serijalu. Raziel je kul, ima odličan voice-acting, priča je vrhunska i sve to, ali šta mi to vrijedi kad su same igre brutalno dosadne, jednostavne i ostavljaju teški dojam nedovršenosti. Posebno aludiram na, ako se dobro sjećam, Soul Reaver 2 i Defiance, di se kroz cijelu igru krećeš po ravno 4-5 levela koji se stalno ponavljaju. Sustav borbe koji se sastoji od 3-4 poteza kroz sve nastavke ne želim ni spominjati. Na kraju sam odustao od svega i pročitao dugački sinopsis serijala na nekoj fan made stranici i pogledao važnije animacije na youtubeu čisto da si zadovoljim želju za pričom.

  9. #39
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    Meni su jedino zagonetke smetale jer sam glup, borba i sve ostalo mi skroz u redu. A i ono, gejmplej je u manjini u odnosu na priču
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  10. #40
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Neda mi se igrati 50 sati blood omena, a blood omen 2 je šrot, a ionako me samo zanima Raziel trilogija. Znači Soul Reaver, Soul Reaver 2 i Defiance. Dali je Blood Omen nužno zlo, tj. dali se nužno mora odigrati?
    Prvi Blood Omen mi je još najbolji u čitavom LoK serijalu. Raziel je kul, ima odličan voice-acting, priča je vrhunska i sve to, ali šta mi to vrijedi kad su same igre brutalno dosadne, jednostavne i ostavljaju teški dojam nedovršenosti. Posebno aludiram na, ako se dobro sjećam, Soul Reaver 2 i Defiance, di se kroz cijelu igru krećeš po ravno 4-5 levela koji se stalno ponavljaju. Sustav borbe koji se sastoji od 3-4 poteza kroz sve nastavke ne želim ni spominjati. Na kraju sam odustao od svega i pročitao dugački sinopsis serijala na nekoj fan made stranici i pogledao važnije animacije na youtubeu čisto da si zadovoljim želju za pričom.
    Kain mi nije kul kao i Raziel. Tip nema donju čeljust, how cool is that. Ni meni isto ne smeta repetitivnost, zanima me priča i voice acting, za koju sam čuo da je nešto pre pre dobro.

    Možda ako mi se Raziel trilogija brutalno svidi onda odlučim odigrat i kain trilogiju tj BO i BO2 + već odigrani defiance.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  11. #41
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Glupa pitanja

    Blood Omen 2 je totalno kul.
    #paperplatoongoonz

  12. #42

    Re: Legacy Of Kain igre

    Koji ste vi betmeni. Prebacio postove.

    Inače, glasine da se radi Soul Reaver reboot su sve jače.
    http://games.ign.com/articles/122/1221161p1.html
    Facts are thin on the ground, but it claims that the game will be a "full reworking of the vampire action classic" and will have "a new art direction".

  13. #43
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Glupa pitanja

    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse
    Blood Omen 2 je totalno kul.
    Ali je u alternativnom storyline-u od glavnog, bar koliko ja znam. Pa nije potreban
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  14. #44

    Re: Legacy Of Kain igre

    Veže se na Defiance.

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Legacy Of Kain igre

    Kain - Solid Snake
    Raziel - Raiden
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Legacy Of Kain igre

    = Citat = Izvorno postao Babitz
    Kain - Solid Snake
    Raziel - Raiden
    Vrlo britko zapažanje. I kad malo promislim, poprilično istinito. Kain > Raziel, isto kao i Snake > Raiden

  17. #47

    Re: Legacy Of Kain igre

    Soul Reaver 1 je od danas na GOG-u.
    http://www.gog.com/en/gamecard/legacy_o ... oul_reaver

  18. #48

    Re: Legacy Of Kain igre

    It... begins?
    Legacy of Kain Related Domain Registered By Square Enix
    Square Enix have registered a domain related to the Legacy of Kain franchise. Superannuation discovered the domain, warfornosgoth.com, which was registered this past Thursday. In the Legacy of Kain lore, Nosgoth is the setting in which the entirety of the series takes place.

  19. #49
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Legacy Of Kain igre

    Nadam se da neće biti F2P mmo.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

Slične teme

  1. Might & Magic X Legacy
    By majstoro in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 22-03-2013, 11:50
  2. Legacy of Kain
    By MarkaN in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 09-07-2007, 02:51
  3. Legacy of Kain preopruka
    By FujiLim in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 07-07-2007, 21:31
  4. The Legacy of Kain:Blood omen II
    By salem in forum Online gaming & living
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-12-2006, 21:02
  5. Legacy of Kain:Defiance
    By Nefarnius in forum Gaming općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 08-03-2006, 12:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •