Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: CASHFIESTA

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies 2fast4u_'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    13

    CASHFIESTA

    Putem elektronske pošte ili e-mail-a iz dana u dan dobivamo poruke sa svih strana svijeta. Među njima dolaze nam i one koje nam nude zarade a mi ionako skeptični i opareni raznim životnim prijevarama a ponekad i zbog nepoznavanja jezika ili mislimo da tu moramo nešto platiti ili će nas pak netko prevariti sve brišemo i to prolazi pokraj nas a nismo niti svjesni da smo ipak propustili nešto stvarno korisno za nas. Zašto korisno?

    Kad već provodimo vrijeme na Net-u stvarno je korisno iskoristiti mogućnost da za to vrijeme i zaradimo nešto od sponzora i raznih interesnih grupa iz cijeloga svijeta koji to nude. Mi tu ništa ne riskiramo a sve je za nas 100 FREE ili besplatno, da apsolutno besplatno. Dovoljno je samo da se na te stranice prijavimo obično u obliku ispunjavanja neke pisane forme i biti ćemo i mi dio tog "kolača".Ako opet iz nekog pretjeranog straha unosimo krive podatke neće to ići u našu korist već na našu štetu jer zarađeni novac koji se šalje bankovnim čekom na kućnu adresu mogao bi i ne stići.
    .
    Zaraditi se može na dva načina i to:

    držanjem nekog bannera (programčić u obliku prozora) otvorenog na desktopu koji ćemo skinuti po uputama nakon prijavljivanja ili primanjem e-mail-a gdje će nam svaki primljeni mail donijeti novac.

    Ako sam Vam pomogao u pojašnjavanju ovog načina zarade drago mi je a na Vama je ubuduće koliko ćete ovo okrenuti u svoju korist.
    Ja koristim Cash Fiestu te je ona po meni jedna od boljih, znaci program ukljucite dok ste na internetu i svakih 1 sat dobivate 1 $, kada se skupi 50 $ salju vam check na adresu koju ste upisali prilikom registracije, za ovo nije potrebno imati 18 ali je vjerojatno potrebno imati 18 kada cete podizati check u banci,dati cu vam link koji vas vodi odmah na registraciju
    http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=MrAceS.
    Ovo ne koristim samo ja nego i mnogo mojih prijatelja, tko hoce neka se registrira i downloada program, nikoga ne tjeram ali vam kazem da propustate dobru priliku za zaradu, jer 1 $ po satu mozda nije puno, ali kada razmislite koliko ste dnevno za racunalom, samo zamislite da uz to mozete i nesto zaraditi ne radeci apsolutno nista.

    Eto toliko od mene, na vama je da odlucite.

  2. #2
    Jo, koji prijevod stari.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Javi kad ti dođu pare, možda onda downloadam. BTW, oću uslikano i da pokraj piše plavim flomićem: "evo za pisiPlej dOkAz da kašifesta radI "


  4. #4
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    bus
    Postova
    793
    Pa baš da ti sve napravi! Šta njega briga ak ti ne želiš lovu, isprobat barem!
    KAD ĆE TAJ BAN!!!??!


  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    SAD KAD TI FBI DOĐE NA VRATA

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Ma da, a ja sam mislio da ti placaju kad im dovedes ekipu na stranicu s reklamama. Npr., kao ovo sto ti sad radis. A link je vjerojatno preko tvog user namea, zapravo provjerio sam, link doista je preko tvog (?) user name-a na cash fiesti, Mr.Ace.

    Kliknite na link, pomognite 2Fastu apgrejdati komp za next-gen.

    Strasno, organski spam bot. What will they think of next!
    there is no god to punish us

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    #paperplatoongoonz

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    A valjda će ga admin banat, dosta mi je i anorganskih botova taman mi fale organski.

  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    I ja sam isto čuo za taj program ali 1$ po satu mislim da nije baš tako nego moraš biti puuuuuuno duže za 1$ tako da se to na kraju skoro i ne isplati.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •