Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 155

Tema: WoW Igraci

  1. #31
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34

    Re: BestHunter

    Drain mane radi viper string, i normalno je da ćeš na svakog castera svako toliko ispaliti jedan a on ti ne troši puno mane a kod njega se dosta osjeti šteta i ako to ne skida svu manu automatski.

    Što se pak ovog shocka tiče ja bih to pokušao riješiti tako da postavim trap, ti baciš shock a ja pošaljem peta i stunam te, počnem pičiti po tebi sa svime što imam dok si stunan a kad prestane djelovanje uključim bestial wrath i pičim pa ti onda pokušaj castati dok te pet grize ko lud(18 sekundi).
    Ako trčiš prema meni upast ćeš mi u trap i time si mi napravio samo uslugu jer će mi se taman dok izađeš(a ti se ne možeš healati u trapu) opet napuniti stun.
    Tu se može ubaciti još i pokoji distracting shoot i sl. tako da mi wing clip gotovo da i ne treba jer neću čekati na mjestu da dođeš do mene nego ako moram ću trčkarati oko tebe dok te pet grize.

    Ne kažem da je hunter nepobjediv ali casterima je vrlo teško dobiti ga(osim warlocka demonologista koji je prejebena klasa za duelanje) a svjerojatno većina huntera koje si dobio nije koristila niti 50% onog što ima.

    Sreća da je na Gameru Zilla koji mi je održao malu školu duelanja s hunterom, jer sam prije toga i ja bio jedan od onih koji s hunterom nisu ništa mogli dobiti
    Mana sting ja mogu maknuti!!! CURE POISON. To mi nije nikakav problem. Kao drugo imam 4,3k HP unbuffed i 50% dmg reduction. Kao trece hunterov trap je JAKO lagano izbjeci. Vidis animaciju kada je baci, pogotovu u duellima. Plus da imam 75% da mi nece interupptati heal i plus da imam jedan insta heal koji me hila za 2k plus da mi shockovi rade 650+ dmg bez trinketa a sa 800+.
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  2. #32
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114

    Re: BestHunter

    = Citat = Izvorno postao Kefa

    Mana sting ja mogu maknuti!!! CURE POISON. To mi nije nikakav problem. Kao drugo imam 4,3k HP unbuffed i 50% dmg reduction. Kao trece hunterov trap je JAKO lagano izbjeci. Vidis animaciju kada je baci, pogotovu u duellima. Plus da imam 75% da mi nece interupptati heal i plus da imam jedan insta heal koji me hila za 2k plus da mi shockovi rade 650+ dmg bez trinketa a sa 800+.

    To je uredu što možeš micati poison ali dok to radiš ne možeš napadati huntera dok te on+pet šamaraju a hunter će ti okinuti opet viper tako da uopće ne vrijedi truda micati ga jer će ti hunter za to vrijeme skinuti sigurno kakvih 1.5-2K HP-a i opet imaš viper na sebi.
    Hunterov trap možeš samo pokušati izbjeći, tj uspješno ćeš ga izbjeći ako huntera igra telac koji stoji na mjestu umjesto da pleše oko trapa i šamara te dok se ne uhvatiš i svako toliko okida distracting shoot.
    To da ti neće interupatat heal je čista bedastoća kad je uključen Bestial wrath, očito da nikad nisi duelirao sa nijednim solidnim a kamo li dobrim beastmaster hunterom svog levela.
    Da je tako kako si ti zamišljaš onda bi čak i jedan mage mogao bez problema skinuti huntera(što u ovom momentu mogu samo sanjati).


    Razumijem ja da bi ti htio da je tvoja klasa najbolja i nenadjebiva, ali jebi ga kao i svaka druga ima svoje prednosti i svoje mane a to što si ubio nekoliko n00bova u toj klasi ne znači da ćeš uvijek pobjeđivati.

  3. #33
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34

    Re: BestHunter

    = Citat = Izvorno postao ALG
    = Citat = Izvorno postao Kefa

    Mana sting ja mogu maknuti!!! CURE POISON. To mi nije nikakav problem. Kao drugo imam 4,3k HP unbuffed i 50% dmg reduction. Kao trece hunterov trap je JAKO lagano izbjeci. Vidis animaciju kada je baci, pogotovu u duellima. Plus da imam 75% da mi nece interupptati heal i plus da imam jedan insta heal koji me hila za 2k plus da mi shockovi rade 650+ dmg bez trinketa a sa 800+.

    To je uredu što možeš micati poison ali dok to radiš ne možeš napadati huntera dok te on+pet šamaraju a hunter će ti okinuti opet viper tako da uopće ne vrijedi truda micati ga jer će ti hunter za to vrijeme skinuti sigurno kakvih 1.5-2K HP-a i opet imaš viper na sebi.
    Hunterov trap možeš samo pokušati izbjeći, tj uspješno ćeš ga izbjeći ako huntera igra telac koji stoji na mjestu umjesto da pleše oko trapa i šamara te dok se ne uhvatiš i svako toliko okida distracting shoot.
    To da ti neće interupatat heal je čista bedastoća kad je uključen Bestial wrath, očito da nikad nisi duelirao sa nijednim solidnim a kamo li dobrim beastmaster hunterom svog levela.
    Da je tako kako si ti zamišljaš onda bi čak i jedan mage mogao bez problema skinuti huntera(što u ovom momentu mogu samo sanjati).


    Razumijem ja da bi ti htio da je tvoja klasa najbolja i nenadjebiva, ali jebi ga kao i svaka druga ima svoje prednosti i svoje mane a to što si ubio nekoliko n00bova u toj klasi ne znači da ćeš uvijek pobjeđivati.
    Cure poison je insta cast, i da heal mi nece interupptati zato sto imam 75% sanse da mi ga ne iteruppta dmg. Plus da imam shockove kojin su instant. i nece mi skinuti 2k HP tako brzo, imam 50% dmg reduction.
    I ja necu samo stajati na mjestu i hilati se ja cu isto raditi dmg!
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114

    Re: BestHunter

    = Citat = Izvorno postao Kefa

    Cure poison je insta cast, i da heal mi nece interupptati zato sto imam 75% sanse da mi ga ne iteruppta dmg. Plus da imam shockove kojin su instant. i nece mi skinuti 2k HP tako brzo, imam 50% dmg reduction.
    I ja necu samo stajati na mjestu i hilati se ja cu isto raditi dmg!

    Niko ne kaže da ćeš ti samo stajati na mjestu i čekati da te hunter spizdi ali kažem da su ti šanse da dobiješ nekog ko zna što radi puno manje nego što si ti zamišljaš.

    P.S.
    Zaboravio sam se osvrnuti na ono što si napisao da sa earth totemom možeš izvlačiti huntera u battle mod i time onemogućiti novi trap i sl..
    To ustvari nije točno jer ti možeš izvući jedino peta a preko peta huntera ali samo u slučaju da je hunter bedak ili neoprezan jer to se može izbjeći ako se pet drži u passive modu pa ti postižeš jedino to da huntera usporiš sa tim totemom ako je blizu njega(jedino survival hunter jer ostali će se gladat cijelo vrijeme držat na nekih 5-6 yardi).

    Tako su mene jednom u silithiusu shammy i mage htjeli zatuć dok sam questao, baš sam se bio zguštom nasmijao dok su ovaj dvojica čekala da pet krene a ono ništa , prebacio sam se na undead warriora i wispao shammyu cheer na dobrom pokušaju jer mi to sigurno ne bi pokušao napraviti da mu prije nije upalilo.

    Znači pet uvijek na passive osim ako se grinda negdje jer zna dobro doći defensive.

    P.P.S.
    Nemoj pomisliti da te želim učiti kako da igraš sa shammanom jer nisam jedan od tih, samo sam već godinama nezaposlen(6 godina) pa mi je rutina kladionica-kavana-WoW tako da imam tri lika lvl60(mage,priest, hunter) a sve ostale klase u WoWu su mi između 30 i 50 tako da otprilike znam koja me klasa može pokušati dignuti na neku foru i to mi je najveća prednost u igri

    Uglavnom, sad sam se ozbiljno posvetio dizanju human warlocka do 60(negdje sam na pola puta), a poslje ko zna, možda dovršim i shammana i ako me nekako više vuče da završim warriora.

  5. #35
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    P.S nije stvar u opremi i klasi negao kako ti igras i iskoristavas svoje skillove
    Ja btw shamye ubijam ko iz p...e jer samo koristim na njima Mind-numbling i wound poisone .
    kaj ti vrijed i heal kada ga kastas 12 sekundi i efekt heala ti je samnjen.
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  6. #36
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34

    Re: BestHunter

    = Citat = Izvorno postao ALG
    = Citat = Izvorno postao Kefa

    Cure poison je insta cast, i da heal mi nece interupptati zato sto imam 75% sanse da mi ga ne iteruppta dmg. Plus da imam shockove kojin su instant. i nece mi skinuti 2k HP tako brzo, imam 50% dmg reduction.
    I ja necu samo stajati na mjestu i hilati se ja cu isto raditi dmg!

    Niko ne kaže da ćeš ti samo stajati na mjestu i čekati da te hunter spizdi ali kažem da su ti šanse da dobiješ nekog ko zna što radi puno manje nego što si ti zamišljaš.

    P.S.
    Zaboravio sam se osvrnuti na ono što si napisao da sa earth totemom možeš izvlačiti huntera u battle mod i time onemogućiti novi trap i sl..
    To ustvari nije točno jer ti možeš izvući jedino peta a preko peta huntera ali samo u slučaju da je hunter bedak ili neoprezan jer to se može izbjeći ako se pet drži u passive modu pa ti postižeš jedino to da huntera usporiš sa tim totemom ako je blizu njega(jedino survival hunter jer ostali će se gladat cijelo vrijeme držat na nekih 5-6 yardi).

    Tako su mene jednom u silithiusu shammy i mage htjeli zatuć dok sam questao, baš sam se bio zguštom nasmijao dok su ovaj dvojica čekala da pet krene a ono ništa , prebacio sam se na undead warriora i wispao shammyu cheer na dobrom pokušaju jer mi to sigurno ne bi pokušao napraviti da mu prije nije upalilo.

    Znači pet uvijek na passive osim ako se grinda negdje jer zna dobro doći defensive.

    P.P.S.
    Nemoj pomisliti da te želim učiti kako da igraš sa shammanom jer nisam jedan od tih, samo sam već godinama nezaposlen(6 godina) pa mi je rutina kladionica-kavana-WoW tako da imam tri lika lvl60(mage,priest, hunter) a sve ostale klase u WoWu su mi između 30 i 50 tako da otprilike znam koja me klasa može pokušati dignuti na neku foru i to mi je najveća prednost u igri

    Uglavnom, sad sam se ozbiljno posvetio dizanju human warlocka do 60(negdje sam na pola puta), a poslje ko zna, možda dovršim i shammana i ako me nekako više vuče da završim warriora.
    Gle, HUNTER od mene nemoze biti daleko od mene zato sto Frostshock > Concussive Shot. Wingclip duje traje od Frostshocka ali hunter mora doci tik do mene da ga upotrijebi znaci ja cu uvijek biti blizu huntera. I iz combat moda (ne battle moda, trebao bi znati kako se zovas kada si tako dobar u WoW-u i imas 3 lvl 60 lika i jos dosta lvl 30 - 50 likova) mogu ga lako izvaditi sa MAGAMA TOTEMOM koji dere svaku drugu sekundu p svima blizu njega.
    I ako ti ja crittam u bulju 2k Chain Lightning i onda 1,5k shock i onda upotrijebim Nature's Swiftness + Lightning Bolt koji critta za 1,6k+ ti si mrtav ili baren blizu mrtav i onda mi samo treba jos jedan shock da te dokrajcim. (Shockovi su na 5sec CDa) Imam oko 30% crit chance sa lightning spellsovima i oko 20% critt chance sa shockovima i oko 25% critt chance sa heal spellovima i to znaci da crittam jako puno sa svime. Ja imam dobar gear i pravi specc koji shamani bas ne upotrebljavaju puno. (Za elemental specc moras imati izvrstan gear da bi radio dobro i to znci da su vecina shamana Ench speccani a to nije najbolji build za borbu protiv huntera) Evo, jucer sam duelao 10 huntera ispred Orgrimmara (sve koje sam moga naci tamo) da se uvijerim, i bio sam u pravu. Nitko me nije uspijo ubiti. Jedan hunter je bio malo zajeban (Full Dragonstalker, Xbow iz BWLa, neke lude ringove i neki ludi neck i neke lude trinkete koje se sada bas nemogu prisjetiti) i na kraju borbe ja sam imao samo 1,3k HP i 500 MP. Sve ostali hunteri su bili lagani (Iako su vecina imala Gianstalker/Dragonstalker) i nisu me uspijeli skinuti ni 50%.
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  7. #37
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    P.S nije stvar u opremi i klasi negao kako ti igras i iskoristavas svoje skillove
    Ja btw shamye ubijam ko iz p...e jer samo koristim na njima Mind-numbling i wound poisone .
    kaj ti vrijed i heal kada ga kastas 12 sekundi i efekt heala ti je samnjen.
    Gle, koliko cest ti u PRAVOM PvPu upotrijeblajvas Mind Numbling Poison i Woundpoisone? Ako nisi totalni nuub onda upotrljavas Crippling poison. ne kazem da je tvoj poison combo dobar protiv shamana zato sto shaman MOGU CURATI POISON!!! Poison Cleansing Totem i Cure Poison i nema vis poisona na meni. I ako ne upotrbjavas Crippling onda te JAKO lagano kitati. Frostschok + Earthbind totem i papa rogue, e da, dotati cu te pa nemozes vanishat. ^^ Rougovi koje nemaju MC/BWL daggere/swordove mi nisu nikakav problem. Nemoram ih ni kitati, samo ispucam par spellova i gotovi su. Ili ti pricas gluposti ili lazes ili nikada nisi duellirao shamana koji nije kupio svojeg lika na ebayu i stobom prvim duellirao ali ako ti ne upotrebljavas crippling protiv Shamana, shaman te ce ubiti zato sto ce te lagano kitati. (hint, vecina PvP shamana ima Insta heal koji hila 1,5k - 2k ^^ )

    Btw, svi vi zajbani igraci sa full tier 2 setovima i vasim ownageom. Uplodati profile,dajte neke screenove. Ja jedini ovdje imam link u kojemu mozete vidjeti gear, in-game ime, guild etc.

    E, i naravno. Ja pricam uz perspektive lvl 60 i duelli/pvp protiv dosta jednako gearnih igraca. Nece ti biti tesko kao full tier2 lvl 60 hnter/rogue ubiti lvl 50. (zvuci mi da samo sorate low lvl igrace kada tako pricate ^^ ) Ili lvl 60 green/blue equippanog igraca.
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  8. #38
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    114

    Re: BestHunter

    = Citat = Izvorno postao Kefa
    Gle, HUNTER od mene nemoze biti daleko od mene zato sto Frostshock > Concussive Shot. Wingclip duje traje od Frostshocka ali hunter mora doci tik do mene da ga upotrijebi znaci ja cu uvijek biti blizu huntera. I iz combat moda (ne battle moda, trebao bi znati kako se zovas kada si tako dobar u WoW-u i imas 3 lvl 60 lika i jos dosta lvl 30 - 50 likova) mogu ga lako izvaditi sa MAGAMA TOTEMOM koji dere svaku drugu sekundu p svima blizu njega.
    I ako ti ja crittam u bulju 2k Chain Lightning i onda 1,5k shock i onda upotrijebim Nature's Swiftness + Lightning Bolt koji critta za 1,6k+ ti si mrtav ili baren blizu mrtav i onda mi samo treba jos jedan shock da te dokrajcim. (Shockovi su na 5sec CDa) Imam oko 30% crit chance sa lightning spellsovima i oko 20% critt chance sa shockovima i oko 25% critt chance sa heal spellovima i to znaci da crittam jako puno sa svime. Ja imam dobar gear i pravi specc koji shamani bas ne upotrebljavaju puno. (Za elemental specc moras imati izvrstan gear da bi radio dobro i to znci da su vecina shamana Ench speccani a to nije najbolji build za borbu protiv huntera) Evo, jucer sam duelao 10 huntera ispred Orgrimmara (sve koje sam moga naci tamo) da se uvijerim, i bio sam u pravu. Nitko me nije uspijo ubiti. Jedan hunter je bio malo zajeban (Full Dragonstalker, Xbow iz BWLa, neke lude ringove i neki ludi neck i neke lude trinkete koje se sada bas nemogu prisjetiti) i na kraju borbe ja sam imao samo 1,3k HP i 500 MP. Sve ostali hunteri su bili lagani (Iako su vecina imala Gianstalker/Dragonstalker) i nisu me uspijeli skinuti ni 50%.

    Nemam više namjeru o ovome raspravljati jer je očito da si nepopravljiv.

    A što se ovog drugog tiče(i iz donjeg posta) nisam nikakav nenadjebiv igrač, što se tiče 3 lika na 60 i ovog ostalog to bi bar trebao lako shvatiti jer sam napisao da sam već godinama nezaposlen i da mi je rutina kladionica-kavana -WoW(čitaj: igram negdje 8-10 sati dnevno a koji put se potegne i više), što se tiče end-game instanci u njih ne idem i dueliram samo s ljudima koji nemaju epic setove kao ja(koji pot dobijem, koji put popušim) a također nemam niti guilda s nijednim likom zato jer mi jednostavno ne treba jer za ono što ja radim mi je dosta LFG kanal.

  9. #39
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    110
    Ala ste se ljudi raspričali o duelima...

    ... ali dueli su totalno bezveze stvar. Prave PvP situacije nemaju veze s duelima. wink:

    Imaš lijepu epic opremu Mr. Shaman, vidi se da ste na ulazu u BWL (onyxia pala i to) ali PvE oprema i stil igre i spec nema veze sa PvP opremom stilom igre i specom, kao što i sam vjerojatno znaš.

    Prema tome u hipotetskoj situaciji Full Tier2 Epic Shaman vs. Rank 14 hunter... pogodi tko dobiva. Uvijek će PvP itemi biti najbolji za PvP.
    Potjeh, BE priest 56, GM of <Specijalci> PCPlay gilda, Karazhan EU.

  10. #40
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    To je istina ali ja ne bacam duele sa shamanima ja ih ubijam
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  11. #41
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34
    = Citat = Izvorno postao Kirby
    Ala ste se ljudi raspričali o duelima...

    ... ali dueli su totalno bezveze stvar. Prave PvP situacije nemaju veze s duelima. wink:

    Imaš lijepu epic opremu Mr. Shaman, vidi se da ste na ulazu u BWL (onyxia pala i to) ali PvE oprema i stil igre i spec nema veze sa PvP opremom stilom igre i specom, kao što i sam vjerojatno znaš.

    Prema tome u hipotetskoj situaciji Full Tier2 Epic Shaman vs. Rank 14 hunter... pogodi tko dobiva. Uvijek će PvP itemi biti najbolji za PvP.
    Ovo so tvrdis nije uopce istina, ako bi znao ista o hunterima znao bi da im je rank 14 bow/gun/crossbow jako los zbog speeda. Hunteri hoce spori gun/bow/crossbow a ovaj za PvP je brz i to da je znaci tvoja izjava netocna. Full Tier 2 ELEMENTAL SPECCED shaman ce ubiti rank 14 huntera sa lakcom jel ako bi ista znao o shammanima znao bi da je tier 2 set solidan za PVP ako si elemental speccan. (tj spell dmg, critt etc)
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    E da jedno pitanje ? Kako ces ti ubiti rouga koji te crita sa samo ambushom za 2K i onda opali backstab od 1.5k to ti je ukupno 3500 a jos da nespominjemo sinister sa critom od 1000 tak da

    Tisina Shaman je tebi neunistiva klas jer igras s njom a to kaju si ti naiso na neke Noobove kaj neznaju igrat to je tvoja i njihova stvar ali nemres mi govoriti da su shammy uber klasa jer nisu svaka klasa ima svoju svrhu
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  13. #43
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    110
    = Citat = Izvorno postao Kefa
    Ovo so tvrdis nije uopce istina, ako bi znao ista o hunterima znao bi da im je rank 14 bow/gun/crossbow jako los zbog speeda. Hunteri hoce spori gun/bow/crossbow a ovaj za PvP je brz i to da je znaci tvoja izjava netocna.
    Rank 14 crossbow i gun imaju speed 2.90. Rank 14 Bow ima speed 1.80. Neki hunteri igraju na brza oružja, neki na spora.

    Istina, neki samostrjeli su sporiji (3.40 maximum), ali takva oružja su pre spora da bi bila efikasna u "brzim" PvP situacijama poput AB-a ili WSG-a. Korisnost takvih oružja leži u OGROMNIM aimed shot critovima, ali ne igra svaki hunter na aimed shot. To je kao da kažeš da svaki rogue igra na ambush ili svaki mage na pyroblast.

    Rank 14 crossbow i gun imaju najveći DPS u igri, iznimkom novog dropa iz AQ.

    L2p
    Potjeh, BE priest 56, GM of <Specijalci> PCPlay gilda, Karazhan EU.

  14. #44
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Frost mage je najaci PvP character
    Well, as long as it's interesting.

  15. #45
    Member Plants Vs Zombies Ronglath's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Iron Forge Auction House :)
    Postova
    41
    hmm malo cu skrenuti sa toka ali tu je jos jedan WoW adict

    Char: Ronglath
    lv43 palie
    Nemoj se svađati sa budalom, ljudi neće uočiti razliku.

  16. #46
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    110
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Frost mage je najaci PvP character
    Nije istina! Restoration Druid sa spirit opremom
    Potjeh, BE priest 56, GM of <Specijalci> PCPlay gilda, Karazhan EU.

  17. #47
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    E da jedno pitanje ? Kako ces ti ubiti rouga koji te crita sa samo ambushom za 2K i onda opali backstab od 1.5k to ti je ukupno 3500 a jos da nespominjemo sinister sa critom od 1000 tak da

    Tisina Shaman je tebi neunistiva klas jer igras s njom a to kaju si ti naiso na neke Noobove kaj neznaju igrat to je tvoja i njihova stvar ali nemres mi govoriti da su shammy uber klasa jer nisu svaka klasa ima svoju svrhu
    NEMOGUCE da ce mi rogue napraviti 2k ambush i 1,5k kada imam 6k armora.
    Bas sam duellirao rogua sa FULL BF setom, Chormatic Sword i Viksags i jos neke lijepe trinkete/neckove/cloakove i SS mu je crittao oko 500 MAX. Isto sam duellirao dagger roguea sa perditions blade, core hound tooth. imao je djelove NS/BF i BS mu je crittao 800 MAX. Ja imam 4,3k - 4,6k HPa. (kako si namijestim gear) I najoblje od svega, oba duela sam pobijedio. Znaci ti decko malo sanjas.
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    110
    Sori kefa, mi smo svi u krivu, ti si u pravu. Shaman je nepobjediv.

    Potjeh, BE priest 56, GM of <Specijalci> PCPlay gilda, Karazhan EU.

  19. #49
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    a mi nikada nismo igrali WoW ti si uvijek u pravu
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  20. #50
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34
    Ja sam uvijek u pravu i shaman je nepobijediv dok ga ja igram. Drago mi je da ste to napokon razumijeli.
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  21. #51
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ljubuški, BiH
    Postova
    734
    Server : Kor'Gall
    Smeagoul lvl. 41
    mining / skining
    Guild : Para-Bellum (evo nam mala reklama )

  22. #52
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    143
    = Citat = Izvorno postao Smeagoul (WoW)
    Server : Kor'Gall
    Smeagoul lvl. 41
    mining / skining
    Guild : Para-Bellum (evo nam mala reklama )
    Para-Bellum rulz
    Xlord - One name. One legend.

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001
    Server : Kor'Gall
    Mandrill lvl 35 ork warrior
    mining / skining
    Guild : Para-Bellum

    eto još malo reklame
    može

  24. #54
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    E sory VELIKI SHAMANE
    ali ja sam se specijaliziro za klanje koje imaju manu to znaci : gotovo sve klase a talenti mi idu ovako 21/4/26 to znaci da umires veoma brzo i da furam visag the bloodletter zajedno sa felstrikerom tak da umires veoma brzo i da furam NS full

    tako da koljem shamye ili pallye u duelu ko iz p...e!!!
    I nisam mislio na SS nego na Hemorage ali to radi malu kritikalku ali zato dodaje 2 combo pointa i kosta 35 energye a ja imam 110 zbog NS seta
    sto znaci u 2 sec ti si pun sa combo pointovima a ako zadajes probleme i neces brzo umrijet i ako se hilas za to postoji kidney shot i
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  25. #55
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    I da nezaboravim daj pogledaj talente od rouga i malo pogledaj filmice kaj su ih napravili alliance rougovi i kaj rade tvojoj preljepoj hordi
    I da ako znas kaj je Cold Blood onda ako nisi NOOOB onda znas da Hemorage neprekida Cold Blood
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  26. #56
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    FOR THE HORDE neznam kak je na vasim serverima ali na moh Horde uvijek pobjeduje, Frost Mage je najaci PvP shvatite vec jednom
    Well, as long as it's interesting.

  27. #57
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    hehe... blago vama... ja se nesjecam kad sam zadnji put playo.... neko vrijme sam igro na netu... al posto idem preko dial up-a.... nije se isplatilo... pa smo imali jedan server tu kod nas na wlan-u... pa sam si sam vrtio doma jedan server... al nije to to... ali cim dode dsl.... jao..... ma izdvojit cu tih par eura mjesecno... pa makar igro samo par mjeseci...

  28. #58
    Member Plants Vs Zombies Kefa's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Svedska
    Postova
    34
    = Citat = Izvorno postao Cyric the BLood God
    E sory VELIKI SHAMANE
    ali ja sam se specijaliziro za klanje koje imaju manu to znaci : gotovo sve klase a talenti mi idu ovako 21/4/26 to znaci da umires veoma brzo i da furam visag the bloodletter zajedno sa felstrikerom tak da umires veoma brzo i da furam NS full

    tako da koljem shamye ili pallye u duelu ko iz p...e!!!
    I nisam mislio na SS nego na Hemorage ali to radi malu kritikalku ali zato dodaje 2 combo pointa i kosta 35 energye a ja imam 110 zbog NS seta
    sto znaci u 2 sec ti si pun sa combo pointovima a ako zadajes probleme i neces brzo umrijet i ako se hilas za to postoji kidney shot i
    Prestani, molim te prije nego sto umrem od smijeha. Hemorage je totalno srnaje, bas mi je danas frend speccao hemmorage i duellirali smo par puta i nije me uspijo pobijediti niti jedanput. Onda je specao natrag na svoj stari combat build i onda su stari postale zanimljivije. I tip ima bolji gear od tebe. ^^
    EvE Online Nick: Texo
    Corporation: Zephyr Industries

    WoW : R.I.P
    Profile --> http://wow.allakhazam.com/profile.html?61145

  29. #59
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    joj gle nekome ide losije sa hemorageom a nekome ide dobro
    sry kaj ti je frend noob

    btw jedan je lik sa Earthen Ringa( US server ) ubio pola IF sa hemorageom

    btw zove se soulhatcher i lik si je metnuo talente natrag na assasination jer vise sada koristi backstab i ambush

    nadi mu profil na allkhazamu ali to su stari podaci sada ima vise killova i bolju opremu i druge daggere
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

  30. #60
    Senior Member Lock'n'Load Cyric the BLood God's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Abbys
    Postova
    197
    Wizard je napisao/la:
    Frost mage je najaci PvP character Svaka ti dala Svaka ti dala Svaka ti dala



    Kvragu a ja sam mislo da je firemage bolestan za pvp zbog onog blast wavea .
    Hmm..... mogo bi ja probat igrat sa mageom premda nemam veliko misljenje o klasama koje furaju samo cloth
    Wrath, hate, pain and death
    The code we live by
    It's in our souls
    Metal is the way

Slične teme

  1. Igraci mtg-a pozor!!!
    By Outmind in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 03-06-2006, 20:53
  2. Guild Wars Igraci
    By v4MP1r3 in forum Guild Wars
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •