Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Tool

  1. #1

    Tool

    Vjerovatno najkvalitetniji bend danasnjice. LJudi koji sviraju jazz u metal stilu, ljudi koji su doslovno nenormalni kada je muzika u pitanju. Tehnicki su NAJKVALITETNIJI! Svi su akademci, i ne izbace jedan album svake godine, ili 2 albuma za godinu dana kao, ne znam, SOAD. Te tako sam cekao 5 godina na Lateralus, i 5 godina na 10000 Days. Trojica ih ima, i vjerovali ili ne, ali dok covjek gitaru svira ruakama, klavir svira nogama! Iko slusao?

    Ajde, valjdaaaaa ako nista culi ste za ovaj bend... mislim, stvarno. Ne navodim neke indie bendove za koje niko nije cuo, vec sve platinum bendove sa kvalitetom.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    za Tool ne da znam nego ih obožavam!!

    njihova glazba stvarno ima ono nešto...barem meni.

    Lateralus rullez! Ticks & Leeches mi je jedna od najdražih pjesama.
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Jedan od meni omiljenih, po tekstovima sigurno najbolji.

    Adam Jones (gitarist) je radio na Jurrasic Parku, a sad rezisira spotove grupe. Oslanja se na efekte i emocije (koja rijec) vise nego na "100 nota u sekundi" drkanje.

    Danny Carey (bubnjar) je ludjak - u pozitivnom smislu. Ritam koji svira se bazira na geometrijskim figurama sto zvuci odlicno. Navodno na papiru crta pentagrame, sedmerokute i ostala tjela i onda iz njih izvlaci ritam. Ne znam dal' ce netko shvatiti.

    Justin Chancellor (bas) - intro pjesme "Schism", sto vise reci. Uglavnom, covjek izvlaci takve harmonije iz basa da neke pjesme zvuce kao da su odsvirane sa dvije gitare.

    Maynard James Keenan (pjevac) - covjek sa nadljudskim glasovnim sposobnostima. Koliko je sitan, mora da su mu 60% tijela pluca. Takodjer, genije iza tekstova.

    Mozda napisem jos.
    there is no god to punish us

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Tool

    = Citat = Izvorno postao Valtiel

    Ajde, valjdaaaaa ako nista culi ste za ovaj bend... mislim, stvarno. Ne navodim neke indie bendove za koje niko nije cuo, vec sve platinum bendove sa kvalitetom.
    da, kvaliteta je određena po broju prodanih primjeraka albuma
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  5. #5

    Re: Tool

    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao Valtiel

    Ajde, valjdaaaaa ako nista culi ste za ovaj bend... mislim, stvarno. Ne navodim neke indie bendove za koje niko nije cuo, vec sve platinum bendove sa kvalitetom.
    da, kvaliteta je određena po broju prodanih primjeraka albuma
    Ne, nisam to rekao... rekao sam sam platinum bendove SA kvalitetom. Odnosno, kvalitetni su, a i slusani u isto vrijeme. Broj prodanih primjeraka albuma samo dokazuje popularnost.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Tool

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    = Citat = Izvorno postao Valtiel

    Ajde, valjdaaaaa ako nista culi ste za ovaj bend... mislim, stvarno. Ne navodim neke indie bendove za koje niko nije cuo, vec sve platinum bendove sa kvalitetom.
    da, kvaliteta je određena po broju prodanih primjeraka albuma
    Ne, nisam to rekao... rekao sam sam platinum bendove SA kvalitetom. Odnosno, kvalitetni su, a i slusani u isto vrijeme. Broj prodanih primjeraka albuma samo dokazuje popularnost.
    aha, ok
    i stand corrected
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Hehe, sad tek vidim ovaj logo na Wikiju...

    Legendarno

  8. #8
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Tool je najlegendarniji bend ikada.Isto vrijedi i za "A Perfect Circle" koji isto djeluje po Maynardovim vodstvom.

    Najjača pjesma mi je Right In Two.Riječi prejebene,imam prve dve strofe u potpisu.I ostale su i sto super sa 10000 days-a.
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Tesko je izdvojiti jednu pjesmu kao najbolju, mislim da je to nemoguce kod "omiljenih bandova".
    there is no god to punish us

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    uuuu, nema nijednog posta već godinu dana, evo jasam baš jučer nabavio cijelu diskografiju ( neke albume iamm od prije ). legendarne su mi pjesme Vicarius ( prejeebene riječi ) i Schism. Lateralus i Aenima su remekdijela

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Tool

    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Svi su akademci, i ne izbace jedan album svake godine, ili 2 albuma za godinu dana kao, ne znam, SOAD.
    Pardon me??

    Praviti ću se da nisam pročitao ovu insinuaciju na SOAD kao komercijalne, needucirane kretene

    (just for the info, Hypno-Mesm je JEDAN album koliko god mi otome šutjeli )

    A što se tiče Toola, nisam ih previše slušao, ali spotovi su im fucking bizzarre... Mogao bi početi.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Slične teme

  1. DotA Reconnection Tool
    By Systematic Reverse in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-07-2010, 20:03
  2. Crysis Benchmark Tool v1.05
    By bezimeni in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 86
    Posljednji post: 23-01-2009, 14:43
  3. Blog Tool
    By Dropper in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-03-2008, 21:51
  4. Tool u domu sportova
    By RIPtheREAPER in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-08-2007, 10:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •