Stranica 12 od 44 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 1306

Tema: Galerija

  1. #331
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    OK. Scanline koristim već dvije godine, a sa Mental Ray-om imam iskustva još na XSI-u. Točnije, i mislio sam na Mental Ray, ali ga nisam nigdje našao. Ima jedno 5 render engine-a, ali nema Ray-a. Pokušati ću to sa F10, pa se javim.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  2. #332
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija



    ima i animacija od 20 sec s gitarom, tojest ovo je jedan frejm iz animacije - napravljeno iz dosade.

    o izvedbi:

    vrijeme: 15 sati
    rend: vray 1.3 - moj vlastiti cfg. postavljen na najnizu kvalitetu jer mi se nije dalo cekati duze od minute po frejmu.
    lik: zmaj
    primjena: animacija, igra, ucilica...etc.
    kosti: primitivni biped (animirani udovi, torzo, rep, kraljeznica, usta i oči, te glava.)
    textura: multilevel mapping

  3. #333
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Galerija

    lijepo.. uploadaj na yt animaciju
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  4. #334
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    NZvwIeu3_IU

    unistise animaciju kodecima na youtubu al ok... preview ko preview.

  5. #335
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Galerija

    bravo
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  6. #336
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    Lijepo.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  7. #337
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Galerija

    super stvar

  8. #338
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    U kojem si programu to radio? 3DSM?

    @hrvoje3d - Upalilo je ono sa F10. THX!
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  9. #339
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao C
    U kojem si programu to radio? 3DSM?

    @hrvoje3d - Upalilo je ono sa F10. THX!

    da...pa od 2 srednje radim u max-u animacije...
    ovo je onak bzvz bilo...vise nekog djecijeg tipa za djecu do 4-6 godina likovi.

    volim animirati preko bipeda ali ti traje isto koliko i modeliranje, zapravo malo vise, 4 sata sam modelirao i pravio scenu a 11 sati postavljao biped(bilo je komplikacija sa kukovima ali rjesih, jer kao sto se moze vidjeti kukovi nisu tipicni vec su mali butići pa je bilo puno pogresnih hvatova vertexa dok nije sjelo na mjesto kako spada pa je onda problem bio sa repom posto nekarakterno je smjesten - ali sve sređeno do savrsenstva na kraju - sto se bipeda tice i pokreta, sad cak moze i njihat guzicom kao zenske zbog jednog prizmaticnog oblika koji dodah cisto da vidim sto ce se dogoditi ) i 20 minuta za animiranje..kao sto pise primitivnije je oblik jer nisam posvetio vecu paznju animiranju pokreta pa su grubi a to cete primjetit ako se malo zagledate da su pokreti "kockasti".

    recimo zato kazem da je ovako lakse raditi 2d igre.
    izmodeliras lika, teksturirash, ako je 2d platformski shooter kao duke nukem 1,2,3 samo se prebacis u side window i animiras hodanje, trcanje, skakanje i samo eksportas u frejmove (slicice) u photoshopu obrezes da sve budu iste i ustedio si si sate crtanja pixela i animiranja

    modeliram paučnjaka, neko cudoviste između zombija i nekog černobilskog pauka... uostalom ni sam neznam...pa cu napravit animaciju isto tako kratku cisto da bude sample.

    al vidjet cemo.
    hrvoje ima odlicnih stvari, onaj auto mi se sviđa od kad je izgubio blueprint sto je mixao

    ali isto tako reljefe koje je radio i drvece koristio je kombinaciju gotovih objekata i proxi-a sto iskreno nemogu pohvaliti, kompoziciju mogu al ne i scenu jer sam rad koristi gotove modele raslinja.
    eventualno predpostavljam da je rabio speedtree plug in sad neznam je cad sistem ili neki drugi,
    predpostavljam dreamscape i ako je klanjam se covjeku jer je lijepe scene dobio ali onaj auto za koji piše da je izgubio blueprint, onaj djeciji autic...prefenomenalan je.
    vise mi idu organsko modeliranje nego tehnicko iako nije problem ali sam lijen za modleiranje automobila i slicnog jer ih nemogu animirati u smislu kao nekoh humanoida ili neku kreaturu a i nemam bas slobode a ni iskustva jer se jos nijednom nisam uspio uhvatit blueprinta za avione, motore ili aute... force je tu legenda sa formulama

  10. #340

    Re: Galerija

    ma blueprinte ti je barem lako nać, imaš specijaliziranih stranica za to. to što ti ide organsko modeliranje je super, ja bih isto volio da mi to ide, al ne ide, nažalost. idu mi ovakve neke sitnice, s tim da sam u životu izmodelirao samo jedan automobil, VW Sccirocco, ali nisam ga stavio u galeriju, ima ga na 3dhru, na forumu i nije bog zna što, ali je meni super...i nikako da se uhvatim novog auta za mdoelirati..morati ću uskoro...

  11. #341
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao hrvoje3d
    ma blueprinte ti je barem lako nać, imaš specijaliziranih stranica za to. to što ti ide organsko modeliranje je super, ja bih isto volio da mi to ide, al ne ide, nažalost. idu mi ovakve neke sitnice, s tim da sam u životu izmodelirao samo jedan automobil, VW Sccirocco, ali nisam ga stavio u galeriju, ima ga na 3dhru, na forumu i nije bog zna što, ali je meni super...i nikako da se uhvatim novog auta za mdoelirati..morati ću uskoro...

    ma sam nastavi, svidjaju mi se modeli jako.
    sto se tice organskog modeliranja, je sve je to super i bajno ali u hrv ti nitko netrazi nikog takvog.

    evo primjer dizajna jedne kuhinje.
    naravno elementi nepostoje, izmislio sam ih.
    nesto tipa - kuhinja mojih zelja.
    jednostavna i moderna



    na kraju sam zeznuo sa light catch filterom (znam gdje je greska ali mi se nije dalo cekatiponovno 20 min za rend) sto se vidi na nerealnoj svjetlosti koja pada na pod.

    i morao sam iskljuciti fur...a tepih je tako odlicno ispao sa dlakama, al ajd. kad nemos forsirati racunalo do ekstrema pa se radi koliko ono omogucuje, tojest nije mi se dalo cekati rend po frejmu 40 minuta, jer fur je imao oko 2 milijuna dlacica ili vise.

    o modelu:

    vrijeme:50-60 sati (ukljucuje kuhinjske elemente, stolice, stol, zavstore, karike, drvo (koje sam morao bas rucno raditi sa emiterima cestica jer sam dovoljno glup pa ne koristim one foliage iz maxa-drugo ime mi je ocito komplikacija (zasto ne koristiti defaultne modele, ocito za mene nije fora pa se bespotrebno ubijam, ali ok , poboljsao sam i skuzio caku vise u modeliranju biljaka, sve ima svoje pozitivine strane isto, a najzesce je sto se na ovoj sceni drvo nevidi.)), i naravno cijela scena je bila cisto test za igranje sa materialima, pa sam tako napravio neke dosta dobre materiale. - kao npr ovaj crni na tijelu elementa kuhinje - svjetlost, presijavanje - sve je ispalo tip top nakon sata i sata trazenja idealne kombinacije
    rend: vray 1.3
    okruzje:3ds max9

  12. #342

    Re: Galerija

    ma dobra je kuhinjica, onaj ukras na zidu mi se najviše sviđa

    ovogaa, sad sam se baš i ja nešto počeo igrati s tim maxovim drvećima i biljkama, mislim napraviti neku scenu tak u prirodi, al isto mislim da će render trajati vječno tako da još moram razmisliti o tome hehe.

  13. #343
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    @Barathrum - Vidim da sada nisi stavio 25 mm leću.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  14. #344
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao C
    @Barathrum - Vidim da sada nisi stavio 25 mm leću.
    18 mm

  15. #345

    Re: Galerija

    evo umjesto igranja sa maxovim foliageom, nastalo je ovo....



  16. #346

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao hrvoje3d
    Pozdrav ekipi. Ja sam novi na forumu, Hrvoje kako možete i zaključiti iz nicka, jelda.

    Vidim ovdje ima stvarno lijepih radova vrijednih pažnje.Ja se isto bavim 3d-om, sad već negdje godinu dana. Zanima me koliko je vas čulo za http://www.3dhr.netS

    Znači, to je hrvatska zajednica 3d artista. vjerojatno netko i je čuo, a ako netko nije a bavi se 3d-om ili želi početi, neka posjeti stranicu i registrira se, jer tamo ima puno ljudi koji su spremni pomoći, vjerujte mi znam. Tako da provjerite stranicu i recite što mislite.

    a Inače, ovo je moja galerija:

    http://www.3dhr.net/hrc/

    Pozdrav!
    nije lose samo ja bi ti preporucio v-ray render ljepse izgleda i ljepse upravljas sa svijetlima i pogledaj moju profil http://jarobaman.cgsociety.org/gallery/

  17. #347
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija



    test render za vray interior scene.

    prosao je pod vrlo blizu realnosti pa odlucih ga ovdje pokazati.
    nije nikakav specijalni interijer cisto samo rad i rad i rad i konstantno ucenje i strebanje na pitanje: zasto?
    a da se trud isplati a valjda se isplati
    eto dosao je i taj dan kada covjek svlada cijeli vray i iluminacije, refleksije, hdr light u cemu su mi najvecim dijelom pomogli ljudi koji se godinama bave time, iako se trebalo pomuciti da se od njih izvuce nesto korisno.
    jer koliko skuzih svi drze ruke u djepovima kada je u pitanju high quality rendering i objasnjavaju kliseje.

    sad mogu umrijet, moj zivot je ispunjen.
    ne zelim ni komentirati koliko sam neuspjesnih rendova imao, tojest ne neuspjesnih vec za mene nezadovoljavajucih.
    napokon se mogu prepustiti samo modeliranju bez vise opterecenja kako sto dovesti do vise razine tijek postavljanja rendera. juhu, jeste li za juhu?

    slobodno komentirajte volio bih cuti komentare, jer uvijek ima nekog kome se ensvidja i netko kome se svidja

  18. #348
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Galerija

    Svaka čast
    Iskreno sam na prvi tren pomislio da je fotografija. Stvarno odlično. Samo me zanima na kojoj ti to mašini rendaš i koliko to dugo traje?

  19. #349
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao DragonSoul
    Svaka čast
    Iskreno sam na prvi tren pomislio da je fotografija. Stvarno odlično. Samo me zanima na kojoj ti to mašini rendaš i koliko to dugo traje?

    Intel Core 2 CPU 4300
    1.80 GHz, 1.81 GHz
    3 GB RaM-a

    grficka je mislim nvidia geforce 7800 ili 7600 nisam siguran.

    sve u svemu prosjecno racunalo.

    rend je trajao 6 minuta jer sam "kalibrirao" vray skript za brzi rend.

    graficku novu gledam samo da kupim, nesto za dvojezgreni rpocesor jer trenutno koristim obicne 32 bitne xp windowse umjesto 64 bitne.
    naravno na vistu necu nikad prijec, vec cekam novi os.

  20. #350
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Galerija

    Ja ne kotam zašto svi bježe od te viste ko od T-Mobileovih ugovora.
    Ja osobno koristim Vistu SP1, i mogu reći da radi odlično. Nisam još naletio na neke bugove, a ako se počne nešto zahtjevnije raditi, vista gasi odmah sve eye candy đinđe-minđe tak da je po zazuzeću ressa čak ispod XPa (ne puno, ali ispod).

  21. #351
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao DragonSoul
    Ja ne kotam zašto svi bježe od te viste ko od T-Mobileovih ugovora.
    Ja osobno koristim Vistu SP1, i mogu reći da radi odlično. Nisam još naletio na neke bugove, a ako se počne nešto zahtjevnije raditi, vista gasi odmah sve eye candy đinđe-minđe tak da je po zazuzeću ressa čak ispod XPa (ne puno, ali ispod).

    testirao sam ja vistu pa sma dozivio sljedece:

    3ds max sporiji je na visti
    duze mi treba svega do 2 minute duze mi treba da mi u vrayu izrenda istu scenu
    neki pluginovi za max se blesavo ponasaju na njoj kao da pošandrcaju
    ucestalije rusanje maxa

    zato obilazim vistu.
    a imao sam i problem da kad sam je updejtao srusila se odmah po dizanju, tojest ulaska u windowse i tako stalno.
    onda sma kasnije procitao kako se develoepri ispricavaju na updejtu i onda su dali globalno rjesenje kako si izbit zivce i tad sam samo format opalio i rekoh, nikad vishe.

  22. #352
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Galerija

    istina je da ti 3d alati rade slabije na visti zbog tih nekakvih opengl, itd. smetnji.

  23. #353
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Galerija

    Vidiš, nisam to znao. Pri programiranju nemam nikakvih problema (iako radim u MSovom jeziku C#, a C radim na linuxu zato što sam tak navikao). Ajd, lijepo je saznati nešto novo.
    Ugl, svaka čast na poslu

  24. #354
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    evo najava samo mala, neznam hoce li tko primjetiti;

    za 2 tjedna sam slobodan, tojest ne upotpunosti ali dovoljno.
    pa ako netko od ljudi koji prckaju po enđinima imaju vremena za mala testiranja
    bilo bi mi drago raditi sa njim, citaj "zahebavati se" pa napravit neki sitni projektic
    recimo teren, kuca, rusevine, vatrica i covjeculjak s velikom sjekirom...ghm.. mislio sam bacacem plamena i jednog neprijatelja, cisto ono da vidim kolika je iskoristivost maxa sa enđinima.

    sto se tice texturiranja unwrapom dovoljno dobro znam tehniku, izgleda slicno kao u cod4 kvalitetom.

    ako ima zainteresiranih pls kontakt me.
    trenutno na pp, jer msn moram ponovno instalirati i pokazite mi nesto sto ste do sada uradili
    u nekom enđinu tako da znam dali je sa doticnom osobom moguce suradjivati.

    eto ako ima koga let me know.

    recimo za pocetak bih napravio neku blesavu primitivnu kuchu, krcmu i samo da
    ju netko importira u neki enđine, postavi osvjetljenja, neba, noci..etc...
    ako dobro bude ispalo dalo bi se napraviti omanji gradich sa tematikom vikinga (kelta) u nekom post-apokalipticnom svijetu oraka gdje je glavno oruzj gas maska i bacac plamena u obliku minigun-a iz cijih 6 rupa siklja plamen u intervalima - al ce fume fx raditi na maximali
    .

    inace nemojte se zanositi ne planiram nikakve crajsise ni slicno..cisto verzija dick smallwooda samo u nasoj veriji neces moci izaci iz dvorista i mali ce imati bacac plamena i aljd oklop nek bude oklop kao oni vrazi iz warhammera.

    isto taj netko treba poznavati engine u kojem radi jer bi mene navodio kako da pripremam materijale i sto kako i zasto, a ja cu providirati animacije vatre, magije, pucanja, modele..etc...
    i naravno treba netko tko bi i animirao lika u enđinu.
    međutim poceo bih prvo sa statikom, znaci bez likova, cisto ambijent samo prvo.
    zatim bi kasnije krenuli sa nekim stikim figurama da taj koji radi u enđinu ili neki drugi svlada animiranje lika, a onda kasnije ako to sve bude proslo i bude bilo pomaka pljunut cemo si u ruke
    sracke i napraviti predalfa verziju, 2 lika, goodguy i badguy.

    ako nema nikoga tko bi htio bit ce steta jer sam promjenio posao i htio bih da netko iskoristi ono sto znam a posto ne radim cijeli tjedan niti puno radno vrijeme a placa je sasvim ok htio bih istrazii druge mogucnosti dizajna.

  25. #355

    Re: Galerija

    ...i naravno treba netko tko bi i animirao lika u enđinu...
    To mi je jedino sto mi je malo cudno u tvom postu, jer cijelu animaciju radis ti (npr. sa kostima), a covjek koji ce se sluzit enginom samo importa tvoj model i nemora prakticki nista vise oko tog radit.

  26. #356
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    NSP-174
    Postova
    86

    Re: Galerija

    Taj čovjek koji će se služit engineom, el mora znat njegov skriptni jezik?
    Shit happens

  27. #357
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Galerija

    barathurm - evo ak oćeš mogu ja sa tobom napraviti nešto. imam engine na korištenju i to dva čak (A7 i GameBryo(da dobro ste čuli, al u njemu još nismo naučili u potpunosti raditi))

  28. #358
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao heodox
    ...i naravno treba netko tko bi i animirao lika u enđinu...
    To mi je jedino sto mi je malo cudno u tvom postu, jer cijelu animaciju radis ti (npr. sa kostima), a covjek koji ce se sluzit enginom samo importa tvoj model i nemora prakticki nista vise oko tog radit.

    nije cudno...
    enđini imaju svoje animatorske podprograme i koliko sam vidio i upucen vecinom su poluautomatizirani i laksi te te funkcioniraju na foru nekakvih vertexa, posto imaju i vec predefinirane animacijske pokrete znaci tojest predpostavljam da je to tik posla nakon sto se postave te takozvane kontrolne tocke.

    radit sa bonsima, tojest neradi se sa bonsima jer su izrazito los izbor, radi se sa bipedom u character studio u maxu a to trazi puno ali bas puno vremena ponekad i vise nego teksturiranje.
    ako cu crtat texture i modelirati jos i animirati je previse, nije mi cilj raditi tjedan do 2 na jednom liku vec da se to makar podjeli na 3 osobe.
    recimo onog koji ce u enđinu animirati, onog koji ce se baviti ostatkom enđina i mene kao dizajnera.
    kasnije ako se bude razvijalo naci cemo neke konceptiste cisto da se ne moram baviti i smisljanjem svakog virtualnog dizajna nekog modela.
    a sve kasnije i kasnije vidjet cemo kako ispadne.

    jer kazem tematika bi bila tipa dink smallwood tipa 3d - tipa dobijes quest, odes ubijes pritom 100 000 nametnika kao u diablu, kratko receno..dink smallwood sa prvim questom diabla 2 ono u denu..samo ubij i lvliraj smao bih ja to uradio na drukciji nacin.

  29. #359
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao cerberi
    barathurm - evo ak oćeš mogu ja sa tobom napraviti nešto. imam engine na korištenju i to dva čak (A7 i GameBryo(da dobro ste čuli, al u njemu još nismo naučili u potpunosti raditi))

    ok.. evo tamo do nedjelje slozit cu ti neku tracaru, bacvu hrdjavu iz koje suklja vatra i par kamenja, to ti ubacit u .obj i sendat ti obj i set textura sa normalama i bumpom.
    pa za pocetak samo budes to uvrstio i ucmekao da bude eyecandy sa svjetlima, maglicama, noci, zvjezdama, sto god ti mislis da je potrebno.
    stvar je sto bi to bio neki postapokalipticni dio kao sto napisah pa bi kuce vise bile kombinacija betona i željeza u nekom steam-fan stilu.

    prije nedjelje nemogu jer moram napisati skripte za ljude oko osnova 3ds maxa i modeliranja.

  30. #360
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Galerija

    ok može

Slične teme

  1. Galerija Tutnplok
    By whiskey in forum Multimedia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-12-2007, 09:37
  2. Galerija radova naših forumaša VOL.3
    By Helena in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 124
    Posljednji post: 25-01-2007, 22:46
  3. Galerija radova naših forumaša VOL.2
    By Rocchiro in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 170
    Posljednji post: 30-10-2006, 00:20
  4. Galerija radova naših forumaša VOL.1
    By Worthaur in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 153
    Posljednji post: 04-09-2006, 12:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •