Stranica 37 od 44 PrvaPrva ... 273536373839 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.081 do 1.110 od 1306

Tema: Galerija

  1. #1081
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    ona dolje slika koja je neka retardirana i nakoso uopce ju nemerem nikak maknit
    sve sam pokuso i to sto si piso al neide :S
    sve sam uprsko a neda mi se radit sve ispocetka
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  2. #1082
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    ajd ak ti nije problem uploadaj taj save sa tim image plane-om mozes izbrisat model ako hoces samo da vidim kako to izgleda.
    Ja sam sad napokon skuzio nakon 10 minuta buljenja u okidac zasto mi krivo smootha . Glupi normalsi su se okrenuli
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  3. #1083
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    haha
    evo uspio sam sredit al i dalje nemogu obrisat, al sad je sve ok
    naso sam u opcijama tamo di se rotacije postavljaju i stavio sve na 0 i vratilo se na normalu
    bit ce avion za koji dan gotov
    a onda ide teksturiranje, sto jos nikad nisam radio osim nest malo u maxu
    haha, bit ce svega
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  4. #1084
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    Ajd super.
    Postaj model dok si gotov .
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  5. #1085
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    evo mene i novi problemi

    sad sam sjebo sliku za top viev i sve sam zbrljo i nemerem namjestit nikak



    nemogu obrisat sliku, kad otvorim novu bude prevelika

    totalno sam u banani

    trebam sad auspuh radit i jednu grbu na krilu i nemerem :S

    tak ti je to kad reference ljepis za planeove a ne rabis uvw mapping.
    bolje da si postavio u background reference pa ne bi imao takvih problema.

  6. #1086
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    Nije zalijepio na plane vec je u backgroundu. Maya automatski lijepi image plane-ove na kameru, a one se vide u perspective view-u. To se moze iskljucit ako zelis ali je po defaultu ovako.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  7. #1087
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    Nije zalijepio na plane vec je u backgroundu. Maya automatski lijepi image plane-ove na kameru, a one se vide u perspective view-u. To se moze iskljucit ako zelis ali je po defaultu ovako.

    jedno je background a nesto sasvim drugo plane. ovdje su teksture poljepite na plane a ne background. zato ih i mozes linkat na kameru. ako mu se rastezu teksture ili je jedna veca druga manja neka koristi uvw mapping modifajer kako bi definirao velicinu teksture i takva ce ostati. s obzirom da je to maya bilo bi zalosno da nema jedan takav modifajer.

  8. #1088
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    Znam na sto mislis i ne nije na plane-u. Maya barata sa image planeovima na takav nacin da ih povezuje sa kamerama


    Tu mozes vidjeti u perspective view-u kamere i mene kako stavljam image plane u side view bez ikakvog plane-a


    Ovdje vidis da kada odaberem image plane odaberem i kameru, takoder vidis da je oboje povezano(hypergraph i attribute editoru ko dokaz).


    Maya automatski stavlja image plane u perspective view te se dobije dojam kao da se koristi plane, ali ako odaberes ovu opciju image plane ostane vidljiv samo u backgroundu side view-a


    A ovaj je nacin na koji ti mislis. Vidis da je hypergraph potpuno drugaciji. Mislim da je i ova tehnika ok ako se, nakon sto se postave plane-ovi, oni stave u 1 layer pod reference.


    Inace image plane mu je postao veci posto mu je kamera bila zumirana, zbog cega maya povecava image plane. Jednostavno se rijesi problem da kameru vratis na predefined bookmark.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  9. #1089
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    sve errori

    medjutim blesavo pitanje ali sto ce ti kamera pri modeliranju?!

  10. #1090
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    kako mayu stavit na default postavke da nereinstaliram bzvz
    sve sam sjebo tak da je ovo jedini nacin da vratim program u normalu
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  11. #1091
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija






    Poredano kako je i napisano gore. Skuzit ces u slici kamere.

    @Tegla
    Cini mi se da nemas neke opcije unutar maye da sve restartas. Mislim da ti je jedina opcija da odes u my documents. Tamo ce ti biti folder maya. U njemu su svi tvoji projekti i mayine postavke. Pokusaj prvo rename-at maya folder u nesto drugo(nesto tipa maya_old), zatim upali mayu i vidi hoce li maya napravit novi maya folder tamo. Ako to nejde kopiraj sve scene izvan tog foldera prije nego sto pobrises maya folder(inace ces ostat bez svih radova!) da natjeras mayu da napravi novi u kojem ce imat loadane defaultne postavke.
    Ja bi ti preporucio da instaliras mayu 2010 koja nema previse novosti, ali su rijesili poprilican broj bugova iz maye 2009.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  12. #1092
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    place mi se kake probleme imam
    haha


    ovak, top i front mi je jedno te isto, so god da radom u gornjem ekranu, radi se i na doljnjem

    onda mi scale tool radi samo u doljnjem ljevom prozoru
    kad kliknem avion treba mu 10 -15 sec da ga selektira
    strava sve skupa Oo'
    sva sreca pa imam jos samo malo za radit
    moram napravit jos tockove, kabinu, neki otvor ispod i jos nekih sitnica malih
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  13. #1093
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    da zamjenis da ti top i front ne bude isto odaberi prozor koji zelis da ti bude front, drzi space pa drzeci space stisni i drzi desni klik otvorit ce ti se ko neki mali izbornik u kojem ce ti biti perspective view, top view, front view, side view. Samo povuci mis na front view i pusti desni klik
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  14. #1094
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    da zamjenis da ti top i front ne bude isto odaberi prozor koji zelis da ti bude front, drzi space pa drzeci space stisni i drzi desni klik otvorit ce ti se ko neki mali izbornik u kojem ce ti biti perspective view, top view, front view, side view. Samo povuci mis na front view i pusti desni klik
    ali kad ja u gornjem odaberem front i dolje se promjeni na foront, ako gore uzmem left side, i dolje isto
    prakticki imam dva ista prozora

    Oo'
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  15. #1095

    Re: Galerija

    Kako meni ovo sve izgleda komplikovano.


  16. #1096

    Re: Galerija

    3ds max & vray


  17. #1097
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    predobro
    Svaka cast

    @tegla
    Ne znam sta da ti kazem, nemas srece.
    Dok zavrsis model instaliraj mayu 2010. Ona ima dosta manje bugova od 2009.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  18. #1098
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Galerija

    Zelio bih da naucim modelirati u max-u, znam osnove ali ja neznam bas nista izmodelirati . Ako moze da mi preporucite jedno 50-setak video tutorijala i par text tutorial, bicu vam zahvalan do kraja zivota ako naucim bar monitor izmodelirati. Thank you
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  19. #1099
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    http://www.digitaltutors.com/09/trainin ... 7&pid=3551
    http://www.3dbuzz.com/xcart/product.php ... =10&page=1

    3dbuzz mozes gledat sve tutorijale na stranici, dok ces se sa digital tutorsom morat snac .
    Ugl tu imas 10-ak sati tutorijala. Dok to napravis trebo bi imat neke osnove.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  20. #1100
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    isusova bako, downforce, svaka ti dala


    evo ja gotov sa svojim Spitfireoum mk. VIII

    u biti nisam gotov, jos tockovi, propeleri i teksture



    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  21. #1101
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    3ds max & vray

    jel to onaj sto si pricao da ces ga zavrsit kad uzmognes?
    legendarno kao i uvijek

  22. #1102
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    @tegla dobar je model, ali imas par gresaka.
    1. sto mi pada u oci je booleon sa doljnje strane. Imas face-ove koji imaju ~8 strana sto nije dobro. Dok radis booleon pokusaj zahvatit sto manje face-eva posto ce ti kasnije biti lakse popravit topologiju. Takoder nakon booleona moras posvetit malo vremena splitanju zato sto ces u 99% slucajeva zavrsit sa previse edgeva koje nemaju kamo ici i tvore face od vise od 4 strana. Ako to ne sredis vjerojatno ces imas greske prilikom smootha.

    P.S.
    Koristi bevel. Puno ce dodati na realnosti samog modela.
    http://www.3dbuzz.com/xcart/product.php?productid=35
    Imas dolje cijeli tutorijal sa pistoljem koji ja radim. Garantiram da ces puno napredovat u modeliranju sa poligonima.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  23. #1103
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    @tegla dobar je model, ali imas par gresaka.
    1. sto mi pada u oci je booleon sa doljnje strane. Imas face-ove koji imaju ~8 strana sto nije dobro. Dok radis booleon pokusaj zahvatit sto manje face-eva posto ce ti kasnije biti lakse popravit topologiju. Takoder nakon booleona moras posvetit malo vremena splitanju zato sto ces u 99% slucajeva zavrsit sa previse edgeva koje nemaju kamo ici i tvore face od vise od 4 strana. Ako to ne sredis vjerojatno ces imas greske prilikom smootha.
    pogresno. boolean se radi i covjek je dobro napravio, ako zeli bacit neki meshsmooth iliti subdivision treba samo sa cut toolom dodjelit "visece" vertexe segmentima na krilima. a ovo sto si ti napisao, da to se dogadja onima koji ne znaju ovo sto napisah. iako nije nikakva filozofija.
    edgevi koji su "viseci" se micu koristeci alat remove. nece imati greske prilikom smootha, smooth samo zagladjuje dva ili vise poligona stvarajuci prividnu refleksiju po elementu modela kako bi se simulirala glatka kriva.

  24. #1104
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    nisam bas skonto o cem je rjec sto se pricali, al u biti neplaniram smothat
    jedino sa tipkom 3 prebacit u subdivision kasnije
    e sad mi treba dobar tutorijal za teksturiranje
    nesta da mogu napravit skroz realne teksture

    i kak se pravi staklo?
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  25. #1105
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    nisam bas skonto o cem je rjec sto se pricali, al u biti neplaniram smothat
    jedino sa tipkom 3 prebacit u subdivision kasnije
    e sad mi treba dobar tutorijal za teksturiranje
    nesta da mogu napravit skroz realne teksture

    i kak se pravi staklo?

    ma subdivision kad bacis samo naglasi edge oko utora za tockove tako da ti njega ne divajda jer ce ti nered nastati zbog vertexa koji ti "plutaju" planeovima i premalo segmenata. imas tam pod edge opcijama a morao bi imat ak ima max ima i maya.

    ne znam majin editor pa ne budem nist pisao za stakla. google my friend

  26. #1106
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    Prvo reces da nisam upravo onda spominjes removanje "visecih" vertexa i na kraju kazes da doda loop oko booleona i sve ce biti uredu. Bez uvrede, ali pomalo pricas gluposti.

    1. Ne pisano je pravilo da dok smoothas pokusas sve odrzat u quadovima. Tu i tamo ce ti se zalomit neki tris, ali u pravilu bi trebo imat quadove.

    2. Ako nisi skuzio ima face koji ima i po 8 visecih vertexa. Takoder mu jedan dio sjece edge, te mu zbog toga sama maya nece dat da doda loop, a i ako ga doda rucno nece pomoc jer ce se polygon "raspast".

    3. evo samo za tebe sam imitiro njegov slucaj i dodo loop "da ne smootha".



    Ne znam za tebe, ali ja ne bi volio imat ovo na meshu.

    Kalhant je napisao/la:
    @tegla dobar je model, ali imas par gresaka.
    1. sto mi pada u oci je booleon sa doljnje strane. Imas face-ove koji imaju ~8 strana sto nije dobro. Dok radis booleon pokusaj zahvatit sto manje face-eva posto ce ti kasnije biti lakse popravit topologiju. Takoder nakon booleona moras posvetit malo vremena splitanju zato sto ces u 99% slucajeva zavrsit sa previse edgeva koje nemaju kamo ici i tvore face od vise od 4 strana. Ako to ne sredis vjerojatno ces imas greske prilikom smootha.


    pogresno. boolean se radi i covjek je dobro napravio, ako zeli bacit neki meshsmooth iliti subdivision treba samo sa cut toolom dodjelit "visece" vertexe segmentima na krilima. a ovo sto si ti napisao, da to se dogadja onima koji ne znaju ovo sto napisah. iako nije nikakva filozofija.
    edgevi koji su "viseci" se micu koristeci alat remove. nece imati greske prilikom smootha, smooth samo zagladjuje dva ili vise poligona stvarajuci prividnu refleksiju po elementu modela kako bi se simulirala glatka kriva.
    1. Ja nisam nigdje napiso da se boolean ne radi.
    2.posvetit vrijeme splitanju = dati "visecim" vertexima edge da se ne dogode problemi prilikom smootha.
    3. Kakav remove? Sta ce maknut edge i izgubit pravilan krug okolo mesha?
    4. Za greske pogledaj sliku gore.

    Boolean se ovako pravilno radi
    1. uzme se cilindar sa manjim brojem stranica posto ce ionako nakon smootha biti krug
    2. pomaknu se edgevi da booleon zauzima sto manji broj face-ova (u mom slucaju 2)
    3. povezu se svi edgevi
    4. po zelji se doda loop okolo cilinidra da zadrzis ostar edge



    @tegla
    tipka 3 ti nije subdivision vec samo smooth preview. Nemoj to mijesat.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  27. #1107
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    Prvo reces da nisam upravo onda spominjes removanje "visecih" vertexa i na kraju kazes da doda loop oko booleona i sve ce biti uredu. Bez uvrede, ali pomalo pricas gluposti.

    1. Ne pisano je pravilo da dok smoothas pokusas sve odrzat u quadovima. Tu i tamo ce ti se zalomit neki tris, ali u pravilu bi trebo imat quadove.

    2. Ako nisi skuzio ima face koji ima i po 8 visecih vertexa. Takoder mu jedan dio sjece edge, te mu zbog toga sama maya nece dat da doda loop, a i ako ga doda rucno nece pomoc jer ce se polygon "raspast".

    3. evo samo za tebe sam imitiro njegov slucaj i dodo loop "da ne smootha".



    Ne znam za tebe, ali ja ne bi volio imat ovo na meshu.
    zato docrtas segmente novonastalih edgeva i vertexa, kao ono sto si napravio sa manjim brojem segmenata. i o cemu sam ja govorio u svom postu.

    dobro zasto ponavljas ono sto sam rekao?! parodija hebote. vjerojatno se nisi znao izraziti pa te se zato krivo shvatilo. sva sreca zametnuo si samo jednu stvar opet covjek je dobro napravio sa svojim samo ce morati docrtati segmente kao sto sam i govorio a ne smanjivati ih kao ti na ovih par. zasto? nauci teksturirati pa ces razumjeti zasto ovaj tvoj dio sa manje segmenata nece moci zadrzati teksturu na tim djelovima na mjestu kada se upotrijebi subdivision. oh, da... i ja ponekad zaboravim da neki ljudi ne razmisljaju dovoljno daleko sto se tice procesa rada u 3d okruzju. za low poly je ok, za high poly nije, osim ako ces dva puta crtati teksturu za low i high poly model i imati dvije teksture za isti model sto je apsurd.

    a osim toga ima jos jedna fora a to je da naglasi edge cime taj rubni dio nece biti zahvacen subdivisionom pa segmente ne treba ni dodavati vec sve ostavi kako jest, ali ocito ni za to ne znas. al to su cakice, nista posebno, a i imas 3 nacina subdivajdanja, po NURBSu je najzagledjeniji i rasteze teksturu sto je lose, Classic je najidealniji ali ne i najbolji ali ne razvlaci teksturu sto je bitno i tako dalje i dalje i dalje...

  28. #1108
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    Zakon . Sad sam ja ispao kriv jer se nisam dobro izrazio. Em nigdje nisam napiso da boolean nije dobar, em sam mu odma reko da treba splitat zaostale vertexe, em sam mu predlozio sa zahvati sto manje face-ova da si olaksa zivot.
    I onda ti dodes i kazes da nemam pojma jer se edgevi makivaju alatom remove(?).
    I na kraju kad ja korak po korak objasnim sto treba i kako, ti dodes i kazes kako sam ja ponavljao ono sta si ti reko.
    Sto se tice naglasavanja edga ima 2 stranice prije gdje sam i piso o tome, ali hebiga ja to ocito ne znam

    Sto se tice tekstura tu znam samo osnove te u to necu ulazit.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  29. #1109
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Galerija

    ono sta si mi pokazo je funkcijonalno, no na jednom tutorijalu sam vidio kak frajer radi na avionu nekom prozore, tak da probusi povrsinu samo, bez onog da se poklapa sa svakim adgeom

    gle
    http://www.lugher3d.com/tutorials-for-m ... -maya.html
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  30. #1110
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    Radim na jednoj igri, i sada imam onaj stari problem. Znači game engine-i podržavaju 3D modele s triangelima, ili kako već. Znači ja izmodeliram sa kvadratima, ali kada importam u engine, on automatski stavi u trokutima. Dali je bolje da ja sam napravim trokutastu mrežu, tj. da mi on to ne reda sam, jer neke dijelove modela sjebe?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

Slične teme

  1. Galerija Tutnplok
    By whiskey in forum Multimedia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-12-2007, 09:37
  2. Galerija radova naših forumaša VOL.3
    By Helena in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 124
    Posljednji post: 25-01-2007, 22:46
  3. Galerija radova naših forumaša VOL.2
    By Rocchiro in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 170
    Posljednji post: 30-10-2006, 00:20
  4. Galerija radova naših forumaša VOL.1
    By Worthaur in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 153
    Posljednji post: 04-09-2006, 12:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •