Stranica 20 od 44 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 571 do 600 od 1306

Tema: Galerija

  1. #571

    Re: Galerija

    Nisam odavno nista radio u Vrayu, pa odlucio se malo zabavit i odmorit od modeliranja.

  2. #572
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Galerija

    super je
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  3. #573
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    Nisam odavno nista radio u Vrayu, pa odlucio se malo zabavit i odmorit od modeliranja.

    nego aj sklepaj jos neku animaciju sa onim deckima al malo zescu, ja jos uvijek onaj tvoj intro imam na desktopu

  4. #574

    Re: Galerija

    Mislis na intro od 06 moda? Bit ce jedan novi film koji ce doc s patchom.
    Ako te zanima mozes pogledat intro od 2005 moda. U biti to je trailer koji se prikazivao na Games conventionu 2006, ali onda je kasnije ubacen i kao intro od moda.
    Evo Youtube link: ZHL5IKD5idw

  5. #575
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    De mi recite kako u 3DSM-u radim sa texturama, ali u stilu, imam texturu, i sa modela uzimam polygone, te ih lijepim na texturu, tj. texturu režem i lijepim po modelu. Najlakše rečeno tako. Kako da time manipuliram?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  6. #576
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao C
    De mi recite kako u 3DSM-u radim sa texturama, ali u stilu, imam texturu, i sa modela uzimam polygone, te ih lijepim na texturu, tj. texturu režem i lijepim po modelu. Najlakše rečeno tako. Kako da time manipuliram?
    Unwrap UVW

    cini se komplicirano ali nije. pocni sa kockom, pa nakon kocke sa sferom kasnije pokusaj nesto kompliciranije. stvar je da dobro shvatish wireframe jer bez teorije neces se pomaknut sa mrtve tocke pogotovo ako budes radio likove. medjutim prije toga trebas ceker mapu namjestis ako radis sa kompliciraniji modelima i popraviti svaki dio, medjutim jos prije toga trebas napraviti submaping tojest da odredjene poligone grupiras u odredjene grupe iliti slotove sto dodatno olaksava unwraping ako se radi flat mapping po ID slotovima materijala..medjutim imas i neke plug inove koji to sve ubrzavaju, kao recimo medju starijim modelerima najpopularniji textporter ili danas novo unaprijedjeni plugin za texturiranje unwrela jednog hrvatskog programera koji trenutno plijeni pozornost, inace samo jednim klikom software detektira glavu, noge, torzo i ruke te automatski postavlja strechani unwrap, medjutim jos je relativno losh i u beta fazi je josh uvijek, ali ocekuje se znatan napredak u samom texturiranju i onom najvaznijem, 70% postotna brza priprema za texturiranje, zanci - klik i to je to. ali kao sto rekoh josh je losh i u beta fazi je ali vjerujem da ce u final verziji biti plug in vrijedan nabavke.

    ja medjutim ne rabim pluginove za unwrap jer sve sto ti pluginovi naprave napravim i ja u maxu.

  7. #577
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    Mislis na intro od 06 moda? Bit ce jedan novi film koji ce doc s patchom.
    Ako te zanima mozes pogledat intro od 2005 moda. U biti to je trailer koji se prikazivao na Games conventionu 2006, ali onda je kasnije ubacen i kao intro od moda.
    Evo Youtube link: ZHL5IKD5idw
    neg to u enginu igre samom? jer bog te sacuvaj u nekim djelovima jedva se razaznaje pc simulacija od realnosti.

  8. #578
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija





    jos malo i ucionica gotova

  9. #579

    Re: Galerija

    Čovječe, jedva čekam da i na ovo staviš teksture... ukupni dojam fotorealizma je odličan (odličan lighting vjerojatno najviše utječe).
    btw, ako možeš samo postati detalj konektora. Baš me zanima u kolike si detalje išao.

  10. #580

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    neg to u enginu igre samom? jer bog te sacuvaj u nekim djelovima jedva se razaznaje pc simulacija od realnosti.
    Yep, sve scene su ingame.

    Komp odlicno izgleda. Ovi svi konektori na straznjem dijelu kucista su modelirani?

  11. #581
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    neg to u enginu igre samom? jer bog te sacuvaj u nekim djelovima jedva se razaznaje pc simulacija od realnosti.
    Yep, sve scene su ingame.

    Komp odlicno izgleda. Ovi svi konektori na straznjem dijelu kucista su modelirani?
    ma jok... nemam dovoljno sati da mogu ici u tolike detalje. u 210 sati moram utisnut interijere, exterijere, org modeliranje, zbrush, animaciju i fluide... da imam 500 sati predavati onda bih imao vremena za tolike detalje ali u zadnje vrijeme mi se enda nista puno detaljizirati, cak mi se ni drvece neda, samo sprajtove bubam, u visokoj rezoluciji cisto sto mi rend ne traje 2 sata vec 20 min

  12. #582
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Čovječe, jedva čekam da i na ovo staviš teksture... ukupni dojam fotorealizma je odličan (odličan lighting vjerojatno najviše utječe).
    btw, ako možeš samo postati detalj konektora. Baš me zanima u kolike si detalje išao.



    samo textura + unwrap...nisam posebno modelirao nista na kucistu osim prednje strane, ladice 2 i buton + lampica

  13. #583

    Re: Galerija

    Ne znam jesi li vec mozda vidio ovaj program http://www.crazybump.com/S? Uglavnom odlican mali program koji ti moze ustedit dosta vremena. Naravno na nekim texturama ne funkcionira najbolje, ali velika vecina radi bez problema. Uglavnom radi na principu da uzmes jednu texturu tipa zid ili evo recimo na primjeru tvog zadnjeg modela mozes uzeti texturu ovih konektora, pustis program da malo odradi svoj posao i na kraju dobijes gotove normal, specular,occlusion, disp. mape. Sa strane imas slidere s koijma mozes dodatno tweakat postavke.

    Meni je ovaj program pomogao dosta puta i nadam se da ce i tebi nekad bit koristan.

  14. #584
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao C
    De mi recite kako u 3DSM-u radim sa texturama, ali u stilu, imam texturu, i sa modela uzimam polygone, te ih lijepim na texturu, tj. texturu režem i lijepim po modelu. Najlakše rečeno tako. Kako da time manipuliram?
    Unwrap UVW

    cini se komplicirano ali nije. pocni sa kockom, pa nakon kocke sa sferom kasnije pokusaj nesto kompliciranije. stvar je da dobro shvatish wireframe jer bez teorije neces se pomaknut sa mrtve tocke pogotovo ako budes radio likove. medjutim prije toga trebas ceker mapu namjestis ako radis sa kompliciraniji modelima i popraviti svaki dio, medjutim jos prije toga trebas napraviti submaping tojest da odredjene poligone grupiras u odredjene grupe iliti slotove sto dodatno olaksava unwraping ako se radi flat mapping po ID slotovima materijala..medjutim imas i neke plug inove koji to sve ubrzavaju, kao recimo medju starijim modelerima najpopularniji textporter ili danas novo unaprijedjeni plugin za texturiranje unwrela jednog hrvatskog programera koji trenutno plijeni pozornost, inace samo jednim klikom software detektira glavu, noge, torzo i ruke te automatski postavlja strechani unwrap, medjutim jos je relativno losh i u beta fazi je josh uvijek, ali ocekuje se znatan napredak u samom texturiranju i onom najvaznijem, 70% postotna brza priprema za texturiranje, zanci - klik i to je to. ali kao sto rekoh josh je losh i u beta fazi je ali vjerujem da ce u final verziji biti plug in vrijedan nabavke.

    ja medjutim ne rabim pluginove za unwrap jer sve sto ti pluginovi naprave napravim i ja u maxu.
    THX, kasnije ću pročitati, nemam sada vremena, inače sa tim UV-om radim već pet godina, i to sam naučio perfektno, tako da nisam početnik u tome (nema mi smisla raditi to s kockom i krugom), ali ne znam gdje se to nalazi u 3DSM-u. Vidio sam da ima UVW i još puno njih, ali ne znam koji je, jer ja sam radio pod "UV"-om. Jednostavno kidanje polygona sa modela i ljepljenje na texturu, pa te polygone na texturi mogu resize-ati, move-ati, baratati sa njegovim točkama, dužinama, itd., itd., itd.

    THX

    Samo mi još pojasni sve te UV#-ove. Po čemu se razlikuju, etc.?
    Kasnije sve budem pročitao.

    Reci neke upute, gdje da idem, kako da ga nađem, klik tamo-vamo. Kasnije ću se ja lako snaći.

    Edit: Pročitao sam, znam na šta misliš kada kažeš grupirati modele i na samoj texturi. Za likove je najkompliciranije, za objekte je već lakše, ali naravno, ne sada neki gigant od stroja/objekta. BTW Ne radim baš sa grupiranjem modela; ne koristim to; morati ću; znam da je tako lakše.

    Edit 2: @Ovo kućište radiš.
    http://www.alternate.de/html/product/pr ... A48&view=1
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  15. #585
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao C
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao C
    De mi recite kako u 3DSM-u radim sa texturama, ali u stilu, imam texturu, i sa modela uzimam polygone, te ih lijepim na texturu, tj. texturu režem i lijepim po modelu. Najlakše rečeno tako. Kako da time manipuliram?
    Unwrap UVW

    cini se komplicirano ali nije. pocni sa kockom, pa nakon kocke sa sferom kasnije pokusaj nesto kompliciranije. stvar je da dobro shvatish wireframe jer bez teorije neces se pomaknut sa mrtve tocke pogotovo ako budes radio likove. medjutim prije toga trebas ceker mapu namjestis ako radis sa kompliciraniji modelima i popraviti svaki dio, medjutim jos prije toga trebas napraviti submaping tojest da odredjene poligone grupiras u odredjene grupe iliti slotove sto dodatno olaksava unwraping ako se radi flat mapping po ID slotovima materijala..medjutim imas i neke plug inove koji to sve ubrzavaju, kao recimo medju starijim modelerima najpopularniji textporter ili danas novo unaprijedjeni plugin za texturiranje unwrela jednog hrvatskog programera koji trenutno plijeni pozornost, inace samo jednim klikom software detektira glavu, noge, torzo i ruke te automatski postavlja strechani unwrap, medjutim jos je relativno losh i u beta fazi je josh uvijek, ali ocekuje se znatan napredak u samom texturiranju i onom najvaznijem, 70% postotna brza priprema za texturiranje, zanci - klik i to je to. ali kao sto rekoh josh je losh i u beta fazi je ali vjerujem da ce u final verziji biti plug in vrijedan nabavke.

    ja medjutim ne rabim pluginove za unwrap jer sve sto ti pluginovi naprave napravim i ja u maxu.
    THX, kasnije ću pročitati, nemam sada vremena, inače sa tim UV-om radim već pet godina, i to sam naučio perfektno, tako da nisam početnik u tome (nema mi smisla raditi to s kockom i krugom), ali ne znam gdje se to nalazi u 3DSM-u. Vidio sam da ima UVW i još puno njih, ali ne znam koji je, jer ja sam radio pod "UV"-om. Jednostavno kidanje polygona sa modela i ljepljenje na texturu, pa te polygone na texturi mogu resize-ati, move-ati, baratati sa njegovim točkama, dužinama, itd., itd., itd.

    THX

    Samo mi još pojasni sve te UV#-ove. Po čemu se razlikuju, etc.?
    Kasnije sve budem pročitao.

    Reci neke upute, gdje da idem, kako da ga nađem, klik tamo-vamo. Kasnije ću se ja lako snaći.

    Edit: Pročitao sam, znam na šta misliš kada kažeš grupirati modele i na samoj texturi. Za likove je najkompliciranije, za objekte je već lakše, ali naravno, ne sada neki gigant od stroja/objekta. BTW Ne radim baš sa grupiranjem modela; ne koristim to; morati ću; znam da je tako lakše.

    Edit 2: @Ovo kućište radiš.
    http://www.alternate.de/html/product/pr ... A48&view=1
    da...to kuciste imamo u ucionicama.

    Unwrap UVW nadjes pod Modify panelom skroz pri dnu. Otvorish "drvo" opcija (+) i odaberes face, ako vec nisi postavio ID slotove mozes naknadno, i samo kliknes ogroman button (EDIT) pod Unwrap UVW, i ispod toga imas jos nacine unwrapanja, cilindar, pelt mapping, planar,etc,etc... svejedno sve moras dodatno rezati i preslagavati od poligona i vertexa u novonastalom izborniku Unwrap UVW-a, ja najcesce ne koristim ni pelt ni cilindar ako radim sa low poly modelima medjutim ako radim sa med+high poly modelima, pelt maping i cilindar su mi must have jer sa flatteningom nebi zavrsio stoljcima uredjivati wireframe.

  16. #586
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    @Barathrum Svaka cast, ko i svaki put odlican rad
    A sad poduka od mene. Ni za zivu glavu nemojte koristit vistu za modeliranje (bar ne mayu). Isuse nisam mogao vjerovati koliko se bugova pojavilo, od ne funkcionalnih layera, nemogucnosti koristenja scale toola, pa sve do jedva vidljivog move toola u bilo kojem ortographic view-u.
    A s mojom srecom trebalo mi je doslovno 2 i pol tjedna da promjenim windovse. Prvo sam shvatio da ih je brat posudio prijatelju, onda se taj njegov prijatelj nije javljo tjedan i pol,a kad sam napokon dobio windovse nisu radili. Zatim sam posudio windovse od frenda i skuzio da se pokvario dvd rom . Danas sam napokon instaliro windovse prek usb-a i KONACNO mogu normalno modlirat u mayi .
    Mislim da cu u subotu dovrsit rad sa tutoriala pa postam
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  17. #587
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao downforce3d
    Ne znam jesi li vec mozda vidio ovaj program http://www.crazybump.com/S? Uglavnom odlican mali program koji ti moze ustedit dosta vremena. Naravno na nekim texturama ne funkcionira najbolje, ali velika vecina radi bez problema. Uglavnom radi na principu da uzmes jednu texturu tipa zid ili evo recimo na primjeru tvog zadnjeg modela mozes uzeti texturu ovih konektora, pustis program da malo odradi svoj posao i na kraju dobijes gotove normal, specular,occlusion, disp. mape. Sa strane imas slidere s koijma mozes dodatno tweakat postavke.

    Meni je ovaj program pomogao dosta puta i nadam se da ce i tebi nekad bit koristan.
    imam nesto slicno ali preslabo je bilo. puno hvala vidim da ovo radi skoro bezprijekorno. inace bih ja alphu rucno crtao sa selekcijama u ps-u ali nakon ovog enma potrebe, najbolja stvar mi je sto izbacuje spec i occ mape + norm. i mogu ti rec da nemam primjerki, malo neke stvari treba popravit ali to je svega par sekundi moje vlastite intervencije...mucho gracias

    ngo da se cak i fejkani hdr napraviti, netrebam vise sa stalka slikati 3 iste fotke razlicitog exposura

  18. #588
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    @Barathrum Svaka cast, ko i svaki put odlican rad
    A sad poduka od mene. Ni za zivu glavu nemojte koristit vistu za modeliranje (bar ne mayu). Isuse nisam mogao vjerovati koliko se bugova pojavilo, od ne funkcionalnih layera, nemogucnosti koristenja scale toola, pa sve do jedva vidljivog move toola u bilo kojem ortographic view-u.
    A s mojom srecom trebalo mi je doslovno 2 i pol tjedna da promjenim windovse. Prvo sam shvatio da ih je brat posudio prijatelju, onda se taj njegov prijatelj nije javljo tjedan i pol,a kad sam napokon dobio windovse nisu radili. Zatim sam posudio windovse od frenda i skuzio da se pokvario dvd rom . Danas sam napokon instaliro windovse prek usb-a i KONACNO mogu normalno modlirat u mayi .
    Mislim da cu u subotu dovrsit rad sa tutoriala pa postam

    ghm..ja to vec znam... trebao si procitat unazad 100- injak postova gdje sam gvoorio o manama viste i 3d aplikacija. pozamasan ih je broj. moja sucut sto si na vlastitoj kozi iskusio ino, i ja sam skoro dobio slom zivaca kad se prosle gdoine to meni dogodilo

    nego eto sad znash

  19. #589
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Baranja
    Postova
    467

    Re: Galerija

    moj prvi model u blenderu Snapravljeno za 30-40 minuta



  20. #590
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    @Barathrum Svaka cast, ko i svaki put odlican rad
    A sad poduka od mene. Ni za zivu glavu nemojte koristit vistu za modeliranje (bar ne mayu). Isuse nisam mogao vjerovati koliko se bugova pojavilo, od ne funkcionalnih layera, nemogucnosti koristenja scale toola, pa sve do jedva vidljivog move toola u bilo kojem ortographic view-u.
    A s mojom srecom trebalo mi je doslovno 2 i pol tjedna da promjenim windovse. Prvo sam shvatio da ih je brat posudio prijatelju, onda se taj njegov prijatelj nije javljo tjedan i pol,a kad sam napokon dobio windovse nisu radili. Zatim sam posudio windovse od frenda i skuzio da se pokvario dvd rom . Danas sam napokon instaliro windovse prek usb-a i KONACNO mogu normalno modlirat u mayi .
    Mislim da cu u subotu dovrsit rad sa tutoriala pa postam

    e moram te ispraviti. neznam kako i zašto tebi se pojavljuju takvi bugovi na Mayi i Visti al meni nema ama baš nijednog. imam Vistu Ultimate x64 i Mayu 2009 x64 i sve radi perfektno

  21. #591
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    Ja sam koristio 32 bitnu vistu i mayu 2009 ultimate isto 32 bitnu verziju. Ne samo da su bili bugovi nego je bilo 50% sporije,a bez podesavanja boja na 16bita svi prozori u mayi bi bili cijeli sivi. Uglavnom za mene nema toga sta ce me nasilit da stavim vistu opet na komp zato sto na xpu sve radi savrseno. Od sad se drzim ovog:
    If it ain’t broken, don’t fix it
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  22. #592
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija



    sutra gotovo, jos projektor, environment i biljka+ vjesalica.

  23. #593
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    E, imaš PP/PM, i ako bi mi mogao poslati samo 3D model tog kućišta?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  24. #594
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao C
    E, imaš PP/PM, i ako bi mi mogao poslati samo 3D model tog kućišta?
    pa ok su kucista...kao i svaka druga, maticna lezi normalno, mala su, prakticna..mini-ciglice.

    slat, nemogu jer to je materijal sa predavanja i nisam citao ugovor ali vjerujem kao i u svakom autorskom ugovoru o djelu stoji da pripadaju firmi...tako da jedini nacin da dodjes do cijele scene je upisati semestar

    medjutim rend je prosjecan, vide se tockice sjena...na kraju cu postaviti jaci.

  25. #595
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Galerija

    Mislio sam da su to velika kućišta, a ne malena. Ili si mislio na matične da malene sjedaju samo? OK je za model, htio sam samo ovako da ga vidim, samo model, crno na bijelo, ali nema veze, biti će dovoljno i ovako, samo preko slika.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  26. #596
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija

    = Citat = Izvorno postao C
    Mislio sam da su to velika kućišta, a ne malena. Ili si mislio na matične da malene sjedaju samo? OK je za model, htio sam samo ovako da ga vidim, samo model, crno na bijelo, ali nema veze, biti će dovoljno i ovako, samo preko slika.
    ma jok...to su mini tower kucista kako s ekaze. ja imam midi tower a ova su za pola manja i jos plosnatija.

  27. #597
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Galerija

    prva liga ti je predavaona, svaka čast, ne izgleda skoro nimalo kompjuterski napravljeno (98%)

  28. #598
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija




    Opet introduction to maya tutorial, ali ovo je novije izdanje (utvrdujem gradivo + naucio sam par novih toolova )
    Sad sam pri kraju sa modeliranjem. Zadnji dio je dosta lose napravljen jer prvi put radim sa sculpt toolom
    Sutra sam valjda gotov sa modeliranjem i krecem sa texturiranjem
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  29. #599
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Galerija



    gotovo jos par rendeva treba izvuc ali malo sam rpepucao render pa 7 sati cekam po rendu.


    @kalhant

    dobar ti je pod.


    @cerberi

    thx.

  30. #600
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Galerija

    ucionica stvarno izgleda ko fotografija, svaka cast



    Zavrsio sa modeliranjem, ima gresaka ali sam prelijen da popravljam
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

Slične teme

  1. Galerija Tutnplok
    By whiskey in forum Multimedia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 18-12-2007, 09:37
  2. Galerija radova naših forumaša VOL.3
    By Helena in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 124
    Posljednji post: 25-01-2007, 22:46
  3. Galerija radova naših forumaša VOL.2
    By Rocchiro in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 170
    Posljednji post: 30-10-2006, 00:20
  4. Galerija radova naših forumaša VOL.1
    By Worthaur in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 153
    Posljednji post: 04-09-2006, 12:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •