Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 32

Tema: PC vs PS3 vs Xbox 360

  1. #1

    PC vs PS3 vs Xbox 360

    Šta biste rađe kupili novi pc,ps3 ili xbox360?

    amd 3000+
    asus A8N sli
    1g rama
    Asus Extreme N6600/TD




  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas NortonCommander's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kavez
    Postova
    402
    Ako pricamo o PC-u od 12-tak tisuca kuna, onda pc, a ako pricamo o 4000kn onda radije ps3. Bar ce trajat.

  3. #3
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Za PCe kažu da su zastarjeli onog trenutka kad ga kupiš. Ako je to istina, onda je konzola zastarjela onog trenutka kad je objavljena.
    Ne vjerujem u konzole.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Za PCe kažu da su zastarjeli onog trenutka kad ga kupiš. Ako je to istina, onda je konzola zastarjela onog trenutka kad je objavljena.
    Ne vjerujem u konzole.
    samo...jesi vidio kako igre štekaju na konzolama? ja nisam baš puno... za te novce je najbolje konzolu ako ti je igranje najvažnije...e sad koju, hmmm...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  5. #5
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    E, i još jedna stvar... najjače mi je kad pričaju o Killzoneu kao o igri nad igramam, najboljem FPSu ikada i tako to... i dođem ja kod frenda vidjet igru, a lik je profić za sve kaj je vezano za plejku... i gledam ga kako se jada muči s kontrolerom naciljat headshot sa sniperom... bolno... Nešto što bi s mišem bilo gotovo u 0.065 sekundi na plejki se rješava tako da se nakon 1412 pokušavanja naciljavanja glave nišan jednostavno ostavi negdje gdje on če mu glava najvjerojatnije završit.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    E, i još jedna stvar... najjače mi je kad pričaju o Killzoneu kao o igri nad igramam, najboljem FPSu ikada i tako to... i dođem ja kod frenda vidjet igru, a lik je profić za sve kaj je vezano za plejku... i gledam ga kako se jada muči s kontrolerom naciljat headshot sa sniperom... bolno... Nešto što bi s mišem bilo gotovo u 0.065 sekundi na plejki se rješava tako da se nakon 1412 pokušavanja naciljavanja glave nišan jednostavno ostavi negdje gdje on če mu glava najvjerojatnije završit.
    istina, FPS na PS-u suxx, ali zato postoji miš za plejku inače, rado bi htio vidjet taj Killzone na PC-u
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  7. #7
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Aye, vidjeti Killzoneove na PCu bi bilo gušt. Ne samo da je grafika dobra, nego je odlično pogođen filing rata.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099

    Re: pc vs ps3 vs xbox 360

    = Citat = Izvorno postao HELIX.D
    Šta bi si rađe kupili novi pc,ps3 ili xbox360?

    amd 3000+
    asus A8N sli
    1g rama
    Asus Extreme N6600/TD
    pc naravno! mogućnost nadogradnje i veća sloboda, tj. više "sadržaja"

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    nisam neki konzola fanatik ali ora se priznati da PS ima vise igara neg PC
    jasta!

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    nisam neki konzola fanatik ali ora se priznati da PS ima vise igara neg PC
    samo koliko ih se može mjeriti s onima na pc-ju?

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao ivan
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    nisam neki konzola fanatik ali ora se priznati da PS ima vise igara neg PC
    samo koliko ih se može mjeriti s onima na pc-ju?
    da itdvojim samo neke
    MGS DMC FF GT od legendi
    a najvise ima japanskih igara koji nikad nisu zazivjele na PC-u

    ja imam jednu teoriju
    Konzole su za RPG sportske i auto simulacije
    PC je za FPS RTS i tajkun simulacije

    imam dobar komp a namjeravam da uzemem Wii i x360 na proljece
    jasta!

  12. #12
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: pc vs ps3 vs xbox 360

    = Citat = Izvorno postao HELIX.D
    Šta bi si rađe kupili novi pc,ps3 ili xbox360?

    amd 3000+
    asus A8N sli
    1g rama
    Asus Extreme N6600/TD
    Još od PSX-a svaki puta su najavljivali revoluciju s novim konzolama koje će rezvaliti PC, no na kraju sve ispadne jadno i smiješno u odnosu na računalo. Jednostavnost korištenja, fiksna cijena i obilje naslova čine konzolu primamljivom i upotrebljivom za svakog od 8 do 88 godina, pa je to stoga jako isplativ biznis, ali ako gledamo po kvaliteti, prije svega vizualnosti, PC je još uvijek perjanica. Svi moji frendovi su prije ili kasnije prešli s konzole na PC, a nitko obrnuto. Naravno, morate biti svjesni i činjenice kako PC nije samo platforma za igranje. Što se mene osobno tiče, volio bih imati i igrati sve ove nove konzole, možda me trenutno najviše zanima PS3, budući ga još nisam imao u rukama, ali PC ne dam!
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    = Citat = Izvorno postao ivan
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    nisam neki konzola fanatik ali ora se priznati da PS ima vise igara neg PC
    samo koliko ih se može mjeriti s onima na pc-ju?
    ja imam jednu teoriju
    Konzole su zaSRPGSsportske i auto simulacije
    PC je za FPS RTS i tajkun simulacije
    Meni su upravo ti PRG-ovi na konzolama ubitačno dosadni. Pa ti imaj teoriju.

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    sve je do ukusa ako nevolis japanske rpg onda su ti bolji rpg tj. zapadnjacki na kompu
    jasta!

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas NortonCommander's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kavez
    Postova
    402
    Evo ja trenutno imam 2000+, 1gb memorije i 6600gt. I nije mi ni na kraj pameti trenutno kupit kompjuter od 10 ili vise tisuca kuna da bi igra igrice, bez obzira sto većina njih mnogo bolje paše na kompu sa misem nego na nekoj konzoli. Muka mi je dat toliki novac cisto za zabavu. Ako npr. kupim PS3, bar znam da sam koliko toliko miran i da necu svakih 3 mjeseca morat kupovat novi komad hardvera samo da bi pokrenija neku novu igru. A i prosao sam min. 6000kn jeftinije nego da sam kupio neki više-srednje-klasni komp koji ce to bit do kraja mjeseca.

  16. #16
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao NortonCommander
    Evo ja trenutno imam 2000+, 1gb memorije i 6600gt. I nije mi ni na kraj pameti trenutno kupit kompjuter od 10 ili vise tisuca kuna da bi igra igre, bez obzira sto većina njih mnogo bolje paše na kompu sa misem nego na nekoj konzoli. Muka mi je dat toliki novac cisto za zabavu. Ako npr. kupim PS3, bar znam da sam koliko toliko miran i da necu svakih 3 mjeseca morat kupovat novi komad hardvera samo da bi pokrenija neku novu igru. A i prosao sam min. 6000kn jeftinije nego da sam kupio neki više-srednje-klasni komp koji ce to bit do kraja mjeseca.
    Razumijem te savršeno, jer je to kod PC-a najgora mana, no s druge strane, FPS pucačine, strategije i "prave" RPG igre nećeš dobiti na konzolama u onom obliku kakav zaslužuju. Utrke, arkadne pucaljke iz trećeg lica, nogomet, arkade općenito, to je ono što vrijedi na konzolama, no ako si i jednom probao igrati nešto tipa MOH na konzoli, pa potom na PC-u, vjerojatno si dobio osjećaj kako su ti odjednom izrasla krila.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ma pc je najbolji

  18. #18
    Senior Member Lord of The Fleas NortonCommander's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kavez
    Postova
    402
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Utrke, arkadne pucaljke iz trećeg lica, nogomet, arkade općenito, to je ono što vrijedi na konzolama, no ako si i jednom probao igrati nešto tipa MOH na konzoli, pa potom na PC-u, vjerojatno si dobio osjećaj kako su ti odjednom izrasla krila.
    Zapravo sam isao obratno, s konja na magarca. Nakon sto sam odigrao sve moguće Second WW FPS-ove na kompu upalio sam MOH na PSP-u. Upravljanje i ciljanje je toliko loše (identično onom na PS2) da se osjećam kao da mi je lik kojeg vodim min. 50% invalid. Ali opet, radije bih bio invalid u igri nego dekintiran u stvarnom životu.

  19. #19
    Ja sam isprobao oba svijeta.Pc je definitivno najbolji,ali sa sjetom se sjetim ps1.Fakat sam se super zabavlao na njoj za nikakve novce.Ta vremena se vise nece ponoviti jer je tehnologija pocela napredovati nekoliko puta brze nego je to bio slucaj prije 10 godina.Tako da ove nove konzole i nisu bas tako jeftine igracke.Uzmite u obzir da vam svakako treba i neki lcd televizor od minimalno 5-6 tisuca kuna.Igre ce kostati 500 i vise kuna tak da nisam pametan.Da su super strojevi jesu ali i kostaju tak da je pc na kraju i isplativiji.U stvari da neke pc igre tako lose ne optimaliziraju nikad nebi ni pomisljao na konzolu.


  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Ps3 definitivno
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao dugi
    U stvari da neke pc igre tako lose ne optimaliziraju nikad nebi ni pomisljao na konzolu.
    slažem se...no (skoro) nitko neće dobro optimizirat igre za PC kada sve jači hardver ne zahtijeva neku optimizaciju, a neoptimizirane igre tjeraju ljude da kupuju novi hardver i tako u nedogled.

    ali baš da se treba svakih 3 mjeseca nadograđivat...ne slažem se!
    ja sam kupio srednjeklasni komp pred 2 godine i 3 mjeseca, i pošteno sam se naigrao na njemu do sada. a i ne planiram ga mijenjati do idućeg ljeta. tada će navršiti 3 godine. u ove 3 godine sam igrao igre sa 10x boljom grafikom nego na konzolama, pa makar išle na low, svejedno bolje izgledaju. konzola ima vijek trajanja nekih 4-5 godina, pod uvjetom da ne crkne. naravno, nitko ne broji ugradnju čipova u konzole (svi mi dobro znamo šta se igra na njima), tako da ni konzole nisu baš strašno isplative...a dodajmo još k tome da sa PC-om imamo bezbroj mogućnosti...pssfsss

    ovo što sam rekao vrijedi naravno za kompove od nekih 6.5-8 k kuna.
    kada se sa 3-4 k kuna ide kupovat komp za zabavu, treba dat prednost konzoli.

    eto!
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    ma komp. to je i alat i igračka
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    komp bez konkurencije, da igram morrowind ili oblivion na konzolama ma bljak, a i kako ću patchirat igru na konzoli

  24. #24
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Niti jedna konzola ne traje 5 godina. Iz iskustva znam da ekipa mijenja po dvije-tri konzole u generaciji, ako su aktivni igrači.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Niti jedna konzola ne traje 5 godina. Iz iskustva znam da ekipa mijenja po dvije-tri konzole u generaciji, ako su aktivni igrači.
    ++ mnooogo đojstika,ak su bolesni na živce (ko neki gameri na kompu )

  26. #26
    Ujak kaže da če ps3 komunicirat sa kompom---- neznam gdje je to pročito
    Ako ja tako igrač na kompu če trgat ovog na ps3--ako su to pucačine..

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas FearLess's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Prijedor, BiH
    Postova
    442
    = Citat = Izvorno postao Domek
    Ujak kaže da če ps3 komunicirat sa kompom---- neznam gdje je to pročito
    Ako ja tako igrač na kompu če trgat ovog na ps3--ako su to pucačine..
    nece moci
    jasta!

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Niti jedna konzola ne traje 5 godina. Iz iskustva znam da ekipa mijenja po dvije-tri konzole u generaciji, ako su aktivni igrači.
    zato sam i spomenuo rikavanje, promjene čipova i sl....

    :naughty: ne ne konzole...

    dakle, netko promijeni 2-3 konzole i to je već nekih minimalno 6k kn...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    Ozbiljno sam razmisljao o nabavci Xboxa 360 ponajprije zbog novih fuca, tabacina i nekih boljih akcijskih igara tipa GTA, Gears of War itd, no naglo sam odustao nakon sto sam uvidio sta se kupcima nudi pod taj "next gen". 70% igara za Xbox 360 raspolozive su i na PC-ju, stoga sam ono reko, cek braco, jel to marketing i na tebe dobrano utjeco
    Sad cuvam pare za 8800 GTX

    Ako cu kupit neku konzolu, onda ce to bit za neke 2-3 godine, kad se malo ustali situacija na trzistu, te kad se pokazu prave prednosti, odnosno mane Xboxa 360, PlayStationa 3 i Nintenda Wii, te kad se na kraju krajeva pojave prave igre na njima.

    Btw, da ne zaboravim spomenut... jos jedan bitan element koji me odvlaci od konzola jest i paprena cijena igara. 500kn vs 350vs. Razlika je bitna

  30. #30
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    Ta tehnologija je sve skuplja i skuplja umjesto da je sve jeftinije,proizvođači namjerno izbacuju robe s greškom,smanjuju performanse pa za tri mjeseca i manje izbace nove grafičke i slično

    Komp je bolji ali je i vrlo skup, igre su skupe,ps3 je gori za igranje,skup je također,treba ti lcd ili plazma koje su do pa i do 30000 kn pa kuda to ide u pičku materinu uskoro će izbacit grafičku koja će koštat ko auto kak je krenulo

    ps3 će se sigurno u skoroj budućnosti promijent, pogledajte sadašnji ps2 u odnosu na prve, vjerujte bit će svakakve dodatne opreme za ps3 ako ćete htjet igrat određene igre na njemu

    Vjerujem da nećete uskoro igrat ni piratske igre ni za ps ni za komp

    Baš me zanima bi li se toliko igralo igara da nema piratskih?
    Mislim da bi nas 2/3 odigralo i kupilo par igara na godinu a ne bi igrali sve što izađe
    Igre dođu koje nešto valjaju od 300 do 500 kn

    Što se tiče viste neće biti ni tu više piratskih verzija, nisu ovi u microsoftu glupi

    jebote oni glupi japanci spavaju pred trgovinama da bi kupili ps3,mislim kakav ti je to život? Oni nisu vidjeli dana dok nisu otišli u trgovine

    s druge strane japanci lako kupuju ps3 kad su bogatiji 100 puta od hrvata

    Pa recite mi onda kamo sve to ide?
    Jack is back

Slične teme

  1. PS3 vs Xbox 360
    By Assasin`s in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 20-10-2012, 18:20
  2. Microsoft gasi Xbox Live za originalni Xbox
    By serijski samoubojica in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 11-02-2010, 17:37
  3. Xbox
    By Assasin`s in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 22-07-2009, 15:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •