Vidi rezultate ankete: Da li namjeravate odigrati ovu igru

Glasači
82. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    43 52,44%
  • Ne

    39 47,56%
Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 103

Tema: Armed Assault

  1. #31
    Senior Member It lives by night rave_or_die's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    @????????'
    Postova
    552
    e sad ja bi volio da su sve igre free........ali nemogu biti

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Xero9999
    e sad ja bi volio da su sve igre free........ali nemogu biti
    a tko nebi

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    Storyline
    Armed Assault aims to replicate the realism of combat in a highly intense, brand new campaign, all of which takes place on islands that may measure up to 400 square kilometers (about 250 sq. miles): four times larger than the islands of Everon and Malden featured in Operation Flashpoint.

    The campaign in Armed Assault takes place on the fictional Atlantic island of Sahrani, a nation which is divided into a northern communist regime (called Democratic Republic of Sahrani - DRS) and a southern democratic monarchy. (called Kingdom of South Sahrani) The narrative begins with US forces, after a few months of training in the south, leaving. The northern dictator uses this moment of weakness to attack the rest of the island. The player takes on the role of one soldier in a squad not rotated off the island before the conflict began. The squad aids the local militia in fending off the larger and more powerful neighbour’s offensive.

    The campaign will follow a linear storyline. However, each level in the campaign will have a multitude of non-linear options for the player to complete the mission. The player’s ingame performance and choices will determine how the storyline progresses and ultimately will have a bearing on the war itself. For example, a mission to seize a crucial town can have a substantial effect on the story depending on the player's level of success or failure. Failure to successfully complete an objective does not result in the game ending but merely becomes another thread in the tapestry. Hostile squads will act independently of the player's actions so that they may be engaging in an activity dictated by the game AI that does not necessarily involve the player. This implies that the game has high replay value as no two games will be identical.

    Despite initial claims, Armed Assault will not feature revamped campaigns from BI’s back catalog.
    inače pojavio se fix za češku verziju ArmedAssalut koji je pretvara u englesku verziju, pa oni koji su u mogućnosti nabaviti češku verziju nek to i učine, inače eng verzija je najavljena za 2007g

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load kec's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    ljevo od desnog zida
    Postova
    164
    heh, evo iziso je demo...
    mogu rec da je igra zadrzala manje vise cijeli flaspointski stil, tj. svaki kill zlata vrijedi, strah te se ustati iz trave, gledas dalekozorom 50 puta u jednu te istu tocku, jednostavno opet nemoguce misije za prijec...
    zao mi je sto nema m16 ali zato imaju dvije vrste m4 i jos nekoliko novijih oruzija, igra ce bit jednostavno ko i prethodna

  5. #35
    i ljudi,kaj velite na demo?

  6. #36
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    i ljudi,kaj velite na demo?
    Šteka,šteka,šteka

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    demo odličan ali mi šteka, min konfa nije dovoljna za glatko igranje čak ni na rezi 800*600 ultra low detalji

    u PM jedina igra za koju sam živio ove godine

  8. #38
    po meni igra koja je ok,ali daleko zaostaje kaj se tehničkog djela tiče

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    po meni igra koja je ok,ali daleko zaostajeSkaj se tehničkog djela tiče
    nebih se složio, grafika čisto solidna
    inače igru ću prijeć makar je igrao sa 10 fps-a po sekundi

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    meni nije nešto igra

  11. #41
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    po meni igra koja je ok,ali daleko zaostajeSkaj se tehničkog djela tiče
    nebih se složio, grafika čisto solidna
    inače igru ću prijeć makar je igrao sa 10 fps-a po sekundi
    grafika je ok,al je sve nekak siromasno detaljima...znam da bute sad rekli,ipak je to simulacija,al jebiga ljudi-2007. je!

  12. #42
    Upravo isprobao punu igru.Veselo se vrti na mom kompu, jedino prikaz udaljenih objekata nije na max vec negdje na pola.Reza 1280x1024 i ide fino.Nije neka revolucija u grafici ali i izgleda sasvim pristojno.Poprilicno teska igra, ono umire se lako ali i ubija se lako.Jedam kratki rafal i to je to.Mislim da ce me zadrzati ispred ekrana puno duze od nekog prosjeka.Dobra igra ali nije bas za svakoga.
    Za znatizeljne tu su i zahtjevi:


    Minimal:
    • Windows 2000/XP
    • DirectX 9.0c
    • Pentium IV or Athlon 2 Ghz CPU
    • 512Mb RAM
    • 16 Bit DirectX 8.1 compatible sound card
    • Compatible 3d Graphics Card with 128Mb RAM and Hardware Pixel/Vertex Shader 2.0
    • DVD-ROM
    • 4Gb Hard Drive Space


    DIRECTX:
    ========
    Direct X 9.1 is requierd to play ArmA. The game setup should update your system with DirectX 9.1 automatically.
    For more information or manual update of DirectX, please visit: http://www.microsoft.com/windows/directx/


    OPENAL:
    =======
    OpenAL is a 3D Audio-API for games and other applications on all platforms.
    The necessary OpenAL files will be installed in your computer during ArmA and will improve the audio experience when playing this game
    For more information, please visit: http://www.openal.org/


    VIDEO:
    ======

    The game supports ATI and Nvidia graphic cards, with Pixel/Vertex Shader 2.0 or better.
    We suggest you to download and install most updated drivers from http://www.ati.com/Sor http://www.nvidia.com


  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    DX 9.1 ?
    ps igra je na min konfiguraciji neigriva

  14. #44
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ITSA ME. CARP.
    Postova
    129
    jel ima gdje za skinut demo singleplayer vidio sam da ima samo muliplayer

  15. #45
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Croatia, Zagreb
    Postova
    75
    Igrao sam full, i igra je odlicna.. i kolko sam skuzio, bolje su ju sad optimizirali nego kak je bila u demou.. manje mi trza, tj. sad mi uopce ne steka na med-high detaljima..

  16. #46
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ITSA ME. CARP.
    Postova
    129
    jel ima netko u slav. brodu cijelu igru?

  17. #47
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571
    igra je neoptimizirana... grafika je sranje (mislim, za te zahtjeve)

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    demo nisam mogao ni igrati. čim bi se pojio na server i pokrenuo mapu lik bi umro i samo bi ležao
    ništa
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  19. #49
    Igra je ludilo.Tek sam zapoceo.Druga misija;snajperista.Zadatak,presresti manji konvoj.Izlazite iz vozila i birate kuda cete krenuti.Na nekih 400-500 metara vidim neki vodotoranj i to mi se cini logicno mjesto za kampiranje jer sam na povisenom polozaju i sve mi je pregledno.Penjem se na vrh i stavljam snajper na oko i gledam cestu.Nailazi konvoj i prvo vozilo odlazi u zrak na prije postavljenu minu.Iz drugog vzila (kamiona) iskace dvadesetak vojnika koji u pravilnoj formaciji pocinju pretrazivati uzrok explozije.Zapocinjem sa paljbom.Ciljevi su sitni na toj daljini i moras ukalkulirati putanju metka.Kada prebacis cilj jasno vidis gdje je metak opalio u obliku prasine na zemlji.To se dogodi u realnom vremenu jer od hica po do udara metka prodje postena sekunda.Protinici tek nakon drugog ili treceg metka skuze od kuda se puca po njima te krecu u novu formaciju medjusobnog pokrivanja i trcanja cik-cak.Uspjevam ih pogoditi tek kada zalegnu.U toj formaciji se priblizavaju i pocinju paljbu po tornju ali posto su daleko prilicno su neprecizni pa stignem skinuti jos dvojicu-trojicu prije nego dam petama vjetra.....

    Misije su raznolike i po stvarnosti gotovo jednake stvarnoj situaciji gotovo nevjerovatno.Divota od igre.
    Naravno ima i nekoliko mana.Igra mi se jednom zamrnula.Na svom kompu pri rezoluciji 1280x1024 morao sam smanjiti vidljivost udaljenih objekata na pola dok su ostali detalji na max.Tek nakon toga sam postao zadovoljan sa brzinom same igre.
    Texture znaju dolaziti i nestajati na nekim ogradama i fasadama kuca zavisno kako okreces pogled.
    Ali grafika je jako dobra.Mape su ogromne.Trava izgleda odlicno kao i modeli vojnika.Nisanjenje i pucanje je dovedeno do savrsenstva.
    Za sve ljubitelje kojima su dosadili FPS ovi bez puno mozganja iskrena preporuka pod uvjetom da imate dovoljno jak stroj.

    -5.


  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    evo nabavio sam full verziju, ali na njemačkom i prvo sam pomislio grozno, em ne znam njemački, em je igra više manje neigriva
    no skinuo sam 1.05 patch težak 500 i kusur mb i milina, ima engleski jezik i hrpa drugih, a tek multiplayer....predivno
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  21. #51
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.504
    senda neko igru poštšom?

    http://www.croaxes.com | http://usluge.croaxes.com |Human Mage lvl 22 <Balkanci>

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ma meni igra saksa

  23. #53
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    ma meni igra saksa
    same here.očekival sam puno bolju stvar

  24. #54
    Probao i multiplayer i ide super,manje je zahtjevan od kampanje makar mi je kampanja i bolja od mutija jer multi i inace bas ne volim.Multi mi je nekak gubljenje vremena jer se svodi na isto ko i svaki drugi multi,obrani svoju a zauzmi njihovu (zastavu,bazu..).spajanje na servere je krajnje jednostavno i brzo.
    Pravi biser po meni lezi upravo u kampanji jer ova igra poprilicno razlicita od svih ostalih FPs-ova.Stvarno treba puno znanja za napraviti igru otvorenoga tipa a sa ovakvim stupnjem igrivosti.Atmosfera rata je totalno pogodjena,sve je jedan veliki kaos.
    Osjecaj kada izleti jedan T-72 je odlican.Vec kada ga cujes u daljini znas da je najbolje da se izgubis sto dalje.
    Igram zakrpanu verziju ali sobzirom da i dalje ima bugova biti ce jos zakrpa.
    Jos samo da STALKER instaliram za koji dan i vise mi ni ne treba .


  25. #55
    = Citat = Izvorno postao Hanzaplast
    = Citat = Izvorno postao Sterpo
    ma meni igra saksa
    same here.očekival sam puno bolju stvar
    http://pc.ign.com/articles/766/766673p2.html

    Evo i recenzije sa IGN-a.I njima se poprilicno svidjela.8.6


  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    bojim se da ce mi se to vrtit na 20 fps

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  27. #57
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912
    Nije da se hvalim ali pola sam Ceh .Samo da pitam prije jel multi kao i u battlefieldu?Stalkera jedva cekam takoder.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  28. #58
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Ragusa
    Postova
    844
    dobro je li ovaj armed assault MMO ili je nrmalan FPS da znam da ga nabavim

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543
    = Citat = Izvorno postao RA7R
    dobro je li ovaj armed assault MMO ili je nrmalan FPS da znam da ga nabavim

    ''normalan'' FPS...
    Inače igra me malo razočarala, nema nekog većeg pomaka od Flashpoint, samo bolja grafika, koja i nije previše ''eye-candy'', a i dosta je zahtjevna...

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    instalirao, vidio, deinstalirao...
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

Slične teme

  1. ArmA -Armed Assault problem
    By $p1tf1r3 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-07-2008, 14:30
  2. Armed Assault Mission Editing
    By Unnamed in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 26-09-2007, 12:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •