Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Najbolja taktika za nas

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Najbolja taktika za nas

    Nakon par dana od onog nesretnog meca s kiom, igrajuci na serverima gdje su i oni igrali, skuzio sam najbolju taktiku.
    Taktika se sastoji u tome da igramo druge, tj. velike mape. Zasto? Zbog manje teamkillova, manje utjecaja na igru od strane bombi, zbog prednosti u 1v1, te zbog vecih taktickih mogucnosti, u cemu su drugi klanovi vecinom losiji od nas, cim osim refleksa treba malo ukljuciti mozak. Prije bilo cega drugog valja izbaciti high-tech kao nasu sluzbenu mapu, jer nam ta najmanje odgovara.
    Ako se slazete , reci cu vam koje mape bih ja preporucio. Ako ne, onda necu gubiti vrijeme na to
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Guest
    slušamo mudre riječi tee...

  3. #3
    Istina... high Teck je premala mapa za 4 na 4... pogotovo ak se svih osam nagruva u jednu sobu.
    Prema tome...moramo smislit nekaj pametnije od jurenja u tu sobu u napadu. I smislit nekaj bolje za obranu tam. Možda dvojica u sobi s plazmo, dvojica u sobi sa kištrom koja liječi.

    Ili uzet neku drugu mapu. Koje si mape imao na pameti?
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    Meni je oaza na pameti...

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    Meni je oaza na pameti...
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  6. #6
    Ja sam uvijek volio Radar i Railgun. Puno veći kaos
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  7. #7
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Evo ljudi, ja predlažem FactorySza našu službenu mapu. Jurišamo gore dok ne zauzmemo sobu u kojoj i oko koje su bombe, medikit, oklop i health regenerator i to se da jako dobro držati. Pojačajte zvuk do granice bola i bacajte bombe prema izvoru koraka, svakom prilikom se punite healthom i bombama. Ako imate nekog svojeg na liniji vatre, povlačite se natrag i u stranu dok obračun ne završi, a tek potom izlazite dokrajčit gada ako ga vaš suborac nije satro.
    U trenutku kad nas potisnu dole, nemojte se ganjati po hodnicima i kanalima, već samo jurišajte gore, bacajte bombe na platforme, u nastojanju da čim prije povratimo taj dominantni položaj.
    Ukoliko primjetite da se protivnici duže vremena ne pojavljuju, nemojte ih ići tražiti, već čekajte.

    Domaća zadaća: Protiv teamkillova pali jedino brzo sklanjanje u stranu, po mogućnosti iza kakvog zida ili prepreke, a ne stajanje u liniji bez pucanja, jer to obično završi pogibijom obojice svojih.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. Sir, naša oružja i taktika ne vrijede protiv ovog psa
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 16-07-2010, 23:08
  2. Najbolja upucavanja
    By W1k1n6 in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 341
    Posljednji post: 04-06-2010, 12:14
  3. Najbolja tučnjava
    By MarkaN in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 87
    Posljednji post: 11-03-2008, 15:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •