Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: 56k modem, o f**k

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    moja soba
    Postova
    6

    56k modem, o f**k

    Evo, još jeno pitanje (sorry ak sam dosadan) al je bitno. Pošto se spajam prek modema sve je super osim brzine... Nakon instalacije sp2 modem se spaja 33.6 kbps , a prije neg sam instaliral spa je bilo 50.2 ili 46.6. Dal se može negde z nečim složiti kaj budu brzine stare (za download ne bitno, al se stranice otpiraju sporo, al stvarno sporo) ISP je Carnet (al bar je jeftino). Helpajte...
    Life is a bag full of sh*t.

  2. #2
    Kao prvo-Carnet?!Kud imaš modem (a i ja ),još Carnet!
    Nego probaj uzeti neki od programa koji ti optimiziraju Internet vezu (tune up utilities 2006,Net Scream...).Možda bude uspjeha!
    Naruči dsl,ili ga ni ti nemožeš imati

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486

    Re: 56k modem, o f**k

    = Citat = Izvorno postao dkodd
    Evo, još jeno pitanje (sorry ak sam dosadan) al je bitno. Pošto se spajam prek modema sve je super osim brzine... Nakon instalacije sp2 modem se spaja 33.6 kbps , a prije neg sam instaliral spa je bilo 50.2 ili 46.6. Dal se može negde z nečim složiti kaj budu brzine stare (za download ne bitno, al se stranice otpiraju sporo, al stvarno sporo) ISP je Carnet (al bar je jeftino). Helpajte...
    Ako si dao Windowsima da instaliraju modem generic drivere (provjeri u device manageru) do toga je

    Instaliraj drivere od proizvodjaca modema
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  4. #4
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Da nije modem Soft56k?
    Instaliraj starije drivere (oni uz sp2 su loši) i pod extra init. commands unesi ATX3&C1. To će vratiti brzinu.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Nego probaj uzeti neki od programa koji ti optimiziraju Internet vezu (tune up utilities 2006,Net Scream...).Možda bude uspjeha!
    nazalost ti su programi cista prevara..oni ti kopiraju na hard neke stranice pa ih ne moraju nanovo otvarat pa mislis da se brze loada...ali napravi refresh i evo ti sve po staroom ..i jos nekoliko istih prinicipa koji navodno optimiziraju vezu a zapravo drek...

  6. #6
    Iskreno i meni je to bilo čudno,ali ipak ko da ima nekih rezulata,ali opet to je sve jadno,dok se ne nabavi neke brža mreža!!!

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    moja soba
    Postova
    6
    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Da nije modem Soft56k?
    Instaliraj starije drivere (oni uz sp2 su loši) i pod extra init. commands unesi ATX3&C1. To će vratiti brzinu.
    Je, soft56kV92 data fax modem. brzina je ista 33.6 kbps (treba navodnike ili sam tak kak si napisal?).
    Life is a bag full of sh*t.

  8. #8
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759
    Nikakvi navodnici, samo
    ATX3&C1

    I stare drivere, ali ne prastare.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    330
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Kao prvo-Carnet?!Kud imaš modem (a i ja ),još Carnet!
    Nego probaj uzeti neki od programa koji ti optimiziraju Internet vezu (tune up utilities 2006,Net Scream...).Možda bude uspjeha!
    Naruči dsl,ili ga ni ti nemožeš imati
    Kaj imaš protiv carneta?
    najjeftiniji je a ima normalnu brzinbu za 56k

  10. #10
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    i ja imam softov 56k i stavio sam starije drajvere i spaja mi se 45kb/s a sa novim mi se također spajao na fucking 33.6kb/s

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    na netu sam našao drivere iz 2003., postoje li neki noviji ??
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  12. #12
    Senior Member It lives by night gogs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rudeš_Metropola
    Postova
    598
    Ja sam za vrijeme dok sam imal modem prvo bio na HT-u. Poslije sam otišo na CarNET.Dok sam bil na HT-u tražil sam da mi srede bržu vezu i prek modema sam se spajal sa 112 k.Neznam dal to možeš tražit dok si na CarNetu,al meni je ostalo kad sam prešo iz HT mobilea. Napišeš zamolbu ko ja:Zbog bržeg pristupa netu,molim VasSda mi oslobodite liniju od PCM-a.
    Tel broj je...
    Adresa je...
    potpis i te pizdarije....
    I to odneseš u neki T centar.Dođu ti neki likovi i na banderi ispred kuće/zgrade ti neš sprčkaju i onda ti vele da pustiš nek ti zvoni telefon dok ne uspostave neke kontakte.Naravno,na njih moraš čekat cca 2-3 mjeseca,meni su čak došli za 3 tjedna.Možda ti se neda ovo radit,al možda nekom pogognem

    A.C.A.B.
    Josip Kuže 6.11.2006: "Svatko ide putem svog života, na rastanku srce kaže: Ja ću se vratiti..." Joža, hvala ti za sve...

  13. #13
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao gogs
    Ja sam za vrijeme dok sam imal modem prvo bio na HT-u. Poslije sam otišo na CarNET.Dok sam bil na HT-u tražil sam da mi srede bržu vezu i prek modema sam se spajal sa 112 k.Neznam dal to možeš tražit dok si na CarNetu,al meni je ostalo kad sam prešo iz HT mobilea. Napišeš zamolbu ko ja:Zbog bržeg pristupa netu,molim VasSda mi oslobodite liniju od PCM-a.
    Tel broj je...
    Adresa je...
    potpis i te pizdarije....
    I to odneseš u neki T centar.Dođu ti neki likovi i na banderi ispred kuće/zgrade ti neš sprčkaju i onda ti vele da pustiš nek ti zvoni telefon dok ne uspostave neke kontakte.Naravno,na njih moraš čekat cca 2-3 mjeseca,meni su čak došli za 3 tjedna.Možda ti se neda ovo radit,al možda nekom pogognem
    ima puno ljudi kojima je pisalo da se spajaju na 112k ali to ti nije realna brzina i nisi imao tako brz net bez obzira sto je pisalo jer to je jednostavno previse za 56k modeme i onui ne mogu dostici tu brzinu

  14. #14
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    112 piše zbog drivera modema. inače polovična brzina (kod mene 31.200)se događa upravo zbog već spomenutog pcm-a i skinuti ga može isključivo ht ukoliko za to postoje tehnički preduvjeti. potrebno je kontaktirati lokalnu jedinicu ht-a (npr. zagreb zapad, istok) im poslati im fax na kojem piše zahtjev.
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  15. #15
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    ma potrebno je nabavit DSL i gotovo...Samo je katastrofa sto se toliko reklamira a u pola hrvatske je jos nedostupan

  16. #16
    Senior Member Nuke me please kamikaza's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    caen i tc-base (ZAGREB)
    Postova
    227
    = Citat = Izvorno postao Anthrax
    ma potrebno je nabavit DSL i gotovo...Samo je katastrofa sto se toliko reklamira a u pola hrvatske je jos nedostupan
    Tako je!
    x-fire: prokamikaza
    =]S[=kamikaza Krvi ćemo vam se napit!™

  17. #17
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028
    tako je
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  18. #18
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Anthrax
    ma potrebno je nabavit DSL i gotovo...Samo je katastrofa sto se toliko reklamira a u pola hrvatske je jos nedostupan
    ma pričaj mi! imam debilne susjede kojima je centrala za moju ulicu na tavanu i nedaju ljudima iz t-coma da im ulaze u kuću! prokleti penzići! ali spas je blizu............WIMAX...........ČEKAM TE!!!
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

Slične teme

  1. T-com i wireless modem
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-05-2010, 21:34
  2. modem
    By eggzy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 21-03-2008, 13:33
  3. Adapter ili modem???
    By Prince of Persia freak in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-02-2007, 01:18
  4. Dsl bezicni modem
    By Zenislav in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-08-2006, 23:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •