Vidi rezultate ankete: Što mislite koliko će Ivanković ostati na klupi Dinama??

Glasači
30. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Do kraja 2006. godine

    2 6,67%
  • Do kraja sezone06/07

    11 36,67%
  • Mjesec dana

    17 56,67%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 45

Tema: Ode nam Kuže!!!

  1. #1
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Ode nam Kuže!!!

    Evo još jedna nogometna tema. Da čujem kaj mislite o "odlasku" Kužea i dovođenje ne toliko iskusnog Ivankovića. Ja mislim da je za odlazak Kužea kriv Mamić i to na veliko,jel ne mislim da je Kuže otišao svojevoljno,kao "neda mi se više bit u Dinamu,ja sam pre dobra za njega".......Ako tema zaslužuje LOCK,dajte al želim čut mišljenja

  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Štala
    Postova
    459
    Možda to ima veze s Bandićevom reformom Dinama
    prestani postat svoje slike, ružan si, shvati to!! "edited by admin"

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    Mamić kriv.ivankovic--jednu sezonu i onda mrš ća

    Od tolikog spominjanja prezimena Kuze mi se ide na wc svki put u zadnje vrijeme.napokon gotovo.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  4. #4
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Jadan je taj naš nogomet. Treba preorati sva igrališta i posaditi krumpir, imali bismo više koristi nego od Dinama i Hajduka.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  5. #5
    Senior Member It lives by night gogs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rudeš_Metropola
    Postova
    598
    Treba sva kućišta i napravit domove za siromašne, imali bi više koristi...

    Ma sve je to Mamić zakuho, sad si je dorufo novu marionetu i nastavit će dovodit metuzaleme iz njegove agencije, prat nam mozak s europskim Dinamom, namještat tekme (navodno je "Šibenik" njegovo sranje, naštimo je se da nađe povod da smjeni Kužea) one budale iz večernjeg su uživali u novcima koje im je davao da pljuju i blate Kužea, a samim tim i Dinamo. Pa ljudi moji di se smjenjuje trener koji je vodeći u prvestvu, ima jedan jedini poraz u skoro sezoni i pol (domaće prvenstvo, naravno) i koji je u ekipi stvorio bar 3 stalna reprezentativca (koji su predobri za svoje godine i koji će u repki ostat još skoro desetljeće...), koji bi napravio i više u Europi da nije moro štrikat po Mamićevom...
    Zato Zdravko Mamić, gonite se ti i tvoje ideje, brat tvoj oronuli prestari, igrači koje dovodiš po svojom maloumom navođenju, svi mediji koji te prate i kojima iskrcavaš novac, svi ljudi u klubu koji slijeđenjem tebe odmažu Klubu i uništavaju Njegov ponos, svi igrači bili Mamićevi ili bilo čiji drugiSkoji za Dinamo nisu ništa dali, a uzeli su i previše i sav ološ koji šteti Zagrebu i Dinamu (a oni će se, vjerujte, odmah prepoznat)

    ...

    A.C.A.B.
    Josip Kuže 6.11.2006: "Svatko ide putem svog života, na rastanku srce kaže: Ja ću se vratiti..." Joža, hvala ti za sve...

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    Mamic je idiot koji ne shvaca da se u nogometu ne moze osvojiti liga prvaka ako si napravio momcad preko noci...ne shvacam zasto je odjebo najboljeg trenera kojeg je Dinamo imao u zadnjih 5 godina...a ta sranja da je Kuze otisao sporazumno neka si Mamic nabije u supak
    The mind is a place of its own.

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Ma sranje. Kuže jedini normalni trener u zadnje wrijeme i sugawi Mamich ga odjebe,,,Selo moje malo
    #paperplatoongoonz

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471
    = Citat = Izvorno postao The_Archangel
    Mamic je idiot koji ne shvaca da se u nogometu ne moze osvojiti liga prvaka ako si napravio momcad preko noci...ne shvacam zasto je odjebo najboljeg trenera kojeg je Dinamo imao u zadnjih 5 godina...a ta sranja da je Kuze otisao sporazumno neka si Mamic nabije u supak
    i da i dinamo uskoro nece biti hrvatski klub neg brazilski kako je krenio taj ludi mamic svaka cast eduardu ali ostali brazilci u klubu su bacen novac a mamic moze europski san objesiti macku o rep jer uvijek zajebe sa normalnim trenerom...

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    [quote=^B4$t4rD^]
    = Citat = Izvorno postao "The_Archangel":1bhcnsf2
    Mamic je idiot koji ne shvaca da se u nogometu ne moze osvojiti liga prvaka ako si napravio momcad preko noci...ne shvacam zasto je odjebo najboljeg trenera kojeg je Dinamo imao u zadnjih 5 godina...a ta sranja da je Kuze otisao sporazumno neka si Mamic nabije u supak
    i da i dinamo uskoro nece biti hrvatski klub neg brazilski kako je krenio taj ludi mamic svaka cast eduardu ali ostali brazilci u klubu su bacen novac a mamic moze europski san objesiti macku o rep jer uvijek zajebe sa normalnim trenerom... [/quote:1bhcnsf2]

    :naughty: I Etto je OK igrač. Eduardo i Etto su wrijedni nowca. Ali ostatak Brazilaca saksa
    #paperplatoongoonz

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Re: Ode nam Kuže!!!

    = Citat = Izvorno postao flander
    Evo još jedna nogometna tema. Da čujem kaj mislite o "odlasku" Kužea i dovođenje ne toliko iskusnog Ivankovića. Ja mislim da je za odlazak Kužea kriv Mamić i to na veliko,jel ne mislim da je Kuže otišao svojevoljno,kao "neda mi se više bit u Dinamu,ja sam pre dobra za njega".......Ako tema zaslužuje LOCK,dajte al želim čut mišljenja

    rvacka liga ko takva zasluzuje jedan fini lock

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas ^B4$t4rD^'s Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .[ Đakovo ].
    Postova
    471

    Re: Ode nam Kuže!!!

    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao flander
    Evo još jedna nogometna tema. Da čujem kaj mislite o "odlasku" Kužea i dovođenje ne toliko iskusnog Ivankovića. Ja mislim da je za odlazak Kužea kriv Mamić i to na veliko,jel ne mislim da je Kuže otišao svojevoljno,kao "neda mi se više bit u Dinamu,ja sam pre dobra za njega".......Ako tema zaslužuje LOCK,dajte al želim čut mišljenja

    rvacka liga ko takva zasluzuje jedan fini lock
    lol mozda i bude lock sta su nest spominjali da udruzimo ligu sa srbima i ostalim susjedima?? bilo je nesto na TV-u ...

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    pa da bude sranja na svakoj drugoj utakmici, neće ići :naughty:

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    jebeš kužea, jebeš dinamo, jebeš hnl

  14. #14
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    tako je

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    jebeš kužea, jebeš dinamo, jebeš hnl
    ma jebi se ti!!!

    = Citat = Izvorno postao JOSIPr
    tako je
    bez objašnjennja ko pičke!!!
    jebeš hrvatski nogomet ali dinamo i kužE
    za swe je kriw mamić!
    koji ti je sada kurac kriw dinamo i kuže!!!

  16. #16
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    = Citat = Izvorno postao JOSIPr
    ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci
    s tim se slažem apsolutno!ali jebeš dinamo,jebeš kuže-a!to su pacijenti!

  18. #18
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Boli me k za kužea i za dinamo i za hnl to sve sranje više ni neznaš koji je klub najbolji...sve postalo jednako...kao odjednom došao neki međimurje u prvu ligi i sada dere i po pet komada...pa di ide taj hnl..
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  19. #19
    Senior Member It lives by night Y0$$1p's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    kutina
    Postova
    706
    pa onda šta očeš misliš da bi kranjčar, modrić i da silva otišli iz dinama da to kužetu nije pasalo

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao NiX4tHeG@M3R
    = Citat = Izvorno postao JOSIPr
    ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci
    s tim se slažem apsolutno!ali jebeš dinamo,jebeš kuže-a!to su pacijenti!
    lol koji klinjo
    voliš dinamo a ne hrv nogomet

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas L3VI4TH's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    416
    Posto sam navijac dinama i skoro sam na svakoj tekmi(domacoj,jer mi se neda na gostovanja) reko bi samo da je hrvatski nogomet jednostavna stvar za shvatit....

    Postoje 4 "jaka" kluba Dinamo,Hajduk i Rijeka,Osijek(makar ni osjek ni rjeka vise nisu nesto ,al dobro )...

    U svakoj generaciji ima jedan jeben igrac iz neke blesave momcadi,koja ga koci u daljnem razvoju njegovih sposobnosti...

    Ima dve opcije...ili da ga odmah prodaju van,ili dode u jedan od 4 navedena kluba,a najcesce je to dinamo koji pobere sve dobre igrace koji se nadu po nekim klubovima i na kraju ode van...
    A opet dinamo,ili hajduk koji oslabe sve te momcadi i pokupuju im igrace,na kraju dodu na to da igraju slabe utakmice i totalno ispadnu iz forme i onda dode vrjeme za europu,jedna jaka utakmica i kraj...

    I to je sve... Nema para za terene,na kraju krajeva nema se para u ovoj drzavi za puno bitnije stvari a kamoli terene,klubovi nisu privatno vlasnistvo nego drzavno,tj. gradsko(uglavnom) i tu se naravno lova krade...

    No isto tako cinjenica je da je i svjetski nogomet u ku...
    Pogledajte samo malo rezultate svjetskog prvenstva,a i probajte se kladit pa ce te vidjet kolke su vam sanse da dobijte kada vam Arsenal izgubi od jednog west hama

    Sto se tice kuza...mislim da je branko ivankovic dobar trener,ali mislim da dinamo nema sanse jos za europu tako da najvise mozemo ocekivati da osvoje prvenstvo...
    "Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove." Albert Einstein

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    dinamo nema šanse sve dok im onaj debil mamić upravlja klubom, toliko para uložit u klub i ništa ne postić SRAMOTA, neki tamo izraelski klub koji je nebrojeno puta jeftiniji od dinama uvali tri komada auxerru a dinamo puši redovito u europi, a tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    dinamo nema šanse sve dok im onaj debil mamić upravlja klubom, toliko para uložit u klub i ništa ne postić SRAMOTA, neki tamo izraelski klub koji je nebrojeno puta jeftiniji od dinama uvali tri komada auxerru a dinamo puši redovito u europi, a tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne
    Svaka cast,vidim da kuzis tematiku.Mamic ce totalno pokopati Dinamo.Gurnuo je svoje prste doslovno u sve.


  24. #24
    Senior Member It lives by night cmeljo22's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    591

    b.b.b.

    hebeš ti to...
    ja kad god odem na utakmicu dinama ja rađe gledam B.B.B. nego utakmicu, najbolji su navijaći, imaju srca i pjevaju cijelu utakmicu e to je smisao hnl....
    I NAPRIJED PLAVI, PJESMA SE ORI....
    Boli me K***C !!11

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    dinamo nema šanse sve dok im onaj debil mamić upravlja klubom, toliko para uložit u klub i ništa ne postić SRAMOTA, neki tamo izraelski klub koji je nebrojeno puta jeftiniji od dinama uvali tri komada auxerru a dinamo puši redovito u europi, a tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne
    ma nije sramota to sto nije postigao nista u europi nego pristup mamicev svemu tome...
    The mind is a place of its own.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "NiX4tHeG@M3R":2o95pvuk
    = Citat = Izvorno postao JOSIPr
    ma daj hrvatski nogomet nikad nece biti bolji nego sto je sad jer cim se pojavi neki bolji igrac ode u strane zemlje npr. kranjčar, uskoro modrić i da silva, srna , olic i ostali hrvatski reprezentivci
    s tim se slažem apsolutno!ali jebeš dinamo,jebeš kuže-a!to su pacijenti!
    lol koji klinjo
    voliš dinamo a ne hrv nogomet [/quote:2o95pvuk]

    da wolim dinamo!

    nisam ja rekao jebeš dinamo bez ikakwog objašnjenja!i ja ti nisiam kilnjo

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    Sa tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne
    da da podsjeti me,za svaki slučaj da ne zaboravim
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    A i bilo je vrijeme da Kuže ode iz Dinama. Izgubio je utakmicu sa Arsenalom i Auxerom, daleko je naš nogomet od europskog. Još da ode onaj kreten od Mamića, onda i nešto bilo od Dinama.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=mrs.croft]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":34d26jxv
    Sa tek ona sramota od hajduka, debrecen i shelbourne
    da da podsjeti me,za svaki slučaj da ne zaboravim[/quote:34d26jxv]

    ispast od amaterskog kluba je big sramota, a tek ćiro s onim majicama "hoćemo liverpool" a oni dobili 8 komada od debrecena
    a ni dinamo nije daleko, ima uvjerljivo najveći budžet u hnl-u a on ga troši na novotny-a (promašena investicija) a tek koliko su samo utrošili u maksimir koji nikad nije izgledao lošije, sad su im i dug oprostili samo se rasipaju s novcem poreznih obveznika. najbolje bi bilo ukinut hnl, samo nas sramote naši klubovi gdje god dođu, ili jadno igraju ili navijači rade nerede, jedino se možemo ponosit reprezentacijom

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Utore Donje
    Postova
    961
    Hajduk 100% dobar.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •