Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 65

Tema: Razbijena tastatura - aka Fifa 99

  1. #31
    Member Plants Vs Zombies Ave Centurion's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Grebza
    Postova
    52
    Nije tasta ali je mis i nisam ja nego frend. To je bilo jos bilo u srednjoj i tako igro se Risk2 na kompu i napada iz sjeverne afrike > Egipat sa nekih 25 na 4 ili 5 bataljuna. I normalno sve spusio i samo hebem ti tog i tog i opa ode mis u zid i naravno u komade.
    '' I Am Become Death, Destroyer Of Worlds''

    I Deus I

  2. #32
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    daj ne seri, kod mene je jedan lik popizdil i uzel svoj bezicni mis, izasel na balkon i bacil ga negdje na parkiraliste na neki auto, to je bilo glupo za vidjet ;;D

    pogotovo kaj su u to doba bezicni bili 200kn a punjive baterije 100kn komad ;;DDD
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  3. #33
    Senior Member Lord of The Fleas RETROVIRUS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    SOLAR SYSTEM
    Postova
    358
    -punjive - LOL
    ˇResponcibilty is the result of Greatnessˇ

  4. #34
    = Citat = Izvorno postao v4MP1r3
    daj ne seri, kod mene je jedan lik popizdil i uzel svoj bezicni mis, izasel na balkon i bacil ga negdje na parkiraliste na neki auto, to je bilo glupo za vidjet ;;D

    pogotovo kaj su u to doba bezicni bili 200kn a punjive baterije 100kn komad ;;DDD

    reci svom prijatelju da mu je goGAMERo rekao da je jako pametno postupio! očito mu nije išao CS

  5. #35
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pred kompom
    Postova
    15
    Pa ljudi moji kaj je vama svi tu nekaj razbijate! em tipkovnice pa štakore, monitore! pa ak još niste skužili komp služi za sve samo ne za razvaljivanje periferije, a ak vec nekaj morate i razbit onda kupite boksačku vreću pa udarajto do milje volje!!

    A uvjek možete namlatit buraza ili sestru ak su vam u blizini!
    To ja prakticiram i mogu reč da pomaže!
    Bar su mi tipkovnica i miš čitavi!

  6. #36
    Junior Member Plants Vs Zombies dave's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    za kantom
    Postova
    24
    meni je zbog ice towera nestao s tipkovnice SPACE .
    kužiš ja dođem do 450 skaline i planiram srušit rekord kad odjednom mi padne u provaliju i tad mi je tipkovnica ostala bez jedne tipke
    dave

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    FIFA

    Kako ta FIFA zna naživcirati..... Pogotova kada igram sa prijateljem onda on igra na tipkovnici a ja sa yojstickom je je tipkovnica nešto skuplja a yojstic poprilično jeftiniji. Ćim dobijem gol odvalim ga od pod a ponekad i od strop ali sada ga više nemam jer kada su riknile dvije tipke odma fuuuu i kroz prozor. Ali nije mi žao jer i tak je dosadilo igrati sa prijateljima uvijek pobjedim a oni se ne usude donijesti svoj yojstic... Hebga
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Pa ljudi moji kaj je vama svi tu nekaj razbijate! em tipkovnice pa štakore, monitore! pa ak još niste skužili komp služi za sve samo ne za razvaljivanje periferije, a ak vec nekaj morate i razbit onda kupite boksačku vreću pa udarajto do milje volje!!

    A uvjek možete namlatit buraza ili sestru ak su vam u blizini!
    To ja prakticiram i mogu reč da pomaže!
    Bar su mi tipkovnica i miš čitavi!

    Ma brata tučem prije kompa a komp kada igram a najviše volim udariti monitor šakom pa sa desne strane jer se tu najviše čuje, preporućam ti da gađaš zvučnike sa štakorom pogotovo ako nisu blizu tebe a ako jesu jednostavno ih odvali rukom.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  9. #39
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054
    tipkovnicu razbijam samo na sportskim igarama
    kontrole me j*bu

  10. #40
    Ma ja nikad nisam ništa razbio, treba se smiriti i pokušati ponovno, ali zato ako me neka misija . . .ne uspiju iz 3 puta, e onda počinjem psovati, vjerujte mi, JEFTINIJE JE!

  11. #41
    Junior Member Plants Vs Zombies SoulRox's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24

    Re: Razbijena tastatura - aka Fifa 99

    = Citat = Izvorno postao firedule
    Dodjem ja kod frenda...nedostaje mu nekoliko tipki na tastaturi.
    FD: Boki, reci sta je bilo?
    Boki: Ma nista nista...
    Neda meni vrag mira...vidim covjeku fali shift, sve zivo...nema sanse da nesto vise radi na tom kibordu. Reko pa sto je bilo?
    Boki: Ma malo sam igrao Fifu.
    FD: I sta je bilo?
    Boki: Ma Carlos mi dao gol u 90 sa 30 metara...pa sam lijepo ugasio komp, iscupao tastaturu, izasao van i u vanjski rub kuce (takozvani cosak ) mlatio tastaturom od muke.

    FD: A jesi majstor
    S
    Every man has to find his own destiny
    Just follow your heart and just let it be
    I believe in myself to infinity

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma ja nikad nisam ništa razbio, treba se smiriti i pokušati ponovno, ali zato ako me neka misija . . .ne uspiju iz 3 puta, e onda počinjem psovati, vjerujte mi, JEFTINIJE JE!
    ja isto kada počnem psovati"ma jebo ti bog developeru jedan šta praviš take igre" i taka sranja izvičem se iako znam nekada razbiti koju tastaturu zvučnik

  13. #43
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Hehe, ja sm jednom razbio tastaturu tako da sam sjeo na nju! Igro sam RollerCoaster Tycoon i nisam mogo preć jednu stazu. I sad ja pitam S4MUR41-ja za pomoć i kaže on meni: "sjedni se na nju i otvorit će se sve!! Tako je bar meni uspjelo!!". I kaj ćete, još sam bio mlad (brijem da je to bilo pred nekih 4 il 5 godina), pa sam se sjeo na nju i razbio je
    A i nedavno sam isćupao SPACE jer nije htio skakat lik u Far Cry-u

  14. #44
    Junior Member Plants Vs Zombies MASTER OF DISASTER's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    22
    JA SAM SVOJU TIPKOVNICU POKIDO NAKON EVROVIZIJE!
    OSIJEK NEPOKOREN GRAD!

  15. #45
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Najljepše je šakom u monitor ili mišem u ormar. Makar monitor štedim koliko mogu... Tipkownicu imam neku socijalnu pa me nije strah nabit!!!
    #paperplatoongoonz

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma ja nikad nisam ništa razbio, treba se smiriti i pokušati ponovno, ali zato ako me neka misija . . .ne uspiju iz 3 puta, e onda počinjem psovati, vjerujte mi, JEFTINIJE JE!
    Psovanje je obvezno kod mene dok igram ali kad popizdim ugasim komp i odem van nabijat loptu(ako vrijeme dopušta!

  17. #47
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Ovo kaj je frend napravil ja brijem nije apsolutno niko. Lik je imo u sve do 5. mjeseca ove godine P1 133mhz... i igramo mi kod njega tetris i komp mu se zamrzne, taman kad je bio pri obaranju rekorda i lik popizdi, uzme stolac i baci ga u monitor, uzme kućište i ode do pruge i stavi PC na prugu i čeko da dođe vlak, sad ima još sam floppy od tog PC-ja. No baš ga je bilo briga kad je za tjedan dana svejedno trebo dobit novi komp.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  18. #48
    Member Plants Vs Zombies Freerider_031's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    50
    imo sam kinezliju od misa (kuglica ftw) koja je imala bliski susret trece vrste s bejzbolkom pa onda s dnom rijeke
    maj lvl 89 tauren paladin ovna i kozi

  19. #49
    Zrtve mojeg i burazovog igranja PES 2008 su (zasad) samo jedna tipkovnica(koja jos uvijek radi, ali nakon mog popravka i malo super ljepila) i joystick koji nema jedne one gljive na njemu i malo je sljepljen selotejpom...

  20. #50
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    Najljepše je šakom u monitor ili mišem u ormar. Makar monitor štedim koliko mogu... Tipkownicu imam neku socijalnu pa me nije strah nabit!!!

    ako imas kvalitetan monitor nemoras se suzdrzavat, po osobnom iskustvu ako iams srece par dana ce te polit jebacki ruka a ako nemas onda imas lom par koscica te odmor od misa na par dana



    moje osobno iskustvo je da mi je tiphovnica odahnula usred war-a te da sam ju sikno kroz prozor te isao kod susjeda posudit tipkalo a sada uvijek imam rezervu u ladici

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    kak moze odjednom otkazat?
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  22. #52
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894
    = Citat = Izvorno postao cropir
    kak moze odjednom otkazat?
    neznam a ni ne zanima me vise, samo je od jednom prestala svijetlit i reagirat na sve sto sam radio, ja restarto komp i ona nista jos uvijek pa sam ju sikno

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636
    = Citat = Izvorno postao grizli
    = Citat = Izvorno postao cropir
    kak moze odjednom otkazat?
    neznam a ni ne zanima me vise, samo je od jednom prestala svijetlit i reagirat na sve sto sam radio, ja restarto komp i ona nista jos uvijek pa sam ju sikno
    Pa kakav je to onda bio konjski udarac da je odmah prestala radit

  24. #54
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    38
    Ja sam jednom bio na lan partyju kod frenda i bilo nas negdje 10-ak.. deremo svi CoD i vec se blizi jutro, a mojem kolegi kod kojeg se party i odvijao nikako da krene.. jadan stalno zadnji... Odjednom se digne, iscupa tastaturu, s njom pod ruku i pravac van na dvoriste... Mi cjela ekipa onak ostanemo.. wtf? kud ce on?.. i krenemo polako za njim... Covjek je stavio tastaturu na panj, uzeo sjekiru u svoje kršne ručice i počeo divljacki vristati i udarati... ..prvo je tuko tupim djelom, a onda je okrenuo i ostar dio da zavrsi poso... Nas 9 ostalih smrtnika je primjetilo da od zrtve nije puno ostalo.. a kolega se je samo okrenuo i mirno rekao, decki ajmo unutra, meni je hladno... ... za 5 minuta je vec dosao sa novom koju je drmnuo sa sestrinog kompa... legenda!
    VOLIM BRZE KOMPJUTERE, BRZE AUTE I BRZ... OVAJ LIJEPE ŽENE.

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    = Citat = Izvorno postao Pikky
    Ja sam jednom bio na lan partyju kod frenda i bilo nas negdje 10-ak.. deremo svi CoD i vec se blizi jutro, a mojem kolegi kod kojeg se party i odvijao nikako da krene.. jadan stalno zadnji... Odjednom se digne, iscupa tastaturu, s njom pod ruku i pravac van na dvoriste... Mi cjela ekipa onak ostanemo.. wtf? kud ce on?.. i krenemo polako za njim... Covjek je stavio tastaturu na panj, uzeo sjekiru u svoje kršne ručice i počeo divljacki vristati i udarati... ..prvo je tuko tupim djelom, a onda je okrenuo i ostar dio da zavrsi poso... Nas 9 ostalih smrtnika je primjetilo da od zrtve nije puno ostalo.. a kolega se je samo okrenuo i mirno rekao, decki ajmo unutra, meni je hladno... ... za 5 minuta je vec dosao sa novom koju je drmnuo sa sestrinog kompa... legenda!
    jebate retaj.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  26. #56
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mordor(Minas Morgul)
    Postova
    633

    Re: Razbijena tastatura - aka Fifa 99

    = Citat = Izvorno postao firedule
    Dodjem ja kod frenda...nedostaje mu nekoliko tipki na tastaturi.
    FD: Boki, reci sta je bilo?
    Boki: Ma nista nista...
    Neda meni vrag mira...vidim covjeku fali shift, sve zivo...nema sanse da nesto vise radi na tom kibordu. Reko pa sto je bilo?
    Boki: Ma malo sam igrao Fifu.
    FD: I sta je bilo?
    Boki: Ma Carlos mi dao gol u 90 sa 30 metara...pa sam lijepo ugasio komp, iscupao tastaturu, izasao van i u vanjski rub kuce (takozvani cosak ) mlatio tastaturom od muke.

    FD: A jesi majstor
    dobar je




    Moj blog o LOTR-u:
    http://j-r-r-tolkien.blog.hr/

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Razbijena tastatura - aka Fifa 99

    kolko sam ja puta udario svoju tipkovnicu koju sam kupio 1999 i nije nijedna tipka ispala osim sto se lijeva tipka malo klima
    My life for Aiur!

  28. #58
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Razbijena tastatura - aka Fifa 99

    vi ste svi luđaci

    sad vidim da ona emisija Provjereno ipak ima nekog smisla :/

  29. #59

    Re:

    = Citat = Izvorno postao snake_byte
    nije to nista,ja sam ubio i misa i tipkovnicu i "načeo" monitor.naravno igrao sam dragu mi Mafiu i to onu utrku.i dan danas mi fali ćošak plastike na monitoru al bitno da radi...
    jao ona trka na retardiranim vozilima nikad je nisam uspio prec pa mi je brat moro

  30. #60
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    53

    Re: Razbijena tastatura - aka Fifa 99

    aa..lol...nikad nisam imo nikakvih problema s divljanjem..samo što jako psujem...ali ima i nekih ljudi u mojoj obitelji,..xDD lupa po tipkovnici...jer ga skine sa snipom..u cod-u--xDD i to 6 puta zaredom..haha...na istom mjestu..pa je ljepo uzeo tipkovnicu i tkz. Brener....i svu je spalio..i pretvorio ju je u ravnu plohu..xDDD

Slične teme

  1. Fifa 10
    By Mirko L in forum Gaming općenito
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 22-08-2010, 17:36
  2. Fifa 08 xD
    By croking1994 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-07-2010, 08:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •