Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Dragonforce

  1. #1
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623

    Dragonforce

    Evo ja sam ih otkrio tek danas.Mogu reć da su zbilja odlični.

    Pogledajte i poslušajte pa recite svoja mišljenja...

    p7_JafYlMY8
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  2. #2
    *cough* cheesy metal *cough*

  3. #3
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  4. #4
    = Citat = Izvorno postao Asai
    A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.
    istina, ali naginji u speed, tj. pokušavaju imati previše texta u premalo vremena.

  5. #5
    Guest
    Dobri su, i ništa više.

  6. #6

  7. #7
    slusao sam ih jedno vrijeme. Nisu losi. Ako te zanimaju nadji si jos stvar Valley of the damned i Heart of Dragon.

  8. #8
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Asai
    A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.
    istina, ali naginji u speed, tj. pokušavaju imati previše texta u premalo vremena.
    Uh,meni je to do jaja,,ja inače vozim motor,odnosno vozio sam dok ga nisam skurio,tako da sam ljubitelj svega što je jaaako brzo. Muzika nije iznimka.
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao Asai
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Asai
    A jbg,meni su sasvim ok...dobre melodije imaju.
    istina, ali naginji u speed, tj. pokušavaju imati previše texta u premalo vremena.
    Uh,meni je to do jaja,,ja inače vozim motor,odnosno vozio sam dok ga nisam skurio,tako da sam ljubitelj svega što je jaaako brzo. Muzika nije iznimka.
    hehe Pa što nisi na speed metalu onda?

  10. #10
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Iskreno da ti kažem jednu stvar.Ja slušam metal od 4. osnovne ali nikad nisam posebno naginjao niti jednoj podvrsti metala,ruku na yaya nikad mi to nije bilo ni previše jasno i ne volim te podjele ono tipa speed,death,black itd.

    Ja slušam sve što je žestoko i melodično,još ako ima lyricse dobre,onda je jackpot.

    In Flamesi su mi nekako najdraži,no kao i većina novopečenih "metalaca" počeo sam s Metallicom,prva pjesma koju sam čuo bila je "Memory Remains".A Iron Maiden nikad nisam volio. I eto me tako sada na Dragonforceu...jako pomalo idem naprijed sa novim bendovima,jer kad otkrijem jedan,moram ga detaljno secirat,ne detalje o bendu itd. to je za fejkere,već samu glazbu.
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Asai
    Iskreno da ti kažem jednu stvar.Ja slušam metal od 4. osnovne ali nikad nisam posebno naginjao niti jednoj podvrsti metala,ruku na yaya nikad mi to nije bilo ni previše jasno i ne volim te podjele ono tipa speed,death,black itd.

    Ja slušam sve što je žestoko i melodično,još ako ima lyricse dobre,onda je jackpot.

    In Flamesi su mi nekako najdraži,no kao i većina novopečenih "metalaca" počeo sam s Metallicom,prva pjesma koju sam čuo bila je "Memory Remains".A Iron Maiden nikad nisam volio. I eto me tako sada na Dragonforceu...jako pomalo idem naprijed sa novim bendovima,jer kad otkrijem jedan,moram ga detaljno secirat,ne detalje o bendu itd. to je za fejkere,već samu glazbu.
    Meni osobno ne paše brzi, a ova podjela mi omogućuje da lakše kategoriziam... ono like-don't like.


    btw. jesi čuo Blind Guardian? Prva 2 albuma su prilično žestoka.

  12. #12
    Ma zakon su! Donosioci novog žanra - EXTREME POWER METAL

    Evo moje recenzije posljednjeg albuma Inhuman Rampage - http://lnl.com.hr/view/390/


    ROCK ON!

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    btw. jesi čuo Blind Guardian? Prva 2 albuma su prilično žestoka.
    Blind Guardian pwnz arse... Iako mi se od njih više sviđaju melodičnije pjesme. Nightfall in Middle Earth mi je tako dobar album...

  14. #14
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Blind Guardian mi ima par dobrih pjesama...
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  15. #15
    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":35qfn9px
    btw. jesi čuo Blind Guardian? Prva 2 albuma su prilično žestoka.
    Blind Guardian pwnz arse... Iako mi se od njih više sviđaju melodičnije pjesme. Nightfall in Middle Earth mi je tako dobar album...[/quote:35qfn9px]

    Aye. Ovaj zadnji, Twist in the Myth, ima nekoliko odličnih komada.

  16. #16
    previse syntha i preseravanja na gitari.ne volim bas takav power :naughty:

  17. #17
    Guest
    Da, gitara me fkt zivcira, lik ok svira, ali ono..ali odlicni su, keep up!

  18. #18
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Nije loše, dobra glazba, ali pjevać nije Bog zna što..

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •