Stranica 2 od 22 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 631

Tema: Bioshock

  1. #31
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    da ali u ovom traileru kad dode do malo vise akcije igra znatno usporava na nekih 15FPS
    a jebiga. treba nanisanit gamepadom
    Baš dok nadrmaš taj analog na protivnika već doručkuješ u paklu.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Znači još jedna igra je uništena radi konzola

  3. #33
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Nemojmo naglo zaključivati.Ali da...jest.
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    gledo sam trejler i sve super bla bla,ali jedna stvar mi upala u oči, tip hoda jako sporo a kad uključi speed boost,kreće se kao da normalno trči...wtf ??

    sta ne moze trčat normalno ko u svim pucačinama ili šta? demet
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    igra je napravljena da bude na svoj nacin realisticna...mislim nemjte se smijat al kuzite na kaj mislim...
    alo?

  6. #36
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ma kuzim iako je smješno s obzirom o čemu se radi u igru..da ne spominjem one male curice i šta rade.

    moze bit da to samo u trejleru covjek nije htio potrčat.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Znači još jedna igra je uništena radi konzola
    Ma neee igra je rađena za pc ovo je prava igra za tu platformu, nego mi samo govorimo kako izgleda na X306.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Neznam za koju je platforumu originalno rađena, ali se nadam da je neće iskasapit radi konzola.
    No ja uopće nisam siguran koliko će Bio-shock biti dobar jer iskreno na onom traileru sa PCPlay DVD-a nije prikazao ništa posebno dobro dapače ako su im ono vrhunci igre ona će biti teško sranje.
    Hvale se nekakvom nelinearnošću a ono što su prikazali je viđeno u dosad jedno 100 igara(što u FPS što u drugim žanrovima), takozvane "genetske mutacije" su ništa drugo nego drugačija interpretacije "sile" u SW serijalima ili magije u 99% RPG-ova, neprijatelji već viđeni čak nemaštoviti u usporedbi ne nekim drugim igrama.
    No opet možda se ja varam pa igra ispadne odlična ali bumo vidili...

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    = Citat = Izvorno postao Glass
    Neznam za koju je platforumu originalno rađena, ali se nadam da je neće iskasapit radi konzola.
    No ja uopće nisam siguran koliko će Bio-shock biti dobar jer iskreno na onom traileru sa PCPlay DVD-a nije prikazao ništa posebno dobro dapače ako su im ono vrhunci igre ona će biti teško sranje.
    Hvale se nekakvom nelinearnošću a ono što su prikazali je viđeno u dosad jedno 100 igara(što u FPS što u drugim žanrovima), takozvane "genetske mutacije" su ništa drugo nego drugačija interpretacije "sile" u SW serijalima ili magije u 99% RPG-ova, neprijatelji već viđeni čak nemaštoviti u usporedbi ne nekim drugim igrama.
    No opet možda se ja varam pa igra ispadne odlična ali bumo vidili...
    da istina one zene s kljovama umjesto ruku kao da su ukradene iz Suferinga i onda lik kaze da svaki neprijatelj ima svoju osobnost onda ga u cjelom traileru napadaju jedne te iste zene s kljovama,neznam zasto ali nekako mi se cini da ova igra nece bas najbolje zavrsit
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Nakon gledanja trailera, neke stvari me kopkaju:

    Svi NPC likovi koriste iste modele. Nisam vidio nikakve varijacije, niti u samoj konstrukciji modela, niti u teksturama. Taj rapture mora da je bio grad klonova.

    Adam. Nesto sasvim novo, u teoriji, a zapravo samo jedna od verzija "mane". Ako je organska tvar, zasto uz koristenje idu animacije mahanja rukom, kao da player baca magiju? Zasto ne ubrizgavanje injekcijom kao u prvom traileru (uvodna animacija). I na koju je to foru moguce organsku tvar koristiti kod baratanja s elektronikom?

    Pojava djeteta u igri u kojoj je moguce sve ubiti. Sto mislite zasto nema djece u GTA serijalu ili Morrowindu? Mogli su smisliti drugaciji "little sister" NPC.

    I zadnje, "sloboda kretanja" je relativan pojam u podvodnom zatvoru.
    there is no god to punish us

  11. #41
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Ne znam, meni je setting fenomenalan u igri.
    Nije baš da u svakoj igri dobijete vintage podvodni kompleks. Osjećaj izoliranosti i klaustrofobije je savršeno pogođen.
    Nadam se da će developeri biti dovoljno pametni pa kao soundtrack stave tek povremeni jazz, blues, malo šansona tipa Edith Piaf i stuff, ukomponiran s šumovima i prekidima trake. Techno i ostala klasična FPS glazba totalno bi uništili ugođaj.
    A šta se tiče NPC-ova i sličnosti, čini mi se tatice i sestre jesu klonovi, zamišljeni da održavaju utočište savršenim.

  12. #42
    ala ovih likova, igra još nije ni blizu gotova, u stadiju je izrade, ko zna šta će oni još nadodat ili prominit u konačnosti.
    abd btw, niko vas ne tira da dirate big daddy-a ili seku mu

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Ne znam, meni je setting fenomenalan u igri.
    Slazem se. Ali me zanima kako ce to funkcionirati u samoj igri. Najvise kako su prostorije povezane. Koliko se vidi iz animacije, Rapture je pravi grad, sa zgradama, a ne samo neka podvodna jazbina.

    Nije baš da u svakoj igri dobijete vintage podvodni kompleks. Osjećaj izoliranosti i klaustrofobije je savršeno pogođen.
    E ovo cemo vidjeti kad igra izadje.

    Nadam se da će developeri biti dovoljno pametni pa kao soundtrack stave tek povremeni jazz, blues, malo šansona tipa Edith Piaf i stuff, ukomponiran s šumovima i prekidima trake. Techno i ostala klasična FPS glazba totalno bi uništili ugođaj.
    Slazem se, i imamo srece jer ce tako i biti. Samo soundtrack nece svirati non-stop, nego samo kad, recimo, udjes u bar u kojem jukebox svira.

    A šta se tiče NPC-ova i sličnosti, čini mi se tatice i sestre jesu klonovi, zamišljeni da održavaju utočište savršenim.
    Oni mozda jesu, ali sto je sa ostalim likovima? One zene na nozevima (ne sjecam se imena) su navodno stanovnici Rapturea nakon zloupotrebe Adama. Nije mi jasno zasto su sve u identicnim haljinama i identicnog izgleda.

    niko vas ne tira da dirate big daddy-a ili seku mu
    Da, ali je sama opcija ubijanja djevojcice u igri otvorena. I to djevojcice koja djeluje stvarno a ne nekog polu-demona, polu-robota.
    there is no god to punish us

  14. #44
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Oni mozda jesu, ali sto je sa ostalim likovima? One zene na nozevima (ne sjecam se imena) su navodno stanovnici Rapturea nakon zloupotrebe Adama. Nije mi jasno zasto su sve u identicnim haljinama i identicnog izgleda.
    a bokte, slažem se u svemu osim u ovom, znaš ti kolko bi to bilo posla? Mogo si pitat zašt su ljudi u GTA slični i imaju istu odjeću

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    a bokte, slažem se u svemu osim u ovom, znaš ti kolko bi to bilo posla? Mogo si pitat zašt su ljudi u GTA slični i imaju istu odjeću
    Ti nisi igrao morrowind? Uostalom, jako male varijacije (boja haljine, tekstura lica, npr.) bi napravile veliku razliku. A za ekipu koja je unajmila poseban tim samo za efekte vode u igri to ne bi smio biti problem.
    Uostalom, vidjet cemo koliko ce biti vrsta neprijatelja u samoj igri.

    ali su barem mogli različite otiske prstiju napraviti
    Urnebesno.
    there is no god to punish us

  16. #46
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Ti nisi igrao morrowind? Uostalom, jako male varijacije (boja haljine, tekstura lica, npr.) bi napravile veliku razliku. A za ekipu koja je unajmila poseban tim samo za efekte vode u igri to ne bi smio biti problem.
    Uostalom, vidjet cemo koliko ce biti vrsta neprijatelja u samoj igri.
    Jesam igro Morrowind, al ovo je cjepidlačenje da boli, jes ti u Morrowindu vidio cliff racere s različitim facom i duljinom kljuna? Jedno su NPC-jevi a jedno neprijatelji i još jedna stvar Morrowind je imo mogučnost kreacije lika pa im vjerojatno nije bio problem napravit neki podprogram da im random izbavi nevažne NPC-jeve

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  17. #47
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ajmo malo o Big Daddy i Little Sister.

    Nekako mi se čine za********..Izgleda da će biti puno posla s njima..Šta vi mislite??
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  18. #48
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ne diraj ih i neće te dirati
    To i ja mislim ali ja ču nagurati tu djevojčici u njegovo ronilačko odijelo i rasut ih rocket luncherom.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Jesam igro Morrowind, al ovo je cjepidlačenje da boli, jes ti u Morrowindu vidio cliff racere s različitim facom i duljinom kljuna? Jedno su NPC-jevi a jedno neprijatelji i još jedna stvar Morrowind je imo mogučnost kreacije lika pa im vjerojatno nije bio problem napravit neki podprogram da im random izbavi nevažne NPC-jeve
    Pa da, ali Cliff Raceri su obicne pticurine. Vrlo vjerojatno kad vidis dvije iste vrste, neces ih tako lako razlikovati. Govorim o ovim "ljudskijim" likovima. I rekao, sam, samo manje varijacije u teksturama, nije potrebno cijeli model redizajnirati za svakog lika. Za tim koji je napravio onakvu grafiku (i hvali se sa dosad nevidjenim FPS-om) to ne bi smio biti problem.

    Ali jos velim, ovisi i o broju likova u igri. U previewu su pokazane samo 3 vrste, pa upada u oci.
    there is no god to punish us

  20. #50
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    zanimljiva ideja, a što ako čuješ ŠKLJOC! i utvrdiš da nema raketa?
    Utopit ću ih. LOL (znam da si stalno pod vodom)..hm...pa...hm.......CHEAT!!---Ovo je bila shala inače I hate cheats prije bi obavio suicide nego ih iskoristio. npr.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  21. #51
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    zanimljiva ideja, a što ako čuješ ŠKLJOC! i utvrdiš da nema raketa?
    E, onda si u banani.

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Razbijes prozor i otplivas na povrsinu.
    there is no god to punish us

  23. #53
    Aha, a jel se zna možda kakva će mi mashina trebat da ja to pokrenem?

  24. #54
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Aha, a jel se zna možda kakva će mi mashina trebat da ja to pokrenem?
    Nezna se još ali pošto je unreal engine 3 i izlazi next year računaj na UT2k7.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    po viđenom, nešto gadno
    Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.

  26. #56
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    po viđenom, nešto gadno
    Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.
    Probaj s naočalama! (shala)
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    po viđenom, nešto gadno
    Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.
    kad je lik u traileru ispucao 3metka ovaj trailer ne prezentira moč engena vec samu mehaniku i pricu u igri
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao zoki
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    po viđenom, nešto gadno
    Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.
    Probaj s naočalama! (shala)
    Meni se čini da igra ima onako grafiku malo iznad prosjeka ali budući da neoptimiziranost trademark konverzija očekujem exstremne zahtjeve.

  29. #59
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao zoki
    = Citat = Izvorno postao Glass
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    po viđenom, nešto gadno
    Pa ja i nisam dobio dojam da igra ima nekakvu spektakularnu grafiku.
    Probaj s naočalama! (shala)
    Meni se čini da igra ima onako grafiku malo iznad prosjeka ali budući da neoptimiziranost trademark konverzija očekujem exstremne zahtjeve.
    true
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  30. #60
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    a jeste party pooperi, ja baš očekujem da ču je vrtit na 1600*1200 sve na max sa Ati Radeon 9250 i proc od 1Ghz sa 256 Mb memorije

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Slične teme

  1. Bioshock 2
    By Tsumetai Ryujin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 162
    Posljednji post: 16-04-2011, 20:11
  2. Bioshock
    By wildje in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-02-2010, 23:47
  3. Bioshock 2
    By W3DR4N in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 26-02-2010, 18:27
  4. Bioshock 2
    By Snake shit in forum Gaming općenito
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-03-2008, 16:28
  5. Bioshock
    By Snake shit in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 28-02-2008, 18:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •