Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 69

Tema: ANOTHER n00b IS BORN----KVEŠČNS, KVEŠČNS....

  1. #31
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    evo mene s wowom u rukama, instalacija polako napreduje, pa onda skidanje patcheva koja 2 sata...danas sam bio velikodušan, čak sam i frendu kupio jedan primjerak wowa sad će mi bit dužan do kraja svoje smrti

    još nisam odlučio na koji ću server.

    već sam opsjednut i vidim se za koji mjesec bez ijednog frenda, blijed u licu, sjedim za kompom u zamračenoj sobi igram wow.

    pozz.

  2. #32
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629
    server je tvoj odbir

    mogo bi KorGall za hravatske guildove (horda)
    il doci kod mene na darkspear (alliance)

    ili nest deseto odabir je tvoj

  3. #33
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Ragnaros fala Bogu Horda

  4. #34
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    ja sam kupio wow, ali moram nešto sačekati do 12 mjeseca zbog osobnih razloga... i onda ću igrati sa NE druidom, uzeti ću Balance i Restoration samo ne znam u kojem omjeru.
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  5. #35
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    i ja sam počeo s NE druidom

  6. #36

  7. #37
    Guest
    ffs zakaj čovjeku savjetujete stare servere...pa da se sj**** masovno?
    odi fino na Alonsus,najnoviji server i tamo ekipa nije uigrana..a kaj se tiče agrammara i kor'galla tamo nečeš nać guildu pa da si neznam šta..previše je high levela---nikad nečeš naći grupe,igrat češ sam jer više niko nije low lvl.,dopizdit če ti i ot je to u biti....
    na Alonsusu ima dosta kroata (buraz mi tam igra) tak da češ i tam imat domače ekipe--GL

  8. #38
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    ja sam na spinebreakeru. pvp rulez.
    lvl 10, i druid je jako dobra klasa.

  9. #39
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    prestani sa smajlićima.... predmislio sam se fearrles i balance ću koristiti(samo da objavim )
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  10. #40
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2006
    Postova
    325
    igraj malo po malo dok nevidis koji su ti likovi dobri

  11. #41
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    19
    = Citat = Izvorno postao unknown
    prestani sa smajlićima.... predmislio sam se fearrles i balance ću koristiti(samo da objavim )
    Koristit ces Fearless Balance? oO Neki posebni talenti u tebe.
    Nema tog priesta il warlocka sto ce tebe fearat!

  12. #42
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    fearless? wtf? na feral mislis? ja koristim feral i restoration.

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Gle ko oče doć na korgall od ovdje prisutnih ja im preporučam da ne dodju.ZAŠTO? zato što je korgall več iznimno star server i nećete moć lagano nać grupe za low lvl instance i kad dodjete na 60 nećete nač dobru guildu jer sve guilde kojima dobro ide trebaju uglavnom T2 ili T1 opermljene ljude.Tako da vam savjetujem da idete na neki mlađi server di su ljudi tek počeli igrat.Tamo ćete nać i guildu i grupe a ko zna mozda vi baš naletite na neku glupu guildu koja če nakon nekog vremena postat jebački dobra.To se npr. meni dogodilo dok sam počeo igrat suza-u-oku je bila guilda koja nije nigdje išla bila je ko sad kamikaze zg ili banda zlih bureka(samo za one koji su več na korgallu vidli te guilde i znaju kakve su).A sad suza je jedna od boljih guilda na serveru i ponosan sam šta sam u njoj.Eto sad si vi početnici razmislite.Da ako vam je do hrvata odite na neki mladi server di se hrvati okupljaju raspitajte se malo.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  14. #44
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    jel mi moze neko rec ak zna jel su Spinebreaker i Ravenholdt stari ili noviji serveri?

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    Jel meni tko može reći jel mi je bolje početi na pve ili na pvp serverima?
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  16. #46
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    ovisi jel preferiras fajt s ostalim igračima ili samo s NPC kričrima.
    ja sam poceo na RP serveru i ekipa normalna tam, a svi kažu da idioti tam igraju, jer se ufuraju u te svoje likove itd.

  17. #47
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Waylon
    ovisi jel preferiras fajt s ostalim igračima ili samo s NPC kričrima.
    ja sam poceo na RP serveru i ekipa normalna tam, a svi kažu da idioti tam igraju, jer se ufuraju u te svoje likove itd.


    ma pusti priče,igraj di te volja,tvoji su novci i tvoje je vrijeme

  18. #48
    Senior Member Ninja hurdle dex's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    underworld
    Postova
    777
    ma ja mislim da pvp serveri rulaju...
    ja sam odlucio da necu igrat wow dok neizade BC... i taman tad negdje dode ADSL i ja sam car... i jos kad se otvore neki novi serveri... i kad se hrvati dogovore na koji ce vecina njih ic.. i to ti je to...

  19. #49
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    i meni su najbolji pvp serveri. ali sam kažem da RP serveri zapravo nisu ni toliko losi. jedino jos ne kuzim pve iliti normal servere i kak to djeluje.

  20. #50
    pve 100 puta bolji ako zelis lvlirati i zabavljat se, jer na pvp te gankaju danonocno nemos lvlirat nit da si neznam kaj.. pogotovo dok si u fajtu s nekom mobovima vec a mage ti odiza pocne lupat pyrobalke i neznam kaj sve ne a da nisi nit skuzil


    Eonar
    Deltakiller ---> Level 60 Human Warrior

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    čim dođe novi server ja idem na njega

  22. #52
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    e ovako:

    u zadnje vrijeme mi je wow počeo pretjerano laggati, svako malo, čim se približim monsteru i kad sam solo, počne brejkat, a da ne govorim o slučajevima kad sam u partyju. često me zna disconnectat sa servera, zbog laggova.

    instance mogu prekrižit.

    latency mi je nizak, 125-150ms
    od konfiguracije imam sve preporučeno osim RAMA, tj. imam 512mb
    veza na net mi je ADSL

    koji bi mogo bit razlog i jel ima ko slične probleme?

  23. #53
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Waylon
    e ovako:

    u zadnje vrijeme mi je wow počeo pretjerano laggati, svako malo, čim se približim monsteru i kad sam solo, počne brejkat, a da ne govorim o slučajevima kad sam u partyju. često me zna disconnectat sa servera, zbog laggova.

    instance mogu prekrižit.

    latency mi je nizak, 125-150ms
    od konfiguracije imam sve preporučeno osim RAMA, tj. imam 512mb
    veza na net mi je ADSL

    koji bi mogo bit razlog i jel ima ko slične probleme?





    nije ti problem u kompu ni u vezi,to ti tamo njihovi serveri seru,ja sam prije igro WoW na Radeonki 9000 64MB i 512 rama i nije niš štekalo,doro nije išlo bajno ali latency je bil normalan 50-80
    Tak da ne brini brigu,jučer je isto bilo laga,180-200 kad sam bio u AV i ako čitaš CHAt Chanelle vidit češ da nisi jedini koji ima te pobleme

  24. #54
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Problem je u novom patchu, i ima full jednostavno rješenje.

    http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=2131
    42

  25. #55
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    mora da je nešto drugo, jer već imam WDB folder i u njemu onaj enGB i te fajlove.

    danas mi je ping bio 240ms, onda mora da je nešto sa serverima kak je flander reko.

  26. #56
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    imm i ja taj WDB i ta sranja,čovječe danas sam bil u onim bg-ovima i šteka li ga šteka,zapopizdit

  27. #57
    Senior Member Lord of The Fleas Spectre's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postova
    442
    Ako je problem dok si u BG, onda ništa ne možeš napraviti, BG serveri su totalno overloadani jer svi farmaju honor za brze i jeftine epice.
    42

  28. #58
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao ShadowKiller
    pve 100 puta bolji ako zelis lvlirati i zabavljat se, jer na pvp te gankaju danonocno nemos lvlirat nit da si neznam kaj.. pogotovo dok si u fajtu s nekom mobovima vec a mage ti odiza pocne lupat pyrobalke i neznam kaj sve ne a da nisi nit skuzil
    Sma kakvo gankanje, nije to toliko prisutno, mozes lvlati normalno, kadkad dojde ganker, ako si low lvl zovnes nekog high lvla u blizini da ga ubije i gotovo, ja nikad nebih igra na ne PvP serverima, ove druge zapravo ne kuzim, tamo se nemoze gankat, moze li se napadat na gradove, raide i sl. ako nemoze koji je onda gust tamo igrat
    Well, as long as it's interesting.

  29. #59
    Senior Member Nuke me please Waylon's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    294
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao ShadowKiller
    pve 100 puta bolji ako zelis lvlirati i zabavljat se, jer na pvp te gankaju danonocno nemos lvlirat nit da si neznam kaj.. pogotovo dok si u fajtu s nekom mobovima vec a mage ti odiza pocne lupat pyrobalke i neznam kaj sve ne a da nisi nit skuzil
    Sma kakvo gankanje, nije to toliko prisutno, mozes lvlati normalno, kadkad dojde ganker, ako si low lvl zovnes nekog high lvla u blizini da ga ubije i gotovo, ja nikad nebih igra na ne PvP serverima, ove druge zapravo ne kuzim, tamo se nemoze gankat, moze li se napadat na gradove, raide i sl. ako nemoze koji je onda gust tamo igrat
    može, šefe, neki dan smo napadali Ashenvale na RP serveru. može se napadat ostale ljude normalno... sad sam totalno zbunj.... koja je onda razlika između RPPVP servera i PVP servera i PVE servera?

  30. #60
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Waylon
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao ShadowKiller
    pve 100 puta bolji ako zelis lvlirati i zabavljat se, jer na pvp te gankaju danonocno nemos lvlirat nit da si neznam kaj.. pogotovo dok si u fajtu s nekom mobovima vec a mage ti odiza pocne lupat pyrobalke i neznam kaj sve ne a da nisi nit skuzil
    Sma kakvo gankanje, nije to toliko prisutno, mozes lvlati normalno, kadkad dojde ganker, ako si low lvl zovnes nekog high lvla u blizini da ga ubije i gotovo, ja nikad nebih igra na ne PvP serverima, ove druge zapravo ne kuzim, tamo se nemoze gankat, moze li se napadat na gradove, raide i sl. ako nemoze koji je onda gust tamo igrat
    može, šefe, neki dan smo napadali Ashenvale na RP serveru. može se napadat ostale ljude normalno... sad sam totalno zbunj.... koja je onda razlika između RPPVP servera i PVP servera i PVE servera?





    PvP serveri=KOS ili ti Kill on Sight,znaći ako naletiš na hordu/alliancu popiš metak odma ak si te sreće

    PvE=Tu ti pak ak naletiš na hordu/alliancu nemože te odma gankat neg te on ajmo reć pita za fajt,tak da tu slobodno možeš igrat,tako piše na Blizzu

    RPPvP=e to neznam nit me ne zanima

Slične teme

  1. n00b pitanje- varijable
    By medusa in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 21-12-2007, 18:02
  2. n00b pitanje
    By Peyo in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 17-12-2007, 22:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •