Stranica 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 431

Tema: Games Help - prohodi i pitanja u vezi igara

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    = Citat = Izvorno postao MovieAddict
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju !
    jel to neka nova verzija?
    To je verzija izmišljenih pokemona koji zapravo ne postoje, niti su pokemon iz 1, 2, 3 niti pokemoni iz budućnosti zj. Diamond & Pearl... i ja igram tu verziju i dođem do Mt. Moon i tamo je jezero koje trebam prijeći, a nigdje nema HM 3 Surf...

    i tražio sam odgovore na internetu i svi pitaju kako to prijeći a nigdje odogovor... a ne obaziri se na FireSpirit-a ne zna kaj govori...

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    = Citat = Izvorno postao MovieAddict
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju !
    jel to neka nova verzija?
    To je verzija izmišljenih pokemona koji zapravo ne postoje, niti su pokemon iz 1, 2, 3 niti pokemoni iz budućnosti zj. Diamond & Pearl... i ja igram tu verziju i dođem do Mt. Moon i tamo je jezero koje trebam prijeći, a nigdje nema HM 3 Surf...

    i tražio sam odgovore na internetu i svi pitaju kako to prijeći a nigdje odogovor... a ne obaziri se na FireSpirit-a ne zna kaj govori...
    dao sam ti odgovor
    The mind is a place of its own.

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    Ovako,igram Medal of Honoracific Assault i zanima me postoji li neki način(cheat) da loadam igru sa nekog drugog levela,a ne da igram iz početka jer je igra duga.Btw,u My documents sam izbrisao saveove igre od zadnjeg puta kad sam je igrao.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  4. #34
    Igram Scarface i nakon nekog vremena, 10-15 min me izbaci iz igrice.
    Piše da se aplikacija morala prekinuti. Jel postoji patch ili nešto kaj to moze popraviti?

  5. #35
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    12
    E ovak, vjerujem da se neki sjećaju igre System shock 2 pa mene zanima dal neko zna za neki patch s kojim bi se to moglo igrat na Windows XP-u i di se nalazi jer ja sam tražio al neuspješno. Eto ak neko zna bio bi zahvalan kad bi mi reko.

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao MARIUS 2
    E ovak, vjerujem da se neki sjećaju igre System shock 2 pa mene zanima dal neko zna za neki patch s kojim bi se to moglo igrat na Windows XP-u i di se nalazi jer ja sam tražio al neuspješno. Eto ak neko zna bio bi zahvalan kad bi mi reko.
    viewtopic.php?t=8977

  7. #37
    Imam problem na neki nacin . Došao sam na dvadeset i neki rank i sad sam zapeo. Dajte ljudi pomažite (NEĆU CHEATOVE!!!)
    Ja nemam tako puno badgeva...imam malo više od pola badgeva i dok pokušavam dobit druge badgeve također pokušavam dobit jedan zlatni badge. Šta nebi trebalo pravit probleme.
    Ako mi 'ko može pomoć, pucaj.

    {DualCore Intel Core 2 Duo E6600 2400MHz | Antec 500W | Gigabyte GA-P35-DS3L | Nvida 9800GX2 1GB GDDR3 | Microsoft Windows Vista Home Premium | 2GB ram | 350 GB HD}

  8. #38
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    412
    Nek mi netko detaljno objasni kako preći zadnju misiju undead kampanje u Warcraftu III. Gledo sam po tim guideovima i walkthroughima ali nigdje nije dobro objašnjeno.

  9. #39
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Ona kad osvajaš obeliske ili ona kad se braniš ?

    Nesjećam se ni ja dobro jesu li to uopće zadnje misije ali uglavnom u ovoj gdje trebaš osvajati obeliske trebaš staviti heroja pred njega i čekati da ga zauzme (koliko se sjećam) , a u ovoj drugoj trebaš se braniti neko određeno vrijeme (30 min ja mislim) !

  10. #40
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Može li netko pomoć na 9. lvlu Prince of Persia...

    Stvarno ne znam gdje ići, mnogo puta sam probao.

    Dakle, kad dođeš do onog zelenog potiona koji okrene ekran, kud tada?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    412
    = Citat = Izvorno postao st.frky_
    Ona kad osvajaš obeliske ili ona kad se braniš ?

    Nesjećam se ni ja dobro jesu li to uopće zadnje misije ali uglavnom u ovoj gdje trebaš osvajati obeliske trebaš staviti heroja pred njega i čekati da ga zauzme (koliko se sjećam) , a u ovoj drugoj trebaš se braniti neko određeno vrijeme (30 min ja mislim)S!
    to je ta. Zapravo je prvih 28 i po minuta lagano ali oda napadnu sa sve tri strane i ne mogu izdržat. jedno. su me uništili 14 sekundi prije kraja.

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Imam Dungeon Lords DEMO verziju i nakon što dođem do nekog dvorca, stražar mi kaže da je kćer kralja ... nestala i da nitko ne smije ući dok ona ne bude pronađena. Dakle meni je misjia naći ju... pa me zanima jel' netko igrao ovu igru i jel' zna što trebam radit.

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    412
    [quote=Hellboy]
    = Citat = Izvorno postao M@T3J
    = Citat = Izvorno postao "st.frky_":1dhpz7bv
    Ona kad osvajaš obeliske ili ona kad se braniš ?

    Nesjećam se ni ja dobro jesu li to uopće zadnje misije ali uglavnom u ovoj gdje trebaš osvajati obeliske trebaš staviti heroja pred njega i čekati da ga zauzme (koliko se sjećam) , a u ovoj drugoj trebaš se braniti neko određeno vrijeme (30 min ja mislim)S!
    to je ta. Zapravo je prvih 28 i po minuta lagano ali oda napadnu sa sve tri strane i ne mogu izdržat. jedno. su me uništili 14 sekundi prije kraja.
    si riješio? ako nisi jel to ona ispod drveta? probaj povući jednu jedinicu izvan dosega neprijatelja tako da čak i ako pregaze sva 3 kampa ta nek ostane daleko od njih[/quote:1dhpz7bv]

    ne. ja trebam čuvati Kel,thuzada pol sata dok on tamo stoji i nesto eksperimentira.

  14. #44
    Senior Member Lord of The Fleas Pippen47's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Imotski
    Postova
    362
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Može li netko pomoć na 9. lvlu Prince of Persia...

    Stvarno ne znam gdje ići, mnogo puta sam probao.

    Dakle, kad dođeš do onog zelenog potiona koji okrene ekran, kud tada?
    koji nastavak princea? igrao sam 2 i 3 al prvi nisam...

  15. #45
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    2
    ljudi pomagajte mi, evo sam na 5. misiji(zadnja sa onim andjelima) na heroes of might....5
    igran sve normalno zauzmen grad, a kada prodje 1 tjedan , pise mi da sam izgubijo, niti jedan zadatak ne spominje nekakvo ogranicenje, pliz pomagajte mi, poludit cu

  16. #46
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    Imam i ja problem !

    Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

    Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


    I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !

  17. #47
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    2
    = Citat = Izvorno postao Gamad
    ljudi pomagajte mi, evo sam na 5. misiji(zadnja sa onim andjelima) na heroes of might....5
    igran sve normalno zauzmen grad, a kada prodje 1 tjedan , pise mi da sam izgubijo, niti jedan zadatak ne spominje nekakvo ogranicenje, pliz pomagajte mi, poludit cu
    dajte ljudi pomagajte!

  18. #48
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Oblivion

    Dogodilo se to, da sam slučajno slučajem ubio sina counta chorolla i sad sam u govnima! neće pričat samnom!! A trebam riješit quest Aid for Bruma!!
    Ako znate ko mu je sin il cheat za njegovog sina samo recite!

    Još jedan problem- u mages guildu onaj quest s pillarom kaj s onim latinskim šta mi je preveo onaj debil!!?

    pliz pomagajte! kolje me to
    Fala vam ljepa!
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    e u infernalu sm zapeo na onom kretenu šta leti u nekom hover craftu i puca po meni a ima štit onaj doktor wolf i ne kužim oružje mu ne može niš a nama nikakvih sa strane stvari da ga s njima sredima padaju one neke ploče sa stropa dal ima nešto s tim?help

  20. #50
    Molimm pomoč ljudi, zapeo sam i neznam kako dalje.

    moj problem je u igri Arcanum. Došao sam u tullu te bih trbao razgovarati sa nekim duhom. Gdje je????

    ako znate neku stranu sa prohodom za Arcanum molim vas napišite mi adresu

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    jel mi mozete preporucit neku dobru "stealth" igru... ono... assassini i suljanje i te brije...

  22. #52
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    jel mi mozete preporucit neku dobru "stealth" igru... ono... assassini i suljanje i te brije...
    Splinter cell

    OČE LI TKO ODGOVORIT PLIZ-
    Dogodilo se to, da sam slučajno slučajem ubio sina counta chorolla i sad sam u govnima! neće pričat samnom!! A trebam riješit quest Aid for Bruma!!
    Ako znate ko mu je sin il cheat za njegovog sina samo recite!

    Još jedan problem- u mages guildu onaj quest s pillarom kaj s onim latinskim šta mi je preveo onaj debil!!?

    pliz pomagajte! kolje me to
    Fala vam ljepa!
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780
    = Citat = Izvorno postao Tsumetai Ryujin
    jel mi mozete preporucit neku dobru "stealth" igru... ono... assassini i suljanje i te brije...
    Hitman?

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    zna neko link za wow 1.12.0 patch
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  25. #55
    Senior Member It lives by night omfgnoob1's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    zna neko link za wow 1.12.0 patch
    Jel to to http://files.filefront.com/World+of+.../fileinfo.html
    Gdje umire sloboda javlja se kršćanstvo.

  26. #56
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Džurdževac
    Postova
    733
    = Citat = Izvorno postao Gamad
    = Citat = Izvorno postao Gamad
    ljudi pomagajte mi, evo sam na 5. misiji(zadnja sa onim andjelima) na heroes of might....5
    igran sve normalno zauzmen grad, a kada prodje 1 tjedan , pise mi da sam izgubijo, niti jedan zadatak ne spominje nekakvo ogranicenje, pliz pomagajte mi, poludit cu
    dajte ljudi pomagajte!
    moraš osloboditi isabel (tamo je u zatvoru desno od grada) u manje od tjedan dana.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao Frky
    Imam i ja problem !

    Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

    Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


    I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !
    to ti je stolica u infirmaryu i nju bi trebo dobit vec na prvom otoku samo je trebas interrogeitat na njoj
    ne znam tocno sta ti treba za tu stolicu mogu pitat svog fanaticnog rodjaka igru je presao tri puta
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  28. #58
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Treba mi pomoc oko 18 WoS Haulin simulaciji kamiona cuo sam da se moze imat GPS u igri da te vodi do odredista ali neznam ga ukljucit jel se uopce moze
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  29. #59
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    = Citat = Izvorno postao Frky
    Imam i ja problem !

    Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

    Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


    I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !
    to ti je stolica u infirmaryu i nju bi trebo dobit vec na prvom otoku samo je trebas interrogeitat na njoj
    ne znam tocno sta ti treba za tu stolicu mogu pitat svog fanaticnog rodjaka igru je presao tri puta
    Ma preša sam igru, ali pazi ovo! Dođem na drugi otok (žurio se) i treba sam dobiti onaj neki 7 (ili 8 ) stroj za research i iz njega i nekog objekta dobiti stolicu no ja taj stroj nisam dobio do kraja igre jer su mi ubili par znanstvenika koji su radili na tome da ga dobijem (dobije se isto iz researcha) i kroz cijelu igru mi je onaj kolutić što ima nekakve epruvetice stajao na podu i nisam moga ništa!

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao Frky
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    = Citat = Izvorno postao Frky
    Imam i ja problem !

    Radi se o EVIL GENUS igri ; naime došao sam do dijela kad se trebam riješiti prvog super agenta (Mariana Mamba) i to tako da je stavim na neku stolicu u bolnici (čita sam F.A.Q.) , ali ja nemam tu stolicu !

    Dakle moje pitanje : kako da dobijem tu stolicu ?


    I da , to mi je podzadatak što znači da je se mogu riješiti !
    to ti je stolica u infirmaryu i nju bi trebo dobit vec na prvom otoku samo je trebas interrogeitat na njoj
    ne znam tocno sta ti treba za tu stolicu mogu pitat svog fanaticnog rodjaka igru je presao tri puta
    Ma preša sam igru, ali pazi ovo! Dođem na drugi otok (žurio se) i treba sam dobiti onaj neki 7 (ili 8 ) stroj za research i iz njega i nekog objekta dobiti stolicu no ja taj stroj nisam dobio do kraja igre jer su mi ubili par znanstvenika koji su radili na tome da ga dobijem (dobije se isto iz researcha) i kroz cijelu igru mi je onaj kolutić što ima nekakve epruvetice stajao na podu i nisam moga ništa!
    onda si u shitu jedino da loadas
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

Slične teme

  1. pitanja u vezi wow
    By 666vjenco666 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-07-2008, 21:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •