Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 431

Tema: Games Help - prohodi i pitanja u vezi igara

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022

    Games Help - prohodi i pitanja u vezi igara

    Evo, u zadnje sam vrijeme primjetio puno tema u kojima se pita kako preći neki nivo u igri, ili gdje naći cheatove za neku igru. Da sve bude malo preglednije i da se stalno ne otvaraju iste teme, tu postajte sve vaše probleme sa prelaskom igara i slične stvari!

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Dobra ideja

    Mene zanima, ak se ko sjeća, u kojem se dungeonu u Diablu 1Snalazi onaj armor valor. Mislim da sam ga daleko već prešišao. Sve pregledavam po redu ali mislim da je trebo bit. Ne bih sad ponovo sve to gledo pa..
    Pomagajte
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    a prije no što postate ovdje provjerite da li postoji prohod na
    http://www.gamefaqs.com/

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630



  5. #5
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Dobra ideja

    Mene zanima, ak se ko sjeća, u kojem se dungeonu u Diablu 1Snalazi onaj armor valor. Mislim da sam ga daleko već prešišao. Sve pregledavam po redu ali mislim da je trebo bit. Ne bih sad ponovo sve to gledo pa..
    Pomagajte


    Jel mozda mislis na Chamber of Bones??? ak je to šta mislis onda ti se kreče negdi od 5-10lvl al ak ti se stvori,nebu svaki put

  6. #6
    Dakle, evo ga. http://www.uhs-hints.com/STu ćete nać walkthrought za bilo koju igru.

  7. #7
    = Citat = Izvorno postao Steel
    iskreno... bez uvrede, ali ja nabijem na K***C sve glupe, jadne cheatere i ljude koji moraju surfat po netu da bi presli igru ili htjeli ispasti online nesto sto nisu... vrlo vrlo LAME!!
    A jel ti palo na pamet da nismo svi tako pametni poput tebe pa neki trebaju pomoć s nekim zagonetkama da bi prešli igru? To što pita za pomoć oko jedne stvari ne znači da cijelu igru odigra uz walkthrought i onda se na nekom forumu ili di već hvali da ju je prešao sam, bez ičije pomoći i daje ovakve komentare kao ti sada.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    u Secret Files Tunguska Demo
    doso sam do onoga di treba krpat gumu i neznam kajk treba napravit s onim akvarijem napumpo sam gumu hacko u komp i neznam ono s skvarijem
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Steel
    iskreno... bez uvrede, ali ja nabijem na K***C sve glupe, jadne cheatere i ljude koji moraju surfat po netu da bi presli igru ili htjeli ispasti online nesto sto nisu... vrlo vrlo LAME!!
    A jel ti palo na pamet da nismo svi tako pametni poput tebe pa neki trebaju pomoć s nekim zagonetkama da bi prešli igru? To što pita za pomoć oko jedne stvari ne znači da cijelu igru odigra uz walkthrought i onda se na nekom forumu ili di već hvali da ju je prešao sam, bez ičije pomoći i daje ovakve komentare kao ti sada.
    Iako mi ovo zvučio kao potencijalni flame, moram se složiti. Nije sramota tražiti pomoć. Sramota je zloupotrebljavati tu pomoć.

  10. #10
    Senior Member Lock'n'Load Ficho56's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred kompom
    Postova
    133
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Dobra ideja

    Mene zanima, ak se ko sjeća, u kojem se dungeonu u Diablu 1Snalazi onaj armor valor. Mislim da sam ga daleko već prešišao. Sve pregledavam po redu ali mislim da je trebo bit. Ne bih sad ponovo sve to gledo pa..
    Pomagajte
    to ti je lvl 5(prvi nivo katakombi) al trebaš dobit quest

  11. #11
    Junior Member Plants Vs Zombies UnD3Rm1Nd's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    15
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Steel
    iskreno... bez uvrede, ali ja nabijem na K***C sve glupe, jadne cheatere i ljude koji moraju surfat po netu da bi presli igru ili htjeli ispasti online nesto sto nisu... vrlo vrlo LAME!!
    A jel ti palo na pamet da nismo svi tako pametni poput tebe pa neki trebaju pomoć s nekim zagonetkama da bi prešli igru? To što pita za pomoć oko jedne stvari ne znači da cijelu igru odigra uz walkthrought i onda se na nekom forumu ili di već hvali da ju je prešao sam, bez ičije pomoći i daje ovakve komentare kao ti sada.
    Iako mi ovo zvučio kao potencijalni flame, moram se složiti. Nije sramota tražiti pomoć. Sramota je zloupotrebljavati tu pomoć.
    Znači pitaš frendicu da ti da jednom jer znaš da ima, i više je nikad nećeš tražiti nakon toga. I onda sljedeći tjedan pitaš opet, jer ako ti je mogla dati prvi put, može i još koji, jel?

  12. #12
    Mislim, gle, pohvalno je ako se netko trudi da sam prijeđe igru, a ako mu baš zapne na nekom levelu onda nek traži pomoć. Ali kad traži pomoć za svaku jebenu sitnicu, onda igra igru tek tolko da vidi kak završava. Al to nije zabavno, zabavnije je da se sam mučiš da pređeš određeni level.

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao UnD3Rm1Nd
    Znači pitaš frendicu da ti da jednom jer znaš da ima, i više je nikad nećeš tražiti nakon toga. I onda sljedeći tjedan pitaš opet, jer ako ti je mogla dati prvi put, može i još koji, jel?
    Wtf?! Kakve sad to veze ima? I onda meni pričate da imam čudne usporedbe...

    @Helena, slažem se, to i ja pričam cijelo vrijeme...

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    U gothicu 3 kako da koknem orke, one koji su pokraj one spaljene farme(killing move, valjda)? I kak da dižem ancient knowlege?

    Edit: rješio problem, a sad di je onaj veliki pobunjenički kamp (ne reddock nego Okara), ak je neko tam neka uzme screen shot karte da znam di je

  15. #15
    Imam jedno pitanje. Igram The Da Vinci code, i zapeo sam na jednom djelu.
    Naime u Normandy mainson, poredao sam kipove bogova u vrtu i ušao u tajnu prostoriju ispod vrta. Tamo se nalaze dva egipatska boga - Hathor i Horus. Jedan od njih drži baklju koju mogu pokupiti, a drugi drži ključ do kojeg ne mogu doći. S bakljom mogu paliti neke velike platforme, ali kad jednu upalim druga se gasi i tako non stop. Ne znam šta trebam i kako, pa ako netko zna molim za malu pomoć,
    Hvala

  16. #16
    Mislim, ljudi, da proguglate malo ne bi vas ubilo. Enivej, evo ga.
    Starting from scratch before you've lit any torches, imagine the torches in
    a clock format. When you walk in the room, the one furthest from you being
    the 12 o'clock position, illustrated as shown below:

    ------------12------------
    -------10---------2-------
    ----------7----5-------

    -----door you come in-----

    Now light the torches in this order:

    12 oclock
    10 oclock
    5 oclock
    10 oclock
    2 oclock
    10 oclock
    7 oclock

  17. #17
    Tražio sam i to dosta prije nego sam pitao za pomoć, havla puno

  18. #18
    Nema problema. Glad I could help.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    Pokušavam igrati Alone in the Dark 4: The New nightmare. Ne kužim kako pokupiti nešto s poda. Može li me netko uputiti? Nadam se da ima onih koji su to igrali.

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    Naravno da ima, no ja nisam jedan od tih he he
    But anyway mislim da na gamefaqs imas i odgovor na to, npr u dosta prohoda na gamefaqsu imas i opise kontrola, pa pogledaj
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bordel
    Postova
    1.005
    = Citat = Izvorno postao Teon
    Naravno da ima, no ja nisam jedan od tih he he
    But anyway mislim da na gamefaqs imas i odgovor na to, npr u dosta prohoda na gamefaqsu imas i opise kontrola, pa pogledaj
    Čini mi se da su tamo svi prohodi za konzole.

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load marijan95's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Croatia,Zagreb 10 090,Špansko
    Postova
    131

    ueibhwdof

    trebam sifre za igru adrenaline challenge . tu igricu mozete nac na str.
    http://www.igre123.com/sportne-igre/igr ... llenge.php




    hvala puno
    Posjetite naš klan na ovim forumima:
    http://marijan95.bestbulletinboard.com

  23. #23
    Senior Member Lock'n'Load marijan95's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Croatia,Zagreb 10 090,Špansko
    Postova
    131
    iako sam doso do zadnjeg nivoa ja mislim ali mi treba sifra da ga predem ali probajte nac sifre na toj stranici koju predlazete ,ako ne mozete nac ju svejedno tu str. napisite jer ce mi trebat za neke druge igre i igrice







    hvala
    Posjetite naš klan na ovim forumima:
    http://marijan95.bestbulletinboard.com

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer THE NO's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Tu i tamo i na još par mjesta između
    Postova
    1.428
    cheats.gamespy.com
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Kad me netko pita jel su gameri opsjednuti sexom, ja uvijek kažem, ma kakvi, to je prljava laž.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    Možda prestanem gejmat ako ću dobivati dovoljnu količinu sexa da nemam snage za gejmanje...

  25. #25
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    IMam problema s Just Cause-om,kad obavim misiju kad uzmem indetitet doktora i dam zeni lovu.Sto tada trebam.Na Gamefagsu ja mislim nema!!!!!!
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    E ajd dal mi neko može dat link na neki trainer ili šifru za besmrtnost da pobjedim ona dva gada(jedan sa mačem drugi sa sjekirom) u Prince of persiji 3?Tražio sam ali našao samo dva trainer oba ne rade! ajd molim vas help!Probao sam pošteno već dva dana stalno ali sad mi trebaju neke šifre ili nešt..

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    triba mi walktrough za HOMM 5 Hammers of Fate expanziju

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju !

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Mt. Moon se može proći jedino kad odrasteš, a to ti kaže onaj starac u prvom gradu...
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    = Citat = Izvorno postao phoenix98
    E jel' 'ko igra Pokemon Black Chaos... ako ne'ko igra nek se javi ovdje ili meni na PP. Ne znam kako preć Mt. Moon špilju !
    postoji bug i ne moze se proci mt.moon dok ne izađe sljedeca verzija igre
    The mind is a place of its own.

Slične teme

  1. pitanja u vezi wow
    By 666vjenco666 in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-07-2008, 21:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •