Prikazujem rezultate 1 do 26 od 26

Tema: brzi shutdown

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    brzi shutdown

    neznam jer vec imate ovaj program ali meni je zakon trenutno ugasi comp i ne utjece na nestabilnost windowsa
    http://www.recenzije.net/index.php?opti ... &Itemid=57
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  2. #2
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    nepotrebno narušavat prirodu windowsa

    inače zašto ti treba to kad mater ti uleti u sobu?

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Scuderia's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb,Jarun
    Postova
    1.181
    = Citat = Izvorno postao olio
    nepotrebno narušavat prirodu windowsa

    inače zašto ti treba to kad mater ti uleti u sobu?


    Jednostavno samo ugasiš monitor
    ||RoYaL||Kimi'

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    = Citat = Izvorno postao olio
    nepotrebno narušavat prirodu windowsa

    inače zašto ti treba to kad mater ti uleti u sobu?
    ne narusava bas je zakon gašavaš PC kao TV
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  5. #5
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    Naručite onda i jedan novi komp za mene... Šalu na stranu, ako te interesuje brže paljenje probaj sa BootVisom (koji nisam mnogo koristio, ali kažu da radi nešto...) ili instališi sebi neku "optimizovanu" verziju Windoza. Ja trenutno imam instalisan TinyXP Beast Edition (sa Torrenta) i jako mi se sviđa. Osjetno je brži i responsivniji od vulgaris Windoza XP. Loada se dok one kockice tri puta prođu i odmah baca na desktop, nakon čega je komp u punoj pripravnosti u roku od 2-3 sec. Dobra stvar, usudio bih se reći.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "Sonic_Moronic":1y5cv018
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    Naručite onda i jedan novi komp za mene... Šalu na stranu, ako te interesuje brže paljenje probaj sa BootVisom (koji nisam mnogo koristio, ali kažu da radi nešto...) ili instališi sebi neku "optimizovanu" verziju Windoza. Ja trenutno imam instalisan TinyXP Beast Edition (sa Torrenta) i jako mi se sviđa. Osjetno je brži i responsivniji od vulgaris Windoza XP. Loada se dok one kockice tri puta prođu i odmah baca na desktop, nakon čega je komp u punoj pripravnosti u roku od 2-3 sec. Dobra stvar, usudio bih se reći.[/quote:1y5cv018]
    A što se kod te TinyXP verzije zapravo promijeni? I kompromitira li ta verzija sigurnost i rad računala??
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  8. #8
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    [quote=Burek_fr0m_SPACE]
    = Citat = Izvorno postao "Sonic_Moronic":2f13pmfx
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    Naručite onda i jedan novi komp za mene... Šalu na stranu, ako te interesuje brže paljenje probaj sa BootVisom (koji nisam mnogo koristio, ali kažu da radi nešto...) ili instališi sebi neku "optimizovanu" verziju Windoza. Ja trenutno imam instalisan TinyXP Beast Edition (sa Torrenta) i jako mi se sviđa. Osjetno je brži i responsivniji od vulgaris Windoza XP. Loada se dok one kockice tri puta prođu i odmah baca na desktop, nakon čega je komp u punoj pripravnosti u roku od 2-3 sec. Dobra stvar, usudio bih se reći.[/quote:2f13pmfx]

    Hvala, provjerit ću
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao m777
    A što se kod te TinyXP verzije zapravo promijeni? I kompromitira li ta verzija sigurnost i rad računala??
    Izbačen je Internet Explorer

    I osim njega još neke nepotrebne stvari kojim je krcat Windows XP, pogotovo Pro verzija. Radim već par dana s njim i do sada sam iskusio samo brzinu i stabilnost, tako da mislim da mu ništ ne fali. Ako nađem neki gadan propust, javiću vam...

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    The Mixed Tape
    Postova
    761
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao m777
    A što se kod te TinyXP verzije zapravo promijeni? I kompromitira li ta verzija sigurnost i rad računala??
    Izbačen je Internet Explorer

    I osim njega još neke nepotrebne stvari kojim je krcat Windows XP, pogotovo Pro verzija. Radim već par dana s njim i do sada sam iskusio samo brzinu i stabilnost, tako da mislim da mu ništ ne fali. Ako nađem neki gadan propust, javiću vam...
    kome još i treba internet explorer

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Nikome. Ali sam se počeo gadno razočaravati u ovaj TinyXP... Prvo, fali mi IPX protokol, što će me je*at kod nekih igara (poput Diabla), ali to se (valjda) da riješiti instalisanjem drivera sa CDa "pravog" Windoza XP. A drugo juče sam otkrio da ne mogu narezat CD... onog Windozovog burninga uopšte nema, a Nero ne prepoznaje rezač... I, još uz to ne prepoznaje automatski moj digitalni foto-aparat i Bluetooth dongle. Izgleda da mi se još jedna reinstalacija bliži...

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    Idi na Start > run i upiši regedit. Zatim u regeditu otiđi na HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > Current control set > Control > Session Manager > Memory Management > Prefetch Parameters. Klikni na EnablePrefetcher i promijenite vrijednost sa 3 na 5.

  13. #13
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    hahahahahaha toliko o tiny-u, ako želite brzi shootdown (hehe) iskopčajte kantu iz struje
    Vrlo konstruktivan prijedlog. Ali biće mi žao ostavit Tinyja... jer je baš osjetno brži od vulgaris Windoza XP. Ono, imam dva Windoza instalisana trenutno i kada odem u onaj drugi ("obični") uvjek budem razočaran kako je spor...

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    Idi na Start > run i upiši regedit. Zatim u regeditu otiđi na HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > Current control set > Control > Session Manager > Memory Management > Prefetch Parameters. Klikni na EnablePrefetcher i promijenite vrijednost sa 3 na 5.
    meni je 5 po defaultu
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  15. #15
    Guest
    Ja isto mislim da treba samo sklopku produžnog koji je ispod kompa držati blizu nogu, tak da ako mama ili tata ulete, CAP i komp ne radi. Da nebi bilo nekaj tipa : "Sine, moramo mi malo razgovarati o odrastanju" ili "TO je sasvim normalna navika u mladih tinejdžera" i sl...

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Btw, vidio sam negdje nekad neki komercijalni proizvod u obliku povećeg dugmeta na kablu koje se spaja na komp i na čiji pritisak se trenutno sakrivaju svi prozori s ekrana (niti se vide, niti ih ima u taskbaru), a mogu se vratiti tek nakon kucanja passworda. Sve to za "one" slučajeve

  17. #17
    e kiklope hvala za vaj prog.

    Sad vise nece biti problema sa starcima-

  18. #18
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Btw, vidio sam negdje nekad neki komercijalni proizvod u obliku povećeg dugmeta na kablu koje se spaja na komp i na čiji pritisak se trenutno sakrivaju svi prozori s ekrana (niti se vide, niti ih ima u taskbaru), a mogu se vratiti tek nakon kucanja passworda. Sve to za "one" slučajeve
    Vidiš, vidiš, uopće nije loša ideja...

  19. #19
    Imam osjećaj da program radi na "ištekaj iz zida"Sprincipu!?

  20. #20
    Senior Member Lord of The Fleas emperror's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    454
    = Citat = Izvorno postao kikl0p
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    Idi na Start > run i upiši regedit. Zatim u regeditu otiđi na HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > Current control set > Control > Session Manager > Memory Management > Prefetch Parameters. Klikni na EnablePrefetcher i promijenite vrijednost sa 3 na 5.
    meni je 5 po defaultu
    same here

  21. #21
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    a jednostavno start,u,u
    jer je start, turn off,turn off
    star trek fan / total war fan

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao coki
    a jednostavno start,u,u
    jer je start, turn off,turn off
    Nije kvaka u shortcutu, već u stvarnoj brzini procesa gašenja.

  23. #23
    Senior Member Nuke me please coki's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    248
    onda gumb na kučištu ili jednostavno ugasiš monitor.
    star trek fan / total war fan

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    Ja koristim program i jeben je!!! Ali ako ti starci nisu noobovi(jesu)onda će skužiti po zujanju da komp radi!

  25. #25
    E, gogamero? ovo brzo paljenje je zakon ali mora bit neka kvaka oko toga svega... nisu oni u microsoftu bezveze stavili da se comp boota toliko dugo.. jeli znas sto se promijeni? Ili mozda te procese windows nadoknadi NAKON logona ? (kad se promijeni vrijednost od 3 na 5)

  26. #26
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Ne treba meni za brzo gašenje nego brzo paljenje
    Idi na Start > run i upiši regedit. Zatim u regeditu otiđi na HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > Current control set > Control > Session Manager > Memory Management > Prefetch Parameters. Klikni na EnablePrefetcher i promijenite vrijednost sa 3 na 5.
    evo napravio sam, ona zmije ni jedanput ne protrči. hvala care, za sad je dobro, ako ne, skupljaj mi za napajanje

    Bux.to referrer

Slične teme

  1. Odgovora: 20
    Posljednji post: 29-06-2009, 19:23
  2. Jedan brzi test/help.
    By C in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-04-2008, 14:06
  3. Fury warrior: brzi ili spori off hand?
    By Leoo in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-04-2008, 13:39
  4. Ajd please brzi odgovor napajanje seasonic
    By NITROS in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-12-2007, 17:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •