Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 80 od 80

Tema: windows vista

  1. #61
    Evo instalirao sam vistu danas ultimate rc2 32 bitnu verziju .Instalacija traje krace nego za xp.Koristim oba os-a te me kod podizanja trazi koji cu os pokrenuti,krajnje jednostavno.Nakon instalacije sam ju morao aktivirati preko neta jer inace istice nakon 30 dana i postaje neupotrebljiva.Nakon aktivacije poskidao sam sve zkrpe i radi jako dobro cak i dosta brze nego xp.Izgleda naravno super ali nista spektakularno.Trosi oko 400-500 mb rama i to bez ijednog pokrenutog programa tako da je sa strane potrosnje rama dosta zahtjevna ali to sam i ocekivao.Sve u svemu prvi dojmovi su dosta pozitivni.jedino mi ne radi tv kartica kako treba ali to ce se vec srediti kada izadju novi driveri.Ali bez obzira na sve xp ce se jos dugo zadrzati na mom kompu tj xp za igranje a vista za surfajne ,muziku i preseravanje . Samo da nadodam da office 2007 radi stvarno super na visti kao i novi IE 7 sa kojim surfanje postaje savrsenstvo jer stvarno brzo i ispravno otvara sve stranice.Nemam bas vremena pa jos nisam isprobao ni jednu igru ali budem pa javim.


  2. #62
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    evo neznam jeste vidjeli na teletextu,neki haker je razbio zaštitu za blu-ray i HD-dvd

    Očito su oba formata zaživjela!

    Sad tek vidim koliko zaostajemo za Amerikom i Japanom,oni imaju već ps3,novu vistu,novi nintendo,novi snimače i čitače i tko zna što još...

    Zaostajemo i to puno ali nije ni čudno,ja bih isto radio u japanu...
    Jack is back

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Jack5
    evo neznam jeste vidjeli na teletextu,neki haker je razbio zaštitu za blu-ray i HD-dvd

    Očito su oba formata zaživjela!

    Sad tek vidim koliko zaostajemo za Amerikom i Japanom,oni imaju već ps3,novu vistu,novi nintendo,novi snimače i čitače i tko zna što još...

    Zaostajemo i to puno ali nije ni čudno,ja bih isto radio u japanu...
    Ovako nije probio zastitu nego je napravio skriptu kojom moze kopirati taj film.
    Amerika ima samo OEM inacicu Viste, Wii imamo i mi.
    Naravno da zaostajemo kada smo veoma slabo trziste. Pa pogledaj amerika ima 250milijuna stanovnika dok hrvatska 4 milijuna i sad si ti misli koje im se trziste vise isplati
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  4. #64
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao Jack5
    evo neznam jeste vidjeli na teletextu,neki haker je razbio zaštitu za blu-ray i HD-dvd

    Očito su oba formata zaživjela!

    Sad tek vidim koliko zaostajemo za Amerikom i Japanom,oni imaju već ps3,novu vistu,novi nintendo,novi snimače i čitače i tko zna što još...

    Zaostajemo i to puno ali nije ni čudno,ja bih isto radio u japanu...
    Ovako nije probio zastitu nego je napravio skriptu kojom moze kopirati taj film.
    Amerika ima samo OEM inacicu Viste, Wii imamo i mi.
    Naravno da zaostajemo kada smo veoma slabo trziste. Pa pogledaj amerika ima 250milijuna stanovnika dok hrvatska 4 milijuna i sad si ti misli koje im se trziste vise isplati
    odkud ti znaš da nije probio zaštitu?
    Znači da neće bit prženja filmova i igrica preko hd-dvda i blu raya kao što se radi pomoću dvd-a?
    Jack is back

  5. #65
    Guest
    Kazu da vista ima 'bug' tj.rekli su da se nece moc provalit u nju ali se na kraju uspostavilo da se moze.

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind NiX4tHeG@M3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Serbus , Zagreb
    Postova
    2.282
    mali bug

    na blu rej ćeš pržiti 20 filmowa

  7. #67
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    neki švabe su uspjeli "zaobići" zaštitu kopiranja, nabavili su neki program koji skida screenshotove tako da svaki frame pretvori u sliku i spremi je, zatim su sve te slike ponovno spojili i dobili film u HD kvaliteti...lukavo, ali dugotrajno...
    Nisu neke shvabe vec jedan Danac je napravio to o cemu ti govoris
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Jack5
    odkud ti znaš da nije probio zaštitu?
    Znači da neće bit prženja filmova i igra preko hd-dvda i blu raya kao što se radi pomoću dvd-a?
    Gledaj ovako na tim DVDima i discovima ce ici profesionalne aplikacije i rijetko koja igra, a filmovi se nece bar neko vrijeme na njima nalazit, osim na HD-dvd jer je previse prostora gore. Blue ray se poceo koristiti, ali mislim da ce se najvise koristiti za back up, i jos uvijek ne shvacam PS3 zasto imati tako velike discove kad igra ih garant nece cijele ispuniti.

    Eto tolko od mene
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  9. #69
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    neki švabe su uspjeli "zaobići" zaštitu kopiranja, nabavili su neki program koji skida screenshotove tako da svaki frame pretvori u sliku i spremi je, zatim su sve te slike ponovno spojili i dobili film u HD kvaliteti...lukavo, ali dugotrajno...
    Nisu neke shvabe vec jedan Danac je napravio to o cemu ti govoris
    Zovu ga DVD Jon , on je razbio i zaštitu DVD-a, mislim da je i razbio ono da muzika kupljena na iTunesu se nemože puštati na drugim playerima.

  10. #70
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    neki švabe su uspjeli "zaobići" zaštitu kopiranja, nabavili su neki program koji skida screenshotove tako da svaki frame pretvori u sliku i spremi je, zatim su sve te slike ponovno spojili i dobili film u HD kvaliteti...lukavo, ali dugotrajno...
    Nisu neke shvabe vec jedan Danac je napravio to o cemu ti govoris
    Zovu ga DVD Jon , on je razbio i zaštitu DVD-a, mislim da je i razbio ono da muzika kupljena na iTunesu se nemože puštati na drugim playerima.
    Bravo fenrir eto nisam se mogao sjetiti zove se DVD jon, ali jos nije probio ovu zastitu, vec radi na tome. Rekao je da ce nam to biti novogodisnji poklon. Probijena zastita tj. da ce napraviti open source software za to
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  11. #71
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    672
    = Citat = Izvorno postao Tekla
    Kazu da vista ima 'bug' tj.rekli su da se nece moc provalit u nju ali se na kraju uspostavilo da se moze.
    Kazu da vista ima propust ali da taj propust već duže vrijeme imaju i windowsi xp pa ga jebi
    Piše na teletextu,omogućuje upad na računalo
    Jack is back

  12. #72
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    138
    nakon sto sam procitao da nece bit drivera za nf2 chipsete nema teorije da instaliram vistu jos bar 2god dok novi komp nedobim
    a tad ce vec bit i sp3 za nju

  13. #73
    Neznam jeste li gledali ovo, ali zaista izgleda impresivno!

    JGoyUwU0l54

  14. #74
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Neznam jeste li gledali ovo, ali zaista izgleda impresivno!

    JGoyUwU0l54
    To su skopirali sa Apple-a gdje isto moze fino "razgovarati" sa racunalom,u svakom slucaju dobrodosla opcija.Sve u svemu jako dobar OS ali ipak po paprenoj cijeni.


  15. #75
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Neznam jeste li gledali ovo, ali zaista izgleda impresivno!

    JGoyUwU0l54
    to se trebalo dogodit prije ili kasnije... ali ipak rula...

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Imam Vistu Ultimate i ne kužim sada čemu sva ta pompa.Novi Windowsi kao i ostali kada su izlazili,samo sa novom šminkom.Aero sučelje,novi office,novi elementi,dx10,i to je to.Ok,ima lijepih elemenata i sve.Vjerojatno ja to ne kužim pošto ne koristim računalo za rad,nego samo za surfanje i igre.

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Imam Vistu Ultimate i ne kužim sada čemu sva ta pompa.Novi Windowsi kao i ostali kada su izlazili,samo sa novom šminkom.Aero sučelje,novi office,novi elementi,dx10,i to je to.Ok,ima lijepih elemenata i sve.Vjerojatno ja to ne kužim pošto ne koristim računalo za rad,nego samo za surfanje i igre.
    Gledaj ako je tebi nista imati DX10, novi office i bolju sigurnost e onda si fakat noob. E covjece ti znas koliko je ljudi bilo na tom projektu, koliko je to sati provedeno, da bi onda jedan njub rekao da kakva je to pompa. E ono fakat si jadan .
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Imam Vistu Ultimate i ne kužim sada čemu sva ta pompa.Novi Windowsi kao i ostali kada su izlazili,samo sa novom šminkom.Aero sučelje,novi office,novi elementi,dx10,i to je to.Ok,ima lijepih elemenata i sve.Vjerojatno ja to ne kužim pošto ne koristim računalo za rad,nego samo za surfanje i igre.
    Gledaj ako je tebi nista imati DX10, novi office i bolju sigurnost e onda si fakat noob. E covjece ti znas koliko je ljudi bilo na tom projektu, koliko je to sati provedeno, da bi onda jedan njub rekao da kakva je to pompa. E ono fakat si jadan .
    A sta tebi znaci imati novi Office?
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  19. #79
    Meni Vista cist guba ono kad mi netko dodje od ljudi kojima to nesto znaci onda se malo pravim vazan pokazujuci im kako imam Vistu vjerovatno isto kao i ljudi sa Mackom ono ja imam a ti nemas tralalalalala.Inace na njoj surfam i upznavam ju sto je vise moguce jer mi treba zbog posla a sad da je neka revolucija i nije ali ju je svakako bolje imati nego ne imati.I zato kazem imam Vistu a vi nemate tralalalala .


  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Imam Vistu Ultimate i ne kužim sada čemu sva ta pompa.Novi Windowsi kao i ostali kada su izlazili,samo sa novom šminkom.Aero sučelje,novi office,novi elementi,dx10,i to je to.Ok,ima lijepih elemenata i sve.Vjerojatno ja to ne kužim pošto ne koristim računalo za rad,nego samo za surfanje i igre.
    Gledaj ako je tebi nista imati DX10, novi office i bolju sigurnost e onda si fakat noob. E covjece ti znas koliko je ljudi bilo na tom projektu, koliko je to sati provedeno, da bi onda jedan njub rekao da kakva je to pompa. E ono fakat si jadan .
    Ok,ajde ti sada meni reci što tebi znači imati novi office?Radiš u excelu,powerpointu,wordu?Bolja sigurnost?Još uvijek koristim nod32,toliko o zaštiti.Što će ti dx10 ako nemaš igara za dx10,osim FSX koji šteka kao lud.Mogli su oni provesti godina od Krista do danas a da ne ispadne kako treba.Nisam niti rekao da Vista ne valja,samo sam rekao da ne treba biti previše uzbuđen radi toga.Isto kao što su izlazili xp ili 98,novi elementi i sve,ali nije baš neka revolucija.Možda će biti revolucija u smislu dx10,ali to ćemo tek vidjeti,kada izađu prave igre.

Slične teme

  1. Can i run windows vista? [Riješeno]
    By Chappi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-08-2008, 20:45
  2. windows vista update
    By flashpointer in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-08-2008, 17:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •