Stranica 2 od 24 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 697

Tema: Nogomet

  1. #31
    Senior Member Lock'n'Load Shark's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    deep sea
    Postova
    178
    R.MADRID
    HAJDUK
    ŽELJEZNIČAR
    INTER


    Ne razumijem kako neko musko ne voli nogomet...


    think different

  2. #32
    Forza MILAN AC.

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...

    Tko je za vas najbolji, odnosno najkompletniji nogometas poslije Pelea i Maradone, i zasto?

    Dakle, nastojte NE komentirat u stilu: "Robinjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!11111111111111 11111" (sto ce popratit 5000 smajlica)

    Vec u stilu: "Robinjo, zato jer.... blablablabla..."

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    FORZA INTER!!!!!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  5. #35
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...
    IgGy imaš nešto protiv hajduka i torcide???

    nije važno!!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  6. #36
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    igGy@-- > poslije Maradone i Pelea je definitivno Safet Sušić ,jer je ipak čovjek vrhunski...i možda sad ronaldinho ili po mom mišljenju IGRAČINA će biti MESSI [/quote]
    <3 ya all.

  7. #37
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    negdje
    Postova
    391
    1.A.C.Milan
    2.Fc Barcelona
    3.AS Monaco




    nakon maradone i pelea najbolji...Ronaldinho...
    They had you crying but you came up smiling
    They had you crawling and you came up flying
    They had you crying and you came up smiling

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    dobro, evo ja glasam za Zidanea. U najboljim ga danima ne bi ownala ni 3 Ronaldinja

  9. #39
    Senior Member Lord of The Fleas Robertus's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    9th circle of HELL
    Postova
    440
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    dobro, evo ja glasam za Zidanea. U najboljim ga danima ne bi ownala ni 3 Ronaldinja
    Slažem se!!! Definitivno!
    Al prošlo je njegovo vrime!
    Smrt jednog čovjeka je tragedija. A smrt milijarde ljudi je statistika!!!


  10. #40
    Samo Hajduk!!!

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Dececi najigrac svih vremena je Dannis....samo pogledajte 100 denisovih najboljih golova i bit ce vam jasno, a poslje njega zna se Hanry

  12. #42
    [quote="IgGy"]dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...

    Uistinu neprimjeren komentar, i to od osobe s toliko odgovornosti za ocuvanje dostojanstva i tolerancije ovog foruma. Iako Dalmatinac i navijac Dinama, nikada nebi ovako okarakterizirao tako slavnu navijacku grupu kao sto je torcida.
    Najbolji-najkompletniji igraci : Van Basten, Baresi ,Maldini, Sheva, Kaka.
    Al sam se preznojavao danas protiv Schalkea.

  13. #43
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    = Citat = Izvorno postao miro u sutonu tihom
    Samo Hajduk!!!
    tako je
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    DINAMO

    od stranih real... carlos mi je naj igrač... fair play, makar nekad zna onako "profesionalno" i nevidljivo skršit nekog....

  15. #45
    [quote="IgGy"]dobro, vidim da ovaj topic nije nimalo drugaciji od polupijanih komentara torcidinih huligana, pa stoga mijenjamo smjer...

    Ne tako pisati o Torcidi!!
    Nemoj više uletati sa tako glupim forama,za ozbiljno ti kažem!

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    ok. dinamovih huligana. jesus jeste osjetljivi

  17. #47
    To je već OK,ali nediraj Torcidu!!!!Da ne bi bilo

  18. #48
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    Moji najdraži klubovi su Barca i PSV Eindhoven.Barcu obožavam od dana kad sam bio balavac,još tamo od ere Van Gaal-a.Nogomet koji je Barca uvijek prezentirala je bio jedinstven,s nikim usporediv.Danas je Barca
    pogotovo klub koji zadivljuje igrama,imaju pametan odabir igrača,igru iz neke druge dimenzije i...Ronaldinha .

    PSV volim zato što obožavam nizozemski nogomet (btw. još jedna poveznica s Barcom) i jer su mi ipak malo draži od Ajaxa.Uvijek sam volio taj klub,ali su me ipak u potpunosti osvojili igrom protiv Milana,gdje su im na Philips stadionu pljunuli u lice,ali nažalost ispali.Ali su na kraju otišli u velikom stilu,uzdignute glave i s činjenicom da su ponizili Milana,čiji Shevchenko košta više od prve postave PSV-a skupa,a to je ponekad vrijednije od bilo kojeg trofeja.

    Od trenera najviše cjenim Fabia Capella,zbog discipline koju postavlja.
    Guss Hiddinka cijenim posebno zbog načina viđenja tima,odnosno,ne jebe ga s kim igra,bio to Milan,Arsenal,Ajax...on ima svoju igru,zna kako stvoriti TIM(to je,znate,ono što Real Madrid nema),a uspjet će stvoriti odličnu ekipu i od Koreje,Australije,PSV-a,odnosno bilo koga.


    Što se tiče igrača...među mojim favoritima nema Zlatana,Ronaldinha(koliko ga god volio kao igrača),Shevchenka,Adriana...
    Igrači koje ja najviše cjenim ne stoje na posterima,naslovnicama,nema ih u izborima za naj nogometaša godine...oni su Phillip Cocu,Edgar Davids,Xavi,Patrick Vieira...To su radnici bez kojih sve te zvijezde ne funkcioniraju,bez kojih ni tim ne funkcionira,koji se žrtvuju za ekipu i od sebe daju 120% na svakoj tekmi.

    Od napadača najviše cjenim Bergkampa,a svatko tko prati nogomet vjerujem da zna i zašto.

    I za kraj da samo napomenem da neizmjerno mrzim Chelsea i Real(njih zadnjih godina mrzim).To su umjetno stvorene ekipe koje gledaju za novcem,reklamom i statusom bogova.Oni predstavljaju sve što mrzim u nogometu,stvaraju od nogometa trulu industriju i nije ih briga za nas koji istu tu igru obožavamo.

    VISCA BARCA!!!
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  19. #49
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    I za kraj da samo napomenem da neizmjerno mrzim Chelsea i Real(njih zadnjih godina mrzim).To su umjetno stvorene ekipe koje gledaju za novcem,reklamom i statusom bogova.Oni predstavljaju sve što mrzim u nogometu,stvaraju od nogometa trulu industriju i nije ih briga za nas koji istu tu igru obožavamo.
    POTPISUJEM

    Od napadača najviše cjenim Bergkampa,a svatko tko prati nogomet vjerujem da zna i zašto.
    Znam ja ali oni koji neznaju neka pogledaju samo 100 najboljih golova Dennisa Bergkampa i sve ce vam biti jasno

    Phillip Cocu,Edgar Davids,Xavi,Patrick Vieira...To su radnici bez kojih sve te zvijezde ne funkcioniraju,bez kojih ni tim ne funkcionira,koji se žrtvuju za ekipu i od sebe daju 120% na svakoj tekmi.
    Tocno to su odlicni igraci no ja bi dodo jos Gatusa, Makelelea, Emersona, Keana, Cambiaso (valjda sam ih dobro napiso, a vjerovatno nisam stoga....)....btw slabo ti Edgard igra u zadnje vrijeme, dok je na drugoj strani PSV smijesan bez Cocu-a.

  20. #50
    GLORY, GLORY UNITED!

    Otkako znam za klubski nogomet, navijam za Manchester United. U tom je klubu igralo/igra najmanje 20-30 meni najdražih nogometaša, trenutno na čelu sa Ruudom van Nistelrooyem koji mi je još od svojih PSV dana najdraži fudbaler.

  21. #51
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao IgGy
    ok. dinamovih huligana. jesus jeste osjetljivi
    ovo mi zvuci ko uvreda
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  22. #52
    Jeste pratili ždrijeb? Dakle, naši su na SP-u 2006 u njemačkoj u skupini sa Brazilom, Australijom i Japanom.

    Nada uvijek postoji i naša repka dobro igra, ali nadamo se i boljemu. Kakav je poznati Rvacki mentalitet pobijedit ćemo glavnog favorita, a izgubit od Australije i Japana

    Ostatak izgleda ovako:

    Group A

    1 Germany
    2 Costa Rica
    3 Poland
    4 Ecuador

    Group B

    1 England
    2 Paraguay
    3 Trinidad and Tobago
    4 Sweden

    Group C

    1 Argentina
    2 Ivory Coast
    3 Serbia Montenegro
    4 Netherlands

    Group D

    1 Mexico
    2 Iran
    3 Angola
    4 Portugal

    Group E

    1 Italy
    2 Ghana
    3 USA
    4 Czech Republic

    Group F

    1 Brazil
    2 Croatia
    3 Australia
    4 Japan

    Group G

    1 France
    2 Switzerland
    3 South Korea
    4 Togo

    Group H

    1 Spain
    2 Ukraine
    3 Tunisia
    4 Saudi Arabia

  23. #53
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Ruudom van Nistelrooyem koji mi je još od svojih PSV dana najdraži fudbaler.
    Odlican igrac dao je cak 1 gol van 16metara i to nedavno...lol....jeben pikač....skoro ko suker kvalitetan

  24. #54
    citat-"PSV volim zato što obožavam nizozemski nogomet (btw. još jedna poveznica s Barcom) i jer su mi ipak malo draži od Ajaxa.Uvijek sam volio taj klub,ali su me ipak u potpunosti osvojili igrom protiv Milana,gdje su im na Philips stadionu pljunuli u lice,ali nažalost ispali.Ali su na kraju otišli u velikom stilu,uzdignute glave i s činjenicom da su ponizili Milana,čiji Shevchenko košta više od prve postave PSV-a skupa,a to je ponekad vrijednije od bilo kojeg trofeja."

    Rezultat prve utakmice Milan-PSV lige prvaka prosle godine bio je 2:0 za Milan. Taj rezultat ne docarava potpuno koliko je Milan bio bolji od PSV a. Slazem se da je u drugoj utakmici PSV bio bolji , ali ne i da je Milan ponizen ili ispljuvan,jer ekipa kao moj Milan to naprosto vec 6 godina nikada nije bila. Sheva ne kosta vise od cijele postave PSV a, PSV nije mali niti siromasan klub, vec potpuno suprotno.

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Jeste pratili ždrijeb? Dakle, naši su na SP-u 2006 u njemačkoj u skupini sa Brazilom, Australijom i Japanom.

    Nada uvijek postoji i naša repka dobro igra, ali nadamo se i boljemu. Kakav je poznati Rvacki mentalitet pobijedit ćemo glavnog favorita, a izgubit od Australije i Japana
    uzeo si mi slova s tipkovnice

    Group F

    1 Brazil
    2 Croatia
    3 Australia
    4 Japan


    Osobno, mislim da se mozemo provuc...

  26. #56
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    aha, samo je brazil tu prijatenja... ovi drugi su laganini
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  27. #57
    Senior Member It lives by night Letva's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Postova
    742
    LAGANINI?ne bih baš rekao hm australia,japan,brazil....sve su to prvaci....
    ali eto možete se nekako provući(bosanac sam) možda do knockaut faze...samo zavisi od igračkog raspoloženja inače na ovom SP favoriti su mi

    1.BRAZIL
    2.ENGLESKA
    3.HOLANDIJA
    4.NJEMAČKA
    5.ARGENTINA
    <3 ya all.

  28. #58
    IgGy,opet te napadaju za tvoje postove,savjet:ne piše skoro ništa o HR klubovima,jer malo možeš popraviti a puno sjeb...

  29. #59
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    = Citat = Izvorno postao "Sickmanno1
    [quote
    Phillip Cocu,Edgar Davids,Xavi,Patrick Vieira...To su radnici bez kojih sve te zvijezde ne funkcioniraju,bez kojih ni tim ne funkcionira,koji se žrtvuju za ekipu i od sebe daju 120% na svakoj tekmi.
    Tocno to su odlicni igraci no ja bi dodo jos Gatusa, Makelelea, Emersona, Keana, Cambiaso (valjda sam ih dobro napiso, a vjerovatno nisam stoga....)....btw slabo ti Edgard igra u zadnje vrijeme, dok je na drugoj strani PSV smijesan bez Cocu-a.[/quote]

    Dobro,pisao sam one koji su meni najdraži.Slažem se da je ludost izostaviti igrače koje si naveo.Sad,za Gatusa se ne slažem baš,on je po meni samo destruktivac,odnosno može sudjelovati samo u obranbenoj igri veznog reda.

    Davids se u Interu malo naigrao,koliko ja znam u Tottenhamu je solidan.
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

  30. #60
    Member Plants Vs Zombies Fear Factory's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Lost in the Maze
    Postova
    37
    = Citat = Izvorno postao ribar-eu
    . Slazem se da je u drugoj utakmici PSV bio bolji , ali ne i da je Milan ponizen ili ispljuvan,jer ekipa kao moj Milan to naprosto vec 6 godina nikada nije bila. Sheva ne kosta vise od cijele postave PSV a, PSV nije mali niti siromasan klub, vec potpuno suprotno.
    Moja greška,to ti je kad su prsti brži od mozga .Htio sam napisati da su pljunuli u lice svim seronjama koji su govorili da Milan ide na turistički put u Eindhoven,a tako se tvrdilo u mnogim medijima.Kad sam to pročitao pozvjerinjao sam.Vidim da si navijač Milana,isprika s moje strane.Nisam mislio vrijeđati,jednostavno sam se krivo izrazio.

    Sad što se tiče Sheve...koliko ja znam,on je procijenjen na cca 45 milijuna ojra.Po mojim saznanjima,prošlogodišnja postava (ona iz tekmi sa Milanom) nije koštala više od Shevchenka.Van Bommel,Vennegoor,Alex i Park su zajedno prošle sezone koštali cca 20 mil. ojra,ostalih 7 nisu koštali ni približno toliko da bi se došlo do 45 milijuna ojra.

    Ali kao što rekoh,to su moja saznanja,makar sam tu tvrdnju pročitao još negdje u novinama i na netu,no ponavljam još jednom,možda sam ja u zabludi.

    I nisam ni rekao da je PSV mali i siromašan klub.Nisu baš ni među (ja mislim) 15 najbogatijih u Europi,no to sad nije ni važno.

    Ajde živjeli vi meni 100 godina i napunili ovaj topic sa barem još 50-ak strana do kraja sezone
    This is the art of ruin
    This is the resolution
    The end of all progress
    The death of evolution

Slične teme

  1. Nogomet
    By C in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 09-06-2008, 20:45
  2. Odgovora: 84
    Posljednji post: 15-01-2007, 00:56
  3. Nogomet: danas i sutra
    By Om3G@ in forum Alt-F4
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 13-12-2006, 15:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •