Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 697

Tema: Nogomet

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Nogomet

    Ajmo

    klubovi, repke, igraci, treneri, vlasnici, stadioni, natjecanja, manekenke, sponzoruse...

    tko, s kim, s čim, zasto, kako, kuda...

    btw, molim bez teme o kladionicama, i nogometnim menadzerima (CM, FM itd) jer topici vec postoje. thx.

  2. #2
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    koji proljevi fegeta na utakmicu sa kosovom,kad pogledaš njihovog predvodnika i njegov komentar onda skužiš koliko frajer uopće nema pojma o nogometu...šteta kaj su valjda zatvorili temu liga prvaka i europske lige...šta je tamo bilo proljeva...frajeri bi se valjda doslovno potukli oko barcelone i reala i jeli bolji ronaldo ili mesi,sad više nemogu tu spamat pa su se preselili na druge teme i forume...

  3. #3
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Pa Real je bolji, očito.

  4. #4
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Pa Real je bolji, očito.
    ma neka je...ne pratim...
    nije mi jasno zašto stalno za hrvatsku igra ovaj kovačić,em se ne trudi,em ne trči,ne radi ništa osim kaj stalno pobere dnevnice...sa druge strane u košarci koja je valjda kudikamo teži sport od nogometa šarić se trga za hrvatsku,ista su godišta i jedan i drugi i jedan i drugi puno zarađuju,ovaj nogometni još i više a ne radi ništa...ne kužim zašto ga trener forsira,prodao se je koliko znam...daj stavi barem nekog koji će trčat i trudit se...a ono igra se ključna utakmica s turskom...

  5. #5
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Fegeti se raspisali na pce,koji seratori i glumci,svi sve znaju o "lopovima" u hns-,svi su vrhunski nogometasi a vecina ih nije digla nista teze od kemijske...nisam gledao sa turskom ali vulic kaze da smo bili bolji i da smo pokradeni...a on je hajdukovac i mrzitelj dinama i svega pa valjda nebi lagao...a koliko vidim nema pravog kapetana,ovaj modric nezna nista i jos uvijek se forsira kovacic...neznam sta sad fali raketi i nekim drugima a do jucer su se dizali u visine....ovi fegeti ocito ne kuze nista o nogometu i jos pazi gledaju cijelu utakmicu...

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    A ti si isto stručnjak. Modrić je protiv Turske bio jedini koji je nešto mogao napraviti, ali nema s kime odigrati poštenu akciju. Kovačić u odnosu na Real stvarno je loš, ne znam gdje je problem. Odigrali smo opet loše. Bili smo toliko bolji da smo u drugom poluvremenu imali jedan udarac u okvir. Je da su nas suci pokrali, ali da smo igrom zaslužili više od ovog, nismo.

  7. #7
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    A ti si isto stručnjak. Modrić je protiv Turske bio jedini koji je nešto mogao napraviti, ali nema s kime odigrati poštenu akciju. Kovačić u odnosu na Real stvarno je loš, ne znam gdje je problem. Odigrali smo opet loše. Bili smo toliko bolji da smo u drugom poluvremenu imali jedan udarac u okvir. Je da su nas suci pokrali, ali da smo igrom zaslužili više od ovog, nismo.
    Nisam gledal,protiv kosova sam gledal vecinu utakmice onog nastavka i igrali su jako dobro,ne mi nego kosovari...gol su zabili iz prekida,slucajno,ali tad su bili malo pritisnuli a kosovo valjda vise nije moglo trcat ili kaj vec...imali su kosovari i lijepi zicer ali su profulali...

  8. #8
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    a modrić je kapetan pa nek si izabere skim će igrat,neznam zašto se gura taj kovačić,kaj nemogu igrat 442 i gotovo,šta će jedan napadač napravit,ništa,od svih tih igrača svi jako teško zabijaju...

  9. #9
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Problem je što Čačić gura taj jebeni 4-2-3-1 i onda mu RW igra Brozović, a CAM Kova ili Rakitić. 3 igrača koja ne igraju ono što igraju u klubu. Dodaj uz to i katastrofalni LB i RB koji se tek vraća nakon dulje stanke i dobiješ to što dobiješ.

  10. #10

    Re: Nogomet

    Meni je Rakitić katastrofa u reprezentaciji, nikad nisam gledao da je odigrao dobru utakmicu...

  11. #11
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Jedino ga pamtim po onom promašenom ziceru protiv Španjolaca

  12. #12
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Jedino ga pamtim po onom promašenom ziceru protiv Španjolaca
    pa raketa nije ni igrao protiv turske kaj ne...isto kako su dizali u nebesa perišića kad je zabio jedan gol a sada više ništa ni od njega...
    neznam šta ovaj db stalno kao zabranjuje na forumu priče o hns-u i prepucavanja a svaki post mu je ono,mafija,šuker,mamić,htv guzičari, ovo ono...ako znaš za korupciju onda odi na policiju pa prijavi,problem je u ovoj državi kaj gdje god se okreneš i gdje god da pogledaš sve je korupcija,kriminal i iskvareno,bez obzira jel bila sirotinja ili bogatuni,hns je još i dobar,nitko te ne traži da moraš nešto dat ili platit i da te netko tjera da moraš odlazit na utakmice,bilo bi jedino dobro da se sagradi neki novi moderan stadion u zagrebu gdje bi igrao dinamo i reprezentacija,onda bi bilo po 20-30k fegeta kad bi se igrala važna utakmica ...hns bi najviše srušili sdp i hajdukovci,to je tak jasno,nije njima dobrobit nikakav nogomet,ljudi i ostale pizdarije nego samo da se dočepaju pozicija da mogu gurat svoje ljude,isto kao i politika i sabor,državne firme,udruge itd...hns ima love,to je dobro privatno poduzeće i normalno je da bi se hajdukovci i komunjare toga jako htjeli dočepat...onda bi oni isto mogli još više gurat svoje igrače iz hajduka,imali bi još veću pomoć od sudaca(to imaju i sada ali čim izgube od dinama to je po običaju kriv sudac) i druge beneficije...

  13. #13

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Jedino ga pamtim po onom promašenom ziceru protiv Španjolaca
    Jel to onaj promašaj glavom kad mu je Modrić maestralno ubacio pred samog golmana? Ne znam zašto ga svi izbornici toliko favoriziraju, meni bi on grijao klupu

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Koliko se sjećam, igrao je Raketa protiv Turske. I baš je on u 119. minuti umjesto da sačuva loptu išao na dodavanje za kontru iz kojeg je ispalo zaleđe, iz kojeg je ispao slobodnjak iz kojeg smo dobili gol.

  15. #15
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Koliko se sjećam, igrao je Raketa protiv Turske. I baš je on u 119. minuti umjesto da sačuva loptu išao na dodavanje za kontru iz kojeg je ispalo zaleđe, iz kojeg je ispao slobodnjak iz kojeg smo dobili gol.
    Ovu sad zadnju utakmicu...sad se trebaju galvanizirat,nekoliko dana prije kljucnih utakmica posjetit fontanu,narucit kurve itd.,da vidis kak ce igrat dobro...

  16. #16
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Navodno je ukrajina u formi i pogotovo zele igrat u rusiji tako da su realno male sanse da dobe dvije utakmice...cacic ce vjerojatno dobit otkaz,spominje se zlatko dalic kao nasljednik,i sam kaze da bi odmah prihvatio,kao skoro i svaki hrvatski trener...

  17. #17
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Yep, to je taj. Je da smo u toj tekmi jednom prešli centar, ali iz te akcije smo morali zabiti.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    Ne znam, meni je bilo dovoljno pogledat davno jednu akciju Barce da velim da je bolji vezni od Luke. Al nisam pun k pogledao i jednu tekmu.

  19. #19

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Vedro Pregledaj post
    Ne znam, meni je bilo dovoljno pogledat davno jednu akciju Barce da velim da je bolji vezni od Luke. Al nisam pun k pogledao i jednu tekmu.
    Ne možeš po jednoj akciji tvrditi da je on bolji igrač. Ja smatram da je Modrić 2 klase iznad Rakitića

  20. #20
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao planta4z Pregledaj post
    Ne možeš po jednoj akciji tvrditi da je on bolji igrač. Ja smatram da je Modrić 2 klase iznad Rakitića
    Ma istina, al me fasciniralo kak se kretao bez lopte.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    I to minimalno dvije klase.

  22. #22
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    I to minimalno dvije klase.
    neznam po čemu,neznam jel modrić ima ijednu asistenciju u repezentaciji i neznam kad je dao gol ili nešto slično,bilo u realu bilo u reprezentaciji,defanzivno je možda,sigurno bolji od rakitića,to najviše i igra,solidan defanzivni srednji igrač...

  23. #23

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    neznam po čemu,neznam jel modrić ima ijednu asistenciju u repezentaciji i neznam kad je dao gol ili nešto slično,bilo u realu bilo u reprezentaciji,defanzivno je možda,sigurno bolji od rakitića,to najviše i igra,solidan defanzivni srednji igrač...
    Čini se meni da on ima više asistencija nego si ti njegovih nogometnih utakmica pogledao on i nije tip igrača koji zabija golove nego gradi akciju i igra obrambeno u sredini..

  24. #24
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao planta4z Pregledaj post
    Čini se meni da on ima više asistencija nego si ti njegovih nogometnih utakmica pogledao on i nije tip igrača koji zabija golove nego gradi akciju i igra obrambeno u sredini..
    pa sad si reko isto ko ja samo na drugačiji način,kako rekoh solidan defanzivni igrač,a te njegove akcije,to bi se isto dalo raspravljat,više od pola dodavanja(koja idu u statistiku,mada po meni ona je totalna glupost u nogometu,ali ima fegeta koji to jako prate) su mu najbližem suigraču...pa nije ni onaj mile badelj midfilder ništa lošiji,ali trener stavlja igrače koji igraju u razvikanim klubovima,a tamo igraju sa kudikamo boljim suigračima...

  25. #25
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    a i taj nogomet bi trebalo mjenjat jer ga danas igra svaka šuša,trebalo bi smanjit broj igrača sa 11,i mijenjat pravila,izbacit zaleđe naprimjer...

  26. #26
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Kužiš se u nogomet ko i u grafičke kartice. Modrić je najbitniji igrač Reala, trenutno najbolje momčadi na svijetu. Nuff said.

  27. #27
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Kužiš se u nogomet ko i u grafičke kartice. Modrić je najbitniji igrač Reala, trenutno najbolje momčadi na svijetu. Nuff said.
    Je ako cemo se lagat...ta liga prvaka je postala presmijesna kad vidis tko sve ulazi,real konstantno dobiva najslabije protivnike i u skupini i kasnije,sve ovisi kak ti se zdrijeb poklopi a realu se bome non stop poklapa u bitnim utakmicama,nemoras ni imat kvalitetu,europa liga je jaca od te lige prvaka
    Alert,real madrid fanboj...

  28. #28
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Nogomet

    Snifaš pastu s AMD procesora ili koji vrag?

  29. #29
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: Nogomet

    Samo sa intelovog snifan

  30. #30
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Nogomet

    I to faličnog.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

Slične teme

  1. Nogomet
    By C in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 09-06-2008, 20:45
  2. Odgovora: 84
    Posljednji post: 15-01-2007, 00:56
  3. Nogomet: danas i sutra
    By Om3G@ in forum Alt-F4
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 13-12-2006, 15:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •