Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 263

Tema: X3: Reunion, Terran Conflic

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    Kako zapoceti Bala Gi`s Joy misije i gdje?
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ja sam opet zapel za igru, u nadi da zaradim za neki m3 class ship, i dobro mi je islo, dok nisam nasel jedan m3 class ship u unknown sektoru, al mi je sad problem kaj je sporiji od m5 (m5-175, m3-75) pa mi je malo problem klat gamad... drugi put vec pomazem teladi-ima u obrani od xenon-a (scale plate green sektor) i nikak nebrem unistit nijednog (inace se na ovim mislijama jako puno love zaradi)...

    uglavnom, kad je jako puno enemy-a u sektoru, jako mi trza igra... igram sve na low, cak sam i smanjel rezu s 1400x1050 na 1024x... al jos uvjek trza, sutra bum probal na 800x600, nadam se da nebu trzalo (edit: damn, nebre manje od 1024x...), a ak neko zna kaj da napravim a da ne trza, jako bi mu bil zahvalam... i ak treba patch, dal se mogu load-at save game-i od 2.0 verzije???

    megger, di si cul za te bala gi joy misije???

  3. #33
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Resurrect ove teme mi je jako drag
    Igru na žalost nemogu ni sam igrat, jer mi je iz nekog razloga pao framerate u gotovo svim igrama, i ostaje nakon nekoliko formatova i varijacija. Inače je podnošljivo(u UT2k4 mi je na wicked sick postavkama 1280x1024 sa 58-65 FPSa pao na 20ak, u GWu sa 80ak na 15-25), ali je u X3 gotovo neigrivo. Čuo sam da je problem u ATI grafi koju X3 ne voli baš mnogo.
    Bala Gi's Joy? To je piratski sektor, što tamo tražiš?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    di je taj sektor??? ja ga nisam nasel, a nasel sam ih puno... 3 unknown sektora i u jednom je m3 ship, solidno opremljen... i 2 xenon sektora, kroz koja se samo mora brzo preleteti...

    zanim me dal je ko nasel koji secret conteiner??? ja sam nasel samo jedan unknown object na pocetku igre kad mi je trebala lova i prodal sam ga za cak 80000...

    ak ko igra, nek pise malo o misijama (ne o prici) u kojima se da zaradit love... i kak da najbrze dignem ugled kod paranida i split-a???

    kolko vas uopce igra ovu igru???

  5. #35
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    Nema problema nasao sam za Bala Gi`s Joy misije i cini se da nema veze sa sektorom, tako se zove jedan lik od kojeg dobivas misije... mada postoji taj sector.

    Inace ako nekog zanima to su nove misije koje dobijes u svakon 2.0.00+ update.. kad ih obavis dobijes novi brod m7, svoju stanicu i dosta para...
    Evo tu su neke informacije kako zapocet te misije...

    http://www.egosoft.com/support/faq/faq_ ... 6e18ac9517

    Po meni naj brzi nacin da zaradis dosta novaca je prodavanje brodova koje uhvatis.. Prosjecno po danu ako igras 3 do 4h mozes zaradit i vise od
    1 000 000c. A to mozes radit i sa m4 brodom sa m5 nikako, pre slab je a sa m3 bi bilo naj bolje..
    Za m4 kupis sve naj bolje sto moze primit i odes u ELENA`S FORTUNE, posto je okruzen piratskim sektorima, naj bolji je. I ceks da nalete pirati. Naj bolje je kad je sam onda brzo odustane i samo preuzmes njegov brod.
    Kad su recimo tri m5 i jedan m3, ubis prvo m5-ice ili ne moras ako prije toga odustanu i onda m3 posto ce ostat sam pa i on brzo odustane a i na njima naj vise zaradis. I tako prosjecno svaki 4 piratski brod odustane. Odustaju kad im stitove unistis a ako nece onda odustanu kad im je hull ostecen na pola. Kada brod aktiviras da bude tvoj samo mu das zapovjed da se vrati u shipyard recimo u Argon Prime i tamo ga prodas.
    Prosjecna zarada ako je brod ostecen na pola je za m5 -30 000c, za m4 -150 000c a za m3 -500 000c. I ne moras ih popravljti jer ne budes dobio vise kada ih prodajes...

    Jedamput mi je lik odustao samo kad sam mu razneso stitove i prodao sam ga za 900 000c..
    Naj brzi nacin za zaradu....
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    to s brodovima sam ja radil na x2, al na x3 mi ne odustaju tak lako, i to sam uvjek radil s m5 brodom jer je najbrzi i najokretniji, s m3 je malo veci problem... a i kad puno koljes kretene, onda nemozes uci u kretensku stanicu da prodas robove... a zal mi ih je ostaviti da lunjaju po svemiru...

    e, zanima me di i kak da skupljam spaceflys-e??? imam spacefly collector...

    sad bas razmisljam da dovucem svoj m5 do scale plate green da mogu unistit xenone i zaradit min 500000...

  7. #37
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    ne znam di su spaceflys jedamput sam samo naletio na njih u nekom sectoru.. Kako mislis zaradit 500000 u scale plate green, ubijajucu xenone...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao Megger
    Kako mislis zaradit 500000 u scale plate green, ubijajucu xenone...
    tocno tak... vec sam to napravil jedanput al s m3, i onda su vecinom bili xenon m i par l-a, a sad (2. put) je jako puno l-a i m-a, a i jako trza, s m5 je nemoguce jer ima preslabe stitove, a s m3 je tesko jer je puno sporiji od xenona...

    unistil sam jako puno kretena i sad me vise na pustaju na kretensku stanicu, a zbilja bi se trebal dockati na nju... zna ko kak da to izvedem???

  9. #39
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Svemirske muve moraš prvo zzzapnut sa onim... kako se zove... Ion, da tako je. Kad ih vidiš, samo ih s tim spucaj na sekundu, i otvori cargo bay.

    RE: v2... O.O AJME! M7! M3+! Herc me hvata!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    pa ja imam 2.0 verziju igre...

    nego, konacno sam svoj nadjen m3 naoruzal s 8 alpha HEPT i rastura... sad jos da zasluzim lovu i najdem di se prodaje 125MW shield, pa da ih imam dva... rakete mi nikad nisu bile zanimljive, uzasno su neprecizne i spore...

  11. #41
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    Kako nadjes m3 i gdje? I kaj ti nije previse 8 alpha HEPT pre brzo se trosi... i otkud M3 prima 125MW shield?
    Wasp rakete su ti naj bolje, brze su dosta i u jednom ispaljivanju izadju oko 6 malih koje odmah uniste m5 i m4..
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    m3 sam nasel u unknown sektoru cisto gore, iza xenon sektora... taj moze 2x 125mw... a alpha hept se brzo trosi, al 8 ih u kombinaciju su razorni...

    pital si kak zaradit 500000 unistavajuci xenone???

    evo ti dokaz da se moze i vise...


    sve osim jednog sam ja unistil... dva punjenja alpha hept-a i gotov je xenon l... m su manji problem, svega jedno punjenje...

    da bi dobil ovolko love za unistavanje ksenona dockaj se na stanici uz sektor koji je uz xenon sektor, i uzmi tu misiju... prvi put sam za 6 xenona dobil 400000... i jos ak imas police licence, dobival bus po svakom unistenom jos 1000 (nije puno, ali ipak)...

    idem sad trazit 125mw shield...

  13. #43
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    kako prodas unknown object?
    I kako prokrenes i gdje te misije za obranu Taladia od xenonsa..?
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  14. #44
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    ok nisam vidio da si odgovorio...
    E i iza kojeg xenon sectora se nalazi taj m3.. taj unknown sector je dosta daleko iznad njega ako mislis na taj.. Jel to taj unknown sector koji je spojen sa Split sectorima...?
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  15. #45
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    edit?
    alo?

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    sad sam pogledal, nije 125MW nego MJ, i idu 2... brod je buster, mislim da takvog koriste pirati...

    a taj sektor di sam nasel brod ti je kraj xenon sector 534, odma iznat getsu fune-a, cisto desno gore... a u getsu fune su ti od svih rasa equipment dock-ovi...

  17. #47
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    evo ti mapa svih sectora ako vec nemas...
    http://www.pbase.com/ransid/image/52334648

    I daj mi jos jedamput tocno objasni sta trebam radit i kome se javit da dobijem te misije za Taladi, jer sam napravio ovo sto si ti rekao i nista.. dockao sam se na sve stanice i nis...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ja sam dobil dva put tu misiju u PTNI headquaters... i na bulletin board je bilo da scale plate green napadaju xenoni i da treba spasiti profit...

    nego, zna ko mozda kaj je i cemu sluzi system override software??? kosta 600000 a neznam cemu sluzi...

    otkril sam i sektor di se voze utrke, i okolo leti 4 jaaaako brzih brodica (1000 i nest im je max brzina) pa me zanima di ima tih brodica za kupiti, mislim da se zovu stardust il tak nekak...

    fala na karti sektora... jos da je u vecoj rezoluciji da se vidi nest procitati, bilo bi bolje...

  19. #49
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    e fala...

    Za ove brze brodove, gledao sam svugdje i nema. Al ne znam dal se mogu kod njih kupit, ne mogu se ni ukrast steta...

    I karta je u velikoj rezoluciji ja sam je skinuo u 2000/1800, to je ta karta samo je moras povecat prije skidanja...

    http://www.pbase.com/ransid/image/52334648/original

    evo ti je sad u originalnoj...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  20. #50
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ispod mists of elysium je jos jedan unknown sektor... jos ih imam samo par za otkriti... a si siguran da su to svi???

  21. #51
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    da koliko svi govore, jedimo postoji cini se nova mapa cectora za Xtended 0.7 mod s kojim dobijes jos 60 novih sectora zajedno sa Teran sectorima, tj. nas suncev sustav... Si vidio to, zakon stvar...


    Jos samo nesto, vidio sam da si mi pokazao svoju sliku iz igre. Ja kad skinem sliku sa print tipkom. I onda je ne mogu gledat, u nekom glupom je formatu, tga formatu. Prebacim u jpg i nista. Kako si ti to napravio da je mozes vidjet... program neki ili...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ne volim stavljat patcheve ni modove na igre, draze su mi ciste... al ovo bi mogel probati... kaj se tice ss-a normalno prt scr pa paste u paint-u... tu je to...

    daj link za taj mod...

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    http://www.egosoft.com/news/current_en.php
    treci po redu ima 337 mb...

    Ovaj je zakon promjeni ti totalno izgled x3... I zapravo dobijes 90 novih sectora i 90 novih brodova.. i puno novih misija... Zapravo procitaj si sta ti pise ima svega, ko nova igra...

    Bas sam obavio slicnu misiju kao onu za sto si rekao, samo sam radio za Argon i pobio sam 17 xenona i dobio 6 500 000c, strasno...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ti si stavil taj mod??? mene muci da ako ga stavim da mi se nebi dogodilo da nemogu load-at save game... to s argonima si igral u black hole sun mozda???

    btw u onom sektoru di se voze utrkemozes kupit informacije o nekom blagu... kosta 45000 a "blago" je ustvari 100000c...

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Joooooj fala bogu da me netko podsjetio Idem ju ponovno instalirati ))))) Novi PiCek mi valjda sada neće glavobolje zadavati
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  26. #56
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    Nisam je jos usnimio, zato sto i sami kazu da kad zavrsimo i obavimo sve sto zelimo u x3, da onda usnimimo xtended 0.7. Zato sto sve promjeni, bas ko nova igra. A za save ne znam, kad zavrsis sve sto te zanima u ovom, probaj pa ces vidjet...
    al ne znam zasto bi uopce zbrisao save, ko i svaki drugi mod osim sto je ovaj dosta velik...
    A i zato je bas savrsen, kazu kako je Teran sector odlican, voznja po prstenovima od Saturna i slicno....

    http://mods.moddb.com/9197/xtended/image-gallery/
    evo ti nekoliko slika iz xtended moda, slike suncevog sustava, da vidis kako to izgleda...


    Da to sam obavio u black hole sun skoro sve sam ih sam pobio i njihov maticni brod, zato sam dobio puno para...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  27. #57
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    Za sad jos ima dosta posla i bez xtendeda...
    Evo bas sam naso di neki lik otkriva kako i gdje pokupit onaj brod za utrke koji ide i preko 1000m/s tj. dao je spoilere za sve besplatno sto mozes nac u igri oko 20 brodova i toliko unknown objecta i raznih drugih stvari... zakon stvar...

    Ako oces da ti to pokazem tu, reci... moze se dosa zaradit ako nadjes sve te skrivene stvari...
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    m4 je u prvom unknown sektoru odma do holy descent...

    sad imam eskadrilu m3, m4 i m5...

    daj ti mene radje uputi di si dobil te spoilere??? koji sektor, koja stanic???

    idem ja dalje istrazivat...

  29. #59
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    to sam nasao na forum.egosoft.com... evo ti ovo sto tamo mozes vidjet....

    BESPLATNI BRODOVI:

    Toucan Hauler ----- Menelaus' Frontier ------ at 43, -7, 35
    Iguana Vanguard --- Family Whi -------------- at 0, 0, 40
    Harrier Sentinel -- The Vault --------------- at -25, -10, -14
    Falcon Sentinel --- Unknown Sector [0, 16]S-- at -20, 3, 2
    Buzzard Hauler ---- Family Tkr -------------- at -35, -7, -10

    Buster Sentinel --- Akeela's Beacon --------- at 30, -10, -30
    Buster Sentinel --- Treasure Chest ---------- at 0, 50, 0
    Scorpion Raider --- Xenon Sector 101 -------- at 0, 0, 80
    Mamba Raider* ----- LooManckStrat's Legacy -- at -17, 0, 0
    Nova -------------- Unknown Sector [10, 18]S- at -12, 1, -19

    Mako Raider ------- Depths Of Silence ------- at 1, -3, 38
    Pericles Vanguard - Unknown Sector [15, 7]S-- at -10, 10, 10
    Starburst** ------- Freedoms Reach ---------- at 1, 36, 43 (straight above the gate)
    Express Hauler*** - Unknown
    Arrow**** --------- Unknown Sector [10, 18]

    * This ship is incredibly hard to get since it is surrounded by squash mines.
    Try to reach it from below. After you have it, command it to move out going down for a few km's and

    slightly north with the Move to position command. If done right, you can escape safely.
    ** Doesn't seem to be there at the start of the game. I think I already had done the story line after I found it. ukdj78 lets me know that it was there after he won the race. (Perhaps one of the racers gave up and bailed ship? ^_^ )
    *** The location varies per game. Look out for the pandora bbs messages to find it. See the Pandora section.
    **** Obtainable during the Bala Gi missions. I highly doubt you can find it before doing the missions.
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  30. #60
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303
    UNKNOWN CONTAINERS:


    A note: You will need to be REALLY close to the containers before you see them. Around 200 meters. That's 0.2 km. If you can't find any of them you simply are not close enough.
    If you find an asteroid at one of the locations, try to fly around it. The container is floating somewhere around it.

    10 Rapier Missiles ------ Atreus' Clouds ---------- at 13.1, 0.0, -13.1
    10 Banshee Missiles ----- Empire's Edge ----------- at -50.0, -15.0, -9.0
    10 Wildfire Missiles ---- Midnight Star ----------- at 132.5, 0.0, 4.0
    15 Wildfire Missiles ---- Heretics End ------------ at 25.7, 17.8, 32.3
    75000 Credits ----------- Ore Belt ---------------- at 10.0, 4.0, 52.0

    10 Microchips ----------- Patriarch's Retreat ----- at 0.0, -36.0, 36.0
    25 Spaceweed ------------ Spaceweed Drift --------- at -30.1, 10.0, 20.0
    2 125MJ Shield ---------- Unknown Sector [2, 16]S-- at -30.0, -20.0, -30
    10 Windstalker Missiles - Unknown Sector [11, 14]S- at -55.0, -10.0, -50.0
    50000 Credits ----------- Unknown Sector [11, 14]S- at -55.0, -10.2, -50.0
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

Slične teme

  1. X3: Terran Conflict
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 09-03-2008, 13:51
  2. X3: Reunion
    By Invisible Man in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-09-2007, 23:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •