Stranica 16 od 30 PrvaPrva ... 6141516171826 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 451 do 480 od 887

Tema: Igra sa najboljom (originalnom) glazbom

  1. #451
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    da se vratim na hellboyevo pisanje prije kako je to sranje da Oblivion nema priču i igrivost. pa daj molim te. glavni quest obliviona je pre zakon a posebno 90% od onih malih questova. daj oblivion je totalna jebenica. i još plus toga grafika je nenadjebiva
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  2. #452
    Ima čitav podforum ako je netko željan nastavka rasprave.

    Primjećujem da već duže vrijeme sve igre nažalost idu samo na orkestralne pjesme. Pa zar sve toliko naginje epskom da su sve ostale vrste glazbi (pored metala kad treba nabiti adrenalin) nestale iz svijeta igara (ako se ne varam, mislim da bi trebao navesti EVE Online kao briljantan primjer techno glazbe vrhunske kvalitete).

  3. #453
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    pa ti si stvarno uvatia jedno mišljenje o oblivionu ali ispravi me ako griješim main quest u morrowindu se može prijeć za koliko 10 minuta.
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  4. #454
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    da se vratim na hellboyevo pisanje prije kako je to sranje da Oblivion nema priču i igrivost. pa daj molim te. glavni quest obliviona je pre zakon a posebno 90% od onih malih questova. daj oblivion je totalna jebenica. i još plus toga grafika je nenadjebiva
    Evo ja osobno sam obje igre odigrao... Oblivion nije dostojan kao nasljednik Morrowinda, po mom skromnom mišljenju. Da argumentiram ( po redu kvotanog teksta ):

    - glavna priča zvuči epski i poprilično zanimljivo na papirusu no moram reći da je monotono... Prešao sam ju u 9 sati i uopće nisam sretan jer sam 6 sati zatvarao portale proklete... Jednostavno, jako loše... -1

    - mali questovi su poprilično simpatični i sviđaju mi se... Nisu bili monotoni, pogotovo mage's guild i fighter's guild, tu dobiva +1

    - nije totalna jebenica, moram reći da sam razočaran jer je Bethesda postala poprilično bahata... Tim je talentiran, no nisu se potrudili... Uopće se nisu potrudili da obrane staru slavu -2

    - što se tiče grafičkog enginea i eye-candy elementa... Uopće nije impresivno, izgrađen je na solidnom Gamebryo engineu te je jako loše prilagođen za RPG. Kao prvo, nema usranih animacija otvaranja vrata, ničega skoro, čak ni cutsceneova (ovo i nije toliki problem). Kao drugo, ne podržava kombinirani AA i HDR što me je malo naljutilo jer ne volim jagged edges. Nadalje, cijeli svijet je sagrađen kroz cellove koji pri prijelazu iz jednog u drugog dobiješ prokleti loading bar, znaš li kako je frustrirajuće kada ti izbaci loading bar makar na sekundu na 4GB RAMa i dvije 8800GTSice? Nadovezujući se na same ove cellove, udaljeni prostor i iscrtavanje izgleda mutno i ružno, kao i likovi... -2

    - MAPA JE PREMALA... Neprihvatljivo, nakon Morrowinda... Neprihvatljivo... -3

    Evo grafika famozna: ( iako to uopće nije presudan element u kvalitetnom RPGu, Morrrowind je jebenica, a nema CryENGINE2 grafiku ):

    http://www.pibweb.com/review/images/oblivion_emp.jpg

    Zastrašujući prizor... Razočarano sa suzom u očima čekam TES V
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  5. #455
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    iako ja nema teorije da pljujem po morrowindu
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  6. #456
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ima čitav podforum ako je netko željan nastavka rasprave.

    Primjećujem da već duže vrijeme sve igre nažalost idu samo na orkestralne pjesme. Pa zar sve toliko naginje epskom da su sve ostale vrste glazbi (pored metala kad treba nabiti adrenalin) nestale iz svijeta igara (ako se ne varam, mislim da bi trebao navesti EVE Online kao briljantan primjer techno glazbe vrhunske kvalitete).
    yep orkestralna, najbolja
    inace glazbu drzim iskljucenu u vecini igara, osim u homm3 di je stvarno prekrasna..
    jedino mi je metal glazba dobra painkilleru koja je fakat igra za nabrijavanje, jebenica
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  7. #457
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ćekaj da ti nešto kažem pa nije stvar u glavnom questu nego u drugima i to bogme ih ima puno. pa istina zatvaranje vrata obliviona je baš prava gnjavaža i mogao bi još i okritizirati oblivion po borbi mislim da ima previše fps elemenata ali ipak oblivion ej. stvarno je igra dobra šta je. pustimo svaki nedostatak gledajmo ono dobro i zanimljivo.
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  8. #458
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    i može li mi itko preporučit neki dobar RPG za odigrat a da nije Witcher
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  9. #459
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ima čitav podforum ako je netko željan nastavka rasprave.

  10. #460
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    možeš li mi ti reć što su to double postovi nemam pojma šta je to
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  11. #461
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ali ne stvarno
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  12. #462
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    možeš li mi ti reć što su to double postovi nemam pojma šta je to
    kad napises 2 poruke za redom..
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  13. #463
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    ali ne stvarno
    kad ti vidim konfu tesko mi povjerovat da neznas sta je to al, aj ak vec neznas....

    to je kad napises post i za tim postom odma napises drugi post, tak nekak nisam dobar u objasnjavanju al kuzim xD

  14. #464
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    yep orkestralna, najbolja
    inace glazbu drzim iskljucenu u vecini igara, osim u homm3 di je stvarno prekrasna..
    jedino mi je metal glazba dobra painkilleru koja je fakat igra za nabrijavanje, jebenica
    Nemam ja ništa protiv orkestralne, naprotiv, ali sada je već do fula isfurana (slično kao i fantasy filmovi koji se naglo prešli sa techna na orkestralu).

  15. #465
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150


    Ajmo nastaviti raspravu van ovog topica, ovdje samo glazba ide... Sorry morao sam jednostavno ovu sliku napraviti... Prigodna je
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  16. #466
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    pa čekaj šta je u tome problem kad ja napišem dva posta za redom tko mi to brani i je li to možda nepristojno
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  17. #467
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    glazba iz TESa bilokojeg je fenomenalna, najbolja mi je ona iz DF-a kad lik ulazi u neki grad, a u grad snjezi i onak ugodna glazba

    to sam vidio na traileru na jubitou

    takoder civ 4 ima fenomenalan soundtrack

  18. #468
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    glazba iz TESa bilokojeg je fenomenalna, najbolja mi je ona iz DF-a kad lik ulazi u neki grad, a u grad snjezi i onak ugodna glazba

    to sam vidio na traileru na jubitou

    takoder civ 4 ima fenomenalan soundtrack
    u meniu owna...razmisljam da si to stavim na CD i preslusavam na kucnom kinu
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  19. #469
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    o imam odličan prijedlog za jednu od boljih muzika na igrama. flatout 2 muzika je dobra priznat ću za malo žešće rokere iako ima malo metala. svim rokerima će se svidjeti stvarno nije loše
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  20. #470
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    imam još jednu stvar iako sam to napisao u prijašnjim vremenima PoP 1 i 2 prvi dio odlična muzika za atmoferičnost a drugi dio odlična metal muzika lol
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  21. #471
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    takoder civ 4 ima fenomenalan soundtrack
    Baba Yetu? ta stvar owna...
    OMG, sad sam se te stvari sjetio... Baba yetu yetu li je imba
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  22. #472
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    poslušao sam glazbu iz Morrowinda. neopisivo . sad vidim kako je jeremy soule u Oblivionu to samo malo ubrzao i eto mu nove glazbe. ali ne zamjeram ja šta oblivi. hail obliva i morra
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  23. #473
    Senior Member It lives by night x0xmajax0x's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Da
    Postova
    624
    underground 2 (black betty i nobody najbolje) i fifa 08...

  24. #474
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Popocatépetl
    Postova
    70
    Battlefield Vietnam. mjuza je fenomenalna! creedence clearwater revival, kinksi, jefferson airplane...

  25. #475
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490


    znam da sam mod i da ne bih trebal radit ovakve postove al



    Music Soundtrack

    1. The Box Tops - "The Letter"
    2. Count Five - "Psychotic Reaction"
    3. Bobby Fuller Four - "I Fought the Law"
    4. Canned Heat - "On the Road Again"
    5. Creedence Clearwater Revival - "Fortunate Son"
    6. Deep Purple - "Hush"
    7. Edwin Starr - "War"
    8. Rare Earth - "Get Ready"
    9. Jefferson Airplane - "Somebody to Love"
    10. The Kinks - "All Day And All Of The Night"
    11. The Trashmen - "Surfin' Bird"
    12. Martha Reeves and the Vandellas - "Nowhere to Run"
    13. Jefferson Airplane - "White Rabbit"
    14. The Troggs - "Wild Thing"
    15. Budapest Symphony Orchestra - "The Ride of the Valkyries"
    16. The Guess Who - "Shakin' All Over"
    17. The Kinks - "You Really Got Me"
    definitivno najbolji odabir glazbe u igri... (mozd neznate, al u igri je moguce pustati tu glazbu dok ste u vozilima isto kako su i ameri pustali)

  26. #476
    Senior Member Lock'n'Load ChakNorris's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Krade majonezu od Mr.Ante-a
    Postova
    124
    = Citat = Izvorno postao Rider on the Storm
    Guitar Hero 3
    Tha Chak Is Back

  27. #477
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    meni je najjača stvar u igri u wow-u,kad si u teldrassilu.
    jason hayes-kalidar the enchanted forest iz wow soundtracka.prelijepa je i budi u meni nostalgiju kad sam dnevno igao po 12 sati wow.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  28. #478
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    meni je to bila melodija za sve pozive na mobu nekih 6 mjeseci,zajedno sa jednom super wow temom koju sam imao na mobu.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  29. #479
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490
    svida mi se glazba u LOTRU... ne zbog glazbe koju su napravili u igri... vec zbog toga sto TI sam mozes svirati odredene instrumente...

    LINK

  30. #480
    Ja bi još volio dodati i glazbu iz UT 2004 koja je inače vrlo dobra, ali i odlično pogođena na nekim mapama (sjećam se one epske glazbe kad igraš Mothership mapu).

Slične teme

  1. Film sa najboljom glazbom
    By Chupacabra in forum Multimedia
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 05-07-2010, 08:06
  2. Igra sa najboljom grafikom
    By radeoN in forum Gaming općenito
    Odgovora: 414
    Posljednji post: 18-04-2009, 20:39
  3. Igra s najboljom atmosferom
    By Snake shit in forum Gaming općenito
    Odgovora: 115
    Posljednji post: 25-11-2008, 01:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •