Stranica 5 od 23 PrvaPrva ... 3456715 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 681

Tema: Izbor MMOa (Tu pitajte ako tražite MMO)

  1. #121
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Shit

    Igro ja runescape, fakat to je šit! Imali neke koje se igraju u browseru i da nema fuckin membera!



    I još nešto--> da ima igrača bolan!

    FALA!!
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  2. #122
    Igrao sam WoW, GW, Tibia, Runescape, Silkroad, Dransik, Eve, FFXI, Everquest, CoH, UO, Anarchy online, Rose Online, Last Chaos, Lineage 2, Myth war online, Conquer online ... i brijem da ih je bilo još, al se nemrem sjetit.

    Tak da sam prošao sve i svašta..

    Preporučam WoW i Tibiu
    Sometimes my mind plays tricks on me..

  3. #123
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Ba'alzamon
    Preporučam XXX i Tibiu


    reko sam im na samom pocetku za tibiu no oni komentiraju samo grafiku (koja je sada sve vise i vise krvalitetnija i bolja)
    al nece da slusaju, kada ljudima kazem da je to jedna kvalitetna igra na koju se CAK isplati potrositi i premmy, game owns a i potrosi se dobro vrijeme na njoj... meni fali =( samo sto sam sada totalno ispao iz stosa pa mi je bezveze igrati ju ispocetka
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  4. #124
    Ja isto tako..ispao iz štosa..
    A čak sam imao i premium account..
    Samo treba proći prvih 15 lvl-a i dalje je lakše..
    Ja sam bio na securi knight lvl 47..ti?

    Kad se sjetim..
    S ekipom po 15 sati huntat heroje il dragon lordove i samo zajebancija neka pada..ma jooj..stara dobra vremena
    Sometimes my mind plays tricks on me..

  5. #125
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    ok, valjda nisam dobro slozio pitanje, ali plz; jedan jedini MMoRPG koji se ne placa a ima sf tematiku ?

  6. #126
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    ok, valjda nisam dobro slozio pitanje, ali plz; jedan jedini MMoRPG koji se ne placa a ima sf tematiku ?
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  7. #127
    [quote=Black Hawk Down]
    = Citat = Izvorno postao "Bishop_45_(2)":1gm0auwu
    ok, valjda nisam dobro slozio pitanje, ali plz; jedan jedini MMoRPG koji se ne placa a ima sf tematiku ?
    [/quote:1gm0auwu]

    Anarchy Online bez svih ekspanzija (iako je dosta grafički star).

  8. #128
    pomozite mi da odaberem dobar mmorpg
    dosada sam igrao:
    dofus, last chaos, conquer, maple story, tales of pirates, trickster, flyff, mu,
    ot navedenih dofus je najigriviji i najkvalitetniji i igrao sam ga godinu dana i placao sam... (full member)
    ovi ostali su mi svi nekako isti... samo grindanje i maple story je prepun hackera Sad
    btw. cuo sam da je silkroad prepun i gotovo je nemoguce unic u igru i ima dosta hackera..
    knight online sam cuo da ima previse hackera i 90% turaka Very Happy
    legend of ares mi se cini zanimljiva igra. zanima me dali u njoj ima nesto drugo osim grindanja? (ima li puno questova i dungeona i pvp?)
    sada vas molim da mi preporucite igru koju ste vi igrali DUZE vrijeme i da vam se svidjela...
    volio bi da igra nema vise od 700mb i da je free (nema veze ako ima cash shop)
    pozz!!! Twisted Evil

  9. #129
    ovak,LoA ti je ekstremno ružan,pa ti ga ne preporučujem zbog zdravstvenih razloga.Probaj Risk Your Life,meni je igra skroz bila ok,al sam prestal zbog nedostatka ekipa (koje moža sad ima u večem broju) i probaj Voyage Century Online ak voliš gusare

  10. #130
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao astralus
    pomozite mi da odaberem dobar mmorpg
    dosada sam igrao:
    dofus, last chaos, conquer, maple story, tales of pirates, trickster, flyff, mu,
    ot navedenih dofus je najigriviji i najkvalitetniji i igrao sam ga godinu dana i placao sam... (full member)
    ovi ostali su mi svi nekako isti... samo grindanje i maple story je prepun hackera Sad
    btw. cuo sam da je silkroad prepun i gotovo je nemoguce unic u igru i ima dosta hackera..
    knight online sam cuo da ima previse hackera i 90% turaka Very Happy
    legend of ares mi se cini zanimljiva igra. zanima me dali u njoj ima nesto drugo osim grindanja? (ima li puno questova i dungeona i pvp?)
    sada vas molim da mi preporucite igru koju ste vi igrali DUZE vrijeme i da vam se svidjela...
    volio bi da igra nema vise od 700mb i da je free (nema veze ako ima cash shop)
    pozz!!! Twisted Evil
    Runescape bez imalo razmišljanja.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  11. #131
    ...da zaboravio sam napisat i da sam probao runescape
    igra mi se ne svidja...
    najvjerojatnije cu ponovno pocet igrat conquer online

  12. #132
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao astralus
    ...da zaboravio sam napisat i da sam probao runescape
    igra mi se ne svidja...
    najvjerojatnije cu ponovno pocet igrat conquer online
    Puzzle Pirates?grafika izgleda smiješno,ali je igra dobra.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  13. #133
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao cronicus
    = Citat = Izvorno postao astralus
    ...da zaboravio sam napisat i da sam probao runescape
    igra mi se ne svidja...
    najvjerojatnije cu ponovno pocet igrat conquer online
    Puzzle Pirates?grafika izgleda smiješno,ali je igra dobra.
    Penguin club
    Kakav je taj conquer online mozda ga isprobam
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  14. #134
    ovak..
    LIKOVI...da vi...Corum online je igra za vas...,a i za mene...tak da,ovo ono..
    Sometimes my mind plays tricks on me..

  15. #135

    MMORPG the best

    WOW je super ali nije free,pa zato savjetujem da idete na silkroad europa(kažu da su riješili problem teškog ulaženja u servere)
    elvis skozdopolj

  16. #136
    [quote=Bishop_45_(2)]
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    = Citat = Izvorno postao "Bishop_45_(2)":3902nsyr
    Pitanje: vecina ovih MMORPG-eva ili MMOFPS-ova koje navodite su phantasy tematike, mene zanima ima li koj futuristicki, onako SW/ST, ili nesto u post-apokalipticnom svjetu --> lol, STALKER ONLINE ???
    umm planetside se zove mislim ,al imas trial a iza se plaća, to je mmofps, cistokrvni mmorpg je anarchy onlie 8nije za pocetnike) ako si startao na wowu nemoj ni pokušatav jer će te grafika odbiti od igre
    eh, da , trudio sam se jako zaobici WOW i uspio ; nisam ni jednu MMO igru igrao bas ono hardcore, samo isprobavao; mene zanima MMO (RPG ili FPS) koji se, naravno, ne placa (stoji u naslovu topica) i nije phantays (doslo mi je do malog zasićenja, radije cu malo odustati od pahntasiya nega da ga stvarno zamrzim) !??!?![/quote:3902nsyr]S
    ako te zanima besplatan MMORPG onda idi na silkroad potpuno besplatan a grafika je super i igrivost sjajna bolja nego na WOW-u
    elvis skozdopolj

  17. #137
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    [quote=elvis]
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    = Citat = Izvorno postao "Bishop_45_(2)":1jhvxfbe
    Pitanje: vecina ovih MMORPG-eva ili MMOFPS-ova koje navodite su phantasy tematike, mene zanima ima li koj futuristicki, onako SW/ST, ili nesto u post-apokalipticnom svjetu --> lol, STALKER ONLINE ???
    umm planetside se zove mislim ,al imas trial a iza se plaća, to je mmofps, cistokrvni mmorpg je anarchy onlie 8nije za pocetnike) ako si startao na wowu nemoj ni pokušatav jer će te grafika odbiti od igre
    eh, da , trudio sam se jako zaobici WOW i uspio ; nisam ni jednu MMO igru igrao bas ono hardcore, samo isprobavao; mene zanima MMO (RPG ili FPS) koji se, naravno, ne placa (stoji u naslovu topica) i nije phantays (doslo mi je do malog zasićenja, radije cu malo odustati od pahntasiya nega da ga stvarno zamrzim) !??!?!
    S
    ako te zanima besplatan MMORPG onda idi na silkroad potpuno besplatan a grafika je super i igrivost sjajna bolja nego na WOW-u[/quote:1jhvxfbe]
    lol da je tako onda niko ne bi igro WoW .
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  18. #138
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    150
    BOT neki navalio

  19. #139
    Junior Member Plants Vs Zombies Antaris.'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    27
    Dali tko zna neki mmorpg (free) da se igra na semu wow-a?
    Znaci da nema igranja sa klikanjem misa kada se hoces kretat naprijed ili nazat i da se negleda iz pticje perspektive. probao sam par mmorpga i svi su se igrali na tu jadnu semu. trazim neki u kojem cu moc koristit wasd!
    Pa ak neko zna nek javi!

  20. #140
    Junior Member Plants Vs Zombies Antaris.'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    27
    Jel mi mozes opisat malo taj risk your life! Koji je nacin igre, koliko trosi mjesecno mb, koliko hrvata igra, i na kojim serverima , koje rase i klase postoje? itd

  21. #141
    Junior Member Plants Vs Zombies Antaris.'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    27
    .sry

  22. #142
    Junior Member Plants Vs Zombies Antaris.'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    27
    THX! Jel ti igras RYF?

  23. #143
    Junior Member Plants Vs Zombies Antaris.'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    27
    pa ako ces igrat javi jel i ja razmisljam da bi je igro

  24. #144
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    461
    dobra igra koja se igra na shemu kretanja tastaturom je Metlin2.Ali kad budes igro nemoj uzet q da ubijes Alfa Wolfs

  25. #145
    Ja klikam u Metinu i jebeno mi ide..ne kužim šta fali klikanju..ionak ti druga ruka mora biti slobodna za quick skill-ove
    (1-4) i (F1-F4)
    Sometimes my mind plays tricks on me..

  26. #146
    Ima neki besplatni sci-fi MMO sa mogucnoscu ownanja i voznje svemirskih letjelica?

  27. #147
    možel mi neko reći koliko je velik silkroad i silkroad europa
    elvis skozdopolj

  28. #148
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao AVGstar
    dobra igra koja se igra na shemu kretanja tastaturom je Metlin2.Ali kad budes igro nemoj uzet q da ubijes Alfa Wolfs
    jedini ih ti nisi našao

  29. #149
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    = Citat = Izvorno postao zekoslav
    Ima neki besplatni sci-fi MMO sa mogucnoscu ownanja i voznje svemirskih letjelica?
    viewtopic.php?t=4313

    probal sam nekoc davno, kod letenja je glupo kaj se odbija od zemlje... mozda je sad bolja s patchevima...

    opet ga skidam jer mi je cod2 vec dosadil...

  30. #150
    Kazu da je to bezveze igra. Moze malo vishe informacija?

Slične teme

  1. Izbor: 2 igre
    By Chupacabra in forum Gaming općenito
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 18-05-2011, 07:02
  2. Izbor laptopa
    By Tyrion in forum Mobilno
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 10-06-2010, 23:32
  3. Izbor igara
    By hansi in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 26-07-2009, 16:24
  4. Odgovora: 60
    Posljednji post: 21-12-2006, 16:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •