Vidi rezultate ankete: Gothic 3 vs Oblivion

Glasači
50. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Oblivion

    35 70,00%
  • Gothic 3

    15 30,00%
Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 131

Tema: Oblivion vs Gothic 3

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Oblivion vs Gothic 3

    Eh ovako stalno vidim po tes temama i to pricaju ljudi kako je gothic bolji pa jedni kazu da nije pa jeste eh ovde mozemo raspravljati o tome bez offtopica napomena je ako bude rasizma i ostalih izma i tih gluposti lockace temu a to necemo

    Meni je oblivion bolji po grafi i gameplayu ali gothic ga dere u prici.Evo kupio ja gothic i poigram ja kad vidim priroda sve se sjaji i to kontam kul kad se okrenem prema kuci grafika izgleda veoma odvratno jednostavno nije dovrseno graficki.Tako da mi je oblivion bolji.

  2. #2
    Ja mislim da ne možeš uspoređivati te 2 igre, unatoč tome što ih SVI uspoređuju.

    Jednostavno nisu u istoj kategoriji.

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    još nisam glasao, nisam do sad odigro ni jedan gothic pa ne bi bilo subjektivno

  4. #4
    Oblivion rula i dalje


    ROCK ON!

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja mislim da ne možeš uspoređivati te 2 igre, unatoč tome što ih SVI uspoređuju.

    Jednostavno nisu u istoj kategoriji.
    Istina, Oblivion je RPG , a Gothic 3 je simulacija aviona, tako da to stvarno nemozemo uspoređivat...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja mislim da ne možeš uspoređivati te 2 igre, unatoč tome što ih SVI uspoređuju.

    Jednostavno nisu u istoj kategoriji.
    ajde koji te to zanr gothic 3 genius?

  7. #7
    Nisam mislio na žanrove... ajde ti malo promisli genius.

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja mislim da ne možeš uspoređivati te 2 igre, unatoč tome što ih SVI uspoređuju.

    Jednostavno nisu u istoj kategoriji.
    lol kako nisu u istoj kategoriji oboje su najbolji open ended RPG-ovi izasli ove godine
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  9. #9
    Oh brother..... jesam li ja spomenuo njihov žanr?

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Oh brother..... jesam li ja spomenuo njihov žanr?
    a sta si onda mislio zasto ih nebi mogli usporedivat,po meni su igre u istoj kategoriji
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Mislim da vise niti sam nezna na što je mislio...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  12. #12
    Ma znam ja, samo gledam kako nitko ne promatra i uspoređuje kompanije (i buđet tih kompanija) koje su napravile obje igre.

  13. #13
    Ja i nisam previše igrala nit Oblivion, nit Gothic, ali iz onoga što *JESAM* vidila, je da su obje igre dobre. Oblivion ima limitless world, a Gothic 3 ima...Pa ima jednostavno predobru radnju (doduše ovo spasi svijet u obe dvije igre je malo...*khm*nemsin sad reč).

    Ali kombinacija obe dvi igre bi bila jednostavno predobra...(osim ako ne bude
    zahtjevala nekih pišljivih 3.5 GHz...khm)
    There's a bloody moon out tonight...

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    Ma zabolime za kompanije i buđete... ako je igra loša necu ju igrat pa imala igra buđet od milijardu ili 100 $...

    Isto tako ako je dobra, nebitno koliko je love utučeno u nju...

    A igrat neku lošu igru iz sažaljenja prema njihovim autorima jer nisu imaliveliki buđet...
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  15. #15
    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Ma zabolime za kompanije i buđete... ako je igra loša necu ju igrat pa imala igra buđet od milijardu ili 100 $...

    Isto tako ako je dobra, nebitno koliko je love utučeno u nju...

    A igrat neku lošu igru iz sažaljenja prema njihovim autorima jer nisu imaliveliki buđet...
    Ajde budi realan čovječe.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind kulamasta's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.241
    U kojem djelu sam ti zazvucio nerealno???
    Kupujem Sonic Tower!
    Ponude na PM

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Dakle,ovako,moje mišljenje:i jedna i druga igra su odlične.Ipak,ne smatram da je priča bolja u Gothicu3.Ne znam za vas,ali i u Oblivionu je odlična.Sjećam se,npr. onog questa:trebate spasiti onog Argoniana iz zatvora u Skingradu,ali je njega netko oteo.Razgovarate sa drugim zatvorenikom i on vam kaže da njih odvodi blijeda dama(The Pale Lady).Ona je vampir i siše im krv i ubija ih.Odete do čuvara i pitate ga tko je ona.On vam blijedo i šaptom odgovori da je bolje da se ne petljate u to.Slijedite krvave tragove,kroz mračan dvorac i prepreke poput zidova koje treba otvoriti pritiskom na svijećnjak.Dolazite do prokopanog dijela,sve vas je više strah,dolazite do zavoja i ugledate prizor od kojeg vam se digne kosa na glavi:vampirka stoji sa instrumentima za mučenje iznad kade pune krvi spremna za ubijanje Argoniana koji je zatvoren iza rešetaka.Ima puno takvih misija u Oblivionu,priča mi je odlična i ne kužim zašto drugi govore suprotno:možda govore o Main Questu,ali mi je i on odličan.Grafika je dobra,glazba je dobra,gameplay je dobar,puno sati igre,sve je odlično,osim sitnih bugova.S druge strane Gothic 3 također ima odličnu priču,veliki svijet,puno questova i dobru glazbu.Hodao sam naprimjer od jednog do drugog rebel campa i pomalo sam se neugodno iznenadio:u prvom imate misiju istjerati orkove sa obližnje farme,a i drugom koji je dosta udaljen sličnu takvu misiju.Nadam se da nije tako svugdje.I nema fast travela sve dok ne otkrijete teleport stone koji će vas teleportirati do određenog grada,ima puno negativnih stvari,no nasreću puuuno više dobrih stvari,koji prikrivaju loše strane,baš kao i u Oblivionu.Imate puno gradova i puno questova,raznolik svijet od pustinja i mora do zelenih ravnica i snježnih planina.Eto,rekao sam svoje mišljenje,sa iskustvom igranja i jedne i druge igre,i igranja njihovih prethodnika.

  18. #18
    Oblivion je OK, meni osobno malo dosadan, a koliko sam shvatio, ovaj ghotic 3 je sranje, prvo prezahtjevan tj. neoptimiziran engine, zatim kažu da je igra nekako konfuzna, loš lvl-up sustav...

    Ne zanima me!

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    za dizanje skill pointsa koje dobiješ lvl-om trebaš otići nekom treneru da te istrenira, što je ustvari dobro, ali moglo je i na stari klasični način kao u Oblivionu ili u Gothicu 2 (neznam kako to tamo izgleda jer nisam igro)

  20. #20
    Normalno je da igra koja ima veće šanse da bude uspješna, nego tamo neka neznana kompanija (samo navodim prijmjer, iako postoje iznimke).

    I normalno da će većina igrača igrati igre poznatih kompanija nego nekih "lijevih".

    To je ono: "povodiš se za većinom"

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    Oblivion je po mom mišljenju šugavi mix između rpga i akcije,a kako nema dovoljno ni akcije ni rpga...bezveze..

    gothic 3 je punokrvni rpg-priča,sustav dijaloga,experience pointovi,istrazivanje,osjećaj opasnosti...
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  22. #22
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Moram li odgovorit na to pitanje ili!? Oblivion!!!
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  23. #23
    Guest
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    Oblivion je po mom mišljenju šugavi mix između rpga i akcije,a kako nema dovoljno ni akcije ni rpga...bezveze..

    gothic 3 je punokrvni rpg-priča,sustav dijaloga,experience pointovi,istrazivanje,osjećaj opasnosti...
    ajde se sad poslušaj...kakve veze ima oblivion sa akcijom!?

    kad nabavim gothic3 i kad ga odigram koliko i oblivion(50 sati) javim se

  24. #24
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    Oblivion je po mom mišljenju šugavi mix između rpga i akcije,a kako nema dovoljno ni akcije ni rpga...bezveze..

    gothic 3 je punokrvni rpg-priča,sustav dijaloga,experience pointovi,istrazivanje,osjećaj opasnosti...
    ajde se sad poslušaj...kakve veze ima oblivion sa akcijom!?

    kad nabavim gothic3 i kad ga odigram koliko i oblivion(50 sati) javim se
    Osim što svaki quest završi pokoljem?

  25. #25
    GOTHIC 3

    Ako vec igram RPG onda neka bude RPG, a ne samo jedna beat-em up igra uz upotrebu maca i magije

  26. #26
    Senior Member It lives by night Asai's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    623
    Meni sasvim dosta akcije kad uletiš u mračni dungeon i kad ti pet zombija skoči na glavu...
    Svaki dan kaži mami i tati koliko ih voliš,time si znatno poboljšavaš šanse za novim hardverom!

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    Oblivion je po mom mišljenju šugavi mix između rpga i akcije,a kako nema dovoljno ni akcije ni rpga...bezveze..

    gothic 3 je punokrvni rpg-priča,sustav dijaloga,experience pointovi,istrazivanje,osjećaj opasnosti...
    ma pričaš gluposti

  28. #28
    Sjećam se,npr. onog questa:trebate spasiti onog Argoniana iz zatvora u Skingradu,ali je njega netko oteo.Razgovarate sa drugim zatvorenikom i on vam kaže da njih odvodi blijeda dama(The Pale Lady).Ona je vampir i siše im krv i ubija ih.Odete do čuvara i pitate ga tko je ona.On vam blijedo i šaptom odgovori da je bolje da se ne petljate u to.Slijedite krvave tragove,kroz mračan dvorac i prepreke poput zidova koje treba otvoriti pritiskom na svijećnjak.Dolazite do prokopanog dijela,sve vas je više strah,dolazite do zavoja i ugledate prizor od kojeg vam se digne kosa na glavi:vampirka stoji sa instrumentima za mučenje iznad kade pune krvi spremna za ubijanje Argoniana koji je zatvoren iza rešetaka.

    joj znam tu misiju, to je ona iz thief guilda jel tako?? pale lady prejadna toga se sičan

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Morrowind!!!

    ...salim se...neznam, kad nabavim gothic 3 i odigram ga odgovorit cu, zasad jos neznam...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    cekam izlazak fallouta 3 i mislim da ce smrvit obojicu i ob i g3
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

Slične teme

  1. Gothic 3
    By Lord Bazooka in forum Gaming općenito
    Odgovora: 762
    Posljednji post: 05-04-2012, 08:25
  2. Gothic
    By Booby in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 24-01-2012, 10:44
  3. Gothic 3 VS. Elder Scrolls IV: Oblivion
    By Bara in forum Gaming općenito
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-06-2009, 19:44
  4. Dva rivala: Oblivion ili Gothic III
    By GaTa666 in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 01-08-2008, 14:20
  5. Gothic 1,2,3
    By Mir#4o in forum Gaming općenito
    Odgovora: 80
    Posljednji post: 16-01-2008, 12:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •