Stranica 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikazujem rezultate 181 do 187 od 187

Tema: 2 Moons

  1. #181
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064

    Re: 2 Moons

    da ziiiiceer kaj ti brijes da je netko zmaj.... cuo sam da je u 2moonsima npr lv 189 nedostizan jer nemres tolko nagrindat cijeli zivot
    sumnjam da neko u HR ima +130 acc

    = Citat = Izvorno postao theplaya
    zanima me jeli ima netko da je vec 100+ sa ovih prostora, tako pitam samo iz znatiželje,
    i makar se svodi dosta na grindanje, to grindanje ima cilj, rade se questovi od kojih se dobivaju pare, itemi, exp a također i dungeon je dosta zanimljiv, pa mislim da je puno boljji od vecine mmorpga( li barem onih free, nisam probao nijedan p2p)
    a kako je zestok onaj bug exploit u dungeonsima koji te digne za par levela u roku jednog dana npr sa 35 na 45

  2. #182

    Re: 2 Moons

    = Citat = Izvorno postao Slayer
    da ziiiiceer kaj ti brijes da je netko zmaj.... cuo sam da je u 2moonsima npr lv 189 nedostizan jer nemres tolko nagrindat cijeli zivot
    sumnjam da neko u HR ima +130 acc
    lol... lega mi ima lika 135 lvl.
    ja sam dva puta kretao sa sumonerom dodjem do 55lvl i igra stane, dopizdi mi sve zivo u njoj...al borba je definitinvo najbolje napravljena po mome misljenju.. skilovi pucaju kak stisnes, nema glupog laga ili da je nesto sporo, bude jako dramaticno al sve to do odredjene granice.. i onda nekak sve stane . ex spor sve sporo, samo grindanje. a to se meni neda..


  3. #183

    Re: 2 Moons

    e jel neko ima acc koji moze igrat u europi a da neigra vise jer moj frend je lvl 55 i htio bi igrat snjim a nemrem se prijavit pa ak neko ima i da mi moze dat bio bi stvarno zahvalan nie vazno koji lvl i koji server necu vam dirat charactere pa molim vas da mi se javite na PP

  4. #184

    Re: 2 Moons

    imam ja acc dat chu ti ga

  5. #185
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    12

    Re: 2 Moons

    ljudi igrajte Dekaron EU, ista je igra al u puno boljoj izvedbi

  6. #186
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: 2 Moons

    Evo nema bas dugo(nekih mjesec dana) kako je izasao a6 patch/client koji donosi nove skillove, mape i arenu za borbu. Skillovi i mape su za 130+, a dk arena pocinje od 50+. Mislim da je igra dosta poboljsana pogotovo ako imate 130+ char trebali bi probati.

    Vrijedi za Dekaron(siz, hellion, rondow server) i 2 Moons(siz server) verziju igre.


    opsirnije o patchu (kliknuti na #27 Action Update - Good Day To Die - Mar 25th )
    http://dekaron.gamehi.com/App/news/patch/list.aspx

    pcplay>>>sve ostalo

  7. #187
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    316

    Re: 2 Moons

    2moons-a vise nema. od 26.08.2010.

    Ako ste imali account na acclaim-u mozete ga prebaciti na GameHi potpuno besplatno i jednostavno.
    Acclaim americka verzija tzv "2moons" prestaje raditi, ali ce GameHi europska verzija "Dekaron" preuzeti sve accounte koji to zatraze.

    Prijelaz je jednostavan iz 2moons-a se trzi samo id i pass, te se zatim ide na pravljenje novog accounta sa game hi kad se napravi dobije se conformation mail i to je to. Cim se potvrdi mail moze se uci u igru. Naravno treba skinuti dekaron ovog puta jer 2moons verzija ne radi iako navodno ima nacina da se samo nesto malo promijeni i radi i 2moons verzija posto je ipak rijec o identicnoj igri samo je jedna za podrucje us i canada dok je druga za europu.

    pcplay>>>sve ostalo

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •