Stranica 1 od 39 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1165

Tema: Disciples 3

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827

    Disciples 3

    dakle rijec je o strategiji na poteze tipa Heroes of Might and Magic.

    Zbog marketinskih razloga igra nikada nije postigla popularnost koju je HOMM stekao no po mnogo cemu ona je meni i velikoj vecini istomisljenika dosta bolja od heroesa koji su ipak prvi zapoceli tbs u fantasy svijetu.

    Sve sto vas zanima u vezi prijasnjih nastavaka disciplesa samo pitajte (mene)

    Datum izlaska D3 je jos nepoznat i neznam u kojoj fazi je izrada igre ali po materijalima moze se dosta toga vidjeti:
    http://disciples3.zoto.com/galleries/

    cak ni sluzbeni forumi ne postoje na englenskom jeziku (rusi rade igru)..ali na ruskom forumu ima jedan dio gdje se mi ostali fanovi sporazumijevamo na englenskome i gdje cete naci gotovo sve moguce najnovije informacije vezane uz igru

    http://disciples3.ru/forum/forumdisplay.php?f=1

    Disciples serijal oduvjek su krasili mracna atmosfera, fenomenalno izbalansirane rase koje slijede svoje bogove, oko 30 razlicitih jedinica za svaku rasu (4 rase + Elven Alliance u ekspanziji, dakle 5 rasa ) te dobro napravljene kampanje za svaku rasu.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ajme ovo jedva čekam!!

    dvojka je bila perfektna,meni jedna od najljepših igri ikad,baš te ono uvuče u taj svijet,atmosfera predobra,ma savršeno!

    sad sam se napalio
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    Da,. inace se ni ja dugo ne zadrzavam u jednu igru,.al uz Arcanum ovo je jos jedna igra koja je doista nesto posebno po mom misljenju.

    Iako sam i fan HOMM serijala,. klanjam se Disciplesu.


    btw,. mravojede pogledao si linkove?

    i sto mislis ? obechava jelda?
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Tako je kewl igra. Igrao sam 1,2 i sve njihove extenzije. Ovo si nabavljam

  5. #5
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    Da,. inace se ni ja dugo ne zadrzavam u jednu igru,.al uz Arcanum ovo je jos jedna igra koja je doista nesto posebno po mom misljenju.

    Iako sam i fan HOMM serijala,. klanjam se Disciplesu.


    btw,. mravojede pogledao si linkove?

    i sto mislis ? obechava jelda?
    Ma to će bit The Igra

    Arcanum imam doma,ali izgreban cd.

    igrao sam ga godinama,i nikad nisam došao do good završetka.
    nakon tulle mi se pojavi neki bug u igri i uvijek se ruši,ili sve ikone od likova koji su samnom postanu crne itd..uglavnom neću nikad prezalit tu igru,jedna od najboljih.
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  6. #6
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Ragusa
    Postova
    844
    sjećam se još kad sam igro disciples sacred lands....
    meni isto je igra dobra pogotovo onaj level up sustav drama što možeš birat u koga će ti se evoluirat btw Mountain clans rules

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049
    Da igra će biti predobra igro sam Disciplies II Dark Prophecy.
    Ono stvarno kako su likovi odrađeni,heroji,svjet sve ostalo...
    Odlično.

  8. #8
    Samo me zanima koja će konfa trebati za vrtiti to sve. Ali ako je turn based... može zapinjati koliko hoće.

    Disciples 2 su defintivno jedna od boljih igara. Empire FTW.

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    ma zahtjevnost nebi trebala biti problem,.iako ce grafika bit lijepa.

    Jedna stvar me samo plasi,. promjenit ce se sistem borbe,. (vi znate kakav je bio koji ste igrali prva dva nastavka) te ce to sada u D3 malo vise izgledati poput heroesa .,battlefield sa kockicama po kojima se jedinice krecu,.
    al ipak vjerujem da ce to oni vec nekako savrseno osmisliti,. jer i sam Richard koji ima najvise odluka u igri je i fan svoje igre te frend disciples forumasima i tip stvarno zna sto radi.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    664
    Prošli nastavci su mi super bili , prošao sam ih bez problema tak da očekujem da će novi nastavak biti teži , priča nije bila loša ali ovaj nastavak je idealan da se ipak još malo potrude oko priče pa da igra bude zanimljivija . Eh sad , ne znam zašto nema Undeada , to je minus al ajde , zadovoljit ću se Demonima .

  11. #11
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Lich
    Prošli nastavci su mi super bili , prošao sam ih bez problema tak da očekujem da će novi nastavak biti teži , priča nije bila loša ali ovaj nastavak je idealan da se ipak još malo potrude oko priče pa da igra bude zanimljivija . Eh sad , ne znam zašto nema Undeada , to je minus al ajde , zadovoljit ću se Demonima .
    U ovom nastavku

    kvaliteta ispred kvantitete,.pa su ostavili Mountain Clanse i Undeadove za expanzije.

    Uostalom,. patuljci i mrtvaci su u zadnjim dogadanjima dosta izgubili na snazi u odnosu na druge rase.

    U Discpiles 1,. protivnici su bilo puno tezi,.
    D2,. ako si bio skoncentriran, lijepo lagano igrao,. sve ti je bilo easy,. al to uopce nije bed,. jer uzivas anyway.
    Al opet,. da je barem bila jos jedna tezina za hardcore playere (including myself) bilo bi super.
    Zato postoji multiplayer i hotseat di se pravi igraci mogu nadmetati svojim dobro napravljenim vojskama i izvrsnim taktikama.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    Mada sam fan HoMM-a, velik dio nas ipak voli Disciplese pa zato... jedva čekam (kill the ugly demons)

  13. #13
    Samo neka zadrže onog komentatora između misija.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ma imao sam disciples 2 ali nije mi baš nešto

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    ma imao sam disciples 2 ali nije mi baš nešto
    Ha onda dobro,. zasad si jedini ovdi

    koje su tebi uopce igre dobre,. tj,. sto igras?
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Lord Coldwolf]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":q0c1w1t2
    ma imao sam disciples 2 ali nije mi baš nešto
    Ha onda dobro,. zasad si jedini ovdi

    koje su tebi uopce igre dobre,. tj,. sto igras?[/quote:q0c1w1t2]

    najviše rpg, zatim rts i sneakere

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas mravojed19's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Šta te boli qu***
    Postova
    372
    ajoj ne volim kockice iz heroja....ni ono kako brojevi označavaju jedinice,npr. 45 anđela,5 grifona itd,iako je na ekranu samo nacrtan jedan.


    u d2 je to super,jedna jedinica je nacrtana na ekranu i tako se i tretira.

    a kockice su mi jednostavno bljak...
    YOU POST TO MUCH OUTLANDER.

  18. #18
    Jedino me smeta manji broj rasa u 3. Valjda će ove koje su ostale napraviti puno bolje.

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao mravojed19
    ajoj ne volim kockice iz heroja....ni ono kako brojevi označavaju jedinice,npr. 45 anđela,5 grifona itd,iako je na ekranu samo nacrtan jedan.


    u d2 je to super,jedna jedinica je nacrtana na ekranu i tako se i tretira.

    a kockice su mi jednostavno bljak...
    ,. ovdje i dalje upravljas malom grupom ljudi od 6 su povecali na 8 sada,. tako da dakle nema onih brojeva "60 Anđela" nego ce biti umjesto toga ispisan njihov HP cini mi se.

    Velike jedinice,. ce zauzimat dakle 4(ili 2) kockice,. sto oduzima puno mjesta za manje jedinice (od 8 mogucih, ako je leadership razvijen dokraja) ,.ali ce zato njihova snaga to i nadoknaditi (bare se nadam).
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Disciples II mi je sluzio kao uvertira HOMM V...odlična igra,zarazna do bola...makar malo dosadi nakon nekog vremena...upgrade jedinica je odlično napravljen,a najbolja jedinica mi je Moloch...kick ass!!

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  21. #21
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Da bilo je to davno kada sam kupio prvi broj PcPlaya bio je demo Disciples.....negdje između 99" i 01"
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  22. #22
    Hehej! Nisam znao da je trojka u produkciji! Odlično!
    Uvijek sam mislio da je disci puno bolji od heroja. Jedino što mi je mao nedostajalo jeste više strateških mogućnosit osim taktičkog izbora i rasporeda jedinica, no po screenshotovima vidim da će jedinice (ili je to heroj) imati invertar, što će donekle riješiti taj problem. Superiška
    Život je san.
    Zapravo... više sliči snu u okruženju jave... da...

  23. #23
    Senior Member Nuke me please 4Non1MuS's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Bikini bottom
    Postova
    225
    Disciples 2 je meni bolja nego HOMM IV jedino što ima manje rasa, ali je sve bolje napravljeno.
    Everywhere I look around I see everything is aught to be
    Every time I see myself there's always something wrong with me.

  24. #24
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao 4Non1MuS
    Disciples 2 je meni bolja nego HOMM IV jedino što ima manje rasa, ali je sve bolje napravljeno.
    da kvaliteta pa onda kvantiteta,.

    a i zamisli,. ovdje u disciplesu svaka main rasa ti mora imat svog boga,. pa bi bilo suludo imat po 8 rasa ko u heroesima gdi je to rijeseno zmajevima,.
    a i svaka rasa ti ima 35 jedinica (ukljucujuci heroje,summonse),. pa je stvarno tesko izmislit vise od 5 rasa.

    vjerujem da ce jos napravit orce za disciples i to je to.

    I btw,. u HOMM 5 imate inqisitore ,.( i to nije sve),.a pogodite odkuda su uzeli tu ideju ?
    lopovi,.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    Inkvizitori su povijesno točni. Crkva ih je koristila za progone heretika i vještica.

  26. #26
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Akul
    Inkvizitori su povijesno točni. Crkva ih je koristila za progone heretika i vještica.
    Ma znamo mi to,. al inqisitora nebi bilo u HOMMU da se nisu pojavili u disciplesu,. ja koji sam igrao disciples 1,2 jedno dugo razdoblje mogu vidjeti sto su sve "posudili"
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    Bog zna što je Nival/Ubisoft sve posudio. U beta fazi, inkvizitori su se zvali klerici i bili su ćelavci s batinama. Sad imaju one ružne kacige s batinama a zealoti će biti ćelavci s batinama.

    Usto, koje bi ti ime dao svećenicima koji se bore protiv heretika? Zealot je planiran za zlu verziju ljudi a klerik ne zvuči kao netko tko se bori protiv heretika.

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Akul
    Bog zna što je Nival/Ubisoft sve posudio. U beta fazi, inkvizitori su se zvali klerici i bili su ćelavci s batinama. Sad imaju one ružne kacige s batinama a zealoti će biti ćelavci s batinama.

    Usto, koje bi ti ime dao svećenicima koji se bore protiv heretika? Zealot je planiran za zlu verziju ljudi a klerik ne zvuči kao netko tko se bori protiv heretika.
    Exorcist?

    Cleric je iscjelitelj ili,. da ne provjeravam sad?
    bas i nije tip za fight.

    Evo jos bi Monk mogao negdje stat tu
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  29. #29

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao Lord Coldwolf
    ma zahtjevnost nebi trebala biti problem,.iako ce grafika bit lijepa.

    Jedna stvar me samo plasi,. promjenit ce se sistem borbe,. (vi znate kakav je bio koji ste igrali prva dva nastavka) te ce to sada u D3 malo vise izgledati poput heroesa .,battlefield sa kockicama po kojima se jedinice krecu,.
    al ipak vjerujem da ce to oni vec nekako savrseno osmisliti,. jer i sam Richard koji ima najvise odluka u igri je i fan svoje igre te frend disciples forumasima i tip stvarno zna sto radi.
    ja sam to mogao pokrenuti sa svojom 486 sa 1 mb grafičke , štekalo je (i to jako) ali mogao sam je pokrenuti
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •