Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: B&W Tehnika crtanja

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    26

    B&W Tehnika crtanja

    Evo ne mogu naći a toliko me vec izmorio i google i sve.... Tražim art, crteže (umjetničke) od Lare Croft ili neki dobar hero iz w3 THT-a (dota).Ako nadjem prikladnu sliku koja mi bude pasala očima,srcu i duši, poslat cu email pc-playu na ljeto(za to što planiram napraviti nemam sad vremena-samo prikupljam informacije). Slike ću poslati emailom PCPlay-u da vidi šta sam napravio s njom i kako je ispalo. Za ovo ce mi biti potreban netko tko je išao u umjetničku školu ili likovnu no takvih frendova imam...treba se to ipak i potruditi nacrtati. Neću još govoriti o čemu se radi da ne bi netko kopirao....
    Inače impresioniran sam slikama Lare Croft iz serijala The Legend. Samo što nisu B&W iako se mogu napraviti. Treba mi samo lik!!! Pejzaž izostavljam
    Šaljite linkove. šta god samo da vam je srcu drago. Sliku koja vas je prisjetila starih dana te igrice, šta vam je sve značila i za koju ste suzu dali za sve pale heroje te igrice.....Pozdrav ljudi i uživajte!!! Ala.

  2. #2

  3. #3
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    26
    Da samo u ljepšim pozama. Hvala svejedno..... Ne mora bas biti isključivo heroj može biti i neki vitez s mačem, ili fallen angel i sl.

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    uzmes bilo koju sliku.. upalis photoshop... image- adjustments- blac & white... sve slike idu u crno bijelo...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  5. #5
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    26
    Ima ljudi koji ovdje razmišljaju.... e još da mi objasniš kako da u corelu izbaciš sjenu i kontrast, tako da ostanu samo linije bez "sjenčanja"

Slične teme

  1. tutorial crtanja
    By ponco1234 in forum Umjetnici među nama
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 15-09-2008, 09:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •