Stranica 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 357

Tema: Battlestar Galactica

  1. #61
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Sviđa mi se što ide sve mračnije i mračnije, nadam se da će tako ići i dalje. Sve druge SF serije su uglavnom ša-la-la, red blještavila, tehnologije i prevelikog optimizma za budućnost, dok ovo ima elemente kultnog SF undergrounda.
    slažem se i pri tome priča ide u sve veću dubinu što je super!!!!

    a i novi termin je fenomenalan bolje to nego u 24.00h kadkada i kasnije.....


    NEDJELJOM U 9.15 NA HRT 2 (10.06. počinje u novom terminu tj. sutra!!!)


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  2. #62
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  3. #63
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno
    pa čuj meni odgovaraako si fan serije i želiš je gledat potrudit ćeš se ustati iz kreveta prije bez obzira dali bio vani do jutra ili slično.....


    termin za SF seriju da nije jutro ali bolje i to nego ne 23 neko 24 sata a samo kolko je puta zbog utakmica i sličnih.... počinjala i kasnije!!!!!!!!


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  4. #64
    [quote=Lord AngelRI]
    = Citat = Izvorno postao "Da_killah":ohqkr32a
    pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno
    pa čuj meni odgovaraako si fan serije i želiš je gledat potrudit ćeš se ustati iz kreveta prije bez obzira dali bio vani do jutra ili slično.....


    termin za SF seriju da nije jutro ali bolje i to nego ne 23 neko 24 sata a samo kolko je puta zbog utakmica i sličnih.... počinjala i kasnije!!!!!!!![/quotehqkr32a]

    Ma odmah šećer na početku, koje su to budale ja ne mogu vjerovati. Dignem se u 8 da bi mogao u 9:15 dočekati seriju, ali neeeeeeee......... Oni moraju stavljati debilne utakmice da bi serija mogla redovito kasniti, a još kad su produžeci prođe više od pola sata. *bem ti ligu prvaka, odbojku... ma sve mi se zgadilo!


    ROCK ON!

  5. #65
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    [quote=MarkaN]
    = Citat = Izvorno postao Lord AngelRI
    = Citat = Izvorno postao "Da_killah":6c5w6e6d
    pa to nije fenomenalan termin, nedjelja je praktički jedini dan kad se možeš naspavat zbog raznoraznih razloga, ali i bez toga, termin nedjeljom u 9.15 umjesto srijedom oko 23h za jedinu SF seriju na programu...jadno
    pa čuj meni odgovaraako si fan serije i želiš je gledat potrudit ćeš se ustati iz kreveta prije bez obzira dali bio vani do jutra ili slično.....


    termin za SF seriju da nije jutro ali bolje i to nego ne 23 neko 24 sata a samo kolko je puta zbog utakmica i sličnih.... počinjala i kasnije!!!!!!!!
    Ma odmah šećer na početku, koje su to budale ja ne mogu vjerovati. Dignem se u 8 da bi mogao u 9:15 dočekati seriju, ali neeeeeeee......... Oni moraju stavljati debilne utakmice da bi serija mogla redovito kasniti, a još kad su produžeci prođe više od pola sata. *bem ti ligu prvaka, odbojku... ma sve mi se zgadilo! [/quote:6c5w6e6d]

    ma meni je još uvijek debilno da je serija u nedjelju u 9 i 30, najgori mogući termin. sad sam gledao ako ništa, vratio se doma sa hartere u 6.30 pogledao snimljenu tekmu real-zaragoza i dočekao galacticu...i još nisam išao spavat
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    ma termin je ok.....

    ali ovo danas pa šta ne mogu stavit neki termin koji će biti fiksiran e ne ovo svaki put kasnije počinje za poludit..... HRT

    onda neka promijene termin na neki koji će biti u određeno vrijeme u 21.00h i gotovo a ne 9.15 je trebalo a ono 9.30.....

    nebi mi to smetalo da se to desi 1 ili 2 to se svaki jebe** put desi!!!!!


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  7. #67
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    pa nije baš da kasni...meni je dosta puta bilo da pogledam ligu prvaka, pogledam kad je galactiica, odem negdje, na komp/tuširat se/jest štaveć, dođem "točno na vrijeme" a ono več počelo...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  8. #68
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    pa nije baš da kasni...meni je dosta puta bilo da pogledam ligu prvaka, pogledam kad je galactiica, odem negdje, na komp/tuširat se/jest štaveć, dođem "točno na vrijeme" a ono več počelo...
    svaka čast čudno to se meni nije nikada desilo uvijek mi kasni tko zna možda je gledam drugi program a ne HRT 2......


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  9. #69
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Ima i repriza u ponedjeljak u 03:30 na prvom
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #70
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    Ok je termin, samo što ne vidim baš dobro poslije subote...

  11. #71
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Ima i repriza u ponedjeljak u 03:30 na prvom
    ma još bolji termin od onog nedjeljom mogli su u 5 : 00 ono ma bezveze!!!

    šta ne mogu to staviti u razumno vrijeme kao 21.00 ili 22.00 sati???


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    kaj, ljudi, vi nemate video???? meni je u srijedu kasni termin bolje pasal od ovog u nedjelju ujutro... a nisu ni najavili promjenu termina... gamad...

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    idemo peticiju da vrate HRT3 i da na njemu budu sve serije za nas fanove i fanatike
    nek stave tri sata reklama ali nek budu i filmovi i serije
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  14. #74
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    kaj, ljudi, vi nemate video???? meni je u srijedu kasni termin bolje pasal od ovog u nedjelju ujutro... a nisu ni najavili promjenu termina... gamad...
    najavi su promjenu bila je zadnju srijedu navečer odmah čim je završila serija tako da su javili.....



    Jopax ja sam ZA e kada bi bilo tako ko raj......


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  15. #75
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    HRT sere sa promjenama i kasnjenjem
    Teen titanse nisam pogledao prosli tjedan jer uvije kasne iz nekih glupih razloga pa ih nisam mogao gledat
    ili stave defektne termine
    jedan dan u 11 pa drugi dan u 1 onda u 10 pa u 12
    to je za poludit
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  16. #76
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Jopax
    HRT sere sa promjenama i kasnjenjem
    Teen titanse nisam pogledao prosli tjedan jer uvije kasne iz nekih glupih razloga pa ih nisam mogao gledat
    ili stave defektne termine
    jedan dan u 11 pa drugi dan u 1 onda u 10 pa u 12
    to je za poludit
    a čuj po meni to mijenjanje termina je uzrok tome što imaju ful puno tih epizoda sport.... njima fali još jedan program tj. fali im stari HRT 3!!!!


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  17. #77
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    BS 75
    Postova
    956
    Ja sam nabavio sve epizode na dvd-u i sretan , a sto se tice hrt sranje su , i prije su takvi bili u vezi star treka , svaki drugi dan kad je bila neka tekma il nekaj su ga makli(nemam nis protiv tekmi ali da ga nemogu ugurat u neki termin nije mi jasno) , ili su umjesto njega stavili neko sranje od serije ili crtic-ocu rec da su na hrt sf serije oduvijek bile u najgorem polozaju.

  18. #78
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao 100EURO
    Ja sam nabavio sve epizode na dvd-u i sretan , a sto se tice hrt sranje su , i prije su takvi bili u vezi star treka , svaki drugi dan kad je bila neka tekma il nekaj su ga makli(nemam nis protiv tekmi ali da ga nemogu ugurat u neki termin nije mi jasno) , ili su umjesto njega stavili neko sranje od serije ili crtic-ocu rec da su na hrt sf serije oduvijek bile u najgorem polozaju.
    ovaj jel znaš kolko sezona ima galactice???


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  19. #79
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Lord AngelRI

    ovaj jel znaš kolko sezona ima galactice???
    4 sezone zasad + neke webepisodes
    http://en.wikipedia.org/wiki/Battlestar ... _series%29

  20. #80
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    3 sezone, četvrta će se početi prikazivati 2008.

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    A ova je 2. ili 3. sezona,ne znam sada napamet jer nemaju onak stanku pa repriziranje pa stanku pa novu sezonu nego odmah počnu s drugom.
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  22. #82
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    ...što i nije tako loše. inače je ovo treća sezona...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  23. #83
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    3 sezone, četvrta će se početi prikazivati 2008.
    a po tome onda će kod nas doći 2009 god ako Bod da......


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  24. #84
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    zašto?koliko znam ni treća sezona nije do kraja snimljena, ili je tek nedavno završeno sa snimanjem pa su naši odmah otkupili, valjda će tako napravit i za četvrtu sezonu...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  25. #85
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    zašto?koliko znam ni treća sezona nije do kraja snimljena, ili je tek nedavno završeno sa snimanjem pa su naši odmah otkupili, valjda će tako napravit i za četvrtu sezonu...
    šta zašto???


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  26. #86
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Treća sezona je završila sa prikazivanjem u ožujku (U SAD-u). Kod nas još ima 15-ak epizoda za prikazati, znači da naši kasne oko pola godine. Pitanje je hoće li uopće otkupiti 4. sezonu, kod HRT-a riječ logika nije popularna.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    ni "gledanost"
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  28. #88
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Galactica u 9 ujutro nedjeljom. Termin za penziće.

    Ma **** ** ***** * ****** **** **** ** ** ***** * ** ****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    All power demands sacrifice

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189
    = Citat = Izvorno postao Black Hawk Down
    ni "gledanost"
    ma gledanost ima dosta dobru....

    ali šta očekuju stave je najprije u 24.00sata a sada u 9.15sati kada neki spavaju......

    tako da je gledanost dobra s obzirom na vrijeme!!!!!


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  30. #90
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    lol, pa to on i misli ako ne kužiš
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

Slične teme

  1. Battlestar Galactica Online
    By Arbiter of Change in forum Web gaming
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-02-2011, 08:53
  2. Battlestar Galactica Online - E3 Trailer
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-06-2010, 16:10
  3. Galactica?
    By Da_killah in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 09-07-2007, 19:04
  4. Battlestar Galactica
    By Tyrant in forum Alt-F4
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 05-07-2006, 23:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •