Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 357

Tema: Battlestar Galactica

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Battlestar Galactica

    Istina da nije nešto, ali ovo je jedina SF serija trenutno na domaćim TV programima, pa mi doista nije jasno koja budala ju je stavila u termin prikazivanja nešto malo prije ponoći. Da li možda u njoj ima eksplicitnih skrivenih sadržaja ili sublimalnih poruka, pa nije primjerena nikome ispod 50 godina? U udarnim terminima su Sudnice, Big Brotheri, milijuni sapunica, forenzika na sto načina, doista se osjećam ko budala što uopće posjedujem televizor, a kamo li što još plaćam državnu i kablovsku pretplatu.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Galactica?! Da nije nešto?!
    Idi pa se leči.
    Pogledo sam cijelu prvu i drugu sezonu Galactice i mogu mirne duše reć da je među najboljim SF serijama ikad.
    Story-driven, character-based, awe-inspiring.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Istina. Nije serija Bog zna šta,ali kad pogledaš Sudnice one i Big Brother Galactica je Bog i batina za njih ffs Sudnica i Big Brother su takwa sranja teško da newjerujem kakwih imbicilskih ljudi ima. O sapunicama nemoram ni pričat. Eniwej program nam je za quratz,,,
    #paperplatoongoonz

  4. #4
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    bilo koja iole zanimljivija serija za nas sa drukcijim ukusom ( aka pljujem-na-bigbrother ljude ) se uvijek emitira u graveyard terminu . ja se svaki drugi tjedan ujutro ustajem u 5,30 tako da ne mogu vise izdrzati do tih termina jer moram biti barem sposoban da dođem na nastavu .

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199
    opet se ponavlja star trek slućaj....mislim, mentalitet ljudskog roda je takav da još uvijek većina smatra da su SF serije za one poremećena uma...vjerojatno je takav stav i u TV kućama.

    jbg, mi koji gledamo ovakve serije smo nažalost u manjini, nismo interesantni HRT-u, RTL-u i ostalima...svijet pokrću tračevi, zavjere i slićna sranja, pa ljudima treba i adekvatan TV program - eXploziv, eXkluziv, Velki Buraz, X. ,XX, XXX... & other shit&co. sh1tX production emisije.

    Wikinže, ne nadaj se da će stavit Galacticu u normalan termin...pa tko "normalan" to gleda??
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

  6. #6
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Pa problem je u HRT-u koji pokupuje prava za sve žive serije i onda ih nema kad prikazati, najbolji dokaz je CSI: Las Vegas, ista serija se prikazuje i na RTL-u ali sezona koja je već prikazana na HRT-u, pa ipak ima veću gledanost zbog termina.

  7. #7

    Re: Galactica u ponoć!?

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Istina da nije nešto, ali ovo je jedina SF serija trenutno na domaćim TV programima, pa mi doista nije jasno koja budala ju je stavila u termin prikazivanja nešto malo prije ponoći. Da li možda u njoj ima eksplicitnih skrivenih sadržaja ili sublimalnih poruka, pa nije primjerena nikome ispod 50 godina? U udarnim terminima su Sudnice, Big Brotheri, milijuni sapunica, forenzika na sto načina, doista se osjećam ko budala što uopće posjedujem televizor, a kamo li što još plaćam državnu i kablovsku pretplatu.
    same here ... stvarno nemam kaj gledati na tv-u kad dođem iz škole ... ove gluposti od sudnica koje stalno prikazuju redaju se jedna za drugom... na rtl-u sve same humoristične serije stare 15-tak godina ( čiji humor jednostavno ne shvaćam.. )

    Ne znam kako mogu takva sranja raditi s tv programom i onda još misle da je ljudima ok

    Ne kužim koja budala je započela sve to sa idiotskim sudnicama... pa ja sam se valjao od smijeha dok sam gledao to prvi put ( mislio da je zajebancija ) ...stvarno sramota

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    E ovo ću staviti u uvodnik sljedećeg broja PCP-a. Nadam se da nećete zamjeriti ako vas citiram.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    E ovo ću staviti u uvodnik sljedećeg broja PCP-a. Nadam se da nećete zamjeriti ako vas citiram.
    Stavit ćeš u uvodnik radi ogorčenosti,ili se gaji neka nada da je Mirko Galić,ili Nemčićka,teški gamer?

    U svakom slučaju,nisu sve nedavno prikazivane SF serije išle u sokol marić šihtama...Seaquest jel? malo jeste dječja,no SF ipak je...

    I ja bi volio da se vrti u normalno vrijeme,don't get me wrong,ali ako želim nešto pogledat,a ne mogu,onda stavim snimat,jelte...nije krajm...

    Btw. poslao sam već par puta mail za vraćanje X-filesa i Star Treka na ekrane...učinite isto,platit cu vam pivo....

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  10. #10
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    E ovo ću staviti u uvodnik sljedećeg broja PCP-a. Nadam se da nećete zamjeriti ako vas citiram.
    Stavit ćeš u uvodnik radi ogorčenosti,ili se gaji neka nada da je Mirko Galić,ili Nemčićka,teški gamer?

    U svakom slučaju,nisu sve nedavno prikazivane SF serije išle u sokol marić šihtama...Seaquest jel? malo jeste dječja,no SF ipak je...

    I ja bi volio da se vrti u normalno vrijeme,don't get me wrong,ali ako želim nešto pogledat,a ne mogu,onda stavim snimat,jelte...nije krajm...

    Btw. poslao sam već par puta mail za vraćanje X-filesa i Star Treka na ekrane...učinite isto,platit cu vam pivo....
    a na kojem je kanalu? ja imam nov@ i HRT1...a u nas u BiH ima Star trek 155 epizoda će prikazati(dosada su prikazali oko 15 i sve sam ih odgledao),isto pokazuju oko 00:00 ali sutradan ima repriza oko 14:00 tako da je stanje u nas bolje...bar ja mislim

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ma galactica mi nije nešto ali me zabolilo kad je na tvu bila buffy i angel svaki put u sjebanim terminima

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    Na televiziji bi trebalo biti za svakoga nešto... To se i ostvarilo, ali samo za zombije bez društvenog života. Neki gledaju BB zbog svađanja, neki zbog tračanja, a neki bolesni i napaljeni umovi da bi vidili tange... "I tko kaže da nema za svakoga nešto?", vjerojatno govore gore spomenuti zombiji puni tuge jer je danas netko nekome rekao kako mu se ne sviđa...

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Fora je u tome da ako gledaš Big Brother ti si glawni kuler
    Star Trek je bio koliko se sijećam na HRT-u poslje ponoći duboko. Tak da nisam gledao preko tjedna,ali bilo je ok od HRT-a što su barem reprize od cijelog tjedna bile u nedljeju pa sam to mogao pošteno pogledati,,,
    #paperplatoongoonz

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    2.250
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    Fora je u tome da ako gledaš Big Brother ti si glawni kuler
    Star Trek je bio koliko se sijećam na HRT-u poslje ponoći duboko. Tak da nisam gledao preko tjedna,ali bilo je ok od HRT-a što su barem reprize od cijelog tjedna bile u nedljeju pa sam to mogao pošteno pogledati,,,
    Kod nas nisi kuler, takvima se smijemo... bar ja... ...
    It is said that your life flashes before your eyes just before you die. That is true, it's called Life.

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao m777
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    Fora je u tome da ako gledaš Big Brother ti si glawni kuler
    Star Trek je bio koliko se sijećam na HRT-u poslje ponoći duboko. Tak da nisam gledao preko tjedna,ali bilo je ok od HRT-a što su barem reprize od cijelog tjedna bile u nedljeju pa sam to mogao pošteno pogledati,,,
    Kod nas nisi kuler, takvima se smijemo... bar ja... ...
    Da i ja se takwim smijem,ali takaw je swijet rijetko ko im se smije if u know what i mean
    #paperplatoongoonz

  16. #16
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Fuj big brother.

    Dosad sam valjda pogledo 1 epizodu.
    Sve su retardirane ljude izabrali. Ljepo ja gledam forume navečer u 8 a ne gledat tu glupost
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ah šta da kažem,TV odnosno RTL,HRT i ekipa rade sramotu od sebe,stavljanjem crapova poput "popularne" Sudnice,big brothera,zabranjena ljubav... (previše ih ima za nabrajat) i ta govna bez uvrede stave u dobar termin!!
    i neko je spomenio,da kad se vrati iz škole nema šta gledat,e sa time se potpuno slažem jer isti slučaj kod mene,buljim samo u onu debelu rosen,bračne vode (isfurano ),princ iz bel eijra,pod istim krovom
    ako je to humoristična serija ja sam Isus!
    bolje da npr,stave allo,allo na rtl umjesto ovih govbana,npr Oz oko 21,22 h umjesto big sistera,Zakon braće češće ( ) a one forenzičke gluposti (autopsija,novi detektivi,valjd tak nešt)neka nedljeljom ukinu,i neka pobogu prestanu reprizirat filmove !
    tolko od mene

  18. #18
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    OK, Allo Allo je u 17h, to je OK... Onda razne serije u 20h...
    I to je sve sto je u programu HRT-a dobro...

    Bracne Vode izlizane, ali ju gledam zbog legende (Al Bundy )
    I to je to s RTL-om...

    Nova TV? Hmmm, errr, ovaj, da, khm, pa, nista...

    Sve tri kuce repriziraju do besvijesti (evo, npr. Dokaz Zivota, film je OK,
    ali su ga u tri godine prikazali sest puta, onda Forrest Gump, pa tako jos njih par... stotina)

    Koji je svima kurac s ovim sapnicama? Koji idiot moze to gledat?
    Sve se vrti na isti kalup, bogo moj! Siromasna Maria voli bogatog Fernanda, ali zla Cigarella takoder zeli Fernanda, ali samo zbog novca.
    Onda Fernando skoro pogine skupa s prijateljem Jose-om, leze u komi,
    a one dve se mlate iznad njegovog kreveta... I to sve upakiraju u lose setove i podijele na 300-1000 epizoda... WTF?

    Ovaj trend s sudnicama ne bih htio komentirati... Reci cu samo da je to tragikomedija...

    P.S. Nama je danas profa rekla da gleda BB zbog svada

  19. #19
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    ah šta da kažem,TV odnosno RTL,HRT i ekipa rade sramotu od sebe,stavljanjem crapova poput "popularne" Sudnice,big brothera,zabranjena ljubav... (previše ih ima za nabrajat) i ta govna bez uvrede stave u dobar termin!!
    i neko je spomenio,da kad se vrati iz škole nema šta gledat,e sa time se potpuno slažem jer isti slučaj kod mene,buljim samo u onu debelu rosen,bračne vode (isfurano ),princ iz bel eijra,pod istim krovom
    ako je to humoristična serija ja sam Isus!
    bolje da npr,stave allo,allo na rtl umjesto ovih govbana,npr Oz oko 21,22 h umjesto big sistera,Zakon braće češće ( ) a one forenzičke gluposti (autopsija,novi detektivi,valjd tak nešt)neka nedljeljom ukinu,i neka pobogu prestanu reprizirat filmove !
    tolko od mene
    Bračne wode su jedina normalna serija koja se da pogledat na RTL-u,,, A dobro i Zakon Braće
    #paperplatoongoonz

  20. #20
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Danas je bila valjda zadnja serije bračnih voda...

    Sad će ih garant početi ponovo puštat
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    Iskreno kada bi mi očekivali od drugih televizijskih kuća da stavljaju serije u termine koje nama odgovaraju..zaljepili bi nam naljepnice na vrata na kojim bi pisalo da sie khm znate već šta...nisu pošteni..jedni nabiju reklame od 10 minuta i onda puštaju reality showove od kojih se ljudima diže čir na želudcu....

    Nova TV- nabije 20 sappunica i reklame od 100 minuta..
    RTL-2-3 dobre serije i 100 min reklama
    a HTV jednu seriju...2 min reklama i ostatak šitova.. IIIIII

    JOŠ im moramo plaćati pretplatu....mamu im jebem.-...

  22. #22
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Bar nova nema pretplate -.-
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    Bar nova nema pretplate -.-
    Ja imam kabelsku pa i novu placam
    #paperplatoongoonz

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    E mene boli k**** ja neplaćam pretplatu nikako i neću poćeti dok se:
    a) ne stabilizira signal
    b) dok nepočmu prikazivat normalan program
    c) ne pojavi policija na vratima

  25. #25
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    = Citat = Izvorno postao Glass
    E mene boli k**** ja neplaćam pretplatu nikako i neću poćeti dok se:
    a) ne stabilizira signal
    b) dok nepočmu prikazivat normalan program
    c) ne pojavi policija na vratima

  26. #26
    = Citat = Izvorno postao Glass
    E mene boli k**** ja neplaćam pretplatu nikako i neću poćeti dok se:
    a) ne stabilizira signal
    b) dok nepočmu prikazivat normalan program
    c) ne pojavi policija na vratima
    tako treba

  27. #27
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    ja bi samo jednom u životu htio vidjeti 2 sata kvalitetnog programa u komadu tako da opet počnem vjerovati u tv.

  28. #28
    vi koji ne možete podnit ne imaštinu sf serija na domaćim tv programima možete naravno ako hvatate signal ftv svakim danom gledat voyager. je da ga treći put gledan ali nije bitno, e sad ura je malo zafrknuta jer npr u sridu pogledan galatcicu i uvatin 3/4 voyagera pa vi sad računajte

  29. #29
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    evo vidio sam jutros najavu za "čaroliju" na rtl-u koja kreće od petka u 14.30 .... to ti je pametna strategija za stjecanje korisnika

  30. #30
    ne tvu ionako gledam samo par serija ( Galactica, Zakon Brace,Dr.House,Preveranti, CSI novi )

    ako sam pijan ili napusen pogledam Sudnicu,zabava zagarantirana

Slične teme

  1. Battlestar Galactica Online
    By Arbiter of Change in forum Web gaming
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 25-02-2011, 08:53
  2. Battlestar Galactica Online - E3 Trailer
    By W1k1n6 in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-06-2010, 16:10
  3. Galactica?
    By Da_killah in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 09-07-2007, 19:04
  4. Battlestar Galactica
    By Tyrant in forum Alt-F4
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 05-07-2006, 23:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •