Stranica 1 od 30 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 875

Tema: The Dark Knight Rises (2012)

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    The Dark Knight Rises (2012)

    Fakjea.



    Nolan je prije 10-tak dana potvrdio naslov i još nekoliko konkretnih detalja (nema Mr. Freeza, castan je Tom Hardy, Two-Face je mrtav što se tiče storylinea tiče, Joker se neće pojaviti itd..)

    Mogući negativci? Nitko ne zna
    Riddler nije, Jokera ne želi vratiti, Ivy, Freeze i ekipa su previše fikcijski za novi setting..
    Pingv1n? (ispravite ovaj debilan forumski filter btw)
    Također, u trenutnoj fazi se vrši casting za glavnu žensku ulogu. Pošto je Rachel poginula u prošlom filmu, pitanje je za kakvu ulogu se točno traži.. good girl ili bad girl?

    Datum je za sad potvrđen kao 20.07.2012.

    Također, čini se da će biti zadnjiSNolanov batman.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  2. #2
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Oću Harley Quinn kao zamjenu za Jockera!!!!!!

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Da je netko drugi redatelj i/ili scenarist, rekao bi da bi Halrey Quinn još i prošla, ali s obzirom da ona vuče malo previše na Jokera nekako sumnjam da bi Nolan išao na tu kartu.. činilo bi se kao "beating a dead horse" (ispričavam se Ledgerovoj rodbini na ovom prikladnom idiomu )
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  4. #4
    Senior Member No Mercy Frky's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pored sastrane iza naprijed!
    Postova
    5.211

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Znam, ali nekako se potajno nadam!

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Ne sviđa mi se Nolanov batman, jednostavno taj nolanov ''staklo i metal = hladnoća = realnost'' đir mi se nesviđa generalno, a najmanje u batmanu...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #6
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    go nolan. dark knight je jeben, nastavak nemoze podbacit.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Možda protiv Harley Quinn tko zna. Ali uz današnje specijalne efekte bilo bi fora ubaciti kroka...

  8. #8
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Problem je što Nolan u ovoj trilogiji forsira tu neku realnost, što je po meni debilno s obzirom da je rađeno po stripu. Tako da mu baš i ne preostaje puno negativaca, svi su neki mutirani qurci ili uopće ne leže u Nolanovom settingu.


    Baš bi volio da nas sve iznenadi i napravi film sa hrpom fiktivnih negativaca, neka ih uzme sve iz Arkham Asyluma

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Ne sviđa mi se Nolanov batman, jednostavno taj nolanov ''staklo i metal = hladnoća = realnost'' đir mi se nesviđa generalno, a najmanje u batmanu...
    E to, film nema veze s vezom, a kamoli s Batmanom. Neda mi se uopće ni gledat ovaj 3. dio, prva dva su dovoljno razočarala s uništavanjem cijelog Batman stila.

  10. #10
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Ne sviđa mi se Nolanov batman, jednostavno taj nolanov ''staklo i metal = hladnoća = realnost'' đir mi se nesviđa generalno, a najmanje u batmanu...
    Baš sam sad to htio napisat. Nikak mi nije sjeo ni prvi ni drugi dio, iako su dobri filmovi, treći bum pogledal al ono, imam neki glupi feeling kad ih gledam.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  11. #11
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    kaj serete, nolan je bog, morate priznat da ste imali barem mali hardon dok ste gledali dvicu (H)
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Ovo iznad, filmovi su bili zanimljivi jer nisu baš klasični herojski filmovi poput spidermana ili nečeg sličnog, zato su mi i kul, u trećem bi mogli vidjeti bilo koga po meni pošto Batman ima tonu negativaca, koliko i čudnih toliko i jednostavno ludih, Shark bi bio kul ili Twiddledum i Twiddledee(ili tako nekako)
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  13. #13
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Catwoman?

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Nolan ne zna snimiti loš film sve i da hoće .Sve što je do sada snimio je bilo odlično ili vrhunsko . Ovaj novi Bataman i nema velikih poveznica sa stripom pa kužim fanove stripa koji su razočarani.Ja nikada nisam bio fan stripa tako da mi je ovaj novi , realni Batman izvrstan.

    Catwoman mislim da nema šanse jer je previše nerealan lik za ovaj serijal.Biti će neki vilan koji je više/manje obični smrtnik sa bolesnim umom .Prvi dio je imao više manje nepoznatog negativca ( barem meni koji nisam nešto pratio strip) pa je svejedno bio vrhunski film , meni čak i bolji od nastavka .

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind Horny Devil's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    2.299

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Neka stave ovog lika kao negativca i ja zadovoljan.

    Through this fog they came along
    Dark creatures singing a terrible song

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Calendar man!

    WIN!

  17. #17
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Catwoman mislim da nema šanse jer je previše nerealan lik za ovaj serijal.
    Kako misliš?

  18. #18
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    pa nerelana je, kak neko može bit žena mačka dhhh

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Catwoman mislim da nema šanse jer je previše nerealan lik za ovaj serijal.
    Kako misliš?

    Mislim da nema šanse da Nolan stavi lik žene koji je uskrsnula iz mrtvih .

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    kaj serete, nolan je bog, morate priznat da ste imali barem mali hardon dok ste gledali dvicu (H)
    Samo želim reći da je gotham city ovo:



    i ovo:



    a ne ovo:




    I batmobile je ovo:



    a ne ova iz**kotina



    I nije svršavanje na Burtonovu alternativnost, nego na atmosferu koja se postiže pretakanjem stripa u film, a Nolan to nemože napraviti svojim isfuravanjem na realnost koje ima nekih čari, ali ni upola koliko kad vidim Keatona i njegov batmobile ili one tipične burtonove scene poput siluete batmanove letjelice na predimenzioniranom mjesecu, ili Jokerov magnum cijevi od metra. Uglavnom verzija iz 1989 je celuloidni strip, a u Nolanovoj verziji da se tip ne odaziva na ime Batman mogao bi se heroj zvati i Trebabajt bio bi isti vrag, jer sa stripovskim batmanom nema veze...

    Eh i da pardon na malim slikama gothama iz 89. jednostavno nema viših na netu, al svi znate na što mislim..

    EDIT: eh i da za onog gore koji tvrdi da prvi nije imao poznatog negativca, Ra's al Ghul je jedan od najvećih Batmanovih neprijatelja i pojavljuje se dosta u animiranom serijalu, meni je uz Jokera jedan od najdražih negativaca, ali u Beginsu koliko kod sam bio sretan da će ga uprozorit toliko sam bio razočaran sa njegovom pojavom i sveopćom srozavanju jednog od najkul likova iz animirane serije u praktički sporednog tipa, a bogami je ista stvar i sa scarecrow-om, koji mi je isto jedan od drazih likova. Da je barem bio samo jedan od njih dvojce, ovako je ispalo samo bleh...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  21. #21
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Mislim da nema šanse da Nolan stavi lik žene koji je uskrsnula iz mrtvih .
    To je najmanji problem, to je ionako samo cover story koji se lako promjeni u svrhu snimanja filma, kao što je napravljeno u slučaju negativaca u prijašnjim nastavcima.
    Catwoman sigurno ima veliki potencijal da se pojavi u novom nastavku.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    kaj serete, nolan je bog, morate priznat da ste imali barem mali hardon dok ste gledali dvicu (H)
    Samo želim reći da je gotham city ovo:



    i ovo:



    a ne ovo:




    I batmobile je ovo:



    a ne ova iz**kotina



    I nije svršavanje na Burtonovu alternativnost, nego na atmosferu koja se postiže pretakanjem stripa u film, a Nolan to nemože napraviti svojim isfuravanjem na realnost koje ima nekih čari, ali ni upola koliko kad vidim Keatona i njegov batmobile ili one tipične burtonove scene poput siluete batmanove letjelice na predimenzioniranom mjesecu, ili Jokerov magnum cijevi od metra. Uglavnom verzija iz 1989 je celuloidni strip, a u Nolanovoj verziji da se tip ne odaziva na ime Batman mogao bi se heroj zvati i Trebabajt bio bi isti vrag, jer sa stripovskim batmanom nema veze...

    Eh i da pardon na malim slikama gothama iz 89. jednostavno nema viših na netu, al svi znate na što mislim..

    EDIT: eh i da za onog gore koji tvrdi da prvi nije imao poznatog negativca, Ra's al Ghul je jedan od najvećih Batmanovih neprijatelja i pojavljuje se dosta u animiranom serijalu, meni je uz Jokera jedan od najdražih negativaca, ali u Beginsu koliko kod sam bio sretan da će ga uprozorit toliko sam bio razočaran sa njegovom pojavom i sveopćom srozavanju jednog od najkul likova iz animirane serije u praktički sporednog tipa, a bogami je ista stvar i sa scarecrow-om, koji mi je isto jedan od drazih likova. Da je barem bio samo jedan od njih dvojce, ovako je ispalo samo bleh...

    pa kaj. film rula i nema veze sa stripom, poznato? o da. mislim LOL OMFG NERD RAGE BATMOBILE JE DRUGACIJI LOL OMG nema smisla jebote, film je film a strip strip. jest da je radjen po stripu al vec imaju 4 filma po istom i 2 su fejlala(reko bi 3 al returns je ipak za klasu bolji od forevera i batman i robin). iskreno usporedjujuci nolanovog i burtonovog betmena nolanov >>>>.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  23. #23
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Ono što si stavio da nije Gotham i nije Gotham.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  24. #24
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Vidim da je neka ekipa ovdje pomiješala neke stvari, nemojte se nabrijavat i branit Nolana jer je on jedno a film je nešto sasvim drugo. Kolko god da ima ljudi kojima se sviđa njegova vizija Batmana, ima i onih kojima se ne sviđa. Ja npr. spadam u ovu drugu grupu ljudi iako nemam niš protiv Nolanovog Batmana. To kaj je on kao dobar redatelj ili što već je najmanje bitno u ovom slučaju.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #25
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    = Citat = Izvorno postao TeraBajt
    /kat

    pa kaj. film rula i nema veze sa stripom, poznato? o da. mislim LOL OMFG NERD RAGE BATMOBILE JE DRUGACIJI LOL OMG nema smisla jebote, film je film a strip strip. jest da je radjen po stripu al vec imaju 4 filma po istom i 2 su fejlala(reko bi 3 al returns je ipak za klasu bolji od forevera i batman i robin). iskreno usporedjujuci nolanovog i burtonovog betmena nolanov >>>>.
    Lol, nećeš me nikad shvatiti. Čitaj pozorno sada. Ne želim ja reći da mene živcira Nolanov batmobil ili gotham city, daleko od toga to je njegova vizija i ja je poštujem. Nikakav Nerd rage ili tako nešto. Nego samo želim reći da Nolan nije uspio prenjeti onu glavnu stavku Batman stripa i animiranog serijala, a to je prejebena atmosfera...

    Shvaćaš? Staklo i metal i široke ulice nisu Gotham City, nikad i nisu bili, a onaj tank s predimenzioniranim gumama nije batmobile. Gotham je uvijek opisivan(nacrtan) kao klaustrofobičan uzak i krivudav, a ne kao prozračan, neonski i po uzoru na Chicago, to mi je više Spiderman đir.

    To kao da je Peter Jackson odlučio napraviti kvadratni i drveni Minas Tirith, sa crvenim stablom u sredini jer je jebiga to njegova vizija toga...

    Tako da da, Nolanom Batman je prilično dobar, storytellingom i glumom (iako ne podnosim Bale-a btw, osim u Makinistu, a i tamo mi je naporan), ali nema ono sto je najglavnije jedinstvenu, mračnu i sjebano cartoony atmosferu. znaš ono ''slika govori više od 1000 riječi'' i sve to...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  26. #26
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    ne podnosim Bale-a btw, osim u Makinistu, a i tamo mi je naporan
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  27. #27
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    A jedno mu se mora priznati, tip je sa 45 i nešto sitno kila u tri mjeseca morao doći na 90+ i još se ubildat za ulogu šiš čovjeka...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  28. #28
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    Prvo je sa 90+ skinuo na 45 za Mašinista, pa nazad na bad-ass Batmana, pa nazad na 55 za pilota robinzona, pa nazad na Batmana... Dude. Sick.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Samo želim reći da gotham city nije ovo:


    U pravu si, to je Hong Kong.
    Ti možda promaklo dok si gledao film?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  30. #30
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: The Dark Knight Rises (2012)

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Samo želim reći da gotham city nije ovo:


    U pravu si, to je Hong Kong.
    Ti možda promaklo dok si gledao film?
    Ah whatever, Gotham skyline u filmu je još gori....

    EDIT: Eh i da Batman iz kontejnera, facepalmina samo takva...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

Slične teme

  1. Death Knight
    By RaptOR? in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 214
    Posljednji post: 29-03-2011, 16:47
  2. The Dark Knight (2008)
    By Aerial in forum Multimedia
    Odgovora: 419
    Posljednji post: 01-09-2008, 12:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •