Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Langoliers

  1. #1

    Langoliers

    Upravo sam gledao prvu epizodu ovog giganta od serije autora Stephen King, jednog od naj pisaca ikad. Srijedom, nakon Taken na Kabel 1.
    Grupa ljudi putuju sa avionom. Prode kraj nekog svjetla i kada dodu sebi, pola putnika nema! Gradova ispod aviona nema! Kada slete na jednom aerodromu primijete da vjetar jako duva... Barem se cuje, ali sve je staticno! Nista se ne pomjera! Sibice ne mogu se uopce zapaliti! Metci iz pistolja ne mogu ljetjeti! Nalaze se u zgradi aerodroma, a nesto iz daljine dolazi. Cuje se!!! Nesto veoma bucno... Ne mogu pobjeci avionom, jer ni gorivo ne moze gorjeti...

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Staro... čovječe, tu seriju sam obožavo... Pre jaka je.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Knjiga je u mnogočemu bolja od serije...ponajprije,pošteđen sam loše glume Balkija (Potpuni stranci,any1?)...probaj pročitat knjigu nakon serije,pa ćeš se i sam uvjeriti...knjiga se zove "4 sata iza ponoći"...

    Po meni je najbolja ekranizacija Kingove knjige je "Shining"...redatelj Kubrick,glumi Nicholson...di ćeš bolje...

    Odmah iza Isijavanja je "It"...glumačka postava zadovoljava,a u ulozi Pennywisea je Tim Curry (okorjeli gameri ga se sjecaju iz Gabriel Knighta)...ima odudaranja od knjige,no ne može se očekivati da će se sve prenesti iz Kingove lude glave...

    Zatim ide "Oluja stoljeća"...odlična atmosfera,i odlična gluma onog tipa,koji glumi Legiju...

    Najlošijom ekranizacijom smatram "Tommyknockers",u glavnoj ulozi je onaj mehiko policajac iz prvih sezona NYPD blue...


    Još jedino priželjkujem da se neki renomirani redatelj primi snimanja "Desperation",ili "Stegovnika" sasvim mi je svejedno...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.566
    joj da sejećam se.
    predobro
    Start wearing purple for me nOOOOOOoooooooooooowwwwwwww.

  5. #5

  6. #6
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Knjiga je u mnogočemu bolja od serije...ponajprije,pošteđen sam loše glume Balkija (Potpuni stranci,any1?)...probaj pročitat knjigu nakon serije,pa ćeš se i sam uvjeriti...knjiga se zove "4 sata iza ponoći"...

    Po meni je najbolja ekranizacija Kingove knjige je "Shining"...redatelj Kubrick,glumi Nicholson...di ćeš bolje...

    Odmah iza Isijavanja je "It"...glumačka postava zadovoljava,a u ulozi Pennywisea je Tim Curry (okorjeli gameri ga se sjecaju iz Gabriel Knighta)...ima odudaranja od knjige,no ne može se očekivati da će se sve prenesti iz Kingove lude glave...

    Zatim ide "Oluja stoljeća"...odlična atmosfera,i odlična gluma onog tipa,koji glumi Legiju...



    Najlošijom ekranizacijom smatram "Tommyknockers",u glavnoj ulozi je onaj mehiko policajac iz prvih sezona NYPD blue...


    Još jedino priželjkujem da se neki renomirani redatelj primi snimanja "Desperation",ili "Stegovnika" sasvim mi je svejedno...
    Citao sam sve i jedno njegovo djelo. Meni je pak najbolja ekranizacija The Green Mile, a na drugo mjesto stavljam Oluju stoljeca.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •