Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Polu kvazi meč s KIA

  1. #1

    Polu kvazi meč s KIA

    Večeras smo probali odigrat FW sa novim klanom [KIA]. Igrali smo 3 na 3 Tri14, Rebel i ja za nas, a za njih neznam. Nije ni bitno jer žrtve obično nemaju imena
    Otišli smo na neki server koji je u tom trenu bio prazan, resetirali mapu i počeli šamaranje. Naravno, da to ne štima jer su nam ubrzo počeli uletat svakakvi padobranci. Probali smo ih sve kikat, al kad je došo Terror ipak nemreš i njega. Nakon toga se sve opet vratilo u Public vode.
    Prije nego se desila najezda nepozvanih žrtava koje smo mi uredno pokapali, ovaj klan je bio fisijski cijepan na subatmske čestice. Zadnji rezultat koji pamtim je bio cca 127:75 za Sabbat.

    GG drugari.

    Kasnije mi je njihov CL na Xfireu nekaj počeo brijat o tome kak buju oni dobili server, pa da bi drugi tjedan mogli revanš bacit. Kaj se mene tiče, nema problema. Javim daljnji razvoj događaja.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  2. #2
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Polu kvazi meč s KIA

    = Citat = Izvorno postao John Wayne
    Večeras smo probali odigrat FW sa novim klanom [KIA]. Igrali smo 3 na 3 Tri14, Rebel i ja za nas, a za njih neznam. Nije ni bitno jer žrtve obično nemaju imena
    Otišli smo na neki server koji je u tom trenu bio prazan, resetirali mapu i počeli šamaranje. Naravno, da to ne štima jer su nam ubrzo počeli uletat svakakvi padobranci. Probali smo ih sve kikat, al kad je došo Terror ipak nemreš i njega. Nakon toga se sve opet vratilo u Public vode.
    Prije nego se desila najezda nepozvanih žrtava koje smo mi uredno pokapali, ovaj klan je bio fisijski cijepan na subatmske čestice. Zadnji rezultat koji pamtim je bio cca 127:75 za Sabbat.

    GG drugari.

    Kasnije mi je njihov CL na Xfireu nekaj počeo brijat o tome kak buju oni dobili server, pa da bi drugi tjedan mogli revanš bacit. Kaj se mene tiče, nema problema. Javim daljnji razvoj događaja.
    Jebi ga, ocito cemo morat pod hitno nekakav server sredit. svaka ideja je zlata vrijedna...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    Evo i sinoc bacili protiv ovih KIA i mogu reci da smo ih ponovo pregazili! Ja skuzio da sto puta bolje ide ako snizite detalje na low! I dalje dobro izgleda (nije kockasto nis) ali tolko lakse mozete pogodit glavu da je to nevjerojatno! Osjecam se kao u ETu!

Slične teme

  1. Procjena: Polu-ispravan Lenovo Z570
    By Lord Jambrek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-01-2014, 14:22
  2. Polu-konfa za do 2000 kuna?
    By Kronox in forum Konfiguracije
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-06-2009, 11:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •