Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 40 od 40

Tema: Dobrodošlica

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    dobra je ta vojska
    Di ti je sig ne volis me vise.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    dobra je ta vojska
    Da ova zadnja 3 mjeseca je super, ali sta sam sve prosao prva 3 mjeseca.. Zna pingvin! Ali evo isplatilo se trpit, sad je uzivancija!

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    107
    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    dobra je ta vojska
    Dok me hrani, dobra je!
    [center]mamba - dendroaspis polylepis
    MMORPG WARP game - created by mamba

  4. #34
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Blek_Stena
    Da ova zadnja 3 mjeseca je super, ali sta sam sve prosao prva 3 mjeseca.. Zna pingvin! Ali evo isplatilo se trpit, sad je uzivancija!
    Guranje zida 10 metara u jednu stranu, pa natrag? ^^
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  5. #35
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Nemojte protiv naše vojske, ja sam proveo 3 godine u njoj, Mamba je ostao unutra. Usprkos medijskoj hajci koja se vodi, nadam se kako vam ne djelujemo kao manijaci i ubojice, osim u omiljenim pucačinama
    Dobro je da se dobro namučite par mjeseci na obuci, kako ne biste prolazili ono što smo mi u... onim nesretnim godinama.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  6. #36
    Meni je vojska bila jedno izvanredno mjesto. Sam to mogu napisat.
    Da mogu sad bi otišo opet.
    How The West Was Won
    BANZAI, pizda vam strinina!!!

  7. #37
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    samo se pazi helikopera i ko bog

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #38
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    107
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    samo se pazi helikopera i ko bog

    Helikoptera... blah treba se paziti SVEGA!
    Koliko je prometnih na cesti u osobnim autima, i to greskom vozaca?

    Ali, ovaj helić je bio par tjedana prije nesrece na servisiranju, ocito nisu nesto dobro slozili... Ja osobno imam povjerenja u pilote prije nego u tehniku, HV nije kao americka vojska...

    Primjer, dok sam jos bio u gardijskoj brigadi, ekipa koji su bili na licu mjesta mi je pricala:

    Skupina najboljih iz moje bojne (ne vise od 10 ljudi), su iz helikoptera u ranim jutarnjim satima, dok se jos sunce nije naziralo imali desant, te su im pri "drop down" zadali azimut kretanja do cilja (rutu, pravac...).
    Decki, zafrkanti kakvi jesu, (inace smo svi bili takvi, zafrkavali smo se, a wiking, vjerujem zna dosta njih) uzeli su lijepo karte u ruke, kompas, odredili mjesto stajanja (odredili su gdje se trenutno nalaze, posto su bili na njima nepoznatom kraju) pomocu najmanje tri poznata objekta (recimo, crkva, dalekovod, vrh planine sa krizem i slicno... da ne dajem sada instrukcije iz topografije ) i krenuli gledati kuda bi bilo najlakse (ali i ne najbrze...) doci do cilja. I teko, vidjeli su da je u blizini cesta koja prolazi tik do cilja, i lijepo "udri" po njoj pjehaka...

    Da spomenem to da su kojih pola sata ranije na isto mjesto izbaceni ameri, znaci isto kao i nasi decki izabrani su sve "naj" pripadnici...

    U medjuvremenu su nasi dosli do cilja, ocekivali su da su ameri vec stigli... ali a-a
    Nasi decki su se izuli, oprali od prasine i znoja (bilo je ljetno vrijeme, slicno ovom nasem danasnjem...) i poceli suncati, kako bi docekali amere.
    Kroz jedno sat - dva (ili vise vremena...) culo se krckanje grancica i žamor... Stizali su ameri...
    Nasi su se skupili i kad su vidjeli amere kako izgledaju, prasnuli su u smjeh; ameri su bili blatni, podrapani umorni, jadni...

    O cemu se radi?

    Ameri ne znaju improvizirati, oni imaju tehniku, pa se lijepo pouzdaju u nju, uzeli su lijepo GPS, te udri poprek... kroz najgusce zbunje, blato sikaru... blah...

    Tako je sa svime, i sa helikopterom, kako si uspio cuti pilot je pokusao improvizirati sa DODAVANJEM kontrole okretanja repa, te ODUZIMANJEM brzine propinjanja... Helikopter nije slusao. Da se radilo o amerima, sigurno ne bi bilo prezivjelih.

    Zakljucak:

    Preporucam svima da prodju Hrvatsku Vojsku, koliko god se pljuvalo po njoj, vjerujte mi da cete puno vise nauciti u zivotu! Vise nego iz glupih americkih filmova...
    [center]mamba - dendroaspis polylepis
    MMORPG WARP game - created by mamba

  9. #39
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Lijepo rečeno. Dodao bih kako problem s održavanjem helića, aviona, pa i sve tehnike uopće, ne leži u vojsci. Oni koji su kresali budžet vojsci trebaju se jedini pitat.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #40
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Nisam mislio nista lose, dobro znam kakva je nasa vojska, obiteljski prijatelj je bojnik pa mi je prico malo o vojsci

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •