Stranica 3 od 32 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 941

Tema: Medieval 2: Total War

  1. #61
    goddamnit!daj reci Durine na kojim postavkama ti radi...
    ja imam 768 rama,6600gt,proc 2500xp,kak bi mi moglo radit,jer Oblivion mi radi na High,HDR,sve na max,samo smanjim Shadowe,i ne pretjerujem s antialiasingom

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Ići će ti ok na medium detaljima,high maksimalno.Ali ne baš sve high,naravno-npr. imaš texture opcije-low,medium,high dok za efect detail i shadows quality imaš opcije-none,ultra low,low,medium.high,ultra high-sve trebaš malo iskombinirati,tako da će ti se vrtjeti oko medium-high.Naravno,pri većim bitkama očekuj smanjenje performansi.Čitao sam na blogu da ovaj demo ne podržava Amdxp procesore i samo one procesore koje podržavaju SSE2 ili više.Ali demo koji dolazi 26. će podržavati i te starije procesore,tako da nemaš beda,jer će ih 100% konačna inačica podržavati.

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Zaboravio sam ti reći:imam 7600gs 256 mb,1Gb rama,P4 2,5Ghz,ide mi oko high.

  4. #64
    ajd nadajmo se.cuo sam i ja da xp procesori nece radit,al na sluzbenom sajtu lijepo pise da je min 1,5 ghz pentium,ili amd ekvivalent.

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Danas izlazi novi demo!Forumi na službenoj stranici su pretrpani postovima nestrpljivih koji jedva čekaju izlazak demoa.Naime,on će biti "težak" 690 mb-a čuo sam samo jednu novu povijesnu bitku-Azteci protiv Španjolaca-jedva čekam,danas ga downloadam.

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Drugi demo je ok,sa jednom dodatnom povijesnom bitkom.Azteca ima na tisuće,nema im kraja i stalno im dolaze pojačanja,a vi se sa Cortezom morate obraniti od njih.Možete biti sretni ako vam framerate uhvati brojku od čarobnih 5 sličica po sekundi.Ali evo prvog velikog grada kojeg sam vidio u igri.Naprosto je nevjerojatan,sa puno zidina,hramova,građevina,itd.Neka vas ne brine zahtjevnost ovakvih bitaka jer vjerojatno u singleplayer kampanji nećete igrati sa tolikim ogromnim brojem vojnika (osim možda u vrlo rijetkim slučajevima).Good Lord!!Cortez has been killed!!May the Lord have mercy upon our souls.

  7. #67
    Za Božić kupujem original.Mislim da znam kako ću provesti
    večinu zimskih praznika.Hehehe.Siguran sam da će igra biti pravi hit.
    Rome nije bio baš nešto ali sam svejedno proveo valjda preko 250 sati igrajući ga.

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Ja nemogu čekati niti do 14.11. a o Božiću da ne govorimo.

  9. #69
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Ja nemogu čekati niti do 14.11. a o Božiću da ne govorimo.
    Zapravo, izlazi 17.11.

    Jucer sam vidio na net-u.

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    S kim ćete igrati kampanju?Ja se već troumim.Prvo sam bio siguran u Holy Roman Empire,pa onda u Englesku,ali sada i u Španjolsku kada sam vidio u Historical Battle "Battle of Otumba".

  11. #71
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Definitivno Holy Roman Empire...

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    I ja isto!Pod svojom će vlašću imati i Zagreb i Hrvatsku!Vidio sam u Overview movie-ju da će na Campaign mapi biti i Zagreb.

  13. #73
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Oni su mi bili najbolji i u jedinici (oni i Poljaci)...
    Conrad II i Friedrich Barbarossa...

    Grb im je daleko najljepsi od svih drzava...
    A tek kad se docepam Teutonskih vitezova

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Vidio sam da igra izlazi 10.11. u Europi a 16. u Americi?

  15. #75
    = Citat = Izvorno postao Durin
    Ja nemogu čekati niti do 14.11. a o Božiću da ne govorimo.

    Ja se jedva suzdržavam ali hoću da feeling bude potpun
    bez j....a profesora u glavu.

  16. #76
    [quote="Durin"]S kim ćete igrati kampanju?Ja se već troumim.Prvo sam bio siguran u Holy Roman Empire,pa onda u Englesku,ali sada i u Španjolsku kada sam vidio u Historical Battle "Battle of Otumba".[/quote

    Videl sam malo gameplaya i švapski general kad napada priča:
    Ja Herr Kaiser.
    Alles fur der Reich.
    Ali budem svejedno igral s Englezima jer se hoću klati sa Škotima i Francuzima.

  17. #77
    Pa budući da je u demo-u samo battle dio igre, nema se baš previše za reći. Samo mi se oni engleski strijelci u 2. misiji čine PREVIŠE jaki.


    Engleska je bila poznata po svojim strijelcima.English longbowmen

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    I trebaju biti tako jaki.Tako je i dobivena bitka kod Agincourta,a ne da treba ispaliti pet strijela da jedan vojnik padne mrtav.

  19. #79
    Znam to je neko drugi napisal

  20. #80
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    E da to mi je najgluplje kad u nekoj strategiji običnom čovjeku treba 50 udaraca.

    P.S. Gruđo malkice spammaš
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  21. #81
    Senior Member Nuke me please Orla's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Osten Ard
    Postova
    260
    Ja to definitivno kupujem(kao sto sam vec rekao).Usput, je li itko od vas igra Rome online?

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Nisam igrao online.Uglavnom u svim igrama igram samo sigleplayer campaign.Za ovu cu igru trebati izbrisati Oblivion,Gothic3,NFS,isprazniti pola harda.Ali ce se isplatiti.
    Evo jednog izvjestaja s foruma


    Hello , I get a full retail game for evaluation from a good friend who is in the computer bisness this weekend , I'm planing to upgrade my pc pretty soon so i decided to wait my new pc but I didn't resist more than 1 hour after getting back home this saturday .

    The installation takes 15 gig of your hard drive , I was a little afraid about my PC , AMD xp 2200 , 1 gig ddr , ATI radeon 9800 pro (I think) , and I was surprised than my pc handle it better than ROME ???!!! first I put large army , then try huge and battle in a city with no lag while the graphism is very much beautiful than ROME (and add lag with rome !), is it possible some how the huge installation helps the computer or is it only the videos who take so much giga on the drive, I don't know.

    I like the game very much , but I have my first little complain on it , the merchant is almost no use , as an other nation mercant can try , and try , and try to get your mercant place at the ressource field until he success at the lose of your mercant ...

    My first impression of the AI is good .

    Nice thing is now you can recruit more of one unit per turn as you can upgrade your town , then 2 , then 3 , also ...well you will see ( I don't know if I can reveal more )

    The campain is again easy moddable as we love to.

    I write you from my work place , impatient to come back home (well after family duty ). Yes I was lucky (for change) to get it .

    *** jedan!!!!Vec ima Medieval2!!!

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Jos samo do petka trebam izdrzati,tada izlazi Medieval2,jos samo dva dana...

  24. #84
    medieval 2 je Gold! pogledajte ne gameru!

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    Neka,još me više izluđuje.Kanite li kupiti original ili piratsku igru?

  26. #86
    Guest
    prelose...nema slavena/austrijanaca/nečeg di bi bili mi...vidi se zašto radimo na modu

  27. #87
    Senior Member Lord of The Fleas ran6er's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    353
    Namjeravam kupit original pa imam pitanje.Da li se na internetu igra kampanja ili samo custom battle?Da budem iskren Rome nisam imao original (jer sam baš kupio novi komp pa sam u svim igrama bio n00b) pa nisam mogao igrat na netu.

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027
    McPingvin-tko kaže da nema Slavena-imaš Poljake,Ruse,Hrvate ali nisu igrivi u kampanji nego samo u custom battle (iako se pojavljuju u kampanji).Imaš i Mađare a Austrija je u sklopu Svetog Rimskog Carstva.Uza svo poštovnje,ali sumnjam da će vaš mod biti onoliko dobar kao neki drugi modovi-koliko ljudi radi na modu?Samo oni koji ga baš programiraju?Ali ćeš u multiplayeru imati vrlo vjerojatno još puno toga osim custom battlea.Alexander je živ primjer toga-vjerojatno ćeš moći igrati još i historical battle i slične inovacije.

  29. #89
    Guest
    ma mislio sam pod igrive fakcije...nema gušta gledat hrvate i slinit

    kolko ljudi?ako se nevaram cca 7.od toga 2/3 kodera,1-2 story i mission writera i 3 muzikaša(neki rade više poslova)
    neznam točno ko šta sve,forum je pao...kad ga jerry erektira(digne jel) sve će te saznati

  30. #90
    Guest
    Evo i popis ko šta koga i u što

    1.Akul - spiritalni vođa time,coder,alfa i beta ovog projekta
    2.McPingvin - sapuničar(mission i story writer),2d um(j)etnik te glazbenik
    3.Jerry - donirao forum,webmassta na istom
    4.C - sve i svašta,kompozitor, 2d umetnik, povjesničar, nosač hladne vode i toplih ručnika...
    5.DrunkyDuck - skladatelj i forumska iskusnjara
    6.Herr Shnitzel - stručni savjetnik spiritualnog vođe i kodera te švelja(šije halje vojnicima)
    7.Stoned - koder, fura vesele cigarete ekipi
    8.Weasel - kompozitior, ako vas bole uši on će biti taj koji snosi posljedice
    9.Triceratops - moderator foruma i pokusni kunić



    ako sam kome skresao/nadodao dužnest nek me ispravi

Slične teme

  1. Medieval II Total War MOD
    By Forengner in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 25-04-2011, 08:41
  2. Medieval 2: Total War
    By Marin in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-06-2007, 18:36
  3. Medieval 2: Total War
    By fan in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 11-06-2007, 20:49
  4. Medieval Total War
    By Melkior in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 07-11-2006, 10:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •