Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 48

Tema: Idealan MMORPG

  1. #1

    Idealan MMORPG

    Dakle, nas (nas team) zanima sto bi vi htjeli da MMORPG ima, a nema niti jedan drugi MMORPG (ili sto bi vi htjeli maknuti iz MMORPG-ova, nesto sto vas jako smeta). Ili samo recite kaj bi sve po vasem misljenju trebao imati neki MMORPG.

  2. #2
    A tko li ste pobogu vi?

    Idealan MMORPG... bez pretplate, 10-15 klasa, 5-6 rasa, suparništvo među rasama kao u WoW-u, balansirane klase, dobar PVP sistem..

    End-game encounteri za casual playere, raznovrsnost armora, oružja i čega već ne.

    Interaktivnost, profesije, specijaliziranje za neku profesiju..

    JAKO DOBRA priča iza čitave igre..

    Redovito updejtanje igre sa manjim patchevima koji se automatski skidaju kao u GW-u

    Prihvaćanje dobrih ideja za promjenu određenih elemenata koje daju igrači i ljudi koji znaju što rade iza cijele igre.

  3. #3
    Ja bi osobno volio Sci-Fi tematiku. Screw fantasy.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    da i volio bih nesto kao teritorije koje ti osvajas ili gubis takvo nesto da te malo vise zabav ia ne samo levelanje i pvp

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.853
    = Citat = Izvorno postao Shadowhell
    A tko li ste pobogu vi?

    Idealan MMORPG... bez pretplate, , 10-15 klasa, 5-6 rasa, suarništvo među rasama kao u WoW-u, balansirane klase, dobar PVP sistem..

    End-game encounteri za casual playere, raznovrsnosta armora, oružja i čega već ne.

    Interaktivnost, profesije, specijaliziranje za neku profesiju..

    JAKO DOBRA priča iza čitave igre..

    Redovito updejtanje igre sa manjim patchevima koji se automatski skidaju kao u GW-u

    Prihvaćanje dobrih ideja za promjenu određenih elemenata koje daju igrači i ljudi koji znaju što rade iza cijele igre.
    100%uptime servera

    svi igraci svjeta na 1 serveru...ne mislim bas na jednom nego da su svi spojeni takoda mozes vidit svakog igraca a ne samo one koji su na tvom serveru....nesto kao gw

  6. #6
    = Citat = Izvorno postao Gaas
    svi igraci svjeta na 1 serveru...ne mislim bas na jednom nego da su svi spojeni takoda mozes vidit svakog igraca a ne samo one koji su na tvom serveru....nesto kao gw
    Misliš ko EVE Online? SA 20k igrača na jednom serveru?

  7. #7
    drzim vam fige

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    isto bih htio da se cijela igra vrti na jednom serveru.

    I ako ste ikada igrali fantasy strategiju na poteze Disciples,.znali bi ste koliko je to zanimljivo osmisljen svijet.
    Htio bi da naprave Disciples mmorpg.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  9. #9
    LOL... Ja sam isto neko vrijeme izrađivao MMORPG... Ali sam, jer su mi svi frendovi "budale-za-kompove" koji samo ganjaju loptu po igralištu...
    Ono što ti/vi morate znate jeste:
    - programiranje (C++ najbolji i najkorišteniji)
    - 3d "modeler" (3Ds Max, ili nešto drugo...)
    - nekog k'o zna svoj posao sa serverima
    - support
    - i još pun kurac toga...
    - naravno trebate originalan lvl dizajn i naći ili napraviti engine za fiziku, grafiku, ili ga kupiti/naći, izraditi zvukove i glazbu...

    Tako da se malo prizemljite i ako već imate znanja počnete sa nekom drugim tipom igre kao što je WoW započeo sa RTSom... Pa tako RTS, RPG, MMORPG... Ja sam smislio solidnu priču i sada idem malo lakše... mislim da ću prvo napraviti 2D RPG... pa onda 3D sa vjerovatno nekim XNA... Ma tek onda probati izraditi nešto tako komplicirano kao što je MMORPG.. Možeš ti napraviti smeće... to mogu i ja... ALi malo se potrudite...
    Bez muke nema nauke!
    ShakeS is powered by Nvidia

  10. #10
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Ne prekomplicirano, dosta klasa i rasa, ne toliko veliki teritorij, nekako ne volim kad igra ima previše stvari, ne znam zašto
    Nekakav SF bi mi pasao

    I mali download of korz
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  11. #11
    @Shakes
    Mi radimo samo koncept. Programiranje prepustamo drugima. I sa pravim timom mozes napraviti sve.

    Hvala na vasim prijedlozima i napisite ako dobite neku novu ideju, uvijek nam dobro dodu nove ideje.

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao Anonimni
    @Shakes
    Mi radimo samo koncept. Programiranje prepustamo drugima. I sa pravim timom mozes napraviti sve.

    Hvala na vasim prijedlozima i napisite ako dobite neku novu ideju, uvijek nam dobro dodu nove ideje.
    Nama?

  13. #13
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    možda je tip iz blizzarda, pa pokušavaju neš novo uvesti ili se samo raspituje

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    možda je tip iz blizzarda, pa pokušavaju neš novo uvesti ili se samo raspituje
    Hehe, pa ima nekako službeni ton.

  15. #15
    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":3eglsxv4
    možda je tip iz blizzarda, pa pokušavaju neš novo uvesti ili se samo raspituje
    Hehe, pa ima nekako službeni ton. [/quote:3eglsxv4]

    Ma sigurno predsjednik blizzarda, znam iz povjerljivih izvora da uskoro otvaraju CRO i "balkanske" servere tako da prikupljaju informacije od najboljih gamera ovdje kako da nam poboljšaju igru

  16. #16
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    138
    [quote=Shadowhell]
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao "Lord Ragnarok":1ka12pzg
    možda je tip iz blizzarda, pa pokušavaju neš novo uvesti ili se samo raspituje
    Hehe, pa ima nekako službeni ton.
    Ma sigurno predsjednik blizzarda, znam iz povjerljivih izvora da uskoro otvaraju CRO i "balkanske" servere tako da prikupljaju informacije od najboljih gamera ovdje kako da nam poboljšaju igru [/quote:1ka12pzg]
    nek smanje pretplatu :s

  17. #17
    Tu si u pravu! Jeb*** ih više i pretplata... Već imaju previše milijardi! DAJTE SMILUJTE NAM SE!
    ShakeS is powered by Nvidia

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    jel netko igrao Arclord,. novi mmorpg?
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  19. #19
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    legaa mi je bio beta tester, pa sam kod njega igrao igru. Igra je smeće, bolji su ovi free mmorpgovi
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  20. #20
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    WoW + da je kompletno besplatna

  21. #21
    idealni mmorpg bi bio takav da mos radit sve ko u stvarnom svijetu.
    u wowu bi bilo super da se svi teritoriji mogu osvajati i gradovi i zone a ne sam odredjeno
    MOJA MAŠINA

    GA-965P-DS4
    INTEL E6600 64 2X2.4Ghz,4MB cache
    nVidia GeForce 7950GT 512MB/256bit
    2x1gb DDR2 Patriot 800MHz
    2x320GB Seagate Baracuda 16MB
    160GB Maxtor 8MB
    Logitech MX Revolution
    DVD NEC ND-4571ABL, Label Flash, black
    LG Flatron 19" LCD
    Power supply 480W

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load Shadowww's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    negdje.. izgubljen....
    Postova
    189
    bez pretplate (jednokratno placanje je ok.)
    ekspanzije svakih 6mjeseci.
    medieval setting.
    kvalitetan pvE
    bez pvpa.
    grafika ko LOTRO.
    lag free.

    evo.. nisam ni prezahtjevan
    = Citat = Izvorno postao Shadowww
    negdje sam reko "jebes forum na kojem je ljudima bolji oblivion od morrowinda" a sad kazem jebes forum na kojima je ljudima bolji wow od lotra.

    *shadowww logging out*

  23. #23
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    = Citat = Izvorno postao Shakes
    Tu si u pravu! Jeb*** ih više i pretplata... Već imaju previše milijardi! DAJTE SMILUJTE NAM SE!
    Slazem se s tobom da imaju i previse para ali ipak nek ostave pretplatu ali da smanje sa 100kn mjesecno na npr. 60kn jer po mojem misljenju odlican MMORPG nemoze bez pretplate i naravno da je ta pretplata dostupna svima kao sto je blizzard to rijesio s bonovima.

    Evo u mojem savrsenom MMORPG-u mora biti:
    - pretplata kao sto sam vec naveo jeftina i lako dostupna ( tek toliko da imaju mali i stalni prihod i inspiraciju za daljnje razvijanje igre)
    - 2-4 strane (horda, ally)
    - osnovne klase (warrior, healer...) i jos nekih sporednih (neki svirac koji daje aure i tak nekaj slicnoga)
    - jedno 10 rasa dobro razrađenih
    - punoooo raznovrsnih profesija gdje ima samo osnovnih recepta, a naprednije da sami pisete da nema npr. blacksmith 40 recepta i gotovo, nego da skupljate razne iteme pa to izmiksate pa dobijete neki jedinstven item koji samo vi imate ili vas guild
    - neka zivina za jahanje ili svemirski brod (ovisi u kojem vremenu se radnja odvija)
    - da igra bude izbalansirana da mozes i solo zaigrat, a ne da ako hoces neki bolji item da moras trazit najbolje guildove i svaki dan mlatiti po kompu ko najveci luđak dok ne dobijes odkaz na poslu ili padnes razred
    - da mozes osvajat tuđi teritorij a ne ko na wow-u na svakom serveru isti ku***

    toliko od mene
    War, war never changes.

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    ovo gore je gotoVo sve WoW,samo izbaci onaj dio "pristupačna i jeftina preplata da bi tvorci imali nadahnuće za razvoj igre"

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    ovo gore je gotoVo sve WoW,samo izbaci onaj dio "pristupačna i jeftina preplata da bi tvorci imali nadahnuće za razvoj igre"
    Možda, osim što su profesije i njihova "dubina" u WoW-u naprosto smiješne ako ste odigrali Saga of Ryzom ili SW: Galaxies.

  26. #26
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    = Citat = Izvorno postao aRaGoN
    ovo gore je gotoVo sve WoW,samo izbaci onaj dio "pristupačna i jeftina preplata da bi tvorci imali nadahnuće za razvoj igre"
    Uzimao sam primjere iz wow-a jer sam jedino njega posteno igrao od MMORPG-ova i on je za mene u prici i grafiki pun pogodak. Ako taj covjek koji je otvorio ovu temu i njegova ekipa misle radit MMORPG, mislim da bi si trebali za primjer uzet neke osnovne elemente iz World of Warcraft a dalje sami radit da nece napravit kopiju wow-a
    War, war never changes.

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564
    Valjda misliš osnovne elemente MMORPG igara jer WoW te elemente dijeli s njima.

  28. #28
    Po meni bi idealka bila smjestena u svemir. Tipa EVE, ali sa drukcije rijesenom borbom... Nek vuce vise na Freelancer tip fajtanja i upravljanja brodom...
    Grafika po meni nebit trebala bit odlucujuca, glavno da je dobro "postimana" igra...
    Inace je EVE idealan, samo me borbe/lag/ a malo i skupa pretplata zafrkavaju...
    Pretplata nebi trebala ic na po 30 dana, nego na po 30 dana IGRANJA. Jel neki ljudi nemaju vremena svaki dan "visit" i lvl-at lik. Tak da ak platim pretplatu na 30 dana, a u tih dana igram recimo 7 puta, onda se osjecam lagano .
    X

  29. #29
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Uz sve navedeno dodao bih još i puuuuuno questova te zabavan pvp. puna mi je kapa questova tipa ubi 5421 monstera kako bih ti dao 50 lipa za žvake...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  30. #30
    Pravilna raspodjela PvE i PvP elemenata bi bila odlična, a ne da se stalno povlađuje određenim skupinama igrača.

    (mala nekromantija)

Slične teme

  1. RPG vs. MMORPG
    By CrazySmurf in forum Gaming općenito
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 28-04-2010, 15:38
  2. best MMORPG
    By Viper33 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-09-2009, 21:41
  3. Idealan audio player
    By Burek_fr0m_SPACE in forum Software
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 23-08-2007, 17:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •