Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 69 od 69

Tema: F.E.A.R. Combat -sucks

  1. #61
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    = Citat = Izvorno postao Systematic Rewerse
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    khm khm

    CS je nesto realan daj molim te
    Ahahahahahahah a fear je realan ha? CS je bog nasprem njega ffs
    fear je realniji od cs-a,ako ništa drugo.
    Nadam se da se šališ
    #paperplatoongoonz

  2. #62
    Guest
    [quote=Systematic Rewerse]
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    = Citat = Izvorno postao "Systematic Rewerse":12vsbz3c
    = Citat = Izvorno postao FearLess
    khm khm

    CS je nesto realan daj molim te
    Ahahahahahahah a fear je realan ha? CS je bog nasprem njega ffs
    fear je realniji od cs-a,ako ništa drugo.
    Nadam se da se šališ [/quote:12vsbz3c]
    aj mi reci po čemu je cs realniji...

  3. #63
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Na svu sreću, igre nisu realne, niti bi takve trebale biti
    Koliko se kome dopada koja doza realnosti je vrlo individualna stvar. Meni se recimo sviđaju podjednako arkadnije i tzv "realnije" online pucačine, no trenutno mi je FEAR OK jer se okupila dobra ekipa, što je meni glavni preduvjet da bih uopće trošio svoje vrijeme i internet pakete. Uopće nije stvar u realnosti, već isključivo u zadovoljstvu i zabavi koju vam neka igra i ljudi koji je igraju pruže ili ne pruže.
    Argumenti kojima ste pokušali pljuvati FEAR Combat su vam svi slabašni, no daleko od toga da je savršena, pa ću je morat ja pljuvati kad vi to ne znate
    1. Na igru jako utječu igrači s lagom. Kad se pojavi neko s visokim pingom, najbolje ga je odmah kiknuti, jer se inače stvaraju problemi svima. Znači, optimizacija mrežnog koda i antilag sistem nisu izvedeni najbolje kako treba.
    2. Dosta bugova na mapama, među kojima postoje neki biseri (hvala Ic3), pa recimo ne jednom mjestu možete koknuti tipa udarcem kundakom po stepenicama, a na drugom se zabiti u nevidljivu nišu iz koje možete pucati po svima, dok vama nitko ništa ne može.
    3. Značajni padovi fps-a pri većim gužvama i povećanoj dozi efekata.

    Za sve ove navedene probleme pripremaju se patchevi i nadamo se kako će uskoro biti rješeni.
    Na kraju zapamtite, FEAR multiplayer ima svoj specifični gameplay koji je namjerno napravljen da bude takav, pa recimo način na koji se bomba odbija nije greška, već dio tog gameplaya. Igrajući malo dulje skužili biste koliko je bomba zapravo dobro, korisno i zanimljivo oružje. Naravno da nije realno zakucati tipa čavlima o strop, pogotovo kada vam to uspije na način da visi naglavačke, ali vjerujte, vrlo je zabavno i dobro se osjećate kad to učinite. Ako vam to ne predstavlja zabavu, onda pokušajte s drugim igrama, nitko vas ne tjera igrati što ne želite.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  4. #64
    Senior Member Giant leap for forum Kiklop's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Lezim u krevetu,surfajuci kroz astralnu projekciju citam Kasopejske transkripte
    Postova
    3.134
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Na svu sreću, igre nisu realne, niti bi takve trebale biti
    Koliko se kome dopada koja doza realnosti je vrlo individualna stvar. Meni se recimo sviđaju podjednako arkadnije i tzv "realnije" online pucačine, no trenutno mi je FEAR OK jer se okupila dobra ekipa, što je meni glavni preduvjet da bih uopće trošio svoje vrijeme i internet pakete. Uopće nije stvar u realnosti, već isključivo u zadovoljstvu i zabavi koju vam neka igra i ljudi koji je igraju pruže ili ne pruže.
    Argumenti kojima ste pokušali pljuvati FEAR Combat su vam svi slabašni, no daleko od toga da je savršena, pa ću je morat ja pljuvati kad vi to ne znate
    1. Na igru jako utječu igrači s lagom. Kad se pojavi neko s visokim pingom, najbolje ga je odmah kiknuti, jer se inače stvaraju problemi svima. Znači, optimizacija mrežnog koda i antilag sistem nisu izvedeni najbolje kako treba.
    2. Dosta bugova na mapama, među kojima postoje neki biseri (hvala Ic3), pa recimo ne jednom mjestu možete koknuti tipa udarcem kundakom po stepenicama, a na drugom se zabiti u nevidljivu nišu iz koje možete pucati po svima, dok vama nitko ništa ne može.
    3. Značajni padovi fps-a pri većim gužvama i povećanoj dozi efekata.

    Za sve ove navedene probleme pripremaju se patchevi i nadamo se kako će uskoro biti rješeni.
    Na kraju zapamtite, FEAR multiplayer ima svoj specifični gameplay koji je namjerno napravljen da bude takav, pa recimo način na koji se bomba odbija nije greška, već dio tog gameplaya. Igrajući malo dulje skužili biste koliko je bomba zapravo dobro, korisno i zanimljivo oružje. Naravno da nije realno zakucati tipa čavlima o strop, pogotovo kada vam to uspije na način da visi naglavačke, ali vjerujte, vrlo je zabavno i dobro se osjećate kad to učinite. Ako vam to ne predstavlja zabavu, onda pokušajte s drugim igrama, nitko vas ne tjera igrati što ne želite.
    zaboravio si spomenuti bug sa hodanjem po zidu

    You have no Friends,go kill yourself
    I don't care if your world is ending today
    Because I wasn't invited to it anyway

  5. #65
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Černobil 52
    Postova
    51
    Neznam sta vi ljudi mislite, ali ta je igrica po meni opasna po živce.
    Živi brzo umri mlad boli te k**** gdje i kad,
    puši travu kupaj se u pivi
    imaj na umu jednom se živi!

  6. #66
    Member Plants Vs Zombies zlatko's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    zg-og
    Postova
    46

    Re: F.E.A.R. Combat -sucks

    = Citat = Izvorno postao RETROVIRUS
    -mislim da naslov sve govori
    Ssigurno ga nemores ni pokrenut...
    core2 duo E 6400
    abit ab9 pro i965p
    1gb ddr2 kingmax (800mhz)
    gf 7600 gt
    benq 19" lcd fp91gx
    creative l.5.1 5700 digital
    creative audigy 2 zs
    seagate 80 gb sata
    seagate 250 gb sata
    liteon dvd-rw
    phillips dvd-rw

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Igra je zakon!!!! Neznam šta joj fali?
    Molim da mi neko objasni

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    Mislim da je malo prezahtjevna za MP shooter
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  9. #69
    Senior Member Lord of The Fleas Xenon Demon's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    U mraku! Čekam te već 5 minuta!
    Postova
    324
    Pa to nema smisla .....zašto tako brzo? pa nisam još ni F.e.a.r zaigra... tu nema ekonomije...LoL koji kreteni....i oni ka imaju markrting...bolje bi moja krava Jelica to napravila nego oni!
    = Citat = Izvorno postao Mahatma Gandi
    Govori samo ako je to poboljšanje u odnosu na tišinu.
    Ali Mahatma Gandi nije znao jednu stvar!
    = Citat = Izvorno postao Albert Einstain
    Sve je relativno.

Slične teme

  1. Ace Combat
    By Cecin in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 01-02-2010, 18:14
  2. Why Hellgate sucks.
    By infans in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 20-03-2008, 17:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •