Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 81 od 81

Tema: Fahrenheit

  1. #61
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Meni je odlićna ali su priču na kraju sjebali, aaaaa jaoooo... užas jedan.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Meni je odlićna ali su priču na kraju sjebali, aaaaa jaoooo... užas jedan.
    slažem se
    ona treća strana (neću reć koja da ne spoilam) je totalno nepotreba u mitskoj priči fahrenheita

  3. #63
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Baš tako, zajeb nad zajebima. Totalno su mi uništili priču, a igra je tako dobro zamišljena.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  4. #64
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    24
    = Citat = Izvorno postao Rex Regis.cro
    Meni je odlićna ali su priču na kraju sjebali, aaaaa jaoooo... užas jedan.

  5. #65
    Zamolio bi vas da mi neko pomogne........Neki dan sam kupio stari pc chip i instalirao demo FAHRENHEIT-a....Na mojoj konfiguraciji ( P4 1,7GHz
    256MB RAM, 64 MB GE FORCE MX 440) DEMO radi fenomenalno...medjutim , i tako se ja odlucim da kupim IGRU, ali sam kupio INDIGO PROPHECY...i sta se desilo?!...instalirm igru, upalim i odigram TUTORIAL koji je radio OK..medjutim, kada sam krenuo na NEW GAME, intro je malo počeo da "štopa"....i sve sam konto HAJDE , NEĆE BITI VAKO KAD BUDEM IGRAO.....i kad sam KRENUO DA IGRAM, OPET JE ŠTOPALO i to ne malo nego DOVOLJNO da čovjeka iznervira...i šta sad?! USTVARI PITANJE GLASI: AKO DEMO SNJIMAK NEKE IGRE RADI NA REGULARNO(BEZ IKAKVIH PROBLEMA) NA MOM/VAŠEM SISTEMU, DA LI JE TO DOVOLJNO DA MOŽEMO ZAKLJUČITI DA ĆE TAKO I RADITI CIJELA IGRICA??? POSTO MI JEDAN FRAJER NEKI DAN RECE DA NE MORA ZNACITI DA AKO DEMO RADI OK DA CE TAKO I IGRICA....i , moram jos nastaviti, odnio sam SPOMENUTU IGRU kod rodjaka na njegov komp koji je 5 puta bolji od mog i KOD NJEGA "ŠTOPA".....

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    Prije svega bi probao najbanalnije rjesenje...patchirat...pa da vidis na cemu si...

    Inace,Indigo Prophecy ti je cenzurirana verzija Fahrenheita...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  7. #67
    evo uradio sam u toku igre FIRST BOOT'S CONFIGURATION ANALYSIS i evo kako izgleda stanje(pa ako neko moze da pomogne neka pomogne):
    CPU MANUFACTURER: INTEL
    CPU FREQUENCY:1715 MHZ
    AVAILABLE MEMORY: 255 MB
    GRAPHIC ADAPTER: NVIDIA GE FORCE 2 MX 440
    TOTAL VIDEO MEMORY: 62 MB
    AVAILABLE VIDEO MEMORY: 56 MB
    SELECTED GRAPHIC LEVEL: LOW


    eto ljudi, pa ako neko zna u cemu bi bila rijec neka pomogne

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    pa jesi probao patchat igru

  9. #69
    Bila mi je fenomenalna do borbe s nekakvim kukcem kad sam trebao neka sranja po tipkovnici izvodit... bez obzira na to igra ima neki poseban ugodaj
    "For those about to rock we salute you"

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    = Citat = Izvorno postao Tust
    Bila mi je fenomenalna do borbe s nekakvim kukcem kad sam trebao neka sranja po tipkovnici izvodit... bez obzira na to igra ima neki poseban ugodaj
    lol to je na pocetku igre
    ja sam doso do onog djela kad ides kod one babe vracare u onu kucu i vise ni se nije dalo
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  11. #71
    N00bz. Čekajte dok dođete do Matrix fajta sa "onim likom".

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636
    ja imam igru vec 2 godine i igro sam je preko 50 puta.
    Igra je stvarno odlicna a po pitanju price je najbolja, meni je cak bolja od mafije u nekim situacijama
    Istina je da je mogla biti grafika bolja al pogledajte kad je igra izasla i recite da u to vrijeme nije mogla biti(ok zažmirimo na fry cry)

  13. #73
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    meni osobno grafika je bila ok u vrijeme kad je izašla
    ni sad mi nije odbojna

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636
    to je
    u to vrijeme ja sam se klanjo grafici a sad bas i nije nes jer sada bas previse igram ove nove igre(cod4 MoH AA,NFS)

  15. #75
    Grafika je meni prejaka. Možda nema astronomski broj poligona, ali kako realno sve izgleda (ne mislim na foto-realizam već sam doživljaj) je neporecivo, pogotovo obleke glavnih likova (zavoji na 3/4 ruke FTW).

  16. #76
    Senior Member It lives by night antrax5's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Somewere from Middle Earth
    Postova
    644
    jedna od boljih igri ikada napravljena bas zbog price presao sam je gro puta
    The DOOM shall apear from dark caves of Moria. And there shall be no peace...

  17. #77
    Senior Member Nuke me please Unnamed's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    210
    Preso ja davno. Ali je dosadno kad ides 2. put igrat.
    I G R I C A

  18. #78
    Junior Member Plants Vs Zombies cro_dark91's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    the Lost Heaven
    Postova
    23

    instalacija me je...

    neam orginal igru i nemrem ju igrat! moze mi neko pomoc?

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    aaaa volim igru

    sad sam tamo u umobolnici, nemogu se snaci kroz mrak

    po meni je najbolji dio igre poslje onoga kad carla mora nac kazetu, to je gay. al carla mi je mocno seksi
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  20. #80
    evo prošao ja već jedan dio igre i došao do onoga kada mi je lik napadnut u halucinacijama od onih kukaca pa ja moram kao kliknuti nešto da bi bježo
    oanko izgleda kao kontroler je i moraš pogoditi kako kliknuti tamo neke boje...

  21. #81
    Senior Member Nuke me please Unnamed's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    210
    = Citat = Izvorno postao Geralt
    evo prošao ja već jedan dio igre i došao do onoga kada mi je lik napadnut u halucinacijama od onih kukaca pa ja moram kao kliknuti nešto da bi bježo
    oanko izgleda kao kontroler je i moraš pogoditi kako kliknuti tamo neke boje...
    Imas 2 kruga: lijevi ti je za strelice na tipkovnici, a desni za strelice na dijelu sa brojevima. samo upires strelice koje ti blinkaju na ekranu.
    I G R I C A

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •